Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

1.01 - Pilot

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.01 - Pilot
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Panna_B
PostWys³any: Pon Sie 03, 2009 3:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Patrzê, ledwo siê zacz±³ poniedzia³ek, a Wy ju¿ po pierwszym odcinku.
bluevein napisa³:
ja to jadê bez napisów

Ja bym tak daleko nie zajecha³a.

Mi³o jest te wszystkie, znajome mordy po takiej przerwie zobaczyæ. Laughing
Moje wszystkie ohy i ahy, mo¿e nawet w odpowiedniej kolejno¶ci udokumentowane.

Wspania³y Clemens i te jego Clemensowate miny.
No i mamy psychicznego dupka. I Ciekawa by³am czy moja fascynacja nim przetrwa próbê czasu. A jednak nic siê nie zmieni³o ! Jak Logan mnie oczarowa³ kiedy mia³am pierwszy raz Vu, tak teraz nie jest inaczej. Laughing
Wallace i jego pó³ nagie wej¶cie. Laughing Od pocz±tku, w tej sprawie z Weevilem widaæ jaki uroczy tandem z Veronic± tworz±.
Vu i jej 'spotkania' z gangiem, ka¿de kolejne coraz lepsze.

I co tu powiedzieæ tzn. napisaæ. Czekam na nastêpny odcinek, jakbym ogl±da³a ten serial po raz pierwszy. Laughing

I z ma³ym 'njusikiem' wam podjadê. TVN siedem, chyba ju¿ z tradycji, bêdzie znowu Veronicê powtarza³. Od 6 sierpnia o 14:40.

Mo¿e wieczorem jeszcze tu zawitam z kilkoma cytatami co mi siê przypomn±, bo kilka takich z pewno¶ci± by³o.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Sie 03, 2009 7:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
bluevein napisa³:
Po raz pierwszy bawiê siê w takie grupowe powtarzanie, ale I like it!
Veronicê ogl±dam ju¿ po raz który¶, ale ten serial jest tak wspania³y, ¿e za ka¿dym razem ¶wietnie siê bawiê i znajdujê ró¿ne rzeczy, których nie widzia³am wcze¶niej.

Taaak ja powtarzam chyba ju¿ z 4 lub 5 raz i nigdy nie mam do¶æ to jedyny serial, który tak wiele razy ogl±da³am i jeszcze mi siê nie znudzi³ (nie wiem czy to kiedykolwiek nast±pi ) i chyba pierwszy serial, który uzale¿ni³ mnie do tego stopnia, ¿e musia³am sobie ¶ci±gaæ odcinki

Ahh piosenka oczywi¶cie po obejrzeniu VM musia³am sobie zapu¶ciæ We used to... ze 2 razy


bluevein napisa³:
po drugie - Wallace ma najlepsze wej¶cie ever LOL, do tego s³upa przywi±zany biedny i tylko Veronice przysz³o do g³owy, ¿eby go odczepiæ i to jej GO PIRATES

Biedny Wallace, mia³ po prostu wej¶cie smoka a Veronica to jedyna normalna osoba w tej g³upiej szkole, a reszta to m³otki i tyle


justin napisa³:
i ja brzydal ogl±da³am wersjê z lektorem xD robiê siê leniwa, nawet czytaæ mi siê nie chce Laughing


Panna_B napisa³:
bluevein napisa³:
ja to jadê bez napisów

Ja bym tak daleko nie zajecha³a.

Nieeee, Justyna co ty najlepsze wyrabiasz Laughing ja te¿ z napisów nie korzystam, a seriali z lektorem nie lubiê, tym bardziej, gdy zag³usza g³osy oryginalnych bohaterów a feee


Panna_B napisa³:
No i mamy psychicznego dupka. I Ciekawa by³am czy moja fascynacja nim przetrwa próbê czasu. A jednak nic siê nie zmieni³o ! Jak Logan mnie oczarowa³ kiedy mia³am pierwszy raz Vu, tak teraz nie jest inaczej. Laughing

Oj tak, ale poczekam do dalszych odcinków (chyba nie dacie mi bana za spojler ) na razie bêdê siê delektowaæ docinkami V.

Panna_B napisa³:
Wallace i jego pó³ nagie wej¶cie. Laughing Od pocz±tku, w tej sprawie z Weevilem widaæ jaki uroczy tandem z Veronic± tworz±.

Wallace i Veronica to po prostu dream team i niech kto¶ siê tylko z nie zgodzi...

Panna_B napisa³:
Vu i jej 'spotkania' z gangiem, ka¿de kolejne coraz lepsze.

Ha ha zawsze uwielbia³am 'spotkania na szczycie', jak tylko widzia³am V. i Weevila to ' oho bêdzie weso³o'
I could be your girlfriend

I zgadzam siê z Pann± czekam na ¶rodê, chcia³am sobie od razu zapu¶ciæ parê odcinków, ale stwierdzi³am, ¿e bêdê twarda. W razie, gdybym pêk³a to proszê nie krzyczeæ, bo przecie¿ to Nasza Veronica

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
tlen.exe
PostWys³any: Czw Sie 06, 2009 2:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Ahh, mi³o by³o po raz N'ty ogl±daæ Veronicie i przyjació³. ;p Ju¿ nie mogê siê doczekaæ sezonu trzeciego, haha. ;p

Who is your dady?! ;d

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Nie Sie 09, 2009 12:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Who's your daddy?

Têskni³am za V.

Wallace mia³ niez³e wej¶cie. Biedak przywi±zany i tylko V siê zachowa³a normalnie, a reszta siê ¶mia³a.
Wprowadzenie ka¿dej z postaci, zapocz±tkowanie najwa¿niejszych w±tków 1 sezonu - ¶mieræ Lily i gwa³t V.
Logan psychotic jackass.
Veronica i jej sarkazm i ironia...têskni³am za tym. Jej starcia z Weevilem, Loganem, itp. s± nieziemskie.
Celeste...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
kubaczek4
PostWys³any: Nie Sie 09, 2009 10:10 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 12 Mar 2007
Posty: 157
P³eæ: Mê¿czyzna
Zgadzam siê z Paulin± .

Wallace do s³upa ta¶m± przyczepiony, a Veronica jako jedyna pomog³a . Ta akcja w sklepie i wezwanie policji przez Wallacea, a potem gadka, ¿e nic siê nie sta³o . Veronica i jej starcia fajnie wygl±daj±. Jak Logan jej auto poobija³, to Weevil przyjecha³ i jego auto uszkodzi³ .

Odcinek super .

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Chris
PostWys³any: Pon Sie 10, 2009 9:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 5
P³eæ: Mê¿czyzna
Odcinek bardzo fajny, najbardziej spodoba³a mi siê nietypowa narracja i postaæ Veronici. Jej ironia i sarkazm...

Przedstawienie g³ónych w±tków ¶wietne - jest du¿o tajemnic i pytañ, kolejny plus.

Polubi³em od razu Weevila - fajny ma gang motocyklowy i pomys³y. Podoba³a mi siê scena, w której 'ratuje' Veronice przed kompletnym zniszczeniem wozu.

Duncan jest dziwny póki co, natomiast Logan jest i fajny i niefajny, jeszcze opini jako takiej o nim nie mam.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Sie 14, 2009 12:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ej¿e! chwilê mnie nie ma, a tu wszyscy Veronicê ogl±daj±! leci na TVN, czy po prostu grupowo siê synchronizujecie i ogl±dacie? xD ile mam do nadrobienia odcinków? ^^

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
bluevein
PostWys³any: Pi± Sie 14, 2009 2:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1248
P³eæ: Kobieta
ogl±damy w poniedzia³ki i ¶rody na razie 4 odcinki by³y

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Pi± Sie 14, 2009 2:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
ale na TVNie te¿ leci

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Sie 14, 2009 6:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
do poniedzia³ku zd±¿ê nadrobiæ te 4 ^^ nawet chêtnie siê za nie zabiorê

Bee, a kiedy i o której? dzisiaj sprawdza³am telegazetê, ale w pi±tki chyba nie leci xD

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.01 - Pilot Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

1.01 - Pilot


Wygenerowano w 0.055 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights