Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
AGNES
PostWys³any: Wto Gru 09, 2008 9:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 31 Sty 2007
Posty: 125
P³eæ: Kobieta
Skad: 3miasto
Cytat:
Kto ogl±da?


Ja

najlepszy" w±tek " tego sezonu to zdecydowanie Carlos/Gaby , "przemiana Gaby + dziewczynki Laughing masa zabawnych sytuacji które mogê ogl±daæ ca³y czas , na pocz±tku (s1) nie podejrzewa³am,¿e ten zwi±zek bêdzie taki fajny Very Happy i prawdziwy

Scavo maj± faktycznie du¿e problemy , ale podoba mi siê to ,¿e Lyn nie zatraci³a "siebie" ( sposób w jaki za³atwi³a Toma z gitar± Laughing , albo z samochodem i balem bli¿niaków Laughing )

Susan/Mike najmniej ich teraz lubiê, tak d³ugo trwa³y te ich perypetie i tak szybko i g³upio siê wszystko skonczy³o + Susan i Mike to ju¿ zupe³nie nie te same osoby co kiedy¶ Sad

Bree /Kat bardzo podoba mi siê ich przyja¿ñ , ale sam w±tek Bree tak ¶rednio , w tym sezonie

ogólnie serial trzyma poziom jak zawsze i z przyjemno¶ci± siê go ogl±da Smile

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 12:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Obejrza³am wczoraj/dzisiaj 10 odcinków
Uwielbiam ten serial
Co do koñcówki; specjalnie Mike powoli wraca³ do starej formy, ¿ebym jednak mia³a w±tpliwo¶ci czy nie chcê Susan/Mike reunion czujê siê jakby mi kto¶ w g³owie grzeba³
Bree/Karl - od pocz±tku wiedzia³am, ¿e tak bêdzie; i dobrze, bo Orson ju¿ dawno siê znudzi³.
Lynette/Tom - rozumiem, ¿e ciê¿ko wymy¶laæ co raz to nowe w±tki, ale dzieci?! bli¼niaki?! I jak zwykle za ma³o doros³ych bli¼niaków mi by³o
Gaby/Carlos - bêdzie ciekawie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 12:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
no w³a¶nie ciekawe z kim ten ¶lub w koñcu by³? oby jednak Susan - mo¿e siê zmienili oboje, ale jednak Mike/Katherine jak dla mnie nigdy do siebie nie pasowali - taka zwyk³a, nudna parka

a z t± Ann± ca³± to prawie jak sytuacj± z t± ca³± Kayl±, córk± Toma - te¿ taka, co to na z³o¶æ bêdzie robiæ 'pani domu' ju¿ jej nie lubiê

a Bree/Karl - nie mogê siê doczekaæ co z tego bêdzie - Bree bardzo siê zmieni³a od 1 sezonu i fajnie, ¿e ju¿ nie jest tak± sztywna i grzeczna

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 12:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Oj to nie mog³a byæ K. z M. przy o³tarzu, po prostu nie jako¶ nigdy nie pasowali do siebie
Anna to ju¿ inna prawa, kto jak kto, ale Gaby sobie z ni± poradzi ha ha uwieelbiam j±
Bree/Karl ogieñ i woda Bree potrzebowa³a odmiany, ale my¶lê, ¿e zawsze by³a z niej taka cicha woda, bo przecie¿ nigdy nie by³a niewinna

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Ireth
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 5:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
No jasne, ¿e z Susan, dajcie spokój on by³ z Katherine tylko dla wype³nienia luki po Susan!

Anne jest super! Bêdzie ostro, nie wierzê, ¿e ona tak po prostu bêdzie rz±dziæ Gaby! Przecie¿ to GABY! ;D Ach, chyba najciekawszy w±tek nowego sezonu! ;D

KOLEJNE DZIECKO?! ZNACZY DWÓJKA?! Mój bo¿e, ¿ycie nie oszczêdza Lynette. W dodatku jej m±¿ to te¿ taki dzieciak, najgorszy z nich wszystkich.

Bree/Karl - hot, hot, hot!
Ciekawe jaka bêdzie reakcja Susan xD

Najbardziej znienawidzona postaæ tej serii to wcale nie Dave, tylko ORSON. Jak jak go nie trawiê. A kysz z nim!

Nowy sezon, nowy s±siad... Kto tym razem? Kogo jeszcze nie by³o na Wisteria Lane? ... gwa³ciciela? xD

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martha
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 6:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 2439
P³eæ: Kobieta
Lynette- normalnie maszynka do dzieci ;p mysla³am ze padne jak zobaczy³am jej reakcje

Anne- zgadzam sie fajna postac, jej starcia z Gaby moga byc ciekawe ;p

Orson- szkoda mi go no ale jak on móg³ dodac szczypiorek do sa³atki

karl i Bree- zdecydowanie hicior!

Katherine- niech ona juz bedzie z tym Mikiem, a Gale Harold niech wroci do serialu!


najlepszy tekst odcinka "a jak nie z³owie ryby to bedziemy mogli zjesc robaki?"

[ Dodano: Nie Maj 24, 2009 7:15 pm ]
po tym poca³unku Susan i Mika prawie pewne jest ze to bedzie w³asnie ona ale moga nas zaskoczyc i jednak Mike dotrzyma obietnicy i to bedzie Katherine

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Nie Maj 24, 2009 9:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
Sama nie wiem, niby Mike i Susan to taka para, która tyle prze¿y³a i oni s± sobie wrêcz przeznaczeni, z drugiej strony wola³abym, ¿eby co¶ tam siê jedzie dzia³o. I Gale Harold te¿ mi nie przeszkadza... xD

Wiecie co? Przypomnia³ mi siê pocz±tek tego sezonu: grubsza i biedniejsza Gaby, Susan z innym facetem ni¿ Mike... Ile¿ siê zmieni³o a raczej - wróci³o do normy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 7:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ireth napisa³:
Nowy sezon, nowy s±siad... Kto tym razem? Kogo jeszcze nie by³o na Wisteria Lane? ... gwa³ciciela? xD

Nie by³o takiego hot hot s±siada, do którego wszystkie desperatki by lgnê³y, a mê¿owie byliby o niego zazdro¶ni

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Ireth
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 7:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 26 Lis 2006
Posty: 3827
P³eæ: Kobieta
Skad: ¶l±skie- Katowice
martu¶ka, rozumiem ¿e to Twoje ¿yczenie ;D
¦wie¿a krew by siê przyda³a

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 8:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Ireth napisa³:
martu¶ka, rozumiem ¿e to Twoje ¿yczenie ;D
¦wie¿a krew by siê przyda³a

Oj taaaaaaaaaak (i wcale nie jestem z tego powodu rozradowana ), ale mogliby siê ku temu sk³oniæ

Dla mnie Jackson mo¿e nie wracaæ jego fryzura mnie denerwuje ha ha (tylko nie biæ )

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Pon Maj 25, 2009 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
jak dla mnie to Jackson jest zupe³nie nie w moim typie, przy nim Mike jest reaaally hot ale faktycznie - podpisujê siê pod tym ¿yczeniem o ¶wie¿± krew

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
mya
PostWys³any: Nie Sty 17, 2010 2:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
czy nikt ju¿ nie ogl±da DH? ;> nie ma z kim wymieniæ siê uwagami i domys³ami? ;> Ja ogl±dam na bie¿±co, polubi³am nowa desperatkê Angie. Trochê za ma³o siê skupiaj± na w±tku Bolenów. Du¿o czasu po¶wiêcaj± pojedynczym watkom. Niektóre s± w porz±dku, ale np drama Lynette jest dla mnie nie do prze³kniêcia ju¿.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
0lina
PostWys³any: Nie Sty 17, 2010 2:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeñ Neptune High



Do³±czy³: 02 Gru 2006
Posty: 317
P³eæ: Kobieta
Ja ogl±dam na bie¿±co tak jako¶ powoli odkrywaj± ta tajemnice rodziny Angie, w niektórych dcinkach nic o tym nie ma. Ana te¿ niby mia³a mieæ jak±¶ wielk± tajemnicê a nic o tym nie mówia i przez po³owê odcinków jej nawet nie pokazali xD Lynette oczywi¶cie znowu ma najwiêksz± tragediê, Orson to taka pierdo³a, móg³ zgin±æ zamiast K, jeszcze teraz Bree bêdzie zycie uprzykrza³. Z Katherine wariatkê zrobili a taka fajna by³a w 5 sezonie, przez osttanie 2 odc te¿ jej nawet nie pokazali Gabi ma fajne w±tki, np. ostatnio z tym, ¿e Juanita my¶la³a, ¿e jest bia³a Zapomnieli chyba tez o w±tku dusiciela. Ale ogólnie uwielbiam dalej ogl±dac DH

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
dareyouto_move
PostWys³any: Nie Sty 17, 2010 7:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
ja te¿ ogl±dam. nie chce mi siê tyle pisaæ, ale zgadzam siê z 0lin±, ¿e ostatni odcinek i oburzenie Juanity, ¿e jest meksykan± by³o boskie. Lynette mam do¶æ strasznie. A o w±tku dusiciela tak tylko wspominaj±, jak ostatnio Julie powiedzia³a, ¿e wyje¿d¿a bo nie czuje siê bezpiecznie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
mya
PostWys³any: Nie Sty 17, 2010 7:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
No macie racje jakby pozapominali o niektórych w±tkach, w±tek dusiciela to ju¿ nie pamiêtam nawet kiedy by³. Fakt, ¿e Orson prze¿y³ mnie irytuje, ta postaæ dzia³a mi ju¿ na nerwy. Chyba w przysz³ym odcinku ju¿ bêdzie co¶ o Katherine. Dylan niby przyjecha³a, a te¿ ja pominêli i nawet nie wiadomo czy jeszcze jest czy ju¿ wróci³a do siebie tam Ostatnio podoba³a mi siê akcja Susan w klubie ze striptizem A co do Lynette mam wra¿enie ze teraz znowu siê skupi± na w±tku kto ma pracowaæ, Tom czy Lynette, kto to lepiej robi, kto powinien siedzieæ w domu. Taka rywalizacja jak w poprzednich sezonach Ale ogólnie DH trzyma dobry poziom , tylko niech wróc± do g³ównej tajemnicy w koñcu

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Desperate Housewives (Gotowe na wszystko) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)


Wygenerowano w 0.092 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights