Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Pi³ka rêczna

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi³ka rêczna
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Panna_B
PostWys³any: Wto Sty 26, 2010 1:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
I mój Krzy¶ siê rozkrêca, tak mi³ooo.

Jak nie jeden Lijek, to drugi. Zawsze nazwisko Lijewski gdzie¶ tam w zachwytach pada pomeczowych.
myys napisa³:
Aczkolwiek Micha³a mi tak szkoda, te oczêta Jego....Dzidzia

Nie mo¿na ukryæ, ¿e wygl±da strasznie, mówi nie lepiej. Za to gra niezmiennie nasamowicie, a to chyba najwa¿niejsze.
Swoj± drog±, po tym co sta³o siê z nasz± Dzidzi± i po przeczytaniu wywiadu z Arturem, nijak ma siê zdanie: sport to zdrowie.
Naprawdê, jak Siódmiak siê niesamowicie cieszy³, ¿e dopiero po drugim meczu zacz±³ jechaæ na przeciwbólowych, a nie jak czêsto bywa³o ju¿ od pocz±tku imprezy. Co mecz trzeba przeprowadzaæ ciut nie remont dru¿yny. Rugby na hali.

martu¶ka napisa³:
To zdjêcie pokazuje jakim niesamowitym trenerem jest Wenta.

Ile razy ju¿ mówi³am, Wenta na prezydenta. Laughing
Nie, no facet ma charakter, który udziela siê naszym zawodnikom i o to chodzi. Trener z powo³ania, po prostu. Laughing
Cytat:
nakrêca siê dok³adnie jak Ig³a

Laughing
Nie muszê biec do tematu o siatkówce, by o Igle us³yszeæ, tzn. przeczytaæ. Czyli, mo¿emy siê spodziewaæ po Krzy¶ku fuchy trenera za kilkana¶cie lat, tyle, ¿e w jakim¶ siatkarskim klubie.

Oby nasi nie spiêli siê dzisiaj zbyt mocno. Ja swoim spiêciem nadrabiam za nich.
³ojezu¶ku.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Sty 26, 2010 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ojj, ja zawsze tego drugiego preferowa³am, z reszt± najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie
Taaa, zdrowie Biedacy, jak patrzê ile oni siê tam nacierpieæ musz±....A i ja patrz±c na to
Dzi¶ nas dopiero czekaj± emocjê, ju¿ doczekaæ siê nie mogê Nie zawiod± nas, mówie wam.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Wto Sty 26, 2010 10:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Horror, horror!
Ostatnie jakie¶ 10 minut zawa³, zawa³.
Kolejne 10 - dalej trzês±ce siê nogi.

Ale to nic.
Ja to ¶cierpiê. Bo bêdzie medal
Szczypiorki

Bidula Rosiñski i jeszcze fryzurê mu popsuli.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Sty 26, 2010 10:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Prawda? Taka ³adna ona zawsze jest A tak serio, to kuurczê, za brutalny ten sport, no
A o nerwach to ja nawet nie mówiê, oni s± mistrzami w tym....Ja jedyne co pamiêtam to mój Krzysiu i Jego dwa golê a potem Dzidziu¶ jedna i za³atwione Potem tylko to zamieszanie w mojej g³owie, maj± czas na akcje, czy nie maj±, co siê dzieje w ogole...
Ale tych strat to nie mogê przeboleæ. A ju¿ nawet kontry im lepiej sz³y

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Sty 27, 2010 12:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ale dramaturgia na koñcu ¶wietna. Szmal co¶ w±cha, Wenta siê ¿egna Laughing

myys wklejê tutaj link od Ciebie, bo siê zdrowo u¶mia³am, szkoda, ¿eby siê zgubi³:
http://www.sport.pl/sport/77,65025,7497997,ME_w_pilce_recznej__Wnerwienie_Bieleckiego__czyli.html
Teksty Bogdana s± rewelacyjne, kto¶ powinien staæ, pods³uchiwaæ i notowaæ. Mogê to byæ nawet ja!

No i relacja te¿ do ¶miechu:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,7497545,ME_pilkarzy_recznych__Polska___Czechy_Z_Czuba_i_na.html

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Sty 27, 2010 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Bidula Rosiñski i jeszcze fryzurê mu popsuli.

Ja my¶la³am co oni za barbershop uprawiaj± na hali.

myys napisa³:
z reszt± najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie

Co dwa cuda to nie jeden. Laughing Chocia¿ wczoraj mi trochê dali siê Marcinem nacieszyæ, ale ¿±dam wiêcej i jeszcze trochê. Daj palec, a zechcê ca³± rêkê.

Oni s± mistrzami nie tylko w grze w pi³kê rêczn± (o czym nikogo u¶wiadamiaæ nie trzeba ), ale te¿ mistrzami w budowania do ostatniej chwili horrorów. Laughing
Hitchcock-owie pi³ki rêcznej.
Z piek³a do nieba na zaserwowali, nie da siê ukryæ. Ale presja zrobi³a swoje. Trochê b³êdów, nieskoñczonych i rwanych akcji, przekombinowanych, czêsto spowodowanych chêci± zdobycia jak najszybciej bramki. Ale, tak ³apy siê pewnie trochê zatrzês³y, nie raz, nie dwa. Laughing Nie tylko dla nich, zreszt±. A i co¶ o z³otoustym Bogusiu.
Ostatnie kilkadziesi±t sekund meczu. Wenta bierze czas i mówi m.in.
'Jak zostanie 3-4 sekundy to wyp-ierdol pi³kê w trybuny i ch-uj!'
I co szmal robi na kilka sekund przed koñcem ? Wype³nia co do s³owa '¿yczenie' trenera.
Ten trener z meczu na mecz mnie oczarowuje coraz bardziej. Laughing
Oj bêd± go przysz³e pokolenia cytowaæ.
Martuuu, jak nie bêdziesz sama nad±¿aæ za notowaniem m±dro¶ci pana Wenty, to nie krêpuj siê i popro¶, a pomogê.

A zczuba, z najnudniejszego meczu (nie mówiê oczywi¶cie o tym ) potrafi± zrobiæ niesamowite widowisko. Laughing Oni normalnie potrafi± oddaæ te emocje, dos³ownie. ¯e te¿ dadz± radê pisaæ, pogratulowaæ.

[ Dodano: Pi± Sty 29, 2010 3:17 pm ]
Mo¿na nie ogl±daæ meczu i po aktywno¶ci w temacie domy¶liæ siê wyniku.
Mia³o byæ Viva La Polska, a mamy Viva La France.
Nie by³o nas w tym meczu. Motywacja off. A jak ju¿ istnieli¶my to, jako niekoñcz±cy 100, a nawet 1000 procentowe akcje. Ju¿ wiem jak siê czasami czuj± kibice zawodników graj±cych przeciwko Szmalowi.
Niech to bêdzie na tych mistrzostwach pierwsze i ostatnie potkniêcie. Bo kolejne nie bêdzie tak delikatne w skutkach.
Awansowali¶my do M¦, ¿eby tak zakoñczyæ mi³ym akcentem, brawooo. Laughing
A zreszt±, sama ze sob± pisaæ nie bêdê. Wcinajcie siê do woli !
Bo my¶li pomeczowych we mnie jeszcze buzuje, buzuje, bulgocze mnóstwo.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Sty 30, 2010 2:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Chocia¿ wczoraj mi trochê dali siê Marcinem nacieszyæ, ale ¿±dam wiêcej i jeszcze trochê.

A im mniej Go na boisku tym lepiej dla mnie Laughing Choæ jak bedzie mial swoja formê, to wiadomo, zawsze siê przyda

Co do francji, to mnie ten mecz szczerze troche uspokoi³. Wszyscy mi tak mowili ze nie maj± szans, bla,bla,a oni maj± szanse, z lepsz± motywacj±, by wykorzystywali te swoje doskoki na 2,3 punkty. Wiêc tak, licz±c ¿e dzi¶ Francja wygra, proszê o jeszcze jeden mecz z nimi

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sob Sty 30, 2010 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ja sk³adam r±czki i proszê o tak± motywacjê i si³ê, z jak± Karol wyszed³ na pocz±tku meczu z Czechami
Nie wiem jak nerwowo to wytrzymam

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Sty 30, 2010 7:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Ku*** ! (pozosta³o¶ci z tego co przed telewizorem by³o )

No, ale nikt jeszcze nie wygra³ meczu w sze¶ciu na dziewiêciu.
I nie dam rady o niczym innym pisaæ (w ogóle odwa¿nie, ¿e tak krótko po meczu siê zdecydowa³am ) ni¿ spotkaniu Polska-Norwegia. Tak, to nie pomy³ka. Sêdziowie starali siê jak najwa¿niejsz± rolê odegraæ w meczu. Jakby sêdziowali zupe³nie inny mecz, ni¿ My, ogl±dali. Oczywi¶cie, My te¿ niepotrzebne wpadli¶my w jak±¶ kilkuminutow± niemoc, bo w meczu takiej rangi nie ma mowy o przepa¶ciach, choæby chwilowych. Za bardzo siê rozlu¼nili¶my i byli¶my trochê przejrzy¶ci przesadnie. Ale, ze spokojem i ¶wiêt± racj± Chorwaci powinni podziêkowaæ sêdziom, a wybrani najlepszymi i najbardziej skutecznymi zawodnikami powinni byæ arbitrowie. A takie ingerencje i gwizdki sêdziów jeden za drugim, cholernie de-motywowa³y naszych rêczniaczków. Co nie uderzysz, to strach, ¿e na pewno jaki¶ spalony, faul, czy inne cudo. Kurdêêêê, mo¿e rêka by³a ? Uwierzcie, ¿e ¿eby wygraæ z Chorwacj± musieliby¶my mieæ przewagê kilkunastu bramek. Jedna, dwie, szybka do nadrobienia dziêki sêdziom.
W meczu takiej rangi, takich dru¿yn i w takim sporcie, takich rzeczy siê nie robi. A pomeczowe przepraszam mo¿na o kant dupy rozbiæ. Tracimy fina³ i zêba z piêknego rozziewu Marcina Lijewskiego. Dziêki Bogu nie przedniego.
By³o tak pseudosêdziowsko, ¿e nawet o poziomie gry nie potrafiê siê wypowiadaæ, tak bardzo mi to umknê³o. I to nie zasada wybielania i usprawiedliwiania gry naszych, b³êdami sêdziów. My pope³nili¶my b³êdy, a sêdziowie kilka razy tyle. I to wyj±tkowo wobec nas.
Boli jak cholera, a nawet dwie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sob Sty 30, 2010 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Po pierwszej po³owie by³am mega zadowolona i pewna fina³u. W drugiej po³owie fakt, ¿e chorwaci siê obudzili i nabilli nam parê bramek. Zw³aszcza plu³am w brodê, ¿e mog³o byæ 17:17 a zrobi³o siê 16:19. Ale to by³a walka my kontra chorwaci i norwegowie. Ile razy nam odgwizdali faul przy ataku pozbawiaj±c nas bramek?! Pod koniec meczu jak zosta³o 5 minut to gwizdek by³o co chwila, zero p³ynno¶ci gry, za byle co wstrzymywali grê, ¿adnego odgwizdywania gry pasywnej chorwatów. I jeszcze ta sytuacja z ¿ó³t± kartk±. I to o czym S³awek mówi³. O matko. Rok temu przegrali¶my, ale s³usznie. Sportowo. I do nikogo nikt nie mia³ pretensji. Ale dzisiaj to jaka¶ pora¿ka. Nie wiem po co jest komisarz na takich meczach skoro on nie reaguje. Jest mi strasznie strasznie przykro. I przykro z powodu ch³opaków. Ka¿dy widzia³ to faworyzowanie. Mam nadziejê, ¿e wyjd± jutro dwa razy bardziej zmotywowani. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ¿e naprawdê mogli¶my pokonaæ dzisiaj chorwacjê i graæ jutro o z³oto
Postaram siê z tego meczu zapamiêtaæ jedno: jak Bogdan ¶piewa³ hymn

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sty 31, 2010 12:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Aaa nawet nie chce mi siê o tym meczu pisaæ A by³o mi smutno baardzo smutno. Ale nie dlatego ¿e ja nie bêdê mog³a ogl±dn±æ jak wygrywaj±, albo siê cieszyæ. By³o mi smutno bo oni s± tak genialnymi facetami ¿e to siê nie dzieje i zas³uguj± na jakie¶ mistrzostwo jak nikt inny.
A jeszcze sposób w jaki przegrali jest wrêcz nie do uwierzenia, na takim poziomie... Mam nadzieje ¿e to ich nie z³amiê, i jutro wygraj± ten br±z a i ja bêdê siê cieszyæ jakby to z³oto by³o.

martu¶ka napisa³:
ak Bogdan ¶piewa³ hymn

To wtedy tak ³apkami macha³, prawda? Bo nie wiem czy ja cokolwiek pamiêtam

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Sty 31, 2010 12:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
To wtedy tak ³apkami macha³, prawda?

Tak, z takim powerem i u¶miechem

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Sty 31, 2010 1:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Aa, to wiem Uwielbiam go¶cia, naprawdê

http://www.youtube.com/watch?v=At-Qn--ufo0
Aa macie, mo¿e która¶ nie widzia³a. Dokument o polakach, mówi±cych po niemiecku z lektorem angielskim Laughing Ten jêzyk w tak fajnych ustach trochê rani, ale co. Mo¿e teraz lekcje niemieckiego bêdê bardziej lubi³a

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sty 31, 2010 8:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Linka obejrza³am. W ich ustach (a szczególnie jednego, nie chcê podpowiadaæ, którego ) nawet niemiecki nabiera uroku, ³o³. Laughing

Dzisiaj zupe³nie bez analiz, bez tego co mog³o by byæ, gdyby by³o i inne pierdu, pierdu. A przy moich zapêdach, to du¿e po¶wiêcenie.
Chocia¿, znaj±c moj± stanowczo¶æ wobec samej siebie, chocia¿ jedno b±knê. Widaæ by³o w pierwszej po³owie, ¿e panowie byli rozbici, dotkniêci i jednak sporo w nich zosta³o, z wczorajszego przykrego wieczoru. Nie da siê takiej sytuacji z g³ów za jednym pstrykniêciem wyrzuciæ. Obdzieranie z marzeñ boli. A druga po³owa udowodni³a, a raczej podkre¶li³a, ¿e to s± wspaniali mê¿czy¼ni walcz±cy do koñca, do ostatniej pi³ki, z mentalno¶ci± wart± nie jednego medalu ! Tym bardziej boli, ¿e wszystkie znaki na niebie i ziemi (a przede wszystkim na boisku ) ustawia³y nas na podium. Wiecie, apetyt ro¶nie w miarê jedzenia.
A jeszcze przed chwil± us³ysza³am Wentowe o¶wiadczenie, na temat wariacji sêdziowskich i ich nieograniczonej w³adzy w pi³ce rêcznej. Przykre, ale coraz bardziej siê rozbestwia, a tylko Polski trener potrafi z³amaæ temat niemal¿e tabu.
Ale nie oceniajmy, a doceniajmy.
Chcê podziêkowaæ autorom najzajebistszych i najszczerszych emocji, które w nas wzbudzali cholernie, cudowne ch³opaczki-rêczniaczki. (szczerze, ta pora¿ka tylko spotêgowa³a moje najcieplejsze uczucia do nich i podwoi³a nawet, ¿eby by³o jeszcze ciekawiej Laughing)
Nie ma medalu, jest szacunek.
Nie odpuszczê sobie, jak nie napiszê: Bramkarz Polski to cudotwórca, a S³awek Szmal to niesamowity facet.
Chcia³am dzisiaj sobie pop³akaæ, ale raczej tak ze szczê¶cia.

Dobra, koniec pieprzenia, Szwecja za rok jest nasza, Wentozaury ! :*
Cholera, czemu Ja do tej Warszawy mam tak daleko !? A pfe.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Sty 31, 2010 10:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
4 minuty do koñca meczu i my trafiamy na 25:26. I ta nadzieja, ¿e naprawdê bez dogrywki mo¿emy jeszcze wygraæ ten mecz!
Szkoda, niedosyt. Ch³opaki zas³u¿yli na medal.
¯e tak pozwolê sobie zacytowaæ zczuba:
"Fatalna pierwsza po³owa, fantastyczna pogoñ w drugiej. Nie ma medalu. Jest szacunek"
I tak was kocham, dziêkujê za te 2 tygodnie i widzimy siê za rok!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Lip 24, 2010 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
To A¯ zas³ugujê na A¯ oddzielny wpis w temacie.
Trzeba piaæ ile si³ i g³o reposiæ cholernie dobr± nowinê, ¿e Bielecki ma jaja ! Laughing
Lekarze Karolowi radzili skoñczyæ ze sportem na amen, a on im na to gra w sparingu i strzela bramkê ! To lepsze od najlepszych i najbardziej hurraoptymistycznych scenariuszy !
Taki jak na boisku, taki i po za nim. Takiej determinacji i samozaparcia móg³by mu pozazdro¶ciæ i pogratulowaæ ka¿dy inny sportowiec.
Wszystkie zblazowane, zmanierowanie gwiazdy niech patrz± i siê ucz±.
Niemo¿liwe nie istnieje !
Teraz nikt na g³osy powrotu Karola do reprezentacji nie odwa¿y siê ju¿ w g³owê pukn±æ.
Koniec marnowania r±k na pisanie, tu trzeba je wykorzystaæ na brawa. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Lip 24, 2010 2:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Prawdaaa? Jeej, tak siê cieszê ¿e on nadal ma chêci do tego..Podziwiam go bardzo, wiêkszo¶æ by nie by³a w stanie wróciæ...

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Sty 23, 2011 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Te informacje naprawdê podbudowuj± zw³aszcza jak po tej pierwszej siê pop³aka³am. Niesamowita walka Karola

----------------

Mecz ze Szwecj± zepsuli¶my w koñcówce gubi±c pi³ki w podaniach. Du¿a szkoda, bo jeste¶my lepsz± dru¿yn± ni¿ Szwecja, a ta pora¿ka mo¿e nas du¿o kosztowaæ.
Z Dani± jasne by³o, ¿e ³atwo nie bêdzie, skoro s± typowani do medalu. W 5 minut stracili¶my 7 goli i pó¼niej ju¿ tylko gonili¶my. Koñcówka jak zawsze tak nerwowa, ¿e ledwo wytrzymujê takie ci¶nienie. I zabrak³o jednej bramki do remisu. Choæby tej bramki Lijka nieuznanej
Mam nadziejê, ¿e ch³opaki wymiot± dwa ostatnie mecze, Dania dalej bêdzie wygrywa³a wysoko i wejdziemy do pó³fina³u.
Nienawidzê byæ ostatnio zawiedzona sportowo

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi³ka rêczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Pi³ka rêczna


Wygenerowano w 0.068 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights