Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

2.11 Jumping the Gun


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.11 Jumping the Gun
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 2:07 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Brian "Smash" Williams takes heat from the major colleges that want a verbal commitment to their program. Meanwhile tension is still high between Coach Taylor and Tim Riggins regarding the situation with Julie. Tim doesn't know where to turn. And all eyes are on Coach Taylor as he prepares the Panthers to play Laribee High School in the season's biggest game.

Data emisji w NBC: 12.01.2008

Promo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 1:07 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
OgladaÂło siĂŞ Âświetnie, bo nie byÂło w ogĂłle ani Tyry ani Landry'ego, ani Âżadnych Mattowych dramatĂłw

ÂŚliczny Taylors moment na koĂącu, brakowaÂło mi takiej wÂłaÂśnie ich rodzinki

Rigginsom na pewno na dobre nie wyjdzie ta kradzieÂż pieniĂŞdzy od Dilera...

No i nie wierzĂŞ, Âże to stwierdzam, ale ta caÂła Julie/Tim thing jest naprawdĂŞ kjut

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martha
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 5:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
Trish napisał:
OgladaÂło siĂŞ Âświetnie, bo nie byÂło w ogĂłle ani Tyry ani Landry'ego, ani Âżadnych Mattowych dramatĂłw


oja tak to prawda

chyba beda problemy z tÂą kasa, jka Tim ja zabraÂł to zaraz przypomniaÂła mi sie scena z ta strzelba przy jego gÂłowie

w sumie Tim i Julie to fajan para by byaÂła ale jakos wolaÂłabym nie bo za bardzo lubie Tima a Juli nie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
veronika-imi
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 8:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
dla mnie waÂżne Âże Julie przyznaÂła siĂŞ do wszystkiego i oczyÂściÂła Tima, podobaÂły mi siĂŞ sceny Tima i Billy-ego, ale ryzykownie z tÂą kasÂą choĂŚ rozumiem co ich podkusiÂło, trener LwĂłw zachowaÂł siĂŞ na meczu jak dupek powalajÂąc Rigginsa,hmm... co tam jeszcze aaa no i troche irytuje mnie ta dziewczyna Smasha

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Ireth
PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 10:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Podpisuje sie pod wypowiedziÂą Trish.
Od siebie dodam, Âże jakoÂś widzĂŞ parĂŞ Tim/Julie, ale oni chyba nie przetrwaliby dÂługo.

I wiecie co? MiÂło oglÂądaÂło siĂŞ wÂątek Smasha.
WiedziaÂłam, Âże coach T. przemĂłwi mu do rozsÂądku, hihi, a potem jak poszedÂł z kwiatami do mamy


Ale brakuje mi Jasona i Lyli (niekoniecznie razem) no i w ogĂłle.
JakoÂś czujĂŞ, Âże pomijajÂą niektĂłrych bohaterĂłw.

I tak, bojĂŞ sie o konsekwencje tej kradzieÂży.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Tristan
PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 2:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
Cos czuje ze zle sie skonczy sprawa z kradzieza pieniedzy. Niech Riggins czasami pomysli

PS: Wiecie moze czy bedzie wiecej odcinkow niz 15 w tym sezonie? Na filmwebie przeczytalem ze NBC zastanawia sie nad calkowitym zakonczeniem serialu... wiec jedna z mozliwosci jest taka ze nie zobaczymy FNL w jesiennej ramowce NBC.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tlen.exe
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 6:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 57
Płeć: Mężczyzna
Ale ta rodzinka Taylorów mnie denerwuje. Znaczy mam na myœli Tami Julie i Shel. Czemu ona robi z siebie tak¹ ofiarê? Trener nie kaza³ jej siê wynieœÌ... A ona im ci¹gle coœ pieprzy... Mog³aby siê zastanowiÌ czasem co robi. I patrzeÌ na to co robi.


Smash mnie znowu trochĂŞ denerwuje, ale bardziej ta jego panna wszystkowiedzÂąca.

Tim mĂłgÂł powiedzieĂŚ Trenerowi o co chodziÂło ostatniej nocy a nie ukrywaĂŚ prawdĂŞ na wzglÂąd Julie, ona jest tak gÂłupia Âże jej siĂŞ naleÂży trochĂŞ kary za to.

Tim zrdrowo dosta³ od tamtego trenera, co prawda Ÿle post¹pi³ ale wspó³czuje mu bo ¿ona mu umiera.

KradzieÂż nie wyjdzie Rigginsom dobrze...

Fajnie Âże Trener przeprosiÂł Timego.

Smash w TMU. A niech siĂŞ chÂłopak cieszy. ;p No i przeprosiÂł mamĂŞ, to bardzo dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.11 Jumping the Gun Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

2.11 Jumping the Gun


Wygenerowano w 0.050 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights