Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mya
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 7:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
jeszcze jedno pytanie bo nie ogladalam odcinka co sie stalo z Loganem i Parker?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 7:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
mya napisał:
jeszcze jedno pytanie bo nie ogladalam odcinka co sie stalo z Loganem i Parker?

Zerwali ze soba, a wlasciwie to Parker zerwala z Loganem, bo on sierota nie mial odwagi. Parker uswiadomila sobie, ze Logan nadal kocha Veronice i ze ich dalszy zwiazek nie ma sensu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Sophia napisał:
Na razie tyle mi przychodzi do glowy, ale na pewno sa jeszcze jakies nierozwiazane watki...

Chyba jeszcze watek Liam/Vinnie...

SUCKS!
Beznadzieja totalna dla mnie; caly ten odcinek... Bez porzadnej zagadki i trzymania w napieciu...
Jezeli nie ma IV sezonu, to powinny byc teraz 2 odcinki do III; te wszystkie rozpoczete watki powinny miec zakoĂączenie; wyraznie ustalic czy V jest z kims czy sama...
Tak mi szkoda, ze az szkoda mi pokolei komentowac...
Najsmutniejsza byla rozmowa Veronici z Keithem jak on jej pokoj przeszukal i potem ta kolacja i potem jak zobaczyla gazete (bo w sumie po co bylo jej krasc dysk Jake'a? tylko po to, zeby znalezc kolesia, ktory nagral i puscil film z nia Question Exclamation)... i takie konsekwencje z tego wyszly...


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh okropienstwo:( bleh bleh i jeszcze raz bleh.. normalnie do ostatniej sekundy czekalam az love znow bedzie razem a tak? czy tak sie konczy serial? tyle niewyjasnionych spraw... ghhhhhhhhh az mnie telepie teraz.... juz mam wszystko gdzies... juz mogli chociaz jeszcze ze 2 odcinki dodac zeby wszystko zakonczyc a nie.. zostawiaja wszystko roz......... ehhh tak na to czekalam.. teraz wiem ze nadaremnie... przeliczylam sie i to bardzo!

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
martuska napisał:

Najsmutniejsza byla rozmowa Veronici z Keithem jak on jej pokoj przeszukal i potem ta kolacja i potem jak zobaczyla gazete (bo w sumie po co bylo jej krasc dysk Jake'a? tylko po to, zeby znalezc kolesia, ktory nagral i puscil film z nia Question Exclamation)... i takie konsekwencje z tego wyszly...


no wlasnie... ona zawsze mysli o sobie tak naprawde... i zeby tak sie podkladac, skoro szeryfem jest jej wlasny ojciec? jakby musial sie czuc, gdyby byl zmuszony ja aresztowac? Naprawde, naprawde, zal mi Keitha. Tyle juz dla Vero zrobil, chociaz tyle razy go zawiodla, on zrobilby dla niej wszystko, a ona nawet nie pomyslala, jakie moga byc konsekwencje...

klimat odcinka dosyc mhrrroczny, tzn ta sprawa z Castle.

co do zycia osobistego Veronici, to moze i dobrze, ze tak sie to skoĂączylo? teraz np. ja ukladam wlasne zakoĂączenie, jak Vero i Pizem zostaja razem ( na serio, on jest taki rozczulajacy, kiedy ja uspakaja, oni sa jak ogieĂą i woda a ja uwielbiam takie zwiazki ), a wielbiciele LoVe moga sobie dopisac wlasne, jak Veronica i Logan wracaja do siebie ^.^

aha, wlasnie, co do Logana... czytalam o tym na zagranicznych forach, dawno temu, gdzie byly wielkie spoilery, i jeden z nich to bylo "Logan ujawnia w sobie cechy Aarona". no coz, po czesci tak sie stalo... Aaron tez byl bardzo brutalny...

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Ja sie chyba podlacze do zdania, ze nalezy nakrecic 2 odcinki, zeby wyjasnic nie wyjasnione sprawy [glownie LoVe] skoro nie bedzie kolejnej serii.

generalnie odcinek jako ten koĂączacy wszystko, cala Vm byl beznadziejny [szczerze mowiac - nie myslalam, ze to kiedys powiem ]

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
inge napisał:
aha, wlasnie, co do Logana... czytalam o tym na zagranicznych forach, dawno temu, gdzie byly wielkie spoilery, i jeden z nich to bylo "Logan ujawnia w sobie cechy Aarona". no coz, po czesci tak sie stalo... Aaron tez byl bardzo brutalny...

Jak dla mnie to zawsze bylo wiadomo, ze Logan potrafi byc brutalny, wiec jakos strasznie mnie nie zdziwilo, ze potrafil Piza tak pobic. Pomijajac oczywiscie fakt, ze Piz sobie nie zasluzyl a Logan zachowal sie jak opetany. Niemniej jednak sam fakt, ze Logan kogos tak zlal nie byl dla mnie zadnym zaskoczeniem.

A ta scena Keitha z Vero rzeczywiscie byla strasznie smutna. I jeszcze wczesniej jak Keith przeszukiwal jej pokoj w poszukiwaniu tego swetra... Kurcze nie moge uwierzyc, ze nie bedzie dalszego ciagu, zebysmy mogli sie przekonac jak to wszystko sie ulozy... Wrrr!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
a, jeszcze dwie sprawy (: po pierwsze, wiec co do bitch to okazalo sie, ze chodzi o V. , a szkoda, bo mialam nadzieje na powrot Kendall.

po drugie, z kazdym odcinkiem, odkad sie pojawil po raz pierwszy, coraz bardziej lubilam Dicka i z tym odcinkiem lubienie go osiagnelo apogeum ^.^ dziwne, ze najbardziej zalezaloby mi na 4 sezonie wlasnie z jego powodu, nawet Vero i jej perypetie uczuciowe mnie tak nie zainteresowaly jak ostatnie wydarzenia z udzialem Dicka... chcialabym zeby byl 4 sezon zeby pociagneli dalej jego watek z tym, jak sobie radzi ze smiercia Cassidy'ego, relacje z Mac...szkoda.

aha, i bylo mi zal Parker. Lubie ja i bylo mi przykro z jej powodu. Ten zwiazek nie mial przyszlosci, ale to moglo jakos inaczej sie zakoĂączyc, a nie tak.

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Eco
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 10:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 18
Płeć: Kobieta
co do podobieĂąstwa logana do aarona, to mi to sie szczegolnie nasunelo podczas sceny w kawiarni hearst, kiedy najpierw l. stlukl tamtego kolesia na kwasne jablko a pozniej przeprosil piza.. dokladnie tak jak aaron gdzies dawno w pierwszej serii zbil faceta tej siostry logana (nie pamietam jak ma na imie..) a pozniej zapytal go jak w szkole.. 0_o
tez jestem za 2 dodatkowymi odcinkami.. poprzednie serie mialy po 22 odcinki i brakuje akurat tych dwoch zeby na sile rozwiazac pozaczynane sprawy, skoro juz nie ma szans na 4 sezon..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 10:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
nadal nie moge uwierzyc ze to koniec Vero , ale chyba jeszcze bardziej w to ze koĂączy sie w taki sposob......

ogolnie zagadki w tych odcinkach nie byly porywajace do czego zdazylam sie juz przyzwyczaic, odcinek 19 zdecydowanie lepszy jak dla mnie niz 20 az nie wiem co pisac z tego wszystkiego , chyba najbardziej wkurza mnie to ,ze wszystko jest takie rozgrzebane, i tez uwazam ,ze powinni dokrecic jakies zakoĂączenie zeby chociaz jako tako pozamykac watki.

swietna scenka Dic/Mac moim zdaniem z potencjalem ktory moglby sie rozwinac w nastepnym sezonie
Vero/ Piz chociaz mialam dosc LoVe w tym sezonie i nawet podobal mi sie ten zwiazek z Pizem to jednak nie wyobrazalam sobie ,ze serial zakoĂączy sie w taki sposob ze Veronica nie bedzie z Loganem, pomimo tego ze ostatnio zamulali to i tak uwazam ze sa dla siebie stworzeni i powinni byc razem na koĂącu a tu taki zonk
Logan coz pelna rehabilitacja w tym odcinku ,jak wkroczyl do tej stolowki, bog zemsty normalnie Laughing , uwielbiam wszystkie bojki Logan bez wyjatku i lubie takiego Logana Rolling Eyes Piz niezle oberwal ten drugi zreszta tez
plusem tych odcinkow bylo to ze byla i Mac, Dick, Wallace , Parker, Weevil
Keith i Vero co tu duzo pisac zal mi bylo K ze musial namieszac w tych dowodach, i Vero tez glupio to wyszlo

tyle rozgrzebanych potencjalnych watkow ze szok
co z Keithem? czy przegra wybory? czy bedzie mial problemy za zniszczenie tych dowodow? co z Vero i Keithem pozornie wszystko ok, ale czy przebrna przez to wszystko? czy bedzie LoVe czy jednak Piz? , co z Loganem i tym kolesiem ktory powiedzial mu ze jest juz martwy ? Dic i Mac ?, Liam / Vinnie ? Kendall jej smierc i te pieniadze jak dla mnie to tez nie tak do konca wyjasnione

podsumowujac caly sezon to zdecydowanie wybor 3 glownych ze tak powiem zagadek nie byl trafiony, i ten sezon byl najgorszy jak dla mnie, zreszta w tej 3 czesci to w sumie nie bylo jakiejs zagadki ktora by ciagnela sie przez te ostanie odcinki
tak samo nie podobalo mi sie ze Wallace zostal zupelnie pominiety w tym sezonie , jeszcze w tej 1 czesci cos tam mial druzyna, i pozniej problemy w szkole i jakos to wszystko ucieli,
najlepszy odcinek jak dla mnie w tym sezonie 9
to chyba wszystko nadal nie moge sie oswoic z tym ze to juz koniec chyba po czesci dlatego ze spodziewalam sie czegos innego po tych odcinkach . Licze na to ze moze jakims cudem dokreca jakies zakoĂączenie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
riotgirl
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 26
Płeć: Kobieta
odcinek sam w sobie byl niezly. trzymal w napieciu, chociaz pomagala tez swiadomosc, ze to ten ostatni raz i za chwile balonik peknie raz na zawsze ale generalnie wreszcie sie troche wczulam w zagadke, ktora zreszta pieknie polaczyla wiekszosc waznych postaci. Veronice w wersji hard wyjatkowo lubie, Wallace mial fajny udzial, Dick jak zwykle rewelacyjny no i przede wszystkim powrot tego lepszego Logana.

mimo to jedyne co moge teraz powiedziec, powtarzajac za wieloma innymi- Rob Thomas is a whore. doskonale zdawal sobie sprawe, ze jest duza szansa anulowania serialu, ale postanowil postawic na (mocno) ewentualny pozniejszy sukces i ogladalnosc. jednoczesnie wypinajac sie na fanow.
bo przeciez balonik wcale nie pekl. niedokoĂączone watki Keitha, LoVe, Logana ogolnie... i wiele innych. czasem fajnie zostawic kilka niedopowiedzianych kwestii, dac ludziom pomyslec. ale to jest przesada. ten odcinek pasuje na "series finale" tak samo jak kazdy inny. a moze nawet mniej.

po prostu.. so lame. stracilam caly szacunek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
inge napisał:

aha, wlasnie, co do Logana... czytalam o tym na zagranicznych forach, dawno temu, gdzie byly wielkie spoilery, i jeden z nich to bylo "Logan ujawnia w sobie cechy Aarona". no coz, po czesci tak sie stalo... Aaron tez byl bardzo brutalny...


Logan w poprzednich seriach tez byl bardzo wybuchowy, wiec nie jestem zaskoczona. Moze w tym przypadku troche przesadzil, ale teraz wszyscy maja tego upragnionego bb za ktorym tesknili przez caly 3 sezon ogolnie sprawa LoVe poprostu mnie dobija uwazam, ze powinni nakrecic przynajmniej jeszcze 1 lub 2 odcinki, ktore wszystko wyjasnia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:59 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Zastanawim sie tylko czy mi sie wydawalo czy widzialam podziw [moze to zle slowo, ale nie wiem jakiego uzyc innego] w oczach Vero jak Logan jednak pobil tego kolesia, zabral mu ten dlugopis i przeprosil Piz'a

chwytam sie jak tonacy brzytwy, ale nic nie poradze, ze LoVe jest u mnie bezkonkurencyjne!

To moglaby sie bardzo dobrze skoĂączyc, jelsi nie 4 seria to chociaz tymi dwa dodatkowymi odcinkami

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Charlotte napisał:
Zastanawim sie tylko czy mi sie wydawalo czy widzialam podziw [moze to zle slowo, ale nie wiem jakiego uzyc innego] w oczach Vero jak Logan jednak pobil tego kolesia, zabral mu ten dlugopis i przeprosil Piz'a

chwytam sie jak tonacy brzytwy, ale nic nie poradze, ze LoVe jest u mnie bezkonkurencyjne!

Mi sie tez wydawalo, ze po twarzy Vero przemknal taki niesmialy usmieszek Ale od tego jeszcze daleka droga do "oficjalnego" zejscia sie jako pary, bo przeciez najpierw musza swoja przyjazn naprawic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
widac bylo, ze jakies ceplejsze uczucia do Logana w niej odzyly.
Droga daleka, ale do przejscia moim zdaniem. hehe. Ciekawe czy Piz ryzykowalby tak jak Logan wiedzac, ze ten koles ma potezne znajomosci.

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:15 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Sophia napisał:
najpierw musza swoja przyjazn naprawic.


tylko niestety nie beda juz mieli okazji

Charlotte napisał:
Zastanawim sie tylko czy mi sie wydawalo czy widzialam podziw [moze to zle slowo, ale nie wiem jakiego uzyc innego] w oczach Vero jak Logan jednak pobil tego kolesia, zabral mu ten dlugopis i przeprosil Piz'a


tez to zauwazylam, i ogolnie moim zdaniem te 2 ostatnie odcinki byly dobre dla LoVe, wkurzona Vero, Logan bb wszystko zapowiadalo sie powoli na to ze w 4 sezonie powroci w koĂącu LoVe takie jakie uwielbiamy..........

ogolnie mam depreche , dopiero jak obejrzalam te odcinki uswiadomilam sobie ze to juz naprawde koniec VM


Ostatnio zmieniony przez AGNES dnia Czw Maj 24, 2007 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:15 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Piz na pewno nie ryzykowalby bedac w takim stanie jakim byl, hehe


Ostatnio zmieniony przez Sophia dnia Czw Maj 24, 2007 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
wedlug mnie to nie jest zadne zakonczenie tylko urwany serial w polowie widac, ze planowali jeszcze kontynuacje. tyle spraw niedopowiedzianych to zdecydowanie za wiele. podobal mi sie logan. znow byl taki jak dawniej bad boy baaaardzo podobaly mi sie wszystkie akcje z dickiem. chyba jednak bedzie z niego porzadny facet. co do zagadki nie uwazam ja za taka swietna. oczywiscie milo jest zobaczyc postacie, ktore w pierwszym sezonie wzbudzaly tyle emocji, ale teraz juz to nie to samo. jakby taki celowy zabieg. co zrobic z serialem, ktorego nikt juz nie oglada z takimi emocjami? powspominac jego swietne czasy. stad duzo tych nawiazan (z powrotem w liceum itd.). podobalo mi sie w porownaniu do ostatnich odcinkow ale to juz nie to. wszystko takie wtorne. widac ze zabraklo juz pomyslow.
no i spodobalo mi sie to jak pociagnieto watek LoVe. ja sadze, ze powiedziano nam miedzy wierszami, ze tych dwoje wroci do siebie. dostali swoja lekcje, w szczegolnosci logan. nie watpie co do uczuc veronici, tylko logan mnie dobijal z tymi swoimi sklonnosciami do umawiania sie z kim popadnie, do olewania dziewczyny z powodu surfingu, hazardu itd. byl niedojrzaly, a potem cierpial sam z wlasnej winy. to wszystko widac juz za nim. gdyby zaserwowali nam na tacy cudowny powrot LoVe po tym wszystkim co sie wydarzylo byloby to naprawde nienaturalne. na to trzeba czasu, a nie dwoch odcinkow. a sytuacja jest bardzo sprzyjajaca
przydalyby sie jeszcze 2 odciki by doszlo do 22, bo naprawde widac, ze nie dali rady wszystkiego wyjasnic.

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:18 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
Charlotte napisał:
Ciekawe czy Piz ryzykowalby tak jak Logan wiedzac, ze ten koles ma potezne znajomosci.

Piz na pewno by tego nie zrobil, o czym swiadczy min ta scena jak wyciagal Vero jak ta chciala ich potraktowac paralizatrem , tylko Logan mogl cos takiego zrobic, a ta scena byla swietna wiedzialam ze on tego tak nie zostawi, tak wogole mogl z tego wyjsc jakis watek w nastepnym sezonie skoro ten koles taki z koneksjami

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
AGNES napisał:
tak wogole mogl z tego wyjsc jakis watek w nastepnym sezonie skoro ten koles taki z koneksjami

Na pewno to byly podwaliny pod nowy kolejny watek - Logan i klopoty... Tez dobry pomysl; szkoda, ze nici z niego...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
lady_m4ryjane napisał:

no i spodobalo mi sie to jak pociagnieto watek LoVe. ja sadze, ze powiedziano nam miedzy wierszami, ze tych dwoje wroci do siebie. dostali swoja lekcje, w szczegolnosci logan.


duzo osob na zagranicznych forach swierdzilo, ze taka jak mowi Lady_m4ryjane bylo powiedziane miedzy wierszami, ze LoVe wroci do siebie. i jestem poprostu wsciekla, ze nie ma tego 4 sezonu urwali serial i nie ma rozwiazania wielu spraw, istne chamstwo poprostu i tyle.

[ Dodano: Czw Maj 24, 2007 10:45 am ]
nie no nie moge uwierzyc, ze VM sie skoĂączyla i to w taki glupi sposob

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Ja nie wiem, czemu sie tak zachwycacie tym, ze Logan pobil tamtego kolesia. Veronica prosila go, aby tego nie robil, byla juz wsciekla za to, ze pobil Piza, a do tego te jego przeprosiny byly bardzo wymuszone.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
a w ogole to dla mnie Logan jako BB w pierwszym sezonie byl sensowniejszy. inna sprawa byc Bad Boyem a inna byc agresywnym furiatem, ktory dopowadza ludzi do takiego stanu bez upewnienia sie, czy w ogole sobie zasluzyli. poprawcie mnie, jesli sie myle, ale wczesniej takich rzeczy nie robil, mimo, ze byl BB.

i ktos to wyzej napisal juz - mnie tez sie skojarzyla scena pobicia tego chlopaka i to, jak sie zachowywal chwile pozniej z ta sprawa pobicia chlopaka Triny. 'Jak tam w szkole?', brrr.

i tak sobie mysle, ze kazdy widzi to, co chce zobaczyc Wy chcielibyscie LoVe, wiec widzicie w tym to, ze do siebie wroce, ja wole Viz wiec widze to zupelnie inaczej

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 2:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tak wiec final pogodzil wszystkich mi nie brakuje rozwiazania sprawy LoVe do konca, bo jak pisalam wielki happy end tez by mnie nie zadowolil. cos takiego byloby chyba mozliwe tylko wtedy gdyby piz okazal sie maksymalnym skurwielem (gdyby on udostepnil ten film). tak zakonczenie watkow milosnych wyszlo naprawde przemyslane. ale brakuje mi wyjasnien praktycznie we wszystkich innych pozostalych kwestiach przede wszystkim co dalej z keithem

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 2:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
inge napisał:
i tak sobie mysle, ze kazdy widzi to, co chce zobaczyc Wy chcielibyscie LoVe, wiec widzicie w tym to, ze do siebie wroce, ja wole Viz wiec widze to zupelnie inaczej


Wlasnie dobrze powiedziane. Ale mysle, ze wielu ludzi, ktorzy ogladali VM czekali na powrot LoVe i mysle, ze ostatni odcinek byl dla nich duzym rozczarowaniem, jak dla mnie 3 sezon powinien sie skoĂączyc tak jak ostatni odcinek 2 sezonu, zeby bylo chocby na samym koĂącu pokazane, ze LoVe jest razem. Przez caly serial bylam pewna, ze beda razem, w koĂącu to epic love, a zazwyczaj takie zwiazki w serialach zawsze na koniec sa razem. Dla mnie LoVe zawsze bedzie istnialo, a nie jakies tam inne wynalazki Jak ogladalam filmiki na youtube to poprostu nie moglam pojac jak to sie stalo, ze Logan i Vero nie sa razem. Eh...

A co do watku Keitha to beznadziejnie, ze zostal nie wyjasniony...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 7 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)


Wygenerowano w 0.084 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights