Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Koncerty

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Muzyka » Koncerty
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Fury
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 9:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Fury napisa³:
reasumuj±c, raczej przygotuj siê na kwiaty i czekoladki

Nie omieszkam Ci przypomnieæ.

bêdê przygotowana.

Panna_B napisa³:
Ja w swoim miejmy nadziejê jeszcze d³ugim ¿yciu, planujê obskoczyæ Woodstock, a na razie Jarocin to mia³by byæ taki ma³y wstêp. Laughing

te¿ mnie woodstock kusi, ale w tym roku odpada. Mo¿e za rok

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 9:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
te¿ mnie woodstock kusi, ale w tym roku odpada. Mo¿e za rok

Ja chyba nie tak jak przygotowana z portfelem nie jestem, ale psychicznie i mentalnie jeszcze nie gotowa. Po basowiszczach dwudniowych (trochu demko Woodu ) odradza³am siê zdecydowanie d³u¿ej ni¿ sam festiwal trwa³. A tu wiêcej ni¿ dwa dni !
Ale ten Stoczkowy sk³ad po prostu mnie atakuje swoj± doskona³o¶ci±. Laughing Ale przysz³oroczny te¿ bêdzie obfitowa³ pewnie w nie byle jakie nazwiska.

Ale nic tam, teraz trzeba na Juwenalia te trzy z³ote odk³adaæ, bo go¶cie zacni.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 10:15 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Ja chyba nie tak jak przygotowana z portfelem nie jestem, ale psychicznie i mentalnie jeszcze nie gotowa.

portfela to lepiej na woodstocka nie braæ, mojej kole¿ance w tamtym roku ca³y plecak z ubraniami i wszystkim ukradli. ^^'
Panna_B napisa³:
Po basowiszczach dwudniowych (trochu demko Woodu ) odradza³am siê zdecydowanie d³u¿ej ni¿ sam festiwal trwa³.

wow, to co na Ciê tak 'podniszczy³o'?
Panna_B napisa³:
Ale przysz³oroczny te¿ bêdzie obfitowa³ pewnie w nie byle jakie nazwiska.

ta my¶l pozwala mi odpu¶ciæ sobie wooda w tym roku

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 12:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
portfela to lepiej na woodstocka nie braæ, mojej kole¿ance w tamtym roku ca³y plecak z ubraniami i wszystkim ukradli. ^^'

Dlatego niektórzy wiêcej rzeczy wywo¿± ni¿ ze sob± przywo¿±.
Fury napisa³:
wow, to co na Ciê tak 'podniszczy³o'?

Podniszczy³o to do¶æ delikatne okre¶lenie. Laughing
Kilka godzin w piekie³ku, gdzie co prawda upa¶æ nie dali, ale mo¿e i bym to wola³a, choæ na chwilê odpoczynek by by³.
Bilans ¶mierciono¶nego pogo : Kilkukrotne poszukiwanie buta, utracone kilka centymetrów skóry z kostki, do dzisiaj nie odnalezione plus samozag³ada organizmu pod postaci± p³ynn±. A za pewne bez odpowiedniego nastawienia (a raczej wstawienia ) nie skoñczy³abym w tych tañcach bardzoooo towarzyskich.
Zreszt±, domy¶lasz siê, ¿e to festyn rodzinny nie by³.
A¿ chrapki sobie na tegoroczne basy zrobi³am, znowu swój Bia³oruski bym dopie¶ci³a o kilka zwrotów. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 1:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Kilka godzin w piekie³ku, gdzie co prawda upa¶æ nie dali, ale mo¿e i bym to wola³a, choæ na chwilê odpoczynek by by³.

na fali siê odpoczywa
Panna_B napisa³:
Bilans ¶mierciono¶nego pogo Kilkukrotne poszukiwanie buta, utracone kilka centymetrów skóry z kostki, do dzisiaj nie odnalezione plus samozag³ada organizmu pod postaci± p³ynn±.

jak ja kocham takie bilanse to jakie buty mia³a¶? pewnie krótkie trampki. mi siê ostatnio rozwali³ glan ale swoje ju¿ prze¿y³, wiêc siê nie dziwiê. Mama siê przynajmniej ucieszy³a.
Panna_B napisa³:
A za pewne bez odpowiedniego nastawienia (a raczej wstawienia ) nie skoñczy³abym w tych tañcach bardzoooo towarzyskich.

bez odpowiedniego nastawienia, to czasem strach wej¶æ do poga

Panna_B napisa³:
Zreszt±, domy¶lasz siê, ¿e to festyn rodzinny nie by³.
W Jarocinie jest rodzinnie!jak odpoczywa³am po pierwszym dniu na trawce, to w rowie obok spa³a sobie kobieta, totalnie wstawiona i jej 5-6 letni syn z ojcem j± wyci±gali oni j± pytaj± co tutaj robi, a on ¿e '¼le siê poczu³a' Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 4:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
na fali siê odpoczywa

Zale¿y od d³ugo¶ci i równo¶ci fali. W ramach d³u¿szego odpoczynku, to najlepiej daæ siê nosiæ od pocz±tku sali, d³u¿sza droga. I automatycznie szybki awans do barierek.

Fury napisa³:
pewnie krótkie trampki.

Kto doniós³ ?
Fury napisa³:
mia³a¶?

S³usznie u¿yty czas przesz³y, ¶w.p. conversi±tka. Przegra³y w konfrontacji z niejednym glanem.
Do dzisiaj nie uda³o mi siê uzbieraæ i uciu³aæ dotacji na nastêpne.
Fury napisa³:
mi siê ostatnio rozwali³ glan

I upad³a moja teoria o nie¶miertelno¶ci tego obuwia. My¶la³am, ¿e piek³o szybciej zamarznie ni¿ glany siê rozpadn±. Naprawdê musia³y byæ po przej¶ciach w takim razie. Laughing
Fury napisa³:
W Jarocinie jest rodzinnie!

U¿y³abym tego jago argument uspokojenia mamy przed Jarociñskim tripem, ale jeszcze zechce by¶my ca³± rodzink± ¶mignêli. Z mam± jeszcze nie pogowa³am.
Fury napisa³:
jak odpoczywa³am po pierwszym dniu na trawce, to w rowie obok spa³a sobie kobieta, totalnie wstawiona i jej 5-6 letni syn z ojcem j± wyci±gali oni j± pytaj± co tutaj robi, a on ¿e '¼le siê poczu³a'

leeeeeejêêêêêê xDDD

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 6:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
W ramach d³u¿szego odpoczynku, to najlepiej daæ siê nosiæ od pocz±tku sali, d³u¿sza droga. I automatycznie szybki awans do barierek.

a jeszcze szybciej siê 'p³ynie' od barierek na sam koniec ;d
Panna_B napisa³:
Kto doniós³ ?

do¶wiadczenie
Panna_B napisa³:
Do dzisiaj nie uda³o mi siê uzbieraæ i uciu³aæ dotacji na nastêpne.

mam tak samo z glanami
Panna_B napisa³:
I upad³a moja teoria o nie¶miertelno¶ci tego obuwia. My¶la³am, ¿e piek³o szybciej zamarznie ni¿ glany siê rozpadn±. Naprawdê musia³y byæ po przej¶ciach w takim razie. Laughing

swoje prze¿y³y, wiêc nie mia³am do nich pretensji ;> raczej trochê do siebie ¿e przez pó³ rok nie potrafi³am odchodz±cej podeszwy naprawiæ. ale nie ma to jak pogo bez jednego buta! jest co wspominaæ przynajmniej.

Panna_B napisa³:
U¿y³abym tego jago argument uspokojenia mamy przed Jarociñskim tripem, ale jeszcze zechce by¶my ca³± rodzink± ¶mignêli. Z mam± jeszcze nie pogowa³am.

mama mojej kole¿anki czasem przychodzi na koncerty i wpycha córkê do poga a na co dzieñ cicha pani doktor. Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 06, 2010 12:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
a jeszcze szybciej siê 'p³ynie' od barierek na sam koniec ;d

Takiej jeszcze kombinacji w ¿ycie nie wprowadzi³am, ale wszystko przede mn±. Ale to chyba jak t³um bêdzie tak jednomy¶lnie nawalony, ¿e strony pomyli.
Fury napisa³:
do¶wiadczenie

Stara wyjadaczka. W tym roku planujê do tego¿ eventu zostaæ szczê¶liw± posiadaczk± za-kostkowych trampek, ale czujê, ¿e na Jarocinie nawet buty za uda by nie pomog³y.
Fury napisa³:
mama mojej kole¿anki czasem przychodzi na koncerty i wpycha córkê do poga

Niech mnie adoptuj±. Laughing
Fury napisa³:
a na co dzieñ cicha pani doktor.

Na takich festiwalach poznajesz prawdê o swoich znajomych, a 'spanie' w sze¶æ osób w trzyosobowym namiocie szczególnie wyci±ga z ludzi nieznane Ci wcze¶niej, ukrywane reakcje i zachowania, najgorsze ich instynkty. Znam z autopsji. Laughing

Jak tam u was z Juwenaliowymi sk³adami tegorocznymi ? Tylko czekam ¿eby siê swoimi pochwaliæ gwiazdeczkami.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 1:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Po pierwsze wkurzona jestem niesamowicie, ze omin± mnie tegoroczna Kortowiada - czyli juwenalia w Olsztynie, sorki, ale ¿adne Juwenalia UW czy innych tam nie mog± siê równaæ, tram to jest atmosfera i min 50 tys ludzi aaaach, ale¿ jestem z³a...

Po drugie Coke witaj

Po trzecie zastanawiam siê na Open'erem, no có¿, nie wiem co z tym pocz±æ

Po czwarte 17 sierpnia, dniem koncertów Billy Talent i Beirut, cholera, ale chyba jednak BT wygra

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 8:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Ale to chyba jak t³um bêdzie tak jednomy¶lnie nawalony, ¿e strony pomyli.

bardzo prawdopodobne

Panna_B napisa³:
W tym roku planujê do tego¿ eventu zostaæ szczê¶liw± posiadaczk± za-kostkowych trampek, ale czujê, ¿e na Jarocinie nawet buty za uda by nie pomog³y.

za-kostkowe trampki dobre s± :>
Panna_B napisa³:
Niech mnie adoptuj±. Laughing

haha z jednej strony fajnie, ale z drugiej nie chcia³abym spotykaæ w pogu mojej matki xd
Panna_B napisa³:
Jak tam u was z Juwenaliowymi sk³adami tegorocznymi ? Tylko czekam ¿eby siê swoimi pochwaliæ gwiazdeczkami.

nie wiem dlaczego w tarnowie s± juwenalia ale s±. oczywi¶cie nie posz³am, a z interesuj±cych mnie zespo³ów by³a tylko Coma- kolejna do pomaturalnego nadrobienia. ech.

Kurde jarocin mi chyba nie wypiali, a ja chce pid¿amê! sprawdzi³am i mniej wiêcej w tym czasie bêd± wyniki przyjêæ na uczelnie i jak siê gdzie¶ dostanê to muszê od razu jechaæ z dokumentami, bo tylko kilka dni na to jest.

kinia napisa³:
Po czwarte 17 sierpnia, dniem koncertów Billy Talent i Beirut, cholera, ale chyba jednak BT wygra

te¿ bym sobie na co¶ posz³a, ale mi brak funduszy nie pozwoli ;<

// jutjub sie przydaje czasem, bo dziêki jego 'zaleceniom' przypomnia³am sobie ¿e open'er bêdzie ¶wietny.
http://www.youtube.com/watch?v=wCv6A3hqWy4 <3 to zagraj± i mnie maj±.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Paulina
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 9:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
kinia wiesz ¿e Ursynalia, czyli juwenalia SGGW, s± w tym roku p³atne? Laughing I ¿eby wej¶æ trzeba siê zarejestrowaæ na jakiej¶ stronie i jakie¶ tam pierdo³. Ciekawe ile tam osób bêdzie. lol

Open'er mnie w tym roku ominie. Chocia¿ Kasabian...

Ten temat mi przypomnia³, ¿e muszê i¶æ na pocztê odebraæ bilet na Coke.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
kinia
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 11:26 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Jak mówi³am, Juwenalia w Warszawie nigdy mi siê nie spodobaj±, skoro od 1 czy 2 (?) klasy gim chodzi³am na Kortowiadê w moim Olsztynie, a tam jest wej¶cie za free, zero siatek, bramek, cena piwa spada w dó³, a maj±c na sobie wydzia³ow± koszulkê (ka¿dy wydzia³ ma co roku inn±, konkurs na projekt i takie tam i ka¿dy mo¿e sobie tak± kupiæ za 25 z³?) mo¿e w niektórych punktach kupiæ jeszcze tañsze piwo i takie ró¿ne sooo³ kocham Juwenalia w Olsztynie i brodê sobie plujê, ¿e nie bêdzie mnie tam po¶ród 50 tysiêcznego t³umu buuu

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 1:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
a z interesuj±cych mnie zespo³ów by³a tylko Coma- kolejna do pomaturalnego nadrobienia. ech.

Coma, coma, coma, ostatni raz dam im szansê, bo nie maj± na mnie ch³opaky sposobu. Nie grzej±, ni cholery.

Fury napisa³:
Kurde jarocin mi chyba nie wypiali, a ja chce pid¿amê! sprawdzi³am i mniej wiêcej w tym czasie bêd± wyniki przyjêæ na uczelnie i jak siê gdzie¶ dostanê to muszê od razu jechaæ z dokumentami, bo tylko kilka dni na to jest.

Pid¿amka, ile Ja razy ujada³am w bólach, ¿e rozpadli siê i podziêkowali sobie za wspó³pracê zbyt wcze¶nie ¿ebym siê na koncert zd±¿y³a za³apaæ, a tu taki suprajs ! I jak z TAKIEGO prezentu nie skorzystaæ ?
Bierz dokumenty na Jarocin i ¶migniesz od razu stamt±d.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 2:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
99% koncertów na Juwenaliach by³a za darmo, w tym roku im co¶ odbi³o. Pewnie pójdê tylko na Stadion Syrenki w tym roku.

P nie lubisz Comy?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 3:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Coma, coma, coma, ostatni raz dam im szansê, bo nie maj± na mnie ch³opaky sposobu. Nie grzej±, ni cholery.

trzeba mieæ humor na nich. Moja kuzynka kiedy¶ dostawa³a spazmów jak s³ucha³am comy przy niej, a teraz jej siê podobaj±. Mam do nich sentyment bo zaczê³am ich s³uchaæ jaj by³am w szpitalu, kole¿anka z sali poleci³a

Panna_B napisa³:
Pid¿amka, ile Ja razy ujada³am w bólach, ¿e rozpadli siê i podziêkowali sobie za wspó³pracê zbyt wcze¶nie ¿ebym siê na koncert zd±¿y³a za³apaæ, a tu taki suprajs !

te¿ mia³am ten ból.
Panna_B napisa³:
I jak z TAKIEGO prezentu nie skorzystaæ ?

no nie ma gadania, trzeba jechaæ! Laughing
Panna_B napisa³:
Bierz dokumenty na Jarocin i ¶migniesz od razu stamt±d.

chyba nie mam wyj¶cia

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 4:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
Moja kuzynka kiedy¶ dostawa³a spazmów jak s³ucha³am comy przy niej, a teraz jej siê podobaj±.

Czyli jest jeszcze dla mnie nadzieja. Laughing
Paulina napisa³:
P nie lubisz Comy?

Wiem, ¿e ciê¿ko w to uwierzyæ, ale tak te¿ mo¿na.
Ca³okszta³t-owo, to jako¶ Mi nie podchodz±, ale pan Piotr ma kilka wybitnych, wokalnie wybryków. Laughing A ¿eby nie byæ go³os³own±.
http://www.youtube.com/watch?v=uw0VokW9-E8

http://www.youtube.com/watch?v=5vj6YmxyoxE
£oo, to jest majstersztyk, muszê im to przyznaæ ! osom !

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 12:10 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
Paulina napisa³:
P nie lubisz Comy?

Wiem, ¿e ciê¿ko w to uwierzyæ, ale tak te¿ mo¿na.

Mo¿na, ja nie jestem fank± Comy

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 11:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
jak mam z³y humor to lubiê 'Sto tysiêcy jednakowych miast'. To piosenka stworzona do nocnej jazdy tramwajem/autobusem.

A ogólnie to de best dla mnie to:
http://www.youtube.com/watch?v=_10mroCPWHM
http://www.youtube.com/watch?v=f8B4IOeYMbs
http://www.youtube.com/watch?v=mK1ST0F0K1Y
http://www.youtube.com/watch?v=tA46Q0G_jM4
http://www.youtube.com/watch?v=09QzEja8YGk
i to co Panna podes³a³a te¿ <chcia³am daæ jeden link ale siê zdecydowaæ nie mog³am>
A Coma to ogólnie zespó³ do którego muszê mieæ specyficzny humor.

Crystal castles w polsce! tylko dlaczego w wawie? za daleko, nie chce mi siê jechaæ.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 12:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
Mo¿na, ja nie jestem fank± Comy

Pj±tczeka !
Tylko nie wiem czy na d³ugo tak bêdziemy przybijaæ, bo u mnie chyba nastêpuje proces powolnego nawracania, ale bardzo powolnego.

Fury napisa³:
A Coma to ogólnie zespó³ do którego muszê mieæ specyficzny humor.

Bo tekstowo pierdów i dupy marynii u nich nie ma <krótkie, ale wyra¼ne brawka za to dla ch³opów> Specyficzny humor zas³uguje na specyficzn± warstwê tekstow±. Laughing
Sierpieñ mnie kupi³ !
I w ogóle Ta twoja linkownia mi podesz³a od pierwszego, do ostatniego grzmotu. Ja chyba nie potrafiê maszyny jutjubowskiej u¿ywaæ, trafia³am tylko na jakie¶ smêty, których te¿ u nich nie brakuje i zw±tpi³am. A tu elegansio grzmotnêcie, tylko nie potrafiê siê do reszt przekonaæ do Roguckowskiej barwy g³osu. Ale dla tekstów warto to prze³kn±æ. Tylko, ¿e wokalista to DO¦Æ istotny cz³onek zespo³u. Laughing £atwiej by by³o ³ykn±æ, jakby na przyk³ad, mi siê kierowca ich busa nie podoba³.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 1:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
Mo¿na, ja nie jestem fank± Comy

Pj±tczeka !
Tylko nie wiem czy na d³ugo tak bêdziemy przybijaæ, bo u mnie chyba nastêpuje proces powolnego nawracania, ale bardzo powolnego.

<high five back to you> trudno jako¶ wytrzymam twoje nawracanie, mam wiel znajomych, którzy s³uchaj± Comy i jako¶ ¿yjê Nie mówiê, ¿e jestem przeciwna tylko po prostu nie odczuwam potrzeby s³uchania ich muzyki


Fury napisa³:
Crystal castles w polsce! tylko dlaczego w wawie? za daleko, nie chce mi siê jechaæ.

Kieeeedy?? Warszawa mi pasuje

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 11:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Bo tekstowo pierdów i dupy marynii u nich nie ma <krótkie, ale wyra¼ne brawka za to dla ch³opów>

<przed³u¿a brawa>
Panna_B napisa³:
Sierpieñ mnie kupi³ !

nie dziwiê siê, jedna z moich ukochanych.
Panna_B napisa³:
I w ogóle Ta twoja linkownia mi podesz³a od pierwszego, do ostatniego grzmotu.

mój talent do wyszukiwania piosenek, te¿ mnie zadziwia Laughing

Panna_B napisa³:
Tylko, ¿e wokalista to DO¦Æ istotny cz³onek zespo³u. Laughing £atwiej by by³o ³ykn±æ, jakby na przyk³ad, mi siê kierowca ich busa nie podoba³.

kierowca busa te¿ jest istotnym cz³onkiem zespo³u!

Kinia proszê: http://www.last.fm/event/1532397+Crystal+Castles+at+Proxima+on+24+June+2010

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Paulina
PostWys³any: Pi± Maj 14, 2010 6:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Crystal Castles? Ooooo. Ale w Proximie? S³abo to widzê. Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Nie Maj 16, 2010 9:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
IAMX w £odzi!
to co, ¿e zobaczê ich 3 raz w przeci±gu roku, muszê jechaæ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
justin
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 1:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
http://www.lastfm.pl/festival/1224505+Orange+Warsaw+Festival+2010
co¶ dla Was

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 3:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Aaa w³a¶nie z 5 minut temu krzycza³am!
Kochaj± nas, po prostu

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Muzyka » Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  Nastêpny
Strona 24 z 41

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Koncerty


Wygenerowano w 0.106 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights