Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.07 Pantherama!


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.07 Pantherama!
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Lis 17, 2007 4:06 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
As college football scouts approach Smash, he must make a life-changing decision. Coach Taylor has set his sights on a potential addition to the team.
Tami appoints Lyla and Tyra to be in charge of this year's Pantherama.
Matt is living his dream, with his new cheerleader girlfriend by his side, but yet he is drawn to the live-in nurse. Julie turns her jealousy into a twisted relationship.


Data emisji w NBC: 16.11.2007

Promo


Ostatnio zmieniony przez Trish dnia Sob Sty 12, 2008 2:11 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Tristan
PostWys³any: Wto Gru 25, 2007 9:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 17 Maj 2007
Posty: 30
P³eæ: Mê¿czyzna
Jules zaczyna flirtowaæ z nauczycielem - zle to sie skonczy. Za to Matt kreci teraz z dwoma dziewczynami

PS: Jednak z Santiago dobry chlopak. Myslalem ze troche namiesza na poczatku.

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Sro Gru 26, 2007 4:58 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Uwielbiam te pokrêtne uk³ady Buddy'ego i trenera, w ogóle nie wiem kiedy Eric sta³ siê taki do nich sk³onny No i Buddy - ona chyba by³by w stanie wszystko zrobiæ dla Panthersów, odda³by im nawet swój salon

Poza tym scena odcinka - Matt trenuj±cy choreografiê, o ma³o z fotela ze ¶miechu nie spad³am Ale Matty dzia³aj±cy na 2 fronty - zastanawiam siê, gdzie podzia³ siê ten niesmia³y ch³opaczek z pilota

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Sob Lut 02, 2008 5:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Trish napisa³:
Poza tym scena odcinka - Matt trenuj±cy choreografiê, o ma³o z fotela ze ¶miechu nie spad³am Ale Matty dzia³aj±cy na 2 fronty - zastanawiam siê, gdzie podzia³ siê ten niesmia³y ch³opaczek z pilota

Znikn±³, ale czasem, kiedy rozmawia z dziewczynami ma takie momenty.
O kurczê, naprawdê nie¼le i ta scenka, ¶niadanie - i ukradkowe spojrzenia i u¶miechy miêdzy Mattem a Carlott± s³odkie.

Szczerze mówi±c, to chyba najlepszy odcinek 2 sezonu do tej pory.
Ta ca³a Pantherama... pomys³ Lyli i Tyry

No i w ogóle roz¶mieszy³ mnie coach Taylor kiedy mówi³ o tym artykule Julie, ¿e powiedzia³ 'bez komentarza' w drzwiach ³azienki xD o gosh.

Julie... Julie.... nie s±dzê, ¿eby Tami pozwoli³a jej przyja¼niæ siê z tym m³odym nauczycielem

Smash to Smash, ale mnie nie wkurza, bo wprowadza pewn± ró¼norodno¶æ. Jak tylko przesta³ siê biæ z Mattem ju¿ mi nie przeszkadza.
A propo: Co siê sta³o z dziewczyn± Smasha?

Trish napisa³:
Uwielbiam te pokrêtne uk³ady Buddy'ego i trenera, w ogóle nie wiem kiedy Eric sta³ siê taki do nich sk³onny No i Buddy - ona chyba by³by w stanie wszystko zrobiæ dla Panthersów, odda³by im nawet swój salon

Dobrze powiedziane Ostatnio go polubi³am. Troszeczkê
W poprzednim odcinku, piêkna by³a scena, kiedy do Erica przysz³a ta trenerka no¿nej dziewcz±t i mu zaczê³a wyk³ad robiæ o zarz±dzaniu funduszami. Reakcja Erica: I kill you Buddy, I kill you xD

Santiago mnie wzruszy³ na koniec.
Znaczy, by³o mi go ¿al. Biedny.



Jako¶ w tym odcinku nikt mnie nie wkurzy³, a mo¿e te¿ dlatego, ¿e by³a tylko jedna krótka scenka z Lanrym i Tyr±. Od razu lepiej siê ogl±da.

Super. Takie FNL lubiê.
Uf... odetchnê³am z ulg±.

Tylko jak to ja, zaczynam siê niepokoiæ czy to przypadkiem nie jest rozlu¼nienie przed czym¶ mocnym?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Pi± Mar 07, 2008 7:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Chyba wolê dla Mattego Carlottê od tej cipliderki. ;p

Smash, on zawsze musi zrobiæ co¶ czego mu zabroniono. ;p

Fajny by³ wystêp na tej Pantheramie.
Landry w podkoszulce. :S

Santiago, fajny ch³opak, szkoda mi go by³o jak tak siedzia³ pod koniec na tym ³ó¿ku... (

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Pi± Mar 07, 2008 10:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
tlen.exe napisa³:
Santiago, fajny ch³opak, szkoda mi go by³o jak tak siedzia³ pod koniec na tym ³ó¿ku... (

to by³o really sad, szczególnie jak wcze¶niej powiedzia³, ¿e to jego pierwsze prawdziwe ³ó¿ko i w ogóle.


tlen.exe napisa³:
Landry w podkoszulce. :S

m-a-s-a-k-r-a.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.07 Pantherama! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.07 Pantherama!


Wygenerowano w 0.044 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights