Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Lost (Zagubieni)

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Lost (Zagubieni)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
myys
PostWys³any: Sob Lut 06, 2010 2:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Dok³adnie Ogólnie ju¿ my¶la³am ¿e jak Jack szuka³ d³ugopisu on nadejdzie czy co¶ Laughing

Jacob, a no, role to On ma niez³e

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martha
PostWys³any: Sob Lut 06, 2010 3:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 21 Gru 2006
Posty: 2439
P³eæ: Kobieta
Peyton88 napisa³:

ten Jacob to gra Szatana w Supernatural



hehe dok³adnie jak patrzy³am na Jacoba to widzia³am postaæ któr± gra w Supernatural ;p

Fajnie by³o zobaczyæ Boonea, Churliego i innych, a nie ciegle tego Jacka

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Wto Lut 23, 2010 9:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Postanowi³am siê znowu zabraæ za Losta, wiêc powtórzy³am 1 sezon i teraz ogl±dam 2.

Locke, Boone, Sawyer, Charlie FTW!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
dareyouto_move
PostWys³any: Wto Lut 23, 2010 10:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
ja nie potrafiê ogl±daæ seriali po parê razy (tylko VM widzia³am 3) a w Lost jak ju¿ siê ca³± tajemnicê zna to jaka to zabawa

i czy kto¶ mnie mo¿e o¶wieciæ co to FTW? Pyta³am ju¿ kiedy¶ i dalej nie wiem

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Wto Lut 23, 2010 10:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Ale ja widzia³am tylko 1 sezon i to parê lat temu, wiêc ju¿ nie wiele pamiêta³am. Te¿ nie ogl±dam seriali po kilka razy, sk±d na to czas braæ? Laughing

FTW=For The Win.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Czw Lut 25, 2010 6:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ja tam bym chcia³a kiedy¶ jeszcze raz Lostów zobaczyæ, mo¿e bym zrozumia³a Laughing Nie no, uwielbiam ich, niech mi tylko porz±dnie zakoñcz±

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Czw Lut 25, 2010 8:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
myys napisa³:
Ja tam bym chcia³a kiedy¶ jeszcze raz Lostów zobaczyæ, mo¿e bym zrozumia³a Laughing Nie no, uwielbiam ich, niech mi tylko porz±dnie zakoñcz±


Najlepsze w Lostach jest to,¿e pomimo 6 sezonów odcinki ci±gle trzymaj± wysoki poziom,dlatego tak dobrze siê ten serial ogl±da
Te¿ mam nadziejê,¿e jako¶ to porz±dnie zakoñcz±,bo to ju¿ fina³ serialu a nam dok³adaj± coraz wiêcej tajemniczych sytuacji i postaci

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Czw Kwi 15, 2010 12:29 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Jestem w trakcie 4 sezonu, nie podoba mi siê za bardzo.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Czw Kwi 15, 2010 9:22 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
a ja jestem na 6 i mi siê podoba ;D

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Czw Kwi 15, 2010 8:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Tzn. chodzi³o mi konkretnie o ten sezon. Bo sezon 1-3 bardzo mi siê podoba³y. 4 trochê za wydumany ju¿ jak na móh gust. No i Michael wróci³, a go nie trawiê. Laughing

Hulrey/Sawyer are the best.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Czw Kwi 15, 2010 9:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Michaelem siê nie martw bo na d³ugo nie wróci³ chocia¿ wczoraj w 6 sezonie siê na chwilê pojawi³ ;P

Hulrey to w ogóle w 6 sezonie wymiata ... kto by przypuszcza³,¿e zostanie przywódc± xD


A i Milesa bardzo polubi³am
6 sezon jest trochê inny od pozosta³ych co wcale nie oznacza gorszy,ale jak dla mnie zdecydowanie za ma³o Sawyera !

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Nie Kwi 25, 2010 11:35 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Jestem na bie¿±co.

6 sezon jak narazie zdecydowanie lepszy od 5 i 4 wg mnie.

Miles'a zawsze lubi³am.

Zgadzam siê za ma³o Sawyera.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Wto Maj 25, 2010 11:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Jestem po finale ...

Przyznam,¿e liczy³am na wiêcej... jest wiele rzeczy i sytuacji, które nie zosta³y wyja¶nione i o to mam chyba najwiêkszy ¿al do twórców.
Je¶li chodzi o same 2 ostatnie odcinki to wydaje mi siê,¿e we wcze¶niejszych seriach by³o kilka,które bardziej trzyma³y w napiêciu... no ale ³ezka mi polecia³a przez te 6 lat przyzwyczai³am siê do Lostów i bêdzi emi ich brakowaæ ...

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 11:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Mam podobne odczucia...najwiêkszy ¿al mam chyba o to, ¿e nawet rzeczy które zosta³y wyja¶nione wcze¶niej, w obliczu fina³u s± bez sensu; i te¿ ¿al o to, ¿e oprócz Jacka nikt nie dosta³ porz±dnego w±tku. Chyba najbardziej mnie wkurzy³o co zrobili z Boone'em. Laughing No i ¿e twórcy tak wyrolowali fanów SK...z jedenj strony przeczuwa³am, ¿e rzucaj± nam tylko sceny pocieszaj±ce i ¿eby przytrzymaæ fanów SK, z drugiej strony nie chcia³am uwierzyæ, ¿e byliby tacy okrutni. lol No i scena jak wszyscy niby odnajduj± swoje bratnie dusze i id± w stronê ¶wiat³a...kicz a Lost mia³ byæ genialnym serialem, niestety genialny to on by³ kiedy¶.

No có¿...trudno siê mówi...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 2:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Boone mój, kurde, mogliby cokolwiek ju¿ mu tam daæ Laughing
Tak jak o SK/JK mia³am nie pisaæ, to musze, no bo sorry, ale wyrolowali fanów SK, a gdyby by³o odwrotnie to wyrolowali by fanów JK, right? I w ka¿dym z tych scenariuszy byli by okrutni dla kogo¶.
Mogli w ogóle tego w±tku nie koñczyæ, no ale to przesada by by³a Laughing

Mi siê fina³ podoba³, bo dosta³am co chcia³am.Nie wymaga³am du¿o, wiedzia³am ¿e nie dadz± rady tego skoñczyæ na poziomie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 6:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
ja juz o Skate nawet nie wspomina³am, zreszt± to by³o raczej oczywiste po tych ostatnich odcinach,¿e raczej fina³ do nich nie bêdzie nale¿a³.
Je¶li chodzi o Boone'a to takie same mam odczucia, jak go pokazali w finale to my¶la³am,¿e jaki¶ epizod przegapi³am bo nie zauwa¿y³am kiedy jemu przywracali pamiêæ. A mia³ siê 4 odcinkach pokazaæ

Zgadzam siê z Paulin±,¿e naprawdê skopali te ostatnie odcinki... Lost zawsze by³ takim serialem,który jednak trzyma³ jaki¶ poziom a tu przy tej koñcówce na ³atwiznê poszli i chocia¿ ju¿ nie pamiêtam wszystkich tych tajemniczych sytuacji i rzeczy, to jednak co¶ tam mi ¶wita,¿e wszystkiego nie wyja¶nili a to wszystko inne co wyja¶nili - tak jak ju¿ Paulina pisa³a - nie mia³o wiêkszego sensu przy finale.

Ale my¶lê,¿e oni sami siê ju¿ pó¼niej w tym pogubili, narobili za du¿o niewiadomych i nie umieli tego po³±czyæ w ca³o¶æ.

Je¶li chodzi o te 2 ostatnie epizody to chyba najbardziej podoba³ mi siê monet "przypominania sobie" szczególnie Charli/Claire i James'Juliett

ooo i zabrak³o mi jeszcze Michaela ( chocia¿ nie przepada³am za nim ) i Walta.

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 7:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
Ja nie rozumiem, w którym momencie oni wszyscy umarli? To co by³o na wyspie, to jest prawda tak? Czyli ci co zginêli na wyspie, to zginêli na wyspie, Jack chyba na koñcu umar³, a reszta? Kate, Hugo, Ben, itd?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sro Maj 26, 2010 9:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Tam cos takiego chyba by³o,¿e jedni umarli wcze¶niej ( Jack) a inni du¿o pó¼niej...

Ja tylko nie rozumiem tego "alternatywnego" ¶wiata który pokazali nam w 6 sezonie czyli tego,¿e ten samolot siê jednak nie rozbi³ i oni sobie ¿yli... i w³a¶nie ¿yli czy nie ¿yli i te pojawiaj±ca siê krew na szyi Jack'a ... takim "Stay" mi tu "zalecia³o" Jack umieraj±c tak jak Henry stworzy³ sobie alternatywny ¶wiat w którym umie¶ci³ wszystkich,którzy mieli dla niego znaczenie. Nie przypomina wam to trochê tego filmu?

Mnie jeszcze nurtuje pytanie,co z innymi INNYMI, np z tak± kobiet±,która pojawia siê w 2 serii w tym obozie do którego zabrali m.in Swayera i Hugo,ale jest jeszcze sporo takich sytuacji,które nale¿a³oby wyja¶niæ, my¶lê ¿e jakby teraz obejrzeæ te ca³e 6 sezonów to mnóstwo by siê tego nazbiera³o.


aaa jest jeszcze co¶ co mi siê podoba³o ... taka scena na koñcu nawi±zuj±ca do pierwszego odcinka czyli do pocz±tku... 1 odcinek zaczyna siê otwarciem oczu przez Jack'a tu¿ po katastrofie... ostatni koñczy siê ich zamkniêciem.

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Czw Maj 27, 2010 4:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Christian mu powiedzia³, ¿e wszystko wydarzy³o siê naprawdê i ¿e jedni umarli przed nim a inni d³ugo po nim. Wiêc Ben. Hurley, Miles, Sawyer, etc ¿yli jeszcze d³ugo ale nie wiem nic o tym.

Z tymi SW chodzi³o chyba o to, ¿e stworzyli ten swój czy¶ciec, ¿eby sobie przypomnieæ i siê odnale¼æ, z tym ¿e jednym zajê³o to d³u¿ej a innym krócej. A przy okazji chcieli odpokutowaæ czy co¶ w tym stylu. Ten ca³y czy¶ciec i koñcówka z parami wyda³a siê durna i zupe³nie nie jak Lost. A Kate w moich oczach sta³a siê jeszcze gorsz± postaci± ni¿ by³a wcze¶niej. Nie wiem jak to siê dziejê, ¿e w Lost kobiety s± tak beznadziejnie pisane i ¿e zawsze ich historie s± zwi±zane z mê¿czyznami, nie ma ¿adnej kobiecej postaci która by by³a od pocz±tku do koñca silna i niezale¿na. Nawet Juliet która by³a taka ¶wietna na pocz±tku, hbic tego serialu wtedy, ale wszystko by³o zawsze zwi±zane z mê¿czyznami a wg mnie najgorsze by³o, ¿e z lekarza, specjalisty w swojej dziedziny zosta³a zredukowana do bycia mechanikiem. Laughing Ale tak samo potraktowali Sun, która mnie ju¿ zaczyna³± denerwowaæ swoim Where is my husband?

Za bardzo te¿ nie rozumiem dlaczego Ana Lucia nie by³± gotowa, a Kate by³a. lol

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Lost (Zagubieni) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Lost (Zagubieni)


Wygenerowano w 0.065 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights