Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Powody do zadowolenia

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 207, 208, 209  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Przewoz
PostWys³any: Nie Maj 31, 2009 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 18 Lut 2007
Posty: 2952
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Katowice
w reszcie odzyska³em swój komputer!!!!! xd

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
An-ia
PostWys³any: Sro Cze 03, 2009 8:26 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 1530
P³eæ: Kobieta
Skad: Poznañ
Dawno nikt zadowolony nie by³

Od kilku dni wysy³am wszêdzie moje CV ¿eby znale¼æ jak±s pracê..no i dzi¶ do mnie zadzwonili co prawda z Rossmana na stanowisko kasjerki ale co tam pieni±dze to pieni±dze Jutro idê na rozmowê wiêc proszê o trzymanie kciuków

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Sro Cze 03, 2009 8:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta


Wci±¿ jestem w euforii Gavinkowej, w pi±tek dojdzie euforia Plackowa, jak kupiê p³ytê (najgorsze jest to ze planuje isc po nia w przerwie w pracy i potem nie bede miala jak przesluchac, dopiero w domu... ju¿ czuje jak ¶wiruje ) a jeszcze na dok³adke przywie¼li mi szafe dzisiaj

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Czw Cze 04, 2009 9:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Wczorajsze pó³torej godziny z Placebo na ¿ywo
Uwielbiam
Jakby mi nowe baterie za³o¿yli.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Czw Cze 04, 2009 3:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
co, gdzie, jak? placebo na zywo? :>

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Przewoz
PostWys³any: Czw Cze 04, 2009 5:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 18 Lut 2007
Posty: 2952
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Katowice
no to opowiadam o wizycie o ortopedy: zobaczy³ wyniki i zbada³ mi kolano po czym powiedzia³, ¿e w tych wynikach rezonansu jest wiele przek³amañ i jedynie mam co¶ nie tak z ³±kotk± przy¶rodkow±. po czym doda³, ¿e mam ju¿ próbowaæ uprawiaæ sport typu pi³ka no¿na, ¿eby zobaczyæ jak siê kolano sprawuje i czy nic nie bêdzie wyskakiwaæ itd. czyli podsumowuj±c wszystko jest z kolanem bardzo dobrze i o wiele lepiej ni¿ s±dzi³em. za trzy tygodnie kontrola i zobaczymy jak bêdzie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
justin
PostWys³any: Czw Cze 04, 2009 5:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Wczorajsze pó³torej godziny z Placebo na ¿ywo
Uwielbiam

czemu wcze¶niej o takich rzeczach nie krzyczysz ?



pi±teczka z historii na koniec. uh, ³atwo nie by³o.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Czw Cze 04, 2009 6:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Prze ha ha widzisz, bardziej ciê nastraszyli ni¿ to by³o warte - w³a¶nie tak siê zastanawia³am co tam, jak tam z twoj± nog± Patrz±c na diagnozê my¶lê, ¿e mo¿emy mieæ nadziejê albo nieeee pewno¶æ, ¿e jeszcze bêdziemy mieli komu kibicowaæ, tym bardziej ja, bo zazwyczaj nogi nie ogl±dam


justin napisa³:
martu¶ka napisa³:
Wczorajsze pó³torej godziny z Placebo na ¿ywo
Uwielbiam

czemu wcze¶niej o takich rzeczach nie krzyczysz ?



dareyouto_move napisa³:
co, gdzie, jak? placebo na zywo? :>

Dok³adnie, Ewa ujê³a to znakomicie i zwiê¼le, martu¶ka raz, dwa, trzy ju¿ o wszystkim nam mówisz


justin napisa³:
pi±teczka z historii na koniec. uh, ³atwo nie by³o.

Uuuuu iiii bravo domy¶lam siê, ¿e ³atwo nie by³o, sama wkuwam historiê Ameryki Po³udniowej i wyczyny wszystkich los conquistadores

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Maja
PostWys³any: Pi± Cze 05, 2009 9:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
jeju jeju, jutro weselicho, pojutrze te¿, z kuzynostwem przewidujemy super zabawê xD
Ale najpierw.... musimy ¶licznie za¶piewaæ na ¶lubie, a co¶ mnie od czwartku trzyma ból gard³±, ale co tam. Roz¶piewa siê i bêdzie dobrze.

A dzisiaj trzaskali¶my porcelaaanê!
I wrêczyli¶my z kuzynem (moim najulubieñszym! [brat panny m³odej]) kuzynce i jej przysz³emu mêzusiowi koszulki z napisem "Koniec wolno¶ci"-z przodu; a z ty³u "...game over"

W ooogóle jest super, fantastycznie i to jest mój powód do zadowolenia ;D

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pi± Cze 05, 2009 10:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Ha ha super koszulki

Maja na ból gard³a strzel sobie parê razy mieszankê do p³ukania gard³a -> na szklankê wody 1/2 ³y¿eczki soli i sody oczyszczonej i 3-4 krople jodyny, niezbyt to smaczne, ale piæ tego przecie¿ nie musisz, a pomaga i to baaardzo (wiem co¶ o bólu gard³a )

Tylko na tym weselu proszê siê nie upiæ (tzn nie a¿ TAK bardzo, trochê mo¿esz, tylko, ¿ebys pó¼niej przed rodzina g³upot nie narobi³a ) mi³ej zabawy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
martuśka
PostWys³any: Pi± Cze 05, 2009 10:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
justin napisa³:
czemu wcze¶niej o takich rzeczach nie krzyczysz ?

Nie mia³am dostêpu do neta.
Na trójce by³a transmisja na ¿ywo
A w necie to ju¿ w ogóle zatrzêsienie od nowych filmików.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Cze 06, 2009 9:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Dobra, koniec tego braku aktywno¶ci w postach, bo zdziczeje do koñca i wyjdê z wprawy pisania zupe³nie.
Lekko os³abiona, po dotykana przez masê obcych ludzi, z dziurami, wracam ! Laughing
Mam tremê pisz±c tego posta, naprawdê.
Wybaczcie, ¿e tak zaniemog³am na kilka tygodni bez uprzedzenia, ale to raczej nieplanowane by³o. Jak mnie bóle chwyci³y, to z wiar±, ¿e bêdzie lepiej z dnia na dzieñ ledwo chodzi³am, a potem ju¿ nawet chodzenia to nie przypomina³o. I tak do ¶rody, a potem raz, dwa i panna w szpitalu siê znalaz³a. Oczywi¶cie okaza³o siê, ¿e mój by³y bliski znajomy wyrostek musia³ siê pobuntowaæ i szkód narobiæ. Porozlewa³ mi siê delikwent jeden.
Wiecie co ! Nawet mnie nie odwiedzili¶cie ! A moja sala ca³± bandê z neptune pomie¶ci³aby z pewno¶ci±. Laughing Chocia¿ Ja w fiku¶nej pi¿amce, z rurkami w brzuszku, nie spodoba³abym siê wam.
W koñcu mój wybitnie zabawny doktorek wypisa³ mnie, oczywi¶cie za moim naciskiem. Zagrozi³am, ¿e albo mnie wypisze do pi±tkowego pó³fina³u RG albo za¿±dam w ¶wietlicy szpitalnej Eurosportu.
A ostatni raz by³am w szpitalu 17 lat temu.

Dobra, koniec moich refleksji poszpitalnych. Teraz sobie tu podzia³am na forum w ramach rekonwalescencji. Laughing Mia³am od razu odwyk od komputera, wiêc muszê zaleg³o¶ci nadrabiaæ, jak ka¿dy szanuj±cy siê maniak.
Ale moje zami³owanie do d³ugich postów niezmienne. Laughing Czyli jest dobrze !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
An-ia
PostWys³any: Sob Cze 06, 2009 10:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 1530
P³eæ: Kobieta
Skad: Poznañ
Panno_B, Kocham Twoje d³ugie posty Mo¿na siê wszystkiego z nich dowiedziec Cieszê siê a raczej wszyscy siê cieszymy ¿e wracasz do nas i do pe³ni zdrowia

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Cze 07, 2009 12:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
Dobra, koniec tego braku aktywno¶ci w postach, bo zdziczeje do koñca i wyjdê z wprawy pisania zupe³nie.

W³a¶nie, w³a¶nie nie mam kogo pocytowaæ,a pó¼niej nie ma kto pocytowaæ mnie i robiæ mega-giga d³uga¶nych postów <yuuupi>


Panna_B napisa³:
Lekko os³abiona, po dotykana przez masê obcych ludzi, z dziurami, wracam ! Laughing

Powiedzmy to wprost wymacali ciê jak siê nale¿y


Panna_B napisa³:
Mam tremê pisz±c tego posta, naprawdê.

Patrz±c na d³ugo¶æ ¶miem w±tpiæ


Panna_B napisa³:
Wybaczcie, ¿e tak zaniemog³am na kilka tygodni bez uprzedzenia, ale to raczej nieplanowane by³o. Jak mnie bóle chwyci³y, to z wiar±, ¿e bêdzie lepiej z dnia na dzieñ ledwo chodzi³am, a potem ju¿ nawet chodzenia to nie przypomina³o. I tak do ¶rody, a potem raz, dwa i panna w szpitalu siê znalaz³a.

Ja wybaczam i witaaaaaam serdeeecznie :*
A¿ tak d³ugo zwleka³a¶ czy nie chcieli ci tego "pana" wyci±æ, bo to ró¿nie z nimi bywa?


Panna_B napisa³:
Oczywi¶cie okaza³o siê, ¿e mój by³y bliski znajomy wyrostek musia³ siê pobuntowaæ i szkód narobiæ. Porozlewa³ mi siê delikwent jeden.

£o matko, bidulu, a¿ do tego dosz³o, to nie¼le musia³o ciê boleæ, dobrze, ¿e ciê odratowali, bo to niebezpiecznie jak siê takie cu¶ "rozleje" ¶miertelno¶æ niby wynosi 0,1% w przypadku zwyk³ego zapalenia i wcale mnie ta liczb anie pociesza (moje skrzywienie biologiczne z lat licealnych siê k³ania )


Panna_B napisa³:
Wiecie co ! Nawet mnie nie odwiedzili¶cie ! A moja sala ca³± bandê z neptune pomie¶ci³aby z pewno¶ci±. Laughing Chocia¿ Ja w fiku¶nej pi¿amce, z rurkami w brzuszku, nie spodoba³abym siê wam.

Wiesz co nie mo¿esz nam zarzucaæ braku zainteresowania, o³ki? Pusto siê bez ciebie zrobi³o, wiêc wszyscy zauwa¿yli, ¿e siê zmy³a¶ i to na tak d³ugo, wiêc raczej by³o co¶ nie tak, a w sumie do Bia³egostoku nie tak daleko (niby ) a gdybym wiedzia³a co¶ o owej pi¿amce, to pojecha³abym dla samego zobaczenia ciê w owym ciuszku ha ha


Panna_B napisa³:
W koñcu mój wybitnie zabawny doktorek wypisa³ mnie, oczywi¶cie za moim naciskiem. Zagrozi³am, ¿e albo mnie wypisze do pi±tkowego pó³fina³u RG albo za¿±dam w ¶wietlicy szpitalnej Eurosportu.

Taaaaa na pewno argument z Eurosportem by³ g³ównym powodem twojego wypisu


Panna_B napisa³:
Dobra, koniec moich refleksji poszpitalnych. Teraz sobie tu podzia³am na forum w ramach rekonwalescencji. Laughing Mia³am od razu odwyk od komputera, wiêc muszê zaleg³o¶ci nadrabiaæ, jak ka¿dy szanuj±cy siê maniak.
Ale moje zami³owanie do d³ugich postów niezmienne. Laughing Czyli jest dobrze !

¦migaj i nadrabiaj, a twoje zami³owanie do d³ugich postó nie minê³o czyli nie wyciêli ci zbyt wiele i dobrze

Idê spaæ... chocia¿ pewnie jeszcze trochê posiedzê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Pon Cze 08, 2009 6:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
Powiedzmy to wprost wymacali ciê jak siê nale¿y

Nie chcia³am byæ taka bezpo¶rednia.

kinia napisa³:
W³a¶nie, w³a¶nie nie mam kogo pocytowaæ,a pó¼niej nie ma kto pocytowaæ mnie i robiæ mega-giga d³uga¶nych postów <yuuupi>

¯yjemy kiniu w ¶cis³ej symbiozie. Laughing Jedna, drug± uzupe³nia.

kinia napisa³:
A¿ tak d³ugo zwleka³a¶ czy nie chcieli ci tego "pana" wyci±æ, bo to ró¿nie z nimi bywa?

Zwleka³am trzy dni, je¿eli to zwlekaniem mo¿na nazwaæ. Podziêkowaæ muszê mojemu doktorkowi, który zarzeka³ siê, ¿e to nie wyrostek. Na drugi dzieñ inny lekarz wys³a³ mnie natychmiast do szpitala.
Nie wiedzia³am, ¿e mogê czuæ taki ból. Na szczê¶cie Pan na 'Wu' opu¶ci³ mnie w trybie natychmiastowym i bezpowrotnie koniec z nami.
Ju¿ nawet nadrabiam stracone kilogramy. Laughing £atwiej by³o je zgubiæ ni¿ teraz nazbieraæ na nowo, ale nie czêsto robiê sobie g³odówkê prawie tygodniow±.
kinia napisa³:
£o matko, bidulu, a¿ do tego dosz³o, to nie¼le musia³o ciê boleæ, dobrze, ¿e ciê odratowali, bo to niebezpiecznie jak siê takie cu¶ "rozleje" ¶miertelno¶æ niby wynosi 0,1% w przypadku zwyk³ego zapalenia i wcale mnie ta liczb anie pociesza (moje skrzywienie biologiczne z lat licealnych siê k³ania )

Weee¼, przez te cholerne diagnozy, bieganie po gabinetach, mia³am dreny w brzuchu. Poorali mi kaloryfer porz±dnie. Ale ju¿ koniec moich kontaktów ze S³u¿b± Zdrowia. Jedynie badania kontrolne i mo¿e nawet za³apiê siê w ostatnim tygodniu do szko³y. Ale ju¿ nawet nie wiem czy jest sens, przedwczesne wakacje dobrze mi zrobi±. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Wto Cze 09, 2009 8:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Ja mam du¿o powodów do zadowolenia

Po pierwsze nareszcie mam wiêcej czasu dla forum, bo ostatnio to tylko tu zerka³am i napisa³am ma³o postów (mo¿na chyba zliczyæ na palcach jednej rêki)
Po drugie zaliczy³am sesjê, z dobr± ¶redni±.
Po trzecie po bardzo ciê¿kich przeprawach z moj± prac± licencjack± w koñcu j± napisa³am, zanios³am do dziekanatu no i siê bêdê broniæ 15 czerwca.
No i po czwarte i najwa¿niejsze, przynajmniej dzisiaj, zda³am prawo jazdy ale taaaak mnie wymêczy³ dzi¶ na skrzy¿owaniach równorzêdnych, ale po ostatnim egzaminie siê nie da³am zgas³ mi parê razy i ten buc-egzaminator oczywi¶cie odpowiednio to skomentowa³ no ale w koñcu mogê mu to chyba wybaczyæ, bo ZDA£AM

B. przez to, ¿e nie by³o mnie tyle na forum, nawet nie zauwa¿y³am, ¿e i Ciebie nie by³o. Cieszê siê, ¿e jeste¶ ju¿ zdrowa :*:*:*

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kubaczek4
PostWys³any: Wto Cze 09, 2009 8:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 12 Mar 2007
Posty: 157
P³eæ: Mê¿czyzna
*Anka* napisa³:
Ja mam du¿o powodów do zadowolenia

Po pierwsze nareszcie mam wiêcej czasu dla forum, bo ostatnio to tylko tu zerka³am i napisa³am ma³o postów (mo¿na chyba zliczyæ na palcach jednej rêki)
Po drugie zaliczy³am sesjê, z dobr± ¶redni±.
Po trzecie po bardzo ciê¿kich przeprawach z moj± prac± licencjack± w koñcu j± napisa³am, zanios³am do dziekanatu no i siê bêdê broniæ 15 czerwca.
No i po czwarte i najwa¿niejsze, przynajmniej dzisiaj, zda³am prawo jazdy ale taaaak mnie wymêczy³ dzi¶ na skrzy¿owaniach równorzêdnych, ale po ostatnim egzaminie siê nie da³am zgas³ mi parê razy i ten buc-egzaminator oczywi¶cie odpowiednio to skomentowa³ no ale w koñcu mogê mu to chyba wybaczyæ, bo ZDA£AM

B. przez to, ¿e nie by³o mnie tyle na forum, nawet nie zauwa¿y³am, ¿e i Ciebie nie by³o. Cieszê siê, ¿e jeste¶ ju¿ zdrowa :*:*:*


To Anka gratulujê zdania na prawko .
I mam nadziejê ¿e obronisz tê pracê i bêdzie wszystko wporzo . A z ciekawo¶ci (ona mnie kiedy¶ w co¶ wpakuje ) co studiujesz ??

Ja za jakie¶ 4 lata wybieram siê na informatyczne studia o ile zdam maturkê .

A moje dzisiejsze powody do zadowolenie to urodzinki w Bo¿e Cia³o i koniec roku szkolnego. Niestety reszta mnie tylko do³uje .

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
kinia
PostWys³any: Wto Cze 09, 2009 9:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
*Anka* napisa³:
Po pierwsze nareszcie mam wiêcej czasu dla forum, bo ostatnio to tylko tu zerka³am i napisa³am ma³o postów (mo¿na chyba zliczyæ na palcach jednej rêki)

Chyba ci wybaczymy wszyscy ostatnio jako¶ ma³opisz±cy byli


*Anka* napisa³:
Po drugie zaliczy³am sesjê, z dobr± ¶redni±.

GRATULACJE moja dopiero siê zacznie i chce miec ju¿ to za sob± uhhh


*Anka* napisa³:
Po trzecie po bardzo ciê¿kich przeprawach z moj± prac± licencjack± w koñcu j± napisa³am, zanios³am do dziekanatu no i siê bêdê broniæ 15 czerwca.

Czyli 15 czerwca (o której?) paluszki w ruch, oczywi¶cie w postaci zaciskania kciuków


*Anka* napisa³:
No i po czwarte i najwa¿niejsze, przynajmniej dzisiaj, zda³am prawo jazdy ale taaaak mnie wymêczy³ dzi¶ na skrzy¿owaniach równorzêdnych, ale po ostatnim egzaminie siê nie da³am zgas³ mi parê razy i ten buc-egzaminator oczywi¶cie odpowiednio to skomentowa³ no ale w koñcu mogê mu to chyba wybaczyæ, bo ZDA£AM

Ha ha czyli mamy zacz±æ uwa¿ac na drogach, o³ki, zacznê siê uwa¿niej rozgl±daæ dobrze, ¿e ten buc tylko (a mo¿e i a¿, móg³ to zrobiæ w normalny sposób) to skomentowa³ i nie rozdmucha³ tego do wymiarów nie-zda-pani-dzi¶-ze-mn±-tego-egzaminu-co-to-to-nie


kubaczek4 napisa³:
A z ciekawo¶ci (ona mnie kiedy¶ w co¶ wpakuje ) co studiujesz ??

B³ahaha mnie ju¿ wpakowa³a i to nie raz, ale co taam czasem trzeba w¶ciubiæ nosa, choæ z wiekiem robiê to coraz sprytniej i mniej zauwa¿alnie


kubaczek4 napisa³:
Ja za jakie¶ 4 lata wybieram siê na informatyczne studia o ile zdam maturkê .

Uhuuu 4 lata to jeszcze ca³a"kupa" czasu i pewnie zmieni ci siê jeszcze 1500 razy, bo ja tak mia³am zdecydowa³am w ostatniej chwili

kubaczek4 napisa³:
A moje dzisiejsze powody do zadowolenie to urodzinki w Bo¿e Cia³o i koniec roku szkolnego.

Ah ah to ju¿ za 2 dni, dobrze, ¿e siê upomnia³e¶, mo¿esz liczyæ na ¿yczenia

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Cze 10, 2009 12:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
wszyscy ostatnio jako¶ ma³opisz±cy byli

Panna zaniemog³a to i reszta za przyk³adem posz³a. Przynajmniej nieludzkiej ilo¶æ postów do nadrobienia nie mia³am. Laughing A tak w szpitalu siê zastanawia³am co mi dane bêdzie ujrzeæ na oczy jak wrócê.
kubaczek4 napisa³:
A moje dzisiejsze powody do zadowolenie to urodzinki w Bo¿e Cia³o

Wymowna sugestia. Laughing

Odpoczywam, jem, odpoczywam, jem, jem odpoczywaj±c, odpoczywam jedz±c, mam pielgrzymki odwiedzaj±cych, odpoczywam z odwiedzaj±cymi, jem z odwiedzaj±cymi Laughing
(jedyne co siê zmienia to kolejno¶æ )
Za dwa dni kontrola i muszê wracaæ powoli do obiegu, bo zdziczejê kompletnie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
*Anka*
PostWys³any: Sro Cze 10, 2009 5:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Studiujê socjologiê
A obronê mam chyba o 10 bo ostatnio nam siê zmieni³a godzina.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Przewoz
PostWys³any: Sro Cze 10, 2009 5:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 18 Lut 2007
Posty: 2952
P³eæ: Mê¿czyzna
Skad: Katowice
dzisiaj odebra³em dowód xd mam ju¿ 10000 utworów przes³uchanych na la¶cie xdd

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
An-ia
PostWys³any: Sro Cze 10, 2009 9:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 1530
P³eæ: Kobieta
Skad: Poznañ
Parê dni cz³owiek nie zagl±dnie a tu wszyscy maj± jaki¶ powód do zadowolenia
*Anka* napisa³:
No i po czwarte i najwa¿niejsze, przynajmniej dzisiaj, zda³am prawo jazdy ale taaaak mnie wymêczy³ dzi¶ na skrzy¿owaniach równorzêdnych, ale po ostatnim egzaminie siê nie da³am zgas³ mi parê razy i ten buc-egzaminator oczywi¶cie odpowiednio to skomentowa³ no ale w koñcu mogê mu to chyba wybaczyæ, bo ZDA£AM

Gratulujê !! Komentarze s± najgorsze tzreba umieæ siê opanowaæ i zachowaæ spokój, jak ja zdawa³am facet te¿ kilka razy mia³ takie teksty a moje nerwy by³y na wykoñczeniu . Najwa¿niejsze ¿e zda³a¶. Teraz trzeba czekaæ tylko na wyrobienie i mo¿esz ¶migaæ^^

kinia napisa³:
Chyba ci wybaczymy wszyscy ostatnio jako¶ ma³opisz±cy byli

czemu przeczyta³am ma³piszony ?

Przewoz napisa³:
dzisiaj odebra³em dowód xd

dowód fajna sprawa ^^ Kurczê przez ostatni rok tyle mi przyby³o plastikowych kart w portfelu ¿e bêdê musia³a siê o co¶ wiêkszego postaraæ, oj ¿eby tyle samo w nim by³o pienidzy co tych kart to bym by³a szczê¶liwa

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Cze 10, 2009 11:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ania moje gratulacje! Bardzo siê cieszê
B. dobrze, ¿e ju¿ wyzdrowia³a¶! W ogóle by¶ siê wstydzi³a w tym wieku siê woreczkiem bawiæ!

kinia napisa³:
Ha ha czyli mamy zacz±æ uwa¿ac na drogach, o³ki, zacznê siê uwa¿niej rozgl±daæ

Heh to ja siê muszê baæ Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Cze 11, 2009 4:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
W ogóle by¶ siê wstydzi³a w tym wieku siê woreczkiem bawiæ!


Nie wiedzia³am, ¿e on taki ma³o rozrywkowy jest ! Od razu z zapaleniem wyskoczy³, bezczelny.
*Anka* napisa³:
No i po czwarte i najwa¿niejsze, przynajmniej dzisiaj, zda³am prawo jazdy

Ja taka poch³oniêta swoimi przygodami ze S³u¿b± Zdrowia by³am, ¿e nawet nie pogratulowa³am drajwerko. No to wpadaj do Bia³egostoku ! Dobra, oddam za paliwo.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Czw Cze 11, 2009 6:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ró¿nie z t± moj± sesj± by³o, ale nie chcia³am zwiêkszaæ czêstotliwo¶ci nowych postów w marudnym, wiêc teraz piszê tutaj

zaliczy³am moje dwa pierwsze egzaminy w tej sesji, wyniki pozosta³ych trzech mam w poniedzia³ek, ale tych dwóch siê chyba najbardziej ba³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 207, 208, 209  Nastêpny
Strona 175 z 209

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Powody do zadowolenia


Wygenerowano w 0.704 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights