Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

KYLE XY

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » KYLE XY
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Peyton88
PostWys³any: Pi± Lut 06, 2009 8:22 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
ja na razie jestem po pierwszym odcinku nie mia³am czasu ogl±daæ,ale nastêpny tydzieñ mam wolny,to wszystko nadrobiê

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pi± Mar 06, 2009 1:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
308
Pierwszy raz szkoda mi by³o Jessie, a dok³adnie w tej scenie na holu kiedy s³ucha ustaj±cego bicia serca jakby nie by³o swojej matki.
I sceny Josh/Andie rozdzieraj± serce.
Moja nadzieja na reunion Lori/Declan niestety leg³a kompletnie w gruzach. A tydzieñ temu by³o TO spojrzenie.
Przy poprzednim poca³unku Jessie i Kyle'a naprawdê ma³o nie zwymiotowa³am. Teraz jako¶ lepiej to znios³am, ale i tak nie wierzê, ¿e serial mia³by siê zakoñczyæ z nimi jako par±
I wkurza mnie strasznie, ¿e ostatni sezon ma ledwo 10 odcinków. Rozumiem, ¿e chc± zakoñczyæ serial, z tym siê k³óciæ mocno nie bêdê. Ale ¿eby tylko tyle odcinków? EH!!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Pi± Mar 06, 2009 1:58 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
A tam Josh, ja praktycznie p³aka³am na scenach Kyle'a i Jessi, by³o mi jej niesamowicie ¿al. Dodaj±c do tego, ¿e zawsze nie znosi³am Amandy i polubi³am Jessi ju¿ jaki¶ czas temu to zdecydowanie shipujê jej i Kyle'owi. Plus ostatnio naprawdê dobrze mi siê ogl±da³o serial i ¿a³ujê, ¿e go koñcz±, bêdê têskniæ za Mattem, mam nadziejê, ¿e znajdzie sobie jaki¶ nowy serial.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Mar 11, 2009 12:56 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
309
Koñcowe sceny Kyle/Jessie/Cassidy by³y doskona³e. Oczywi¶cie da³am siê wrobiæ, jako¶ jak ogl±dam serial obyczajowy, to nie przychodzi mi podejrzewaæ wszystkich o wszystko. Dobrze, ¿e pojawi³ siê Foss i ¿e pomaga. Ciê¿ko mi uwierzyæ, ¿e w nastêpnym odcinku zd±¿± wszystkie w±tki zakoñczyæ. I ogl±daj±c ten odcinek strasznie mi siê przykro zrobi³o, ¿e to rzeczywi¶cie koniec. Szkoda, ¿e nie ma przynajmniej pe³nego sezonu (moje Declan/Lori reunion mia³oby jeszcze szansê). Podejrzewam, ¿e za tydzieñ bêdê bardzo wyæ Rolling Eyes

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 1:47 am ]
310
Jestem w¶ciek³a, ¿e tak zakoñczyli serial ¿adnego zakoñczenia, taki koniec, rzeczywi¶cie zmieniony Kyle.... jako¶ trudno mi w to uwierzyæ, ¿e ani jeden odcinek ju¿ nie powstanie. Nienawidzê jak nie ma koñca ze wzglêdu na przerwanie emisji fajna scena Amanda/Jessie Rolling Eyes bêdê têskniæ za Mattem Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Sob Kwi 25, 2009 8:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
zabra³am siê za Kyle'a Na razie jestem po 4 odcinkach i pozytywnie, choæ bez szaleñstw. Mam nadzieje, ¿e jeszcze siê troszkê rozkrêca


------------------------------------

W³a¶nie obejrza³am odcinek fina³owy. No ich chyba pogrza³o, ¿eby tak serial koñczyæ, tak to mo¿na koñczyæ odcinek, sezon ewentualnie, ale serial? 'I'm your brother'... the end... wkurzy³am siê. W dodatku serial mimo, ¿e z ABC family, by³ naprawdê dobry, mog³am ogl±daæ odcinki w ca³o¶ci jeden za drugim, w przeciwieñstwie do Heroes np, którzy mnie nudz± i ka¿dy odcinek ogl±dam z przerwami na sprawdzanie for i inne rzeczy.
I jak od pocz±tku kibicowa³am Amandzie/Kyle'owi i Jessi mnie irytowa³a, tak ostatnie odcinki mnie do niej przekona³y i ¿al mi, ¿e nie bêdzie kontynuacji Jessi/Kyle. Zreszt± Andi/Josh, Lori/Delcan te¿ fajne pary, choæ ci ostatni bardziej jako przyjaciele ni¿ w³a¶ciwa para. Mark mnie jako¶ nigdy do siebie nie przekona³.
Istne debilstwo, ¿e przerwali ten serial...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » KYLE XY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

KYLE XY


Wygenerowano w 0.046 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights