Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.08 Seeing Other People


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.08 Seeing Other People
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Gru 08, 2007 12:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Smash goes on a recruitment trip thinking he's found the right college for himself. Matt is conflicted between his relationships with his girlfriend and his grandmother's caretaker. Riggins has difficulties with his new roommate. Tami confronts Julie's writing teacher, resulting with her daughter being angry with her. After a conversation with Lyla, Landry considers turning himself in to the authorities for killing Tyra's assailant.

Data emisji w NBC: 30.11.2007

Photos // Promo


Ostatnio zmieniony przez Trish dnia Sob Sty 19, 2008 2:08 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martha
PostWys³any: Pon Gru 17, 2007 4:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 2439
P³eæ: Kobieta
hehe mysla³am ze padne jak zobaczy³am Smasha uciekajacego w bokserkach

Matt ma nowa dziewczyne nawet fajnie ale nie podoba³o mi sie za bardzo jak postapi³ z ta Louren (chyba tak mia³a na imie)

Julie nie lubie ale jakby moja mama zachowa³a sie tak jak Tami tez bym sie wkurzy³a kurcze ale jej wstydu narobi³a

no nareszcie cos zrobili ze sprawa tego zabojstwa, juz mialam dosyc jego uzalania sie nad soba i w ogole

ten facet co Tim u niego mieszka jest oblesny jeju i jeszcze ta przyczepa dobrze ze Tim wroci³ do druzyny moze sie wyprowadzi i nie bede musia³a juz tego kolesia widziec bleee

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Tristan
PostWys³any: Sro Gru 26, 2007 12:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 17 Maj 2007
Posty: 30
P³eæ: Mê¿czyzna
Poscig za Smashem przeswietny. No i Landry wreszcie przyznal sie do zabojstwa. Moze juz wiecej nie bede musial go ogladac

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Sro Gru 26, 2007 4:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Smash rz±dzi³ w tym odcinku, po prostu nie mog³am z tego jak siê wpakowa³

Ale co mnie dziwi ju¿ od pocz±tku sezonu, gdzie podzia³a siê przyja¼ñ Matta z Landrym ? I to teraz, gdy naprawdê by siê Landry'emu przyda³. No i kiedy on siê tak niby ze Smashem zaprzyja¼ni³, ¿e to w³a¶nie on po niego je¼dzi ? Dopiero siê tak k³ócili...

¦wietna przzemowa Rigga W ogóle ca³y odcinek czeka³am na to, a¿ ten facet, u które mieszka bêdzie go chcia³ przelecieæ. A tamten go na wycieczki krajoznawcze zabiera Srsly, nich Tim siê stamt±d wyprowadzi.

W tym odcinku akurat mi siê wyj±tkowo podoba³a para Tyra/Landry, chyba mi siê ju¿ mózg poprzestawia³ od tej dziwno¶ci 2 sezonu. Ale przynajmniej wreszcie sprawa zabójstwa ruszy.

Matt - od kiedy on przyjmuje rady od Smasha ?! W ogóle ta sprawa z 2 dziewczynami by³a dziwna, i jak od jednaj pojecha³ do drugiej, ¿eby siê z ni± przespaæ I do tego, ¿e jeszcze wybra³ akurat t±, kurde mnie wci±¿ ta aktorka wkurza w tym serialu, bo tu nie pasuje, niech wraca do OTH

No i sprawa z Tami - jak lubiê ich rodzinê i uwa¿am, ¿e fajnie by³oby mieæ takich rodziców, to s± jednak takie momenty, gdy przestajê zazdro¶ciæ Julie. Kurde Tami zrobi³a tak± aferê, narobi³a jej takiego wstydu, ¿e szok. I zamiast prze¿ywaæ jak ostatnio, to teraz ona chodzi na zabawy z nauczycielami...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Wto Sty 29, 2008 10:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Po¶cig Smasha by³ ¶wietny
No i Tim mial bosk± przemowê. Co on w ogóle robi u tego ble faceta.
Matt, gush, ¿eby od razu do ³ó¿ka?
Trish napisa³:
. Kurde Tami zrobi³a tak± aferê, narobi³a jej takiego wstydu, ¿e szok. I zamiast prze¿ywaæ jak ostatnio, to teraz ona chodzi na zabawy z nauczycielami...

Ale postawmy siê te¿ na miejscu Tami. Ten zwi±zek nauczyciela z jej córk± móg³ naprawdê wygl±daæ dziwnie w jej oczach. Nie dziwiê siê, ¿e chcia³a to zakoñczyæ. Choæ troszkê przesadzi³a, ale jak to zatroskana matka....

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Wto Lut 05, 2008 4:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Trish napisa³:
Smash rz±dzi³ w tym odcinku, po prostu nie mog³am z tego jak siê wpakowa³

O tak. Boski by³


Trish napisa³:
Ale co mnie dziwi ju¿ od pocz±tku sezonu, gdzie podzia³a siê przyja¼ñ Matta z Landrym ? I to teraz, gdy naprawdê by siê Landry'emu przyda³. No i kiedy on siê tak niby ze Smashem zaprzyja¼ni³, ¿e to w³a¶nie on po niego je¼dzi ? Dopiero siê tak k³ócili...

Hm... faktycznie, zapomnia³am ju¿ o tym, ¿e Landry siê przyja¼ni³ z Mattem. Przecie¿ od kiedy Landry zacz±³ spotykaæ siê z Tyr± przesta³ z Mattem rozmawiaæ. Dziwne.
Z drugiej strony: Matt sta³ siê takie ch³opakiem z dru¿yny.
Ciê¿ko mi to przyznaæ, ale jednak!
Co¶ mu z Matta Saracena zosta³o, ale, b±d¼my realistami: niewiele.


Trish napisa³:
W tym odcinku akurat mi siê wyj±tkowo podoba³a para Tyra/Landry, chyba mi siê ju¿ mózg poprzestawia³ od tej dziwno¶ci 2 sezonu. Ale przynajmniej wreszcie sprawa zabójstwa ruszy.

Powiedzmy... za³o¿ê siê, ¿ê Tyra bêdzie chcia³a mieæ wspó³udzia³.
I w ogóle, zerwa³a z nim a jednak dalej mu siê zwierza. Czy Landry nie uzna³, ze to dziwne? Chocia¿ trochê?

A propo, Lyla zesz³a ca³kiem na drugi plan. Pojawia siê tylko w roli o¶wieconej, daj±cej rady, pouczaj±cej, nios±cej pocieszenie.



Trish napisa³:
Kurde Tami zrobi³a tak± aferê, narobi³a jej takiego wstydu, ¿e szok. I zamiast prze¿ywaæ jak ostatnio, to teraz ona chodzi na zabawy z nauczycielami...

W tym odcinku jako¶ ca³a rodzinka Taylorów mnie wkurza³a, ka¿dy po trochu.
Julie... Julie o dziwno najmniej, chocia¿ sama sprawa 'zaprzyja¼niania siê' z nauczycielem jest... niezrêczna?
Tami zrobi³a aferê, a potem posz³a na imprezkê. Ca³kiem straci³a kontakt z Julie.
I Eric. Najecha³ na Tami z tym tekstem, ¿e powinna siê po¶wiêcaæ dla rodziny. I ca³a ta jego gadka mnie wkurzy³a. By³ niesprawiedliwy i zazdrosny. Dobrze, ¿e siê potem zrehabilitowa³.


martha napisa³:
ten facet co Tim u niego mieszka jest oblesny jeju i jeszcze ta przyczepa dobrze ze Tim wroci³ do druzyny moze sie wyprowadzi i nie bede musia³a juz tego kolesia widziec bleee

Jak zobaczy³am, ¿e Tim naprawdê u tego goscia zamieszka³ to by³am w szoku. Ej, ja siê go bojê. Teraz mo¿e nawet bardziej.
Srsly, niech kto¶ siê zaopiekuje Timem, mo¿e Buddy go zaadoptuje? xD
Oj, przemowa Tima by³a s³ooodka xD taka... wyra¿aj±ca skruchê.
Pomijaj±c fragment skierowany do Matta i Smasha xD

Hm... w tym odcinku uwaga by³a mocno skupiona wokó³ kilku osób, ale zabrak³o mi reszty bohaterów.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Sob Mar 08, 2008 4:35 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Trish, pierwsza scena z tym facetem i Timem wygl±da³a na serio tak jak by go podrywa³. O feeeee. Jaki zapuszczony brzydal.
Tim siê wpakowa³ w bagno...

Ale rodzinka Trenera siê tu rozkrêci³a z wkurzaniem mnie. ;p Najgorzej znosi³em Tami...( coraz bardziej mnie wnerwia, ju¿ w 1 sezonie tak by³o )

Smash w bokserkach. Ale go kole¶ nastraszy³! Co¶ czuje ¿e pójdzie do tej szko³y ze stypendium naukowym. ;p

Matty!! To mój ch³opak! i ma tak samo na imiê jak ja.

Landry, mo¿e w koñcu wylecisz z tego serialu.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.08 Seeing Other People Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.08 Seeing Other People


Wygenerowano w 0.044 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights