Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Parker

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Parker
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 7:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
nio:) chcialabym juz to wiedziec, ale niestety jeszcze trzeba troche poczekac;)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
ale juz niedlugo:] zobaczymy co to z tego wyjdzie :>

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 5:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tricky napisał:
Teraz wyjde na jakas glupia itd. ale trudno.
Czytalam wczesniejsze Twoje wypowiedzi lady_m4ryjane i sie zgadzam. Nie wiedzialam,ze jest miedzy nami taka roznica wiekowa, ale to widac w postach, po porownaniu widac, ja gimnazjum, Ty praca, studia - nie wiem. Ale kazda Twoja wypowiedz jest dluga i sensowna, dajesz jak najwiecej argumentow, i piszesz madrze. Masz racje - nie uwazam sie za osobe wszystko wiedzaca, mam dopiero 15 lat, i slabe argumenty, a Twoje maja sile przebicia. Juliette, mysle,ze to nie jest klotnia, ale ja po prostu rzucilam jakies tam haslo dotyczace Twoich postow, niekoniecznie madre - przyznaje, a Ty po prostu odpowiedzialas.
Roznice jest takze w tym,ze Ty jestes raczej perfekcjonista [zgadza sie?], bo ogladajac zwykly serial, chcesz dowiedziec sie o nim jak najwiecej szczegolow, nawet zasiegasz opinii filmoznawcow. A ja po prostu - bez zadnych zobowiazaĂą ogladam, nie wyszukujac opinii, ograniczajac sie do forum, i nie doszukuje sie niczego, co by sprawilo w danej postaci,ze nagle ja polubilam. Wiec moze tez za wiele wymagasz od 15-latki.
Przyznaje Ci racje i przepraszam.
I nie ograniczaj sie na forum, bo ktos napisal cos glupiego, bo Twoje posty naprawde wiele wnosza.


wielki off topic , wybaczcie !!


tylko jedna mala uwaga. zapewne sie usmiejecie. jak tu weszlam zanim zaczelam pisac sprawdzalam mniej wiecej kilka osob co maja w profilach by zorientowac sie w sredniej wiekowej. przyznaje, ze nie poczytalam dokladnie istniejacych postow. no i kurcze duzo osob ma w profilach wpisany rocznik 1970 co jest jakims bledem. tak mi wlasnie cos nie pasowalo, bo czemu akurat tylko 70 ale ze to byly moze ze 3-4 profile jakos to do mnie nie dotarlo poki amy nie umiescila swojej fotki tak wiec przyznaje moje elaboraty sa troszke nie na miejscu. bylam nastolatka jeszcze nie tak dawno, wiec wiem co sobie moglyscie o mnie pomyslec
ale tak czy siak bede was naklaniac do precyzowania swoich wypowiedzi i zywszej argumentacji

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
No to tylko male nieporozumienie w takim razie.
A my nastolatki niezle sie burzymy Laughing Twisted Evil .

Kurcze, kiedy bedzie 16 odcinek?

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Parker Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Parker


Wygenerowano w 0.041 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights