Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

2.14 Leave No One Behind


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.14 Leave No One Behind
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Trish
PostWys³any: Sob Lut 02, 2008 11:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
Matt Saracen reaches a tough point in his life where nothing seems to really matter to him anymore. Meanwhile, Tami Taylor's relationship continues to grow with Tyra and Julie becomes very jealous. Landry may have a new potential love interest that could shake up his relationship with Tyra. Elsewhere, Brian "Smash Williams begins his three game suspension and turns to Coach Taylor for advice.

Data emisji w NBC: 01.02.2008

Promo // Photos

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Trish
PostWys³any: Czw Lut 07, 2008 7:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 1310
P³eæ: Kobieta
W ogóle ogl±danie tego serialu jest ostatnio naprawdê painful.

Matty najpierw zamieni³ Landry'ego na Smasha, a teraz ich wymieni³ na Rigginsa. Grejt

Tyra i Landry - no, I jest can't talk about that.

W ogóle by³o pe³no rzeczy na minus, wiêc skupiê siê na plusach.

Matt wstaje od stolika, Landry i Smash zostaj± sami, i gdy Landry zaczyna nawijaæ Smash po prostu wstaje

Trener wrzucaj±cy Matta do wanny, jednocze¶nie zabawne i smutne.

No i koñcowa scena Smasha z dru¿yn±, piêkna.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Sob Lut 16, 2008 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Trish napisa³:
Matt wstaje od stolika, Landry i Smash zostaj± sami, i gdy Landry zaczyna nawijaæ Smash po prostu wstaje




Little Gracie ma gigantyczne oczy.


Genialne by³o spojrzenie Rigginsa na pijanego Matta podczas treningu. Mówi³o wszystko.


Trish napisa³:
W ogóle ogl±danie tego serialu jest ostatnio naprawdê painful.

No w³a¶nie, bo ostatnio tak wszyscy siê pozmieniali! I jako¶... dziwnie.

Trish napisa³:
Matty najpierw zamieni³ Landry'ego na Smasha, a teraz ich wymieni³ na Rigginsa. Grejt

E, to chyba przej¶ciowe. Ma problem. Szkoda, ¿e póki co nikt nie pali siê, ¿eby mu pomóc.
Trish napisa³:
Trener wrzucaj±cy Matta do wanny, jednocze¶nie zabawne i smutne.

Dla mnie ma³o w tym by³o ¶miechu. Raczej taki wielki ¿al.
¯al mi by³o Matta i w ogóle ¿al mi by³o wszystkich strat i zmian ludzi.
Matt na motorze? Nie, proszê.

Riggins dalej nie wie jak siê zachowaæ w stosunku do Lyli.
Ma sta³y schemat: robi co¶ g³upiego, przeprasza ze skruszon± min±. I tak w kó³ko.

Matt. Biedny Matt.


Trish napisa³:
wiêc skupiê siê na plusach

Dla mnie plusem by³a ta pogawêdka miêdzy Tami a Tyr±.
One tu sobie tak torchê plotuj±, a w tle trener Taylor siedzi zaze¿enowany i s³ucha tych opowie¶ci z lat szkolnych


Ten odcinek by³ gorzk± pigu³k±, któr± trzeba prze³kn±æ i czekaæ na co¶ lepszego. Mam nadziejê, ¿e odc 15 bêdzie lepszy.

Smutno by³o na koniec.
biedny Smash.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
tlen.exe
PostWys³any: Nie Mar 09, 2008 11:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Do³±czy³: 30 Kwi 2007
Posty: 57
P³eæ: Mê¿czyzna
Matt pijany.
Potem jak ola³ brzydala L.
Albo jak w klubie pi³ ile wlezie. ;p
¶mieszna by³a trasa do wanny, mo¿e to mia³a Trish na my¶li, ale rozmowa by³a smutna i do³uj±ca...

Czemu ten Landry pitoli tak od rzeczy?! Mam great pomys³, wy¶lijmy zapis z bazy naszych komentarzy i niech poczytaj± jak jedziemy po Landrym, mo¿e siê zlituj± nad nami wszystkimi. ;p
Smash jak jeszcze go ola³, no przecie¿ to poezja, niekt ju¿ go nie lubi tylko dwie za¶lepione dziewczyny w serialu, które robi± to z przymusu bo tak ka¿e im scenariusz. ;p Jestem Pewny ¿e aktorka która gra Tyre jest zniesmaczona ¿e tak potoczy³y siê losy jej postaci i nie mo¿e zerwaæ kontraktu. ;p

Landry g³upek, porzuci³ tak± fajn± dziewczynê dla Tyry.

Smash biedak... Ta sprawa z TMU i w ogóle. Czasem jest niezno¶ny, ale ogólnie to mi go ¿al, szczególnie pod koniec...

TA dziewczyna od brzydala L. jest bardzo ³adna. Szkoda ¿e siê z nim zadaje. ;p

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Pon Mar 17, 2008 1:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
oj, smutna by³a ta scena pod prysznicem i na koniec.Albo po prostu ja siê ostatnio tak ³atwo rozczulam
Od kiedy to Landry ³amie dziewczêce serca? :lol2: W ka¿dym razie ja na t± ca³± sprawê patrzê z dystansem i nawet mi to tak bardzo nie przeszkadza Mi³o¶æ nie wybiera

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pon Sty 11, 2010 5:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
ostatnia scena jak Smash zostaje sam, tak jakby bez footballu by³ samotny ciekawe jak to dalej bêdzie z t± jego karier±.
Landry i Tyra- najz, zawsze chcia³am ¿eby byli razem
Matt w roli kumpla Tima wyglada trochê g³upio, i smiesznie mówi jak co¶ wypije, zwolnione tempo na maksa. ;P
jak widzia³am jak Julie cofa³a przypomnia³ mi siê mój egzamin na prawko. ca³kiem nie dawno by³ i moi rodzice te¿ jak teraz cofam czy jadê to panikuj± ¿e zaraz w co¶ walnê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.14 Leave No One Behind Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

2.14 Leave No One Behind


Wygenerowano w 0.045 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights