Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.15 May the Best Man Win


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.15 May the Best Man Win
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Lut 09, 2008 3:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Brian "Smash" Williams is determined to get a football scholarship to college despite the recent events that have transpired. However, Brian is very shocked when the most unlikely place offers him what may be the opportunity of his life. Tami Taylor runs into her ex-boyfriend from high school, a big real estate mogul, and he decides to stay in Dillon for a few days. A few days proves to be too long as Coach Taylor begins to feel a bit jealous. Elsewhere, Jason Street hears the biggest news of his life since his accident and must decide if he is willing to change his life completely. Meanwhile, Tim Riggins continues his pursuit of Lyla by getting his own radio show at the Christian radio station. Lyla seems to be enjoying her current relationship with her Christian boyfriend as she goes with him to meet his family.

Data emisji w NBC: 08.02.2008

Promo // Photos

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
veronika-imi
PostWys³any: Wto Lut 12, 2008 4:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 22 Lut 2007
Posty: 505
P³eæ: Kobieta
¶mieszny pomys³ z tym licealnym ch³opakiem Tami-taki wsiok z niego ale dobre zestawienie- na tle tego licealnego ¿ycia Taylerowie i ich podró¿ wstecz do czasów liceum. Fajnie by³o zobaczyæ zazdrosnego trenera no i ta ca³a bójka-sweet i dobra scena przed pój¶ciem do ko¶cio³a hahaha

Smash w koñcu dosta³ lekcje, bolesn±, ale ponosi konsekwencje. Dobrze ¿e w ogóle gdzie¶ go chc± i bardzo mi³e by³y s³owa tego trenera...

W±tek z Lyl±- hmm... ca³e spotkanie z rodzink± takie jak mo¿na sie by³o spodziewaæ-s³odko i uroczo, ale dobrze ¿e nie przespali siê ze sob±!

No i oczywi¶cie Tim podoba mi siê jego determinacja i pomy³ z radiem, a w ko¶ciele mnie rozbawi³. Trzymam za niego kciuki...

Co do Street'a to jak dla mnie totalnie przesadzili. Szok. Jego postawa jest godna podziwu-to ¿e odbiera to jako cud i chce podj±æ siê odpowiedzialno¶ci, ale sytuacja jest rzeczywi¶cie strasznie pogmatwana. Mam nadziejê ¿e tego tak nie zostawi±.

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Trish
PostWys³any: Czw Lut 14, 2008 8:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
W±tek z high school boyfriend by przezabawny. A ta scenka przed wyj¶ciem do ko¶cio³a wprost rozbrajaj±ca.
- I was defending your mother's honor.
- With your face?

Smash dostaje w ty³ek tak samo jak Nathan z OTH. I tak samo jak tamten uzyska³ pomoc od trenera/trenerów.

To ca³e Tim/Lyla/religious boy jest nudne. Gorsze od tego jest tylko to ca³a Tyra/Landry i jeszcze mamy "wspania³±" przyja¼æ Landry'ego z Mattem.

Street ma z nich wszystkich najciê¿sze ¿ycie i jeszcze mu dok³adaj±, a on jest po prostu wspania³y. ¬le zrobi³am stawiaj±c w tym serialu na Matta, powinnam by³a na Jasona. ¯yczê mu wszystkiego najlepszego i mam nadziejê, ¿e wreszcie co¶ u³o¿y siê po jego my¶li. Ta ostatnia scenka z nim by³a po prostu <33

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Pi± Lut 22, 2008 3:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Trish napisa³:
Street ma z nich wszystkich najciê¿sze ¿ycie i jeszcze mu dok³adaj±, a on jest po prostu wspania³y. ¬le zrobi³am stawiaj±c w tym serialu na Matta, powinnam by³a na Jasona. ¯yczê mu wszystkiego najlepszego i mam nadziejê, ¿e wreszcie co¶ u³o¿y siê po jego my¶li. Ta ostatnia scenka z nim by³a po prostu <33

O tak, by³am zdziwiona jego (cudown±) reakcj±.
Zobaczymy jak to u³o¿y siê dalej, wspó³czuje mu tylko, ¿e co chwile ¿ycie przewraca mu ¶wiat do góry nogami....

Riggins jest nienormalny xD chodzenie do ko¶cio³a, w ³awce z jak±¶ staruszk±, hoho... ile jeszcze zrobi, ¿eby zwróciæ na siebie uwagê?
¦wietnie mu idzie w radio, nie ma co!
Dzwoni± mu same dziewczyny Laughing

Trish napisa³:
To ca³e Tim/Lyla/religious boy jest nudne

Strasznie nudne i przewidywalne.
¦wiêtoszek i nawrócona cheerleaderka.
Ile jeszcze?
Daje mi góra 4 odcinki.
...wiêcej nie wytrzymam.


Cytat:
Gorsze od tego jest tylko to ca³a Tyra/Landry i jeszcze mamy "wspania³±" przyja¼æ Landry'ego z Mattem.

Matt siê ca³kiem z Landrego nabija.
Widaæ to po jego minach.
Tyra/Landry o jej.
Ten spacerek w czasie lunchu za rêkê -_-'


veronika-imi napisa³:
¶mieszny pomys³ z tym licealnym ch³opakiem Tami-taki wsiok z niego

Laughing

Ale Gracie Bell mia³a ¶liczne ró¿owe wdzianko na meczu. A w³a¶ciwie by³a zapakowana w ¶piworek? xD

Ja chcê wiêcej starego, lekko niepewnego, j±kaj±cego siê przy Julie Matta!


Trish napisa³:
A ta scenka przed wyj¶ciem do ko¶cio³a wprost rozbrajaj±ca.

taak!
a potem jeszcze przekrzykiwa³y siê w mówieniu 'Bye Daddy'! xD xD

Coach Taylor pobity i na kacu, tego jeszcze nie by³o

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Nie Mar 09, 2008 11:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Nie mam ju¿ si³y pisaæ o tym odcinku tyle co o poprzednich. ;p Napiszê tylko ¿e czekam na kolejne. ;p

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pon Sty 11, 2010 6:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
ale ch³opak Lyli nie do ¿ycia ale przystojny i jako¶ tak pasuj± mi do siebie.
ta ca³a historia z ci±¿±, wtf?! xd no i jeszcze on chce tego dziecka... paranoja ;o
Eric i ten ca³y Mo- wiedzia³am ¿e to siê tak skoñczy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.15 May the Best Man Win Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.15 May the Best Man Win


Wygenerowano w 0.046 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights