Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

O wszystkim i o niczym...

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 119, 120, 121  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » O wszystkim i o niczym...
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
martuśka
PostWys³any: Pi± Kwi 23, 2010 9:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Widaæ, ¿e Harry szczerze dziêkowa³ i siê cieszy³ z nagrody. Gdyby nie publiczno¶æ z Openera czy Stodo³y, to mo¿e by nawet siê do nas nie wybrali.
Ale ta publiczno¶æ w studiu to pora¿ka, drêtwi jakby pierwszy raz rock s³yszeli I Harry tak b³±dzi³ wzrokiem, szuka³ fanów, a tam tylko Nergal (swoj± drog± by³ w Stodole ). Wspó³czujê im, ¿e musieli tam siedzieæ i ten kicz ogl±daæ, mam nadziejê, ¿e mimo wszystko zachowaj± dobre wspomnienia no i w koñcu nagroda siê liczy.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pi± Kwi 23, 2010 10:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Ale ta publiczno¶æ w studiu to pora¿ka, drêtwi jakby pierwszy raz rock s³yszeli I Harry tak b³±dzi³ wzrokiem, szuka³ fanów, a tam tylko Nergal (swoj± drog± by³ w Stodole ).

ja w pokoju chcia³am wej¶æ do odbiornika, a tam ehh pora¿ka.
martu¶ka napisa³:
Wspó³czujê im, ¿e musieli tam siedzieæ i ten kicz ogl±daæ, mam nadziejê, ¿e mimo wszystko zachowaj± dobre wspomnienia

te¿ mam tak± nadziejê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Paulina
PostWys³any: Sob Kwi 24, 2010 6:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Ale ta publiczno¶æ w studiu to pora¿ka, drêtwi jakby pierwszy raz rock s³yszeli


Prze³±czy³am jak odbierali nagrodê. Ta publiczno¶æ chyba spa³a. Laughing Harry szczerze podziêkowa³ i prze³±czy³am znowu na Step Up. EMA to chyba najnudniejsze rozdanie nagród. lol A jeszcze jak Doda polecia³a do Nergala, ¿eby go poca³owaæ. Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Sob Kwi 24, 2010 8:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Paulina napisa³:
l A jeszcze jak Doda polecia³a do Nergala, ¿eby go poca³owaæ. Laughing

Dobrze ¿e ci±gle zmienia³am na Step up i tego nie widzia³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Sob Kwi 24, 2010 11:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
D¿izysss ja to ostatnio w jakim¶ innym ¶wiecie ¿yjê i wszystko co chcia³am us³yszeæ albo obejrzeæ mnie omija ...
koniec z Apapem !

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 1:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
A propos szopki po tragedii, ja to bardzo bole¶nie odczu³am na w³asnej skórze, powiedzmy, ¿e moja kawiarnia (taaak na starym mie¶cie w Warszawie) mia³a przes*ane, o a ja pracowa³am prawie 10 dni bez przerwy, co za ludzie, o matko, ja w ¿yciu nie jecha³abym 16 godzin, ¿eby postaæ dobê w kolejce i widziec trumny przez 30 sekund. Nie powiem, utarg mieli¶my zajebisty - ponad 200% normy jak za komuny i jak musia³am i¶æ do biura to byli dla mnie tacy milusi, ¿e a¿ siê niedobrze robi³o (pewnie zamiast mnie widzieli $ ), wiêc ja jako¶ nie prze¿ywa³am tego co siê sta³o, mia³am to wszytko gdzie¶, o!


Paulina napisa³:
EMA to chyba najnudniejsze rozdanie nagród. lol

Zgadzam siê w 100% dlatego tego nie ogl±dam


Paulina napisa³:
A jeszcze jak Doda polecia³a do Nergala, ¿eby go poca³owaæ. Laughing

A feeee nie trawiê jej uhh

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 5:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
A propos szopki po tragedii

Szopkê szlag trafi³, a jaka by ona w±tpliwie szczera by³a, zdecydowanie mia³a wp³yw na kondycjê kraju korzystniejszy, ni¿ obecne dojenie pisiorów z tragedii i próby wrêcz beatyfikowania ¶wiêtej pamiêci Lecha Kaczyñskiego. Alje, cicho sza. Moje sapanie mo¿na o kant dupy rozbiæ, ni mniej, ni wiêcej.
kinia napisa³:
(pewnie zamiast mnie widzieli $ )


kinia napisa³:
ja w ¿yciu nie jecha³abym 16 godzin, ¿eby postaæ dobê w kolejce i widziec trumny przez 30 sekund.

A Ja bym pojecha³a, podzidowa³a nawet dla piêtnastu sekund, bo w pamiêci rozgo¶ci siê to na o wiele d³u¿ej. Nie wszyscy potraktowali to beznamiêtnie p³ytko, jako atrakcje i ciekawy sposób spêdzenia weekendu. Nawet je¿eli poczucie patriotyzmu zga¶nie w nich jeszcze szybciej, ni¿ siê zapali³o.
Krótkotrwa³± pamiêæ mamy uwarunkowan± genetycznie chyba. Szczególnie politycy, nasza yntelingencja. O sprzeczce z innym politykiem gotowi pamiêtaæ przez wieki wieków, nawet na ³o¿u ¶mierci, a na w³asne deklaracje amnezja ich ³apie, puste s³owa bez pokrycia. Cudze s³owa pamiêtaj± zdecydowanie d³u¿ej, ni¿ w³asne.
Siê zatraci³am, mam jakie¶ polityczne zapêdy, które mnie sam± zaczynaj± przera¿aæ.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Wto Maj 11, 2010 9:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Ja siê zgadzam z kini±. Jeszcze rozumiem ludzi, którzy pojechali pod pa³ac z³o¿yæ kwiaty czy zapaliæ znicze, ale stanie kilkana¶cie godzin, ¿eby zobaczyæ trumnê...tego nie pojmujê. Poza tym nie uwa¿am tego za przejaw patriotyzmu, ludzie tam pojechali dla siebie, mo¿e niektórzy prze¿ywali t± ¶mieræ, bo wspierali Kaczyñskiego, ale dla mnie by³o hipokryzj±, ¿e nagle ludzie zaczêli wychwalaæ Kaczyñskiego i Mariê, a przed katastrof± siê z nich nabijali. W TVN pu¶cili wypowied¼ jakiego¶ ch³opaka, którzy twierdzi³, ¿e jak siê jest prawdziwym patriot±, to siê pojedzie na pogrzeb...dla mnie to nie jest przejaw patriotyzmu. Tak samo jak nie uwa¿am, ¿eby Kaczyñski odda³ ¿ycie za ojczyznê, a tak jest przedstawiana ta ¶mieræ. Zgin±³ w tragicznym wypadku, tak samo jak ponad 90 innych osób.

Ciekawa jestem kto teraz wygra w wyborach...obawiam siê , ¿e Jaros³aw Kaczyñski. Wed³ug mnie nie ma dobrego kandydata, ale wydaje mi siê, ¿e wiele osób mog³oby w tych wyborach g³osowaæ na niego ze wzglêdu na tragediê. Oczywi¶cie wspó³czuje mu, bo to straszne straciæ kogo¶ bliskiego w tak tragiczny sposób, ale nie chcia³abym, ¿eby ludzie g³osowali na niego tylko dlatego, bo zgin±³ mu bart. A wydaje mi siê, ¿e wiele osób mog³oby tak zrobiæ.

Koniec wywodu.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
kinia
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 11:41 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Tak zgadzam z P., bez dwóch zdañ

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 1:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Paulina napisa³:
ludzie tam pojechali dla siebie, mo¿e niektórzy prze¿ywali t± ¶mieræ, bo wspierali Kaczyñskiego,

Nie trzeba wspieraæ Kaczyñskiego, ¿eby byæ poruszonym ¶mierci± tylu nie polityków, a przede wszystkim ludzi.

Paulina napisa³:
ale dla mnie by³o hipokryzj±, ¿e nagle ludzie zaczêli wychwalaæ Kaczyñskiego i Mariê, a przed katastrof± siê z nich nabijali.

Nawet nie napomknê³am ani nie szepnê³am, ¿e akurat przypadek podwójnego sumienia, jest objawem patriotyzmu, bo to ju¿ inna bajka.
Media ¿yj± z nag³ówków: Katastrofa z rana jak ¶mietana. Szo³ mast go³ on i po jakim¶ czasie s³uchanie jak wszyscy prze¶cigaj± siê, kto cichszym i ni¿szym g³osem powspomina kogo¶ z ofiar, atmosfera koñca ¶wiata, staje siê niewygodne i niesmaczne. Czê¶æ z nich pogubi³a siê w tym p³aczliwym chórze.
Ja najbardziej siê pieniê, jak s³yszê kilka godzin, dni, a nawet tygodni po katastrofie, jak oczywi¶cie znajd± siê delikwenci, którzy maj± nieodpart± potrzebê narzucania reszcie, sposobu okazywania swoich emocji, s± samozwañczymi recenzentami cudzego sumienia i bluzgaj± okre¶leniami, których wydaje siê, ¿e znaczenia sami nie rozumiej± do koñca. I to nie zawsze by³a hipokryzja, a zwyczajne ludzkie reakcje i bod¼ce. Przecie¿ nikt w takiej sytuacji nie powie: 'I tak go nie lubi³em', to Ci raczej z podgatunku.
A co jest przejawem patriotyzmu ? Szczucie, nakrêcanie, wk³adanie kija w mrowisko i przypominanie w takiej chwili o nieszczero¶ci i braku autentyczno¶ci s³ów Polaków ? Niech ka¿dy upora siê z tym w zgodzie ze sob± i swoim sumieniem, a nie zabawia siê w ostatniego sprawiedliwego, dyktatora ludzkich reakcji.
Nie popiera³am ich polityki, krytykowa³am decyzje, którymi robili z pañstwa cyrk, a sami ochrzcili siê pajacami, chcia³am ¿eby nie jeden z nich straci³ sto³ek, ale nie ¿ycie. Miêdzy jednym, a drugim daleka droga. I niesnaski jakiejkolwiek ma¶ci, wk³ada siê w takiej sytuacji miêdzy bajki, tak po prostu trzeba. Tym bardziej, ¿e o zmar³ych mówi siê albo dobrze albo wcale.
Paulina napisa³:
Tak samo jak nie uwa¿am, ¿eby Kaczyñski odda³ ¿ycie za ojczyznê, a tak jest przedstawiana ta ¶mieræ.

No to jest chyba jasne, ¿e mo¿e i bezczelna bêdê (oby ), ale Lech zrobi³ wiêcej po ¶mierci ni¿ za ¿ycia, bo zjednoczy³ kraj choæ na chwilê.
Nadmuchiwanie jego fenomenu, którego swoj± polityk± na pewno nie zbudowa³, wynoszenie na o³tarze, czekaæ tylko na beatyfikacjê. Ale to ju¿ jest popadanie ze skrajno¶ci w skrajno¶æ. Nienawidziæ, by za chwilê pokochaæ.
Paulina napisa³:
ale nie chcia³abym, ¿eby ludzie g³osowali na niego tylko dlatego, bo zgin±³ mu bart. A wydaje mi siê, ¿e wiele osób mog³oby tak zrobiæ.

Pisiory doj± ze ¶mierci Lecha Kaczyñskiego ile wlezie. Najlepszy, jedyny tak twarzowy bodziec do kampanii. To jest tanie i ¿a³osne, kiedy s³yszê jak PiS prosi inne kampanie by nie szarga³y pamiêci ofiar i inne brednie, a sami buduj± swoj± kampaniê wyborcz± opieraj±c siê o katastrofê.
Jarek, po trupach do celu (cytuj±c klasyków ).
Nie bêdê szuj± do reszty i nie wspomnê, ¿e mogli z t± katastrof± poczekaæ jeszcze trochê, bo siê na wybory nie za³apiê. Laughing

Amen.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 7:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
B. powiem jedno. Powinna¶ i¶æ na dziennikarstwo Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 7:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Katastrofa z rana jak ¶mietana.

lubiê to sformu³owanie

i popieram Martu¶kê, dziennikarstwo i jeszcze politologia!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
kinia
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 12:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna niech idzie na dziennikarstwo, a mam zamiar ksi±¿ki t³umaczyæ, a ostatnio musia³am napisaæ 'mini-powie¶æ' (moja by³a z w±tkiem politycznym) na zajêcia, i us³ysza³am, od wyk³adowcy, który sam pisze, ¿e jest ca³kiem niez³e, wiêc bêdziesz mi pochlebne recenzje pisaæ, jak ju¿ zostaniesz dziennikark±, o! Mam plana, nie ma co

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 11:36 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
B. powiem jedno. Powinna¶ i¶æ na dziennikarstwo

Z przyjemno¶ci±, nawet pobiegnê.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy JAKIE to 'jedno' powiedzia³a¶ !
Teraz czas Ciê u¶wiadomiæ czego siê dopu¶ci³a¶. Jedno z najpiêkniejszych 'jedno', jakie us³ysza³am (nie wa¿ne, ¿e przeczyta³am bardziej ) w ¿yciu mym rozpustnym. Laughing ! :*
Dziêkuje, bo to komplement o najwy¿ej sile ra¿enia, na który panna jest najbardziej ³asa.
Fury napisa³:
i popieram Martu¶kê, dziennikarstwo i jeszcze politologia!

Ubi³y¶cie mnie precyzyjnie, jestem wasza ! :* Laughing
Planowanie mojej przysz³o¶ci mogê spokojnie powierzyæ w wasze rêce, jak tak patrzê.
kinia napisa³:
Mam plana, nie ma co

Leeeejê ! Ty genjuszu z³a ! W takiej sytuacji jeste¶my skazane na sukces.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 1:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Cytat:
Fury napisa³:
i popieram Martu¶kê, dziennikarstwo i jeszcze politologia!

Ubi³y¶cie mnie precyzyjnie, jestem wasza ! :* Laughing
Planowanie mojej przysz³o¶ci mogê spokojnie powierzyæ w wasze rêce, jak tak patrzê.

Ha ha Pannica oddaje sie w nasze rêce sesese


Panna_B napisa³:
kinia napisa³:
Mam plana, nie ma co

Leeeejê ! Ty genjuszu z³a ! W takiej sytuacji jeste¶my skazane na sukces.

Evil master to ja

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
*Anka*
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 1694
P³eæ: Kobieta
Skad: Lublin
Zapêdy dziennikarskie B. by³o widaæ ju¿ na naszym forum od dawna. W koñcu nie jeden post ju¿ napisa³a, a wiele z nich jak¿e piêknie by³o zredagowanych, a¿ przyjemnie siê czyta³o
Wiêc uwa¿am, ¿e jak najbardziej dziennikarstwo.
Czyli generalnie w Twoich rêkach jest siê tylko dostaæ, co z pewno¶ci± Ci siê uda

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 22:23 ]
Aaaa i jak ju¿ bêdziesz s³awn± dziennikark±, to daj nam znaæ, ¿eby¶my tu wszystkie wiedzia³y, ¿e Ty to Ty

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 11:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
te¿ chcia³abym umieæ tak swobodnie siê wypowiadaæ jak Panna.
B. mówiê to oficjalnie.
jestem ZAZDROSNA! xd
jak ju¿ zostaniesz s³awn± dziennikark±, a w pó¼niejszym czasie bêdziesz mia³a w³asn± gazetê to pamiêtaj aby choæ jedna strona po¶wiêcona by³a muzyce. a wtedy z chêci± zostanê twój± podw³adn± xdxD xD xDxDXD
ja pisz±ca o muzyce? spe³nisz moje marzenie

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Maj 14, 2010 2:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
*Anka* napisa³:
Zapêdy dziennikarskie B. by³o widaæ ju¿ na naszym forum od dawna. W koñcu nie jeden post ju¿ napisa³a, a wiele z nich jak¿e piêknie by³o zredagowanych, a¿ przyjemnie siê czyta³o
Wiêc uwa¿am, ¿e jak najbardziej dziennikarstwo.
Czyli generalnie w Twoich rêkach jest siê tylko dostaæ, co z pewno¶ci± Ci siê uda

Anno, tak mi mów. :*
TYLKO tyle mi zosta³o, dostaæ siê na dziennikarstwo. Ale jakby co, to w CV uwzglêdniê i zacytujê te wasze wypowiedzi na temat mojego be³kotu pisarskiego. Laughing
*Anka* napisa³:
Aaaa i jak ju¿ bêdziesz s³awn± dziennikark±, to daj nam znaæ, ¿eby¶my tu wszystkie wiedzia³y, ¿e Ty to Ty

Laughing
Pozdrowiê z anteny ka¿d± z osobna. Uwierz Mi, z autopromocj± problemu mieæ nie bêdê.
justin napisa³:
B. mówiê to oficjalnie.
jestem ZAZDROSNA! xd

Deliszys :*
justin napisa³:
jak ju¿ zostaniesz s³awn± dziennikark±, a w pó¼niejszym czasie bêdziesz mia³a w³asn± gazetê to pamiêtaj aby choæ jedna strona po¶wiêcona by³a muzyce. a wtedy z chêci± zostanê twój± podw³adn± xdxD xD xDxDXD
ja pisz±ca o muzyce? spe³nisz moje marzenie

Pamiêtasz nasz± shoutboxow± wizjê przysz³o¶ci, nasz plan kilkunastoletni, ¶wiadomie lub mniej, uk³adany ? Wtedy w³a¶nie fantazja pogalopowa³a na tyle, ¿e ochrzci³y¶my siê redaktorkami naczelnymi jakiego¶ muzycznego pisma, które zrewolucjonizuje ¶wiat w niedalekiej przysz³o¶ci. Laughing
Bêdziesz mi kawkê robiæ, moja sekretareczko. A tak ryli, ryli, to jak bêdziemy na przyk³ad siê z Placebo na rozmowê umawiaæ (oni oczywi¶cie nie bêd± w stanie odmówiæ ) to bêdziesz Mi t³umaczyæ , bo Ja jêzykowo to tylko Polskim biegle w³adam i to pewnie gorzej ni¿ Ty angielskim.
Mamy kilka jeszcze wolnych etatów, chêtneee ? Laughing

Zagalopowa³am siê, ale czuje, ¿e kiedy¶ bêdziemy siê we wspólnej redakcji ¶miaæ z tych postów. Kwestia czasu.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Pi± Maj 14, 2010 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Placebo na rozmowê umawiaæ (oni oczywi¶cie nie bêd± w stanie odmówiæ )

a by³by w ogóle kto¶ w stanie nam odmówiæ ? xD
Cytat:
to bêdziesz Mi t³umaczyæ , bo Ja jêzykowo to tylko Polskim biegle w³adam i to pewnie gorzej ni¿ Ty angielskim.

jak kiedy¶ dostanê siê w koñcu na filologie to masz to jak w banku a co
Panna_B napisa³:
Zagalopowa³am siê, ale czuje, ¿e kiedy¶ bêdziemy siê we wspólnej redakcji ¶miaæ z tych postów. Kwestia czasu.

ah, dok³adnie piêkna wizja przysz³o¶ci <3

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Pi± Maj 14, 2010 8:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
ja tez chce do tej redakcji... jakby co to o filmach albo serialach ,mogê pisaæ

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Sob Maj 15, 2010 7:45 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Po pieerwsze Peyton to Ty musisz wiêcej postów pisaæ<3 Minho
a po drugie- za³atwione ;d jak dla mnie to mozesz nawet o dramach pisac

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 15, 2010 11:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Peyton88 napisa³:
ja tez chce do tej redakcji...

Oddzwonimy do pani. Oczywi¶cie zaprosimy na rozmowê kwalifikacyjn±, nic po znajomo¶ci. (ju¿ masz tê fuchê )
justin napisa³:
a by³by w ogóle kto¶ w stanie nam odmówiæ ? xD

Nie dopuszczam nawet takiej mo¿liwo¶ci w najczarniejszych scenariuszach.
justin napisa³:
jak kiedy¶ dostanê siê w koñcu na filologie to masz to jak w banku a co

A w³a¶nie, co justin po ZDANYCH maturkach na prawie sto procent (99,9% ¿eby¶ Mi tu w samozachwyt do reszty nie popad³a ) planuje ze sob± zrobiæ, filolod¿ja angjelska ? Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sob Maj 15, 2010 12:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
justin napisa³:
Po pieerwsze Peyton to Ty musisz wiêcej postów pisaæ<3 Minho


liczba moich postów jest ca³kiem przyzwoita ;P nie czepiaj siê :> ;D
justin napisa³:
a po drugie- za³atwione ;d jak dla mnie to mozesz nawet o dramach pisac


o tak ! i pokaza³abym tym z hana,¿e nie tylko oni maj± na ten temat co¶ d do powiedzenia

Panna_B napisa³:

Oddzwonimy do pani. Oczywi¶cie zaprosimy na rozmowê kwalifikacyjn±, nic po znajomo¶ci. (ju¿ masz tê fuchê )


tylko ¿eby¶cie nie zapomnia³y ;


_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 15, 2010 12:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ej,ej,ej ! Ja chcê te¿!
Do dzia³u sport, poprosze!

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sob Maj 15, 2010 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Tak, tak! Ja te¿ do dzia³u sport w duecie z myysiakiem
I w ka¿dym numerze wylicza³yby¶my ile to razy Maniek z Mi¶kiem i Plin± siê przytulili

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » O wszystkim i o niczym... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 119, 120, 121  Nastêpny
Strona 113 z 121

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

O wszystkim i o niczym...


Wygenerowano w 0.148 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights