Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Powody do zadowolenia

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 207, 208, 209  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Maja
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
Misiu Pannisiu, niech Ciê wy¶ciskam! <hug>
Hanka to hardkor, a ¿e po kim¶ musi to mieæ, to na logikê bior±c, rodzice te¿ maj± siê hardkorowo
Cytat:
Frejka My ¿±damy Twojej mi³osnej telenoweli, jak najwiêksz± ilo¶æ odcinków.

w³acha! je¶li o ilo¶æ odcinków chodzi to mo¿esz pobiæ modê na sukces! ;D
Masz czas do pi±tku, bo jak wrócê i nie bêdê nic wiedzieæ to pogryzê!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 10:59 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
jak on mnie ca³owaaaaaaaa³ <3<3<3 wybaczcie, ale ci±gle jeszcze siê rozp³ywam i nie jestem w stanie odespaæ imprezy mimo, ¿e spa³am tylko godzinkê, ale za to w jego objêciach <3<3<3

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 11:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Sialalalalala, ON Freyê ca³oooowa³!
Maja siê raduje, Maja skacze pod sufit, Maja krzyknê³aby "hip hip hurra", ale Hania ¶pi, wiêc krzyknê sobie w ¶rodku, w Mai sobie krzyknê!

Czyli co?
Znajomo¶ci etap kolejny?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 7:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
na to wygl±da napisa³ do mnie, umówili¶my siê na jutro <3 co z tego, ¿e we wtorek mia³abym wiêcej czasu ni¿ jutro?! nie wytrzyma³abym do wtorku

nie odstêpowali¶my siê wczoraj na krok, a nawet je¶li, to zaraz siê szukali¶my i ca³± noc gadali¶my (i nie tylko) i by³o tak s³odkoooo

przepad³am jestem stracona!


***
ciocia Karo z tej s³odko¶ci chce jakie¶ nowe Hankowe zdjêcie! ¿eby by³o jeszcze s³odziej

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 10:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Freya powiem tylko tyle, ¿e cudnie siê Ciebie teraz czyta i strasznie zazdroszczê! Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Nie Sie 22, 2010 10:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
:*

sama sobie te¿ zazdroszczê i wydaje mi siê to takie nieprawdopodobne, ¿e wpadam w paranojê i szukam jaki¶ ukrytych motywów, albo wymy¶lam, ¿e nagle mu siê znudzê, albo w ogóle jakie¶ inne dziwne rzeczy - bo wierzyæ mi siê nie chce, ¿e mo¿e byæ tak s³odko

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 12:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
To super. To trzymamy kciuki, ¿eby tak zosta³o.

Freya napisa³:
jak on mnie ca³owaaaaaaaa³ <3<3<3




Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Peyton88
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 1:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Freya napisa³:
jak on mnie ca³owaaaaaaaa³ <3<3<3


aaa !!!

foty, ja chcê foty

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 2:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta

Jak siê czyta Twoje posty Freya to nie sposób siê nie u¶miechaæ jestem tak zadowolona jakbym to ja mia³a dzisiaj hot randkê ;*


a ja znalaz³am swojego mistrza w ca³owaniu i w ten sam dzieñ go zgubi³am festiwalowa rzeczywisto¶æ Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Panna_B
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 3:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya, walisz loooof :*
No to mamy true lafff story ! Twoje mi³osne posty trzeba butelkowaæ i jako p³ynn± substancjê szczê¶cia sprzedawaæ. By¶my siê dorobi³y na takim handlu kokosów. Laughing (i by¶my mia³y na bilety na ca³y rok koncertowania, tja, tja, wiem, mam ³eb jak sklep )
Proszê nam teraz tego no³nejma- sprawcê zakrêconej Frejki zobrazowaæ w postaci zdjêcia. ¯ebym ju¿ do reszty z tej zazdro¶ci zesz³a.
I w³a¶nie to wy¿ej to moje powody do zadowolenia. Ka¿dy kolejny mi³o¶ciwy post Karo, a Ja coraz happy¶niejsza. :* (a zreszt±, koniec na razie ca³usów, masz wystarczaj±co realnej mi³o¶ci ! )
Z moich rozkminek- chyba za³o¿ê fejsa.
Furka, no to og³oszenie na la¶cie rozpowszechniaj, ktokolwiek widzia³, ktokolwiek wie. Laughing Rysopis podaj, chyba, ¿e prócz ust nic nie pamiêtasz.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 3:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Fury napisz w SB Coke'a. Tam kto¶ szuka³ jakie¶ dziewczyny, wiêc mo¿e Ty znajdziesz swojego mistrza.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 8:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Rysopis podaj, chyba, ¿e prócz ust nic nie pamiêtasz.

hahaha jakim¶ cudem pamiêtam wiêcej

Paulina napisa³:
Fury napisz w SB Coke'a. Tam kto¶ szuka³ jakie¶ dziewczyny, wiêc mo¿e Ty znajdziesz swojego mistrza.

mhm, widzia³am w³a¶nie Mój mistrz by³ z Australii, dodatkowe utrudnienie ma³o prawdopodobne ¿ebym go znalaz³a...
pozostanie mi tylko pielêgnowaæ wspomnienia

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Paulina
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 9:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Mo¿e za rok bêdzie na jakim¶ festiwalu w Polsce.

Ja spotka³am z kole¿ank± Hiszpanów i im powiedzia³y¶my, ¿e maj± beznadziejn± dru¿ynê pi³karsk±.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 9:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Paulina napisa³:
Mo¿e za rok bêdzie na jakim¶ festiwalu w Polsce.

mo¿e chocia¿ za rok mistrzostwo mo¿e zostaæ przekazane w inne rêce, czy tam usta Laughing
Paulina napisa³:
Ja spotka³am z kole¿ank± Hiszpanów i im powiedzia³y¶my, ¿e maj± beznadziejn± dru¿ynê pi³karsk±.

a oni co na to?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Paulina
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 9:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
hocia¿ za rok mistrzostwo mo¿e zostaæ przekazane w inne rêce, czy tam usta




Chyba za bardzo siê nie przejêli tym, bo byli te¿ pijani.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Fury
PostWys³any: Pon Sie 23, 2010 10:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Paulina napisa³:
Chyba za bardzo siê nie przejêli tym, bo byli te¿ pijani.

i to kocham w festiwalach

ju¿ siê bojê zdjêæ od kole¿anki z naszego tournee po strefie gastronomicznej

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Wto Sie 24, 2010 12:45 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
co¶ mi dzisiaj poziom cukru we krwi spad³... cholera, by³o naprawdê fajnie i dobrze nam siê rozmawia³o i w ogóle odwióz³ mnie do domu, otwiera³ drzwi i od kawiarni i od samochodu i wzi±³ mnie za rêkê i poca³owa³ na po¿egnanie (tylko jako¶ w sobotê ca³owa³ ¶mielej... a mo¿e to by³am ja? xD), tylko gdzie¶ siê podzia³y te pieprzone sobotnie fajerwerki?

mimo to piszê w powodach do zadowolenia, bo mimo wszystko spotkanie by³o udane, chocia¿ chyba narobi³am sobie wiêkszych nadziei, albo zbudowa³am w g³owie obraz totalnego idea³u... zapomnia³am, ¿e na pierwszych spotkaniach sam na sam i bez pomocy drinka w rêku rozmowa nie jest, a¿ tak intensywna i chwilunie ciszy s± po prostu normalne xD nie ze wszystkimi od razu ma siê tak± relacjê jak z moim kumplem ze studiów, który notabene ustawi³ t± poprzeczkê tak wysoko

w dodatku wczoraj wieczorem odezwa³ siê do mnie inny ch³opak z sobotniej imprezy, z którym rozmawia³am tylko chwilê w porównaniu z czasem spêdzonym z "mym" i chyba urzek³o mnie to, ¿e mimo, ¿e us³ysza³ ploty, ¿e jeste¶my razem i mimo, ¿e nie rozmawiali¶my zbyt du¿o, to jednak mnie znalaz³ i napisa³ do mnie... i cholera przez to go nie lubiê, bo mi zepsu³ moj± lukrowan± bajkê zaproszeniem na spotkanie, którego musia³am mu odmówiæ, a na które tydzieñ wcze¶niej z rado¶ci± bym pobieg³a!

czujê, ¿e moje mieszane uczucia, a¿ krzycz± z tego posta... jaki¶ spadek s³odkiej formy mam

¿eby by³o dziwniej M. uzna³, ¿e po sobocie, to my w zasadzie jeste¶my chyba razem, a ja wcale tak nie uwa¿am... jakbym by³a z ka¿dym z kim zdarzy³o mi siê kiedy¶ poca³owaæ z jakiejkolwiek okazji, to bym mia³a z 5 razy wiêcej ch³opaków xD ma³o tego - te 5 razy wiêcej by³oby wiêcej ni¿ zdziwione, ¿e tak mog³am uznaæ no bo mimo wszystko, ¿e tak czy inaczej ostatecznie rozchodzi siê o to, ¿e chyba chcê byæ z nim, to nie chcê byæ uznawana za czyj±¶ tak po prostu po poca³unku xD chcia³abym randek, kwiatków, strojenia siê dla mnie, strojenia siê dla niego, niedostrzegania ewentualnych wad i ¿ycia w lukrowanej bajce przez jak najd³u¿ej siê da... a tamten mnie za szybko sprowadzi³ na ziemiê i zasia³ ziarenko w±tpliwo¶ci, czy dobrze robiê...

damn it! chyba jednak pomyli³am tematy...

dobra... date na plus, M. na plus, dzieñ i ja na minus xD

czy Wy w ogóle co¶ zrozumia³y¶cie? bo ja sama nie wiem o co mi chodzi xD

EDIT: nie chcê byæ ¼le zrozumiana, cieszê siê z tego spotkania i znajomo¶æ przyprawiaj±c± o przes³odkie eksplozje rado¶ci i niekontrolowany u¶miech zamierzam jak najbardziej kontynuowaæ, tylko tym razem cieszê siê tak po cichutku tak bardziej w sobie bo tamten kretyn mnie zbi³ z tropu, bo zaczê³am siê zastanawiaæ, czy mo¿e nie powinnam daæ mu szansy, a po co mia³abym mu dawaæ szansê, skoro mam pod nosem ¶wietnego faceta?! i chyba o to jestem najbardziej z³a, ¿e mog³am mieæ w±tpliwo¶ci...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Wto Sie 24, 2010 10:58 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
¿eby by³o dziwniej M. uzna³, ¿e po sobocie, to my w zasadzie jeste¶my chyba razem, a ja wcale tak nie uwa¿am...

lol, nie lubiê jak facet tak zak³ada. o.o' ale to chyba znaczy ¿e na prawdê chce byæ z Tob± chocia¿ i tak dalej tego nie lubiê
Cytat:
czy Wy w ogóle co¶ zrozumia³y¶cie? bo ja sama nie wiem o co mi chodzi

ja rozumiem bo zawsze te¿ tak mam, to jest chyba normalne ¿e ma siê ró¿ne w±tpliwo¶ci
zawsze mam pe³no rozterek i odk³adam decyzje o byciu razem, odk³adam odk³adam... a¿ stwierdzam ze ju¿ w ogóle nie chce xd wg mojej przyjació³ki jak siê nie zacznê decydowaæ to ona czarno widzi moj± przysz³o¶æ ale co poradzê ¿e tak mam ;o a jak ju¿ wchodzi w rachubê inny facet to zawsze jak wybiorê jednego to siê potem zastanawiam czy dobrze zrobi³am

wiadomo ¿e na imprezie jest inaczej ni¿ na randce. mo¿e on nie wiedzia³ do koñca jak am siê zachowaæ, bo nie wiedzia³ na ile mo¿e sobie pozwoliæ

zobacz jak bêdzie na nastêpnej randce z M. mo¿e wszystko wróci do 's³odkiej' normy ;*

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Wto Sie 24, 2010 11:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Furka - kocham Ciê! a my¶la³am, ¿e co¶ ze mn± nie tak! a tu nawet je¿eli jest co¶ ze mn± nie tak, to chocia¿ nie jestem sama ;***************

a dzisiaj obudzi³am siê i mia³am od niego smsa wprawdzie to by³a odpowied¼ na tego, którego mu wys³a³am o 3 w nocy (fuck yeah! ), ale zawsze to mi³e rozpoczêcie dnia

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Wto Sie 24, 2010 1:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
Furka - kocham Ciê!

<3
Cytat:
nawet je¿eli jest co¶ ze mn± nie tak, to chocia¿ nie jestem sama ;***************

zawsze lepiej razem trwaæ w paranoi ;*

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Sro Sie 25, 2010 9:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
³iii widzieli¶my siê dzisiaj znowu by³ prosto po pracy i by³ w garniturze <3 omota³ mnie ca³kiem tym garniturem

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Sro Sie 25, 2010 10:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
³iii

³iiii mê¿czy¼ni w garniturach to jest to co lubiê <3
znów widzê oznaki ociekania cudown± s³odko¶ci±

a ja siê ciesze bo dzisiaj moja siostra przylecia³a ze Szwecji i zostanie od poniedzia³ku

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Czw Sie 26, 2010 12:24 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Fury napisa³:
³iiii mê¿czy¼ni w garniturach to jest to co lubiê <3

wielbiê to <3 ja chcê go czê¶ciej dopadaæ po pracy xD


Cytat:
znów widzê oznaki ociekania cudown± s³odko¶ci±

zanosi siê na to, ¿e tym razem zostan± na d³u¿ej dzisiejsze spotkanie bez porównania lepsze ni¿ poniedzia³kowe! coraz lepiej nam siê rozmawia i coraz lepiej siê ze sob± czujemy! ma³o tego! on mnie ju¿ uwzglêdnia w swojej codzienno¶ci np. mówi co¶ w stylu "jak pójdzieMY na imprezê to poznasz moich znajomych" albo "jak bêdziesz mia³a zajêcia na rano, to bêdzieMY k³a¶æ siê spaæ wcze¶niej ni¿ o 3" i tego typu rzeczy... to takie mega mi³e i s³odkie <3<3<3

Cytat:
a ja siê ciesze bo dzisiaj moja siostra przylecia³a ze Szwecji i zostanie od poniedzia³ku

cieszê siê Twoim szczê¶ciem, ale nie zapominaj o siostrach forumowych


moja babcia gotuje mega dobre obiady! by³am u niej dzisiaj i standardowo dosta³am do domu prowiant i tak mi smakowa³o, ¿e o 1 w nocy wpieprza³am schabowego z ogórkiem kiszonym xD

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Sie 26, 2010 9:08 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Freya napisa³:
by³ prosto po pracy i by³ w garniturze <3

Uniform wskazuje, ¿e intelektualista, nie ¿aden robotnik z budowy, czy pan do towarzystwa.
S± mê¿czy¼ni, których najlepszym strojem do nich pasuj±cym, jest brak jakiegokolwiek stroju.

Karu¶, to te wasze figo-fago mutuje siê w co¶ zobowi±zuj±cego, bo ju¿ nie ma Ty i On, tylko Wy. I broñ Bo¿e Ciê nie straszê, a pokrzepiam. ;> Przynajmniej nie masz markotnych rozkminek z kategorii: czy on za ma³o siê mn± nie interesuje ?
Ty cukierniczko :* Twoje posty s± do zjedzenia. Laughing

Bo domowa zbiórka charytatywna na pomoc potrzebuj±cym (czyt. Mi ! ) osi±gnê³a sukces i mam na ³osiemnastkowy prezent, bo w³asnego banku rozbijaæ mi szkoda. Teraz dumam jak bardzo wyuzdany i perwersyjny prezent kole¿ce kupiæ. Laughing Za du¿o mia³am tych 18ah i ju¿ lista kompromituj±cych prezentów siê skoñczy³a.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kubaczek4
PostWys³any: Czw Sie 26, 2010 3:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Do³±czy³: 12 Mar 2007
Posty: 157
P³eæ: Mê¿czyzna
Cytat:
Freya napisa³:
by³ prosto po pracy i by³ w garniturze <3

Uniform wskazuje, ¿e intelektualista, nie ¿aden robotnik z budowy, czy pan do towarzystwa.
S± mê¿czy¼ni, których najlepszym strojem do nich pasuj±cym, jest brak jakiegokolwiek stroju.


Oj Panna co ty mi tutaj sugerujesz ?

Panna_B napisa³:
Bo domowa zbiórka charytatywna na pomoc potrzebuj±cym (czyt. Mi ! ) osi±gnê³a sukces i mam na ³osiemnastkowy prezent, bo w³asnego banku rozbijaæ mi szkoda. Teraz dumam jak bardzo wyuzdany i perwersyjny prezent kole¿ce kupiæ. Laughing Za du¿o mia³am tych 18ah i ju¿ lista kompromituj±cych prezentów siê skoñczy³a.


Je¶li mo¿esz zdradziæ to jakie prezenty tym biednym ludziom sprawia³a¶ ? Wspó³czuje im z ca³ego serca ;D

A co do mnie to moim wielkim powodem do zadowolenie jest to, ¿e ¶ci±gam Photoshopa i bêdê siê bawi³ grafik± na ca³ego. Jak szaleæ to szaleæ . Przy okazji LJ mi siê od¶wie¿y, bo ju¿ du¿o kurzy siê na nim zebra³o .

_________________

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 207, 208, 209  Nastêpny
Strona 199 z 209

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Powody do zadowolenia


Wygenerowano w 0.241 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights