Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Wyspa Harpera/Harper's Island


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Wyspa Harpera/Harper's Island
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
martha
PostWys³any: Sro Lip 08, 2009 10:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 2439
P³eæ: Kobieta
Akcja filmu toczy siê na ma³ej wyspie, na której przed laty dosz³o do serii morderstw . Psychopata, Wakefield zosta³ zabity przez miejscowego szeryfa. Mijaj± lata.
Na wyspie ma siê odbyæ ¶lub, najlepszego przyjaciela g³ównej bohaterki Abby, której matka zosta³a tu zamordowana. Dziewczyna musi powróciæ na wyspê z s³onecznego LA, by zmierzyæ siê z koszmarem przesz³o¶ci.
Niestety okazuje siê, ze na wyspie wci±¿ dziej± siê dziwne rzeczy. Przykro¶ci nie omijaj± te¿ weselników....

http://www.filmweb.pl/f479106/Wyspa+Harpera,2009


moze ktos oglada ten serial, mnie osobi¶cie bardzo wciagna³ jak zreszta prawie wszystkie seriale

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sro Lip 08, 2009 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ja ogl±dam, choæ to do¶æ trudne dla mnie z moim przywi±zywaniem siê do jakiej¶ postaci, w serialu gdzie wiêkszo¶æ z bohaterów umiera
Jimmy'iego uwielbiam. Henry'ego te¿, z reszt± wszystkich bohaterów mêskich tu lubiê
Z dziewczyn to nie wiem, na pewno ta ma³a dziewczynka mnie wkurza i irytuje. No i nadal nie pamiêtam czê¶ci imion, niektórych nawet nie zd±¿y³am zapamiêtaæ. Poza tym trochê znajomych twarzy, mi³o siê ich ogl±da.
Bardzo przypomina mi 10 murzynków, jedn± z fajniejszych ksi±¿ek czyta³am, wiêc ogólnie pozytywnie Tylko ¿e staram siê nie ogl±daæ go wieczorami, to "One by one" mnie przera¿a Laughing

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Wyspa Harpera/Harper's Island Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Wyspa Harpera/Harper's Island


Wygenerowano w 0.034 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights