Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Podsumowanie 3 sezonu


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Podsumowanie 3 sezonu
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  

Co sadzisz o 3 serii VM?
swietny!
14%
 14%  [ 7 ]
Dobry
28%
 28%  [ 14 ]
Dorownal poprzednim sezonom
6%
 6%  [ 3 ]
Moglo byc lepiej...
52%
 52%  [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
Ireth
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 12:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
I jak wrazenia po 3 sezonie?

wiem, ze chcecie nam duzo powiedziec, bo sie wyrywac w innych tematach, prosze, piszcie.

No i glosujcie w ankiecie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ryan
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 2:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Redmond, WA
Znacznie lepsze niz po drugim, ale ciut gorsze niz po pierwszym. Zabraklo mocnego spoiwa i kilka odcinkow slabowalo. Ale roster postaci, ktore pojawialy sie w 3. sezonie jest naprawde dobry. W pierwszym draznila mnie Lily, w drugim Jackie, a tutaj w zasadzie wszystko ok. Nawet Piz choc mamejowaty to mimo wszystko sympatyczny. ZakoĂączenie pozostawia straszny niedosyt, ale o to tworcom przeciez chodzilo...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 3:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Moje wrazenia po 3 sezonie? Slaby... Nie dorownuje 1 i 2 napewno! KoĂączy sie w sumie nijako... Jedyna nowosc to Vero/Piz i tyle w sumie... Nio i zmiana zachowania Logana,ale to zapewne przez zazdrosc... Wiec mnie 3 sezon jakos nie szczegolnie przypadl:/

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Anja
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 4:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 59
Płeć: Mężczyzna
Skad: P. i K.
Ja jakby troche rozczarowana. Wolalam takie mega zagadki przez cala serie niz takie pokrotkie, czasem pourywane i nie majace znaczenia wydarzenia. Poza tym wydaje mi sie, ze poprzednie serie nakrecaly milosne perypetie Vero a w tutaj jakos tak nijako... Piz cudny chlopak ale jakis mdly jak dla Vero, Logan ktory totalnie sie zmienil i praktycznie przez cala serie mial depresje, jakos mniej Wevila i Wallaca- dobrze, ze chociaz postac Mac sie rozwijala. Ogolna ocena za serie to 4-

_________________
"prawdziwe historie milosne nigdy nie maja zakoĂączenia"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 10:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
powinna byc opcja kompletna klapa albo beznadziejny to bym ja wybrala gdyby pierwszy sezon byl na takim poziomie jak ten nie skupilby mojej uwagi nawet na sekunde

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 10:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Ja wybralam 3 opcje... niestety uwazam, ze wporownaniu do poprzednich sezonow, ten wypadl blado

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 8:23 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Bardzo fajny sezon. Taki odmienny, brakuje mi szkoly sredniej, jakos perypetie byly lepsze. Malo prawdziwego Dicka i Dicku, Mac w Mac i nie ma Beavera ani Jacky. II sezon byl doskonaly, ale II calkiem niezly. Ta ocena wynika z LoVe oczywiscie, staram sie nie myslec o tym, co sie zdarzylo po 12 odcinku, kiedy to sie rozstali xD

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
meduza
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 8:52 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 23
Płeć: Kobieta
Zgadzam sie z wiekszoscia: najgorszy sezon ze wszystkich. sflaczale Love, pozostali glowni bohaterowie nie odegrali w sumie znaczacej roli, zagadki w porownaniu z 1 i 2 seria w wiekszosci nudne, nie wiadomo w jakim celu smierc Lamba i zmiana Vinniego. Kibicowalam zwiazkowi Mac i Bronsona, beznadziejnie, ze rzucila go dla Maxa. Najbardziej podobaly mi sie teksty Dicka, Lamba, jak zawsze Keitha oraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ally
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:34 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 377
Płeć: Kobieta
3? Czy ja wiem.
Podobnie jak wszyscy jestem troche zawiedziona. Ale zakoĂączenie nie bylo takie najgorsze jak dla mnie, mimo tych wielu nowych watkow ktore rozpoczeli. [w sumie jak by mial byc 4 sezon to jeszcze gorzej by moze wyszlo jak z Magda M.] xD
Dobra strona sezonu jest to ze Dick sie "rozwinal".

Teraz tak z perspektywy czasu to moim ulubionym sezonem jest 2.

_________________
Veronica Mars, she's a marshmallow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 10:42 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Mimo, ze nie ogladalam wszystkich odcinkow 3 sezonu moge powiedziec, ze 3 sezon byl gorszy od dwoch pozostalych, ale byl dobry. Najlepszy okazal sie 2 sezon.(chociaz 1 byl rowniez swietny) 3 byl troche inny, moze przez to, ze tak jak w innych nie bylo glownej zagadki. Sprawy L/P/V/P mogly byc lepiej przedstawione. Zmiany charakterow u niektorych postaci nie wyszly najlepiej, chociaz postac Dicka w tym sezonie byla swietna. Zmiana zachowania Logana troche im nie wyszla, ale byla do zaakceptowania. Za malo niekorych postaci bylo, ale wazne, ze wogole byly. Wiele ciekawych zagadek, chociaz zdarzaly sie tez banalne i latwe. Scenarzysci zafundowali nam duzo zmian w 3 sezonie, ale mysle, ze niewszystkie byly zle. Uwazam, ze wiele spraw RT pozostawil na 4 sezon, ktory bylby pewnie udany, ale niestety tego juz sie nie dowiemy. Ogolem jest duzo za i przeciw, ale i tak bede tezknic za serialem i chetnie bym zobaczyla 4 sezon.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 10:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
Wybralam ostatnia opcje, bo uwazam ze mogloby to wyjsc lepiej.
Ten sezon byl ostatnim i najgorszym ze wszystkich 3. Dla mnie furore zrobil drugi sezon..ostatni rok liceum itp..
Ten rok na studiach byl troche naciagany. Praktycznie kazdy sie zmienil, poczawszy od Logana gdzie az wali po oczach po sama Veronice.
Nie wiem co jeszcze napisac, ze jestem rozczarowana?
Nie az tak bardzo, uwielbialam VM i dalej uwazam ze jest to najlepszy serial, do ktorego najbardziej sie przywiazalam.

Byl to bardzo fajny serial i szkoda ze sieskoĂączyl, no ale nic nie trwa wiecznie:)


btw. zalorze sie ze juzw wakacje zatesknie za nim i od nowa go obejrze..

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kala85
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 8:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 19
Płeć: Mężczyzna
Ja wybralam 4 moglo byc lepiej nie bylo jednej glownej zagadki tylko takie krotki ktore najczesciej koĂączyly sie w tym odcinku co rozwinely Veronica sie zmienila na taka pewna siebie ktora niczego sie nie boji miala w dupie Logana a on ja uwielbial ale i tak wole Logana z 1 i 2 serii.W tej serii powinno byc wiecej akcji a tu nic.Mdla i nudna seria jak flaki z olejem i te beznadziejne zakoĂączenie co to mialo byc??i co dalej ??niewiadomo czy vera bedzie z loganem i co z reszta??Ta seria w porownaniu do 1 i 2 to DNOOOOOO.Serie mogli zakonczyc na 2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Katkanna
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 7:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1
Płeć: Kobieta
Seria jakas taka niedokoĂączona, wlasciwie nie wiadomo, co z Veronica i Loganem, nie wiadomo, co z ojcem. Niby taki powrot do poczatku czesci 1, ale... pozostawia niedosyt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Vero
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Trzeci sezon mnie zaskoczyl.Osobiscie myslalam ze bedzie lepszy.ZakoĂączenie troche dziwne.W sumie to nie wiadomo nic ani co z LoVe ani co z ojcem Vero ani co z Pizem i Vero.Takie jakby przygotowane pod kolejny sezon.Ale zobaczymy co bedzie dalej..

_________________
PRZECIEz W MARZENIACH MIAlO BYc LEPIEJ........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
Zdecydowanie moglo byc lepiej,nie chce pisac to co pisalem w osobnych odcinkach ale ogolnie slaby pomysl z rozdrobnieniem glownych watkow,przez wiekszosc sezonu malo bylo widac niektorych postaci(szczegolnie tuz po przerwie(np.Wallace),smierc Lamba i Keith jako szeryf sprawilo ze serial stracil troche ze swojego klimatu....Logan przez prawie caly sezon placzek pospolity.Pozytyw to pojawienie sie Piza choc niektorych denerwowal swoim charakterem.Final sezonu(serialu)bardzo ale to bardzo sredni,duzo niewyjasnionych watkow,jedyny pozytyw to to ze Logan stal sie znow badboyem co do niego pasuje.Jednym slowem sezon ponizej oczekiwaĂą,nie bylo czym przyciagnac widownie...

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martha
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
wybralam moglo byc lepiej, bo wiele odcinkow i watkow bylo slabych... noi ten tragiczny ostatni odcinek VM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Caroline Mars
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 03 Mar 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 393
Płeć: Kobieta
Skad: - - - - -
dla mnie nie byl cudem filmowym, ani jakims badziewiem. Taki posrodku;-) brakowalo mi jednej glownej i fascynujacej zagadki... choc jestem pewna, ze bardziej bylabym zadowolona, gdyby powstala jeszcze 4seria, z dokoĂączeniem wszystkich urwanych watkow, to 3byla niezla.

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Charlotte
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 5:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
Brak duzej zagadki faktycznie dosc mocno rzutuje na to, ze seria jest nizej oceniana. chociaz uwazam, ze zagadka z morderstwem dziekana byla bardzo dobra

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anell
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 12:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 64
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem,3 seria byla zupelnie inna niz 1 i 2 i chyba kazdy sie ze mna zgodzi. Mimo wszystko podobala mi sie. Szkoda,ze to tylko 20 odcinkow i koniec Ver bede tesknic hehe

_________________
VERONICA MARS//THE BEST//KRISTEN BELL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » Podsumowanie 3 sezonu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Podsumowanie 3 sezonu


Wygenerowano w 0.066 sekundy :: Zapytań SQL: 12


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights