Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Podsumowanie I sezonu

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » Podsumowanie I sezonu
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timon
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 8:15 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Co wy na to zeby podsumowac pierwszy sezon??
Jak wam sie podobal??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 11:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Jak dla mnie byl naprawde swietny! Jeszcze pierwsze kilka odcinkow mnie tak na maksa nie wciagnelo, ale tak po 4 czy 5 to juz totalnie nie moglam wytrzymac czekajac na nastepny odcinek. Mialam szczescie, ze ogladalam caly sezon naraz, wiec nie musialam za dlugo czekac. Problem byl tylko taki, ze jak skonczylam ogladac odcinek 1.21 to zostal jeszcze jakis tydzien do finalu i myslalam, ze normalnie tam odpadne! A final ogladalam co chwile probujac lapac oddech, hehe Swietnie zrobili moim zdaniem ten sezon - rozwalaly mnie odcinki, w ktorych niby nic takiego sie nie dzialo, a potem na koniec 30-sekundowa scena, ktora sprawia ze nie wytrzymac do kolejnego odcinka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 3:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
Taa 1 sezon swietny, dla mnie najlepszy jak na razie ze wszystkich. Cale to sledztwo w zwiazku z Lily. Jej romansiki, wieka milosc Weevila, Aron jako zabojca, poczatki LoVe, stary Logan jako bad boy, prawdopodobieĂąstwo ze V jest siostra Ducana i wiele innych. swietnie to zaplanowali bo juz niestety 2 sezon jest bardzo pokopany ale nie zeby byl zly Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 4:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
wedlug mnie pierwszy sezon byl najlepszy glowna zagadka czyli smierc Lilly byla genialnie dawkowana z zupelnie zaskakujacym rozwiazaniem. i w ogole Veronica jest taka outsiderka, co i rusz wspomnienia jak bylo kiedys, Logan jako psychotic jaskass i te poczatki LoVe... eh...
I tez mialam ten komfort, ze ogladalam na raz pierwszy sezon, wiec jedyne ograniczenie jakie mialam to moj ewentualny czas (lub jego brak )
Wydaje mi sie, ze pierwsza seria jest najbardziej zaskakujaca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 5:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Ja obejrzalem I sezon jakis czas temu pozostalych jescze nie ogladalem...wiec nie moge porownac z dalsza czescia...ale po I sezonie jestem wielkim fanem tego serialu...wedlug mnie te ostatnie odcinki byly najlepsze..ale to tylko moje zdanie..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nina
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 11:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 188
Płeć: Kobieta
Ja kiedy ogladalam pierwszy sezon, zarywalam noce zeby obejrzec kolejne odcinki. Potem, pamietam nawet jak dzis, snil mi sie Weevil najczesciej xD

Juz sie nie doczekam VMars sezonu 1 na tvnie

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Lady
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 2:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 67
Płeć: Mężczyzna
Skad: Sosnowiec
Nie moge jeszcze porownac tego sezonu do drugiego, ale moge stwierdzic, ze jest bardzo dobry. Akcja rozgrywa sie nie za wolno i nie zaszybko. zagadki zaskakiwaly mnie na kazdym kroku. Nigdy nie wiedzialam na 100% co sie za chwile wydarzy, a to bardzo cenie.
I oczywiscie jak juz wspomnieliscie wczesniej - poczatki LoVe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 3:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
1 sezon byl najlepszy. Kazdy odcinek idealnie zaplanowany. I wlasnie w 1 sezonie najbardziej mi sie podobala postac Veronici, Logana.

I najlepsze teksty chyba tez pochodza z pierwszego sezonu ^^
Cytat:

Potem, pamietam nawet jak dzis, snil mi sie Weevil najczesciej


No jak Ci dobrze, mi sie nigdy nie snil Weevil, ale raz Logan xP

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 4:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ireth napisał:
1 sezon byl najlepszy. Kazdy odcinek idealnie zaplanowany. I wlasnie w 1 sezonie najbardziej mi sie podobala postac Veronici, Logana.

I najlepsze teksty chyba tez pochodza z pierwszego sezonu ^^

"Veronica Mars is smarter than me"
"Oh you stop it!"

My all-time favorite!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
booboo
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
Klimat, klimat i jeszcze raz klimat!!! Ta aura tajemniczosci wokol wydarzeĂą, znanych tylko z retrospekcji, Veronica - total outside, LoVe LoVe LoVe... Ech, tego sie nie da powtorzyc... ide jeszce raz looknac na odcinek 18, 28 minuta i 59 sekund... wiecie, o co chodzi (dokladny czas znam na pamiec, nie podgladalam )

_________________
"Don't even think of alluding to having seen me naked or having touched any part of my body that does not have fingers!"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Aniulka
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 6:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
ja tez Veronice (jako postac) lubie najabrdziej z pierwszego sezonu. Pozniej lekko sie zmienila i to juz nie bylo to samo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Cytat:

Ech, tego sie nie da powtorzyc... ide jeszce raz looknac na odcinek 18, 28 minuta i 59 sekund... wiecie, o co chodzi (dokladny czas znam na pamiec, nie podgladalam )


Ja ta scene przewijalam i od nowa. Przewijanie i od nowa. Ile razy? Nie mam pojecia.

Potem tez sa fajne sceny, nie zapomne teog z urodzin Logana, kiedy calowal sie z V. a potem okazalo sie ze u niego suprise party i totalnie zdziwienie wszystkich obecnych. No i Logan, ktory powiedzial, ze V. to jego dziewczyna. CudeĂąko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 10:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
tak Ireth tez uwielbiam te scene i to jak jej podeje reke... i mowi, ze jak sie cos komus nie podoba to ma sobie isc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
Tiaa, tylko szkoda ze sie tak glupio koĂączy bo oczywiscie Veroniczka musiala sobie cos ubzdurac znajdujac kamery i olala Logana Evil or Very Mad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
ja do teraz nie kapuje dlaczego ona tak zareagowala na te kamery...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Lady
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 67
Płeć: Mężczyzna
Skad: Sosnowiec
Miala prawo sie dziwnie poczuc widzac kamery. Chyba nie jest to normalne miejsce na tego typu rzeczy. Wiem, ze gdybym byla na jej miejscu tez bym podobnie zareagowala. Nie spodobalo by mi sie cos takiego w miejscu mojej randki z chlopakiem, pomijajac, ze to jego dom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nina
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 188
Płeć: Kobieta
Ja tez najprawdopodobniej przypuszczalabym najgorsze, tymbardziej ze wiadomo jaki byl Logan na poczatku...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Gość
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem






pewnie dlatego ze wtedy jeszcze nie wiedziala kto zabil Lilly , a jak pamietamy miala pliki o wszystkich w swoim kompie- wiec teoretycznie kazdy byl podejrzanym .

Ja tez uwielbiam 1 sezon, i zarwalam pare nocy ogladajac go, jeden z moich ulubionych odcinkow Ruskie Business, no i wszystkie sceny i poczatki LoVe . Chyba musze sobie przypomniec i obejrzec jeszcze raz...

Powrót do góry
 
Sophia
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Lady napisał:
Miala prawo sie dziwnie poczuc widzac kamery. Chyba nie jest to normalne miejsce na tego typu rzeczy. Wiem, ze gdybym byla na jej miejscu tez bym podobnie zareagowala. Nie spodobalo by mi sie cos takiego w miejscu mojej randki z chlopakiem, pomijajac, ze to jego dom.

No dokladnie! Veronica myslala, ze Logan ja chce nagrac czy cos, a to raczej nie swiadczy zbyt pozytywnie o facecie. Jak to powiedzial kiedys Joey z Przyjaciol "You gotta tell a girl before you tape her" A do tego Veronica przeciez zostala zgwalcona, wiec te kamery jeszcze bardziej ja tak przybily.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 11:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
ja rozumiem, ze ona mogla byc zaniepokojona tym i w ogole wkurzona... ale najpierw mu mowi, ze mu ufa a potem od razu zaklada najgorsze? hm.. no nie wiem... moze i miala racje... (jak ogladalam ten odcinek to bylam cholernie zla, ze tak sie skoĂączyl )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nina
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 3:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 188
Płeć: Kobieta
Ja tez bylam zla, ale pamietajmy o tym, ze Vero ma ojca, ktory byl szeryfem, teraz jest detektywem a i ona sama wciaz ma do czynienia z zagadkami, przestepstwami etc, wiec mysle, ze jest po prostu uczulona ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Lady
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 2:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 67
Płeć: Mężczyzna
Skad: Sosnowiec
Moze nie tyle uczulona, co ostrozna. Nawet gdybym powiedziala chlopakowi, ze mu ufam a potem bym odkryla w jego domu kamery skierowane na lozko to zaczelabym sie bac. tak naprawde nigdy nie wiadomo kim do koĂąca jest facet, z ktorym sie spotykamy jesli znajomosc trwa tak krotko. I jak napisala Sophia Veronica byla wczesniej zgwalcona, nie zapominajmy o tym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 4:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
obejrzalam jeszcze raz ten odcinek wlasnie pod tym katem i faktycznie macie racje. Jak pierwszy raz to ogladalam, to taaaak bardzo chcialam by wszystko pieknie sie ukladalo miedzy LoVe, ze nie wzielam pod uwage przeszlosci Veronici. Moj blad! Chociaz mysle, ze mogla ona to inaczej rozegrac. Nie uciekac, tylko wprost spytac Logana o co chodzi i wtedy ewentualnie strzelic focha Bo ona zawsze tak stawia czola przeciwnosci, a tu takie cos... to mi nie pasowalo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 4:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Mysle, ze to po prostu byla zbyt delikatna sprawa dla Veronici, zeby zalatwic to w taki sposob jak zwykle czyli przez konfrontacje. Tu chodzilo o to w jaki sposob ja kiedys zraniono i o uczucia do Logana, ktore zapewne jeszcze wtedy ja strasznie przerazaly.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 5:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Cytat:

Tu chodzilo o to w jaki sposob ja kiedys zraniono i o uczucia do Logana, ktore zapewne jeszcze wtedy ja strasznie przerazaly.


No wlasnie. W koĂącu kto z jej doswiadczeniami z przyszlosci, na jej miejscu by nie uciekl?

Schowana kamera skieorwana na lozko- to nie wyglada dobrze, co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » Podsumowanie I sezonu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Podsumowanie I sezonu


Wygenerowano w 0.075 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights