Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Pi?ka r?czna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi?ka r?czna
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panna_B
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 1:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

myys napisał:
I mój Krzy? si? rozkr?ca, tak mi?ooo.

Jak nie jeden Lijek, to drugi. Zawsze nazwisko Lijewski gdzie? tam w zachwytach pada pomeczowych.
myys napisał:
Aczkolwiek Micha?a mi tak szkoda, te ocz?ta Jego....Dzidzia

Nie mo?na ukry?, ?e wygl?da strasznie, mówi nie lepiej. Za to gra niezmiennie nasamowicie, a to chyba najwa?niejsze.
Swoj? drog?, po tym co sta?o si? z nasz? Dzidzi? i po przeczytaniu wywiadu z Arturem, nijak ma si? zdanie: sport to zdrowie.
Naprawd?, jak Siódmiak si? niesamowicie cieszy?, ?e dopiero po drugim meczu zacz?? jecha? na przeciwbólowych, a nie jak cz?sto bywa?o ju? od pocz?tku imprezy. Co mecz trzeba przeprowadza? ciut nie remont dru?yny. Rugby na hali.

martu?ka napisał:
To zdj?cie pokazuje jakim niesamowitym trenerem jest Wenta.

Ile razy ju? mówi?am, Wenta na prezydenta. Laughing
Nie, no facet ma charakter, który udziela si? naszym zawodnikom i o to chodzi. Trener z powo?ania, po prostu. Laughing
Cytat:
nakr?ca si? dok?adnie jak Ig?a

Laughing
Nie musz? biec do tematu o siatkówce, by o Igle us?ysze?, tzn. przeczyta?. Czyli, mo?emy si? spodziewa? po Krzy?ku fuchy trenera za kilkana?cie lat, tyle, ?e w jakim? siatkarskim klubie.

Oby nasi nie spi?li si? dzisiaj zbyt mocno. Ja swoim spi?ciem nadrabiam za nich.
?ojezu?ku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
myys
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica

Ojj, ja zawsze tego drugiego preferowa?am, z reszt? najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie
Taaa, zdrowie Biedacy, jak patrz? ile oni si? tam nacierpie? musz?....A i ja patrz?c na to
Dzi? nas dopiero czekaj? emocj?, ju? doczeka? si? nie mog? Nie zawiod? nas, mówie wam.

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Horror, horror!
Ostatnie jakie? 10 minut zawa?, zawa?.
Kolejne 10 - dalej trz?s?ce si? nogi.

Ale to nic.
Ja to ?cierpi?. Bo b?dzie medal
Szczypiorki

Bidula Rosi?ski i jeszcze fryzur? mu popsuli.

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda? Taka ?adna ona zawsze jest A tak serio, to kuurcz?, za brutalny ten sport, no
A o nerwach to ja nawet nie mówi?, oni s? mistrzami w tym....Ja jedyne co pami?tam to mój Krzysiu i Jego dwa gol? a potem Dzidziu? jedna i za?atwione Potem tylko to zamieszanie w mojej g?owie, maj? czas na akcje, czy nie maj?, co si? dzieje w ogole...
Ale tych strat to nie mog? przebole?. A ju? nawet kontry im lepiej sz?y

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 12:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ale dramaturgia na ko?cu ?wietna. Szmal co? w?cha, Wenta si? ?egna Laughing

myys wklej? tutaj link od Ciebie, bo si? zdrowo u?mia?am, szkoda, ?eby si? zgubi?:
http://www.sport.pl/sport/77,65025,7497997,ME_w_pilce_recznej__Wnerwienie_Bieleckiego__czyli.html
Teksty Bogdana s? rewelacyjne, kto? powinien sta?, pods?uchiwa? i notowa?. Mog? to by? nawet ja!

No i relacja te? do ?miechu:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,7497545,ME_pilkarzy_recznych__Polska___Czechy_Z_Czuba_i_na.html

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

martu?ka napisał:
Bidula Rosi?ski i jeszcze fryzur? mu popsuli.

Ja my?la?am co oni za barbershop uprawiaj? na hali.

myys napisał:
z reszt? najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie

Co dwa cuda to nie jeden. Laughing Chocia? wczoraj mi troch? dali si? Marcinem nacieszy?, ale ??dam wi?cej i jeszcze troch?. Daj palec, a zechc? ca?? r?k?.

Oni s? mistrzami nie tylko w grze w pi?k? r?czn? (o czym nikogo u?wiadamia? nie trzeba ), ale te? mistrzami w budowania do ostatniej chwili horrorów. Laughing
Hitchcock-owie pi?ki r?cznej.
Z piek?a do nieba na zaserwowali, nie da si? ukry?. Ale presja zrobi?a swoje. Troch? b??dów, niesko?czonych i rwanych akcji, przekombinowanych, cz?sto spowodowanych ch?ci? zdobycia jak najszybciej bramki. Ale, tak ?apy si? pewnie troch? zatrz?s?y, nie raz, nie dwa. Laughing Nie tylko dla nich, zreszt?. A i co? o z?otoustym Bogusiu.
Ostatnie kilkadziesi?t sekund meczu. Wenta bierze czas i mówi m.in.
'Jak zostanie 3-4 sekundy to wyp-ierdol pi?k? w trybuny i ch-uj!'
I co szmal robi na kilka sekund przed ko?cem ? Wype?nia co do s?owa '?yczenie' trenera.
Ten trener z meczu na mecz mnie oczarowuje coraz bardziej. Laughing
Oj b?d? go przysz?e pokolenia cytowa?.
Martuuu, jak nie b?dziesz sama nad??a? za notowaniem m?dro?ci pana Wenty, to nie kr?puj si? i popro?, a pomog?.

A zczuba, z najnudniejszego meczu (nie mówi? oczywi?cie o tym ) potrafi? zrobi? niesamowite widowisko. Laughing Oni normalnie potrafi? odda? te emocje, dos?ownie. ?e te? dadz? rad? pisa?, pogratulowa?.

[ Dodano: Pi? Sty 29, 2010 3:17 pm ]
Mo?na nie ogl?da? meczu i po aktywno?ci w temacie domy?li? si? wyniku.
Mia?o by? Viva La Polska, a mamy Viva La France.
Nie by?o nas w tym meczu. Motywacja off. A jak ju? istnieli?my to, jako nieko?cz?cy 100, a nawet 1000 procentowe akcje. Ju? wiem jak si? czasami czuj? kibice zawodników graj?cych przeciwko Szmalowi.
Niech to b?dzie na tych mistrzostwach pierwsze i ostatnie potkni?cie. Bo kolejne nie b?dzie tak delikatne w skutkach.
Awansowali?my do M?, ?eby tak zako?czy? mi?ym akcentem, brawooo. Laughing
A zreszt?, sama ze sob? pisa? nie b?d?. Wcinajcie si? do woli !
Bo my?li pomeczowych we mnie jeszcze buzuje, buzuje, bulgocze mnóstwo.

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 2:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panna_B napisał:
Chocia? wczoraj mi troch? dali si? Marcinem nacieszy?, ale ??dam wi?cej i jeszcze troch?.

A im mniej Go na boisku tym lepiej dla mnie Laughing Cho? jak bedzie mial swoja form?, to wiadomo, zawsze si? przyda

Co do francji, to mnie ten mecz szczerze troche uspokoi?. Wszyscy mi tak mowili ze nie maj? szans, bla,bla,a oni maj? szanse, z lepsz? motywacj?, by wykorzystywali te swoje doskoki na 2,3 punkty. Wi?c tak, licz?c ?e dzi? Francja wygra, prosz? o jeszcze jeden mecz z nimi

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ja sk?adam r?czki i prosz? o tak? motywacj? i si??, z jak? Karol wyszed? na pocz?tku meczu z Czechami
Nie wiem jak nerwowo to wytrzymam

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ku*** ! (pozosta?o?ci z tego co przed telewizorem by?o )

No, ale nikt jeszcze nie wygra? meczu w sze?ciu na dziewi?ciu.
I nie dam rady o niczym innym pisa? (w ogóle odwa?nie, ?e tak krótko po meczu si? zdecydowa?am ) ni? spotkaniu Polska-Norwegia. Tak, to nie pomy?ka. S?dziowie starali si? jak najwa?niejsz? rol? odegra? w meczu. Jakby s?dziowali zupe?nie inny mecz, ni? My, ogl?dali. Oczywi?cie, My te? niepotrzebne wpadli?my w jak?? kilkuminutow? niemoc, bo w meczu takiej rangi nie ma mowy o przepa?ciach, cho?by chwilowych. Za bardzo si? rozlu?nili?my i byli?my troch? przejrzy?ci przesadnie. Ale, ze spokojem i ?wi?t? racj? Chorwaci powinni podzi?kowa? s?dziom, a wybrani najlepszymi i najbardziej skutecznymi zawodnikami powinni by? arbitrowie. A takie ingerencje i gwizdki s?dziów jeden za drugim, cholernie de-motywowa?y naszych r?czniaczków. Co nie uderzysz, to strach, ?e na pewno jaki? spalony, faul, czy inne cudo. Kurd????, mo?e r?ka by?a ? Uwierzcie, ?e ?eby wygra? z Chorwacj? musieliby?my mie? przewag? kilkunastu bramek. Jedna, dwie, szybka do nadrobienia dzi?ki s?dziom.
W meczu takiej rangi, takich dru?yn i w takim sporcie, takich rzeczy si? nie robi. A pomeczowe przepraszam mo?na o kant dupy rozbi?. Tracimy fina? i z?ba z pi?knego rozziewu Marcina Lijewskiego. Dzi?ki Bogu nie przedniego.
By?o tak pseudos?dziowsko, ?e nawet o poziomie gry nie potrafi? si? wypowiada?, tak bardzo mi to umkn??o. I to nie zasada wybielania i usprawiedliwiania gry naszych, b??dami s?dziów. My pope?nili?my b??dy, a s?dziowie kilka razy tyle. I to wyj?tkowo wobec nas.
Boli jak cholera, a nawet dwie.

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Po pierwszej po?owie by?am mega zadowolona i pewna fina?u. W drugiej po?owie fakt, ?e chorwaci si? obudzili i nabilli nam par? bramek. Zw?aszcza plu?am w brod?, ?e mog?o by? 17:17 a zrobi?o si? 16:19. Ale to by?a walka my kontra chorwaci i norwegowie. Ile razy nam odgwizdali faul przy ataku pozbawiaj?c nas bramek?! Pod koniec meczu jak zosta?o 5 minut to gwizdek by?o co chwila, zero p?ynno?ci gry, za byle co wstrzymywali gr?, ?adnego odgwizdywania gry pasywnej chorwatów. I jeszcze ta sytuacja z ?ó?t? kartk?. I to o czym S?awek mówi?. O matko. Rok temu przegrali?my, ale s?usznie. Sportowo. I do nikogo nikt nie mia? pretensji. Ale dzisiaj to jaka? pora?ka. Nie wiem po co jest komisarz na takich meczach skoro on nie reaguje. Jest mi strasznie strasznie przykro. I przykro z powodu ch?opaków. Ka?dy widzia? to faworyzowanie. Mam nadziej?, ?e wyjd? jutro dwa razy bardziej zmotywowani. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ?e naprawd? mogli?my pokona? dzisiaj chorwacj? i gra? jutro o z?oto
Postaram si? z tego meczu zapami?ta? jedno: jak Bogdan ?piewa? hymn

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 12:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aaa nawet nie chce mi si? o tym meczu pisa? A by?o mi smutno baardzo smutno. Ale nie dlatego ?e ja nie b?d? mog?a ogl?dn?? jak wygrywaj?, albo si? cieszy?. By?o mi smutno bo oni s? tak genialnymi facetami ?e to si? nie dzieje i zas?uguj? na jakie? mistrzostwo jak nikt inny.
A jeszcze sposób w jaki przegrali jest wr?cz nie do uwierzenia, na takim poziomie... Mam nadzieje ?e to ich nie z?ami?, i jutro wygraj? ten br?z a i ja b?d? si? cieszy? jakby to z?oto by?o.

martu?ka napisał:
ak Bogdan ?piewa? hymn

To wtedy tak ?apkami macha?, prawda? Bo nie wiem czy ja cokolwiek pami?tam

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 12:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

myys napisał:
To wtedy tak ?apkami macha?, prawda?

Tak, z takim powerem i u?miechem

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 1:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aa, to wiem Uwielbiam go?cia, naprawd?

http://www.youtube.com/watch?v=At-Qn--ufo0
Aa macie, mo?e która? nie widzia?a. Dokument o polakach, mówi?cych po niemiecku z lektorem angielskim Laughing Ten j?zyk w tak fajnych ustach troch? rani, ale co. Mo?e teraz lekcje niemieckiego b?d? bardziej lubi?a

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 8:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Linka obejrza?am. W ich ustach (a szczególnie jednego, nie chc? podpowiada?, którego ) nawet niemiecki nabiera uroku, ?o?. Laughing

Dzisiaj zupe?nie bez analiz, bez tego co mog?o by by?, gdyby by?o i inne pierdu, pierdu. A przy moich zap?dach, to du?e po?wi?cenie.
Chocia?, znaj?c moj? stanowczo?? wobec samej siebie, chocia? jedno b?kn?. Wida? by?o w pierwszej po?owie, ?e panowie byli rozbici, dotkni?ci i jednak sporo w nich zosta?o, z wczorajszego przykrego wieczoru. Nie da si? takiej sytuacji z g?ów za jednym pstrykni?ciem wyrzuci?. Obdzieranie z marze? boli. A druga po?owa udowodni?a, a raczej podkre?li?a, ?e to s? wspaniali m??czy?ni walcz?cy do ko?ca, do ostatniej pi?ki, z mentalno?ci? wart? nie jednego medalu ! Tym bardziej boli, ?e wszystkie znaki na niebie i ziemi (a przede wszystkim na boisku ) ustawia?y nas na podium. Wiecie, apetyt ro?nie w miar? jedzenia.
A jeszcze przed chwil? us?ysza?am Wentowe o?wiadczenie, na temat wariacji s?dziowskich i ich nieograniczonej w?adzy w pi?ce r?cznej. Przykre, ale coraz bardziej si? rozbestwia, a tylko Polski trener potrafi z?ama? temat niemal?e tabu.
Ale nie oceniajmy, a doceniajmy.
Chc? podzi?kowa? autorom najzajebistszych i najszczerszych emocji, które w nas wzbudzali cholernie, cudowne ch?opaczki-r?czniaczki. (szczerze, ta pora?ka tylko spot?gowa?a moje najcieplejsze uczucia do nich i podwoi?a nawet, ?eby by?o jeszcze ciekawiej Laughing)
Nie ma medalu, jest szacunek.
Nie odpuszcz? sobie, jak nie napisz?: Bramkarz Polski to cudotwórca, a S?awek Szmal to niesamowity facet.
Chcia?am dzisiaj sobie pop?aka?, ale raczej tak ze szcz??cia.

Dobra, koniec pieprzenia, Szwecja za rok jest nasza, Wentozaury ! :*
Cholera, czemu Ja do tej Warszawy mam tak daleko !? A pfe.

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

4 minuty do ko?ca meczu i my trafiamy na 25:26. I ta nadzieja, ?e naprawd? bez dogrywki mo?emy jeszcze wygra? ten mecz!
Szkoda, niedosyt. Ch?opaki zas?u?yli na medal.
?e tak pozwol? sobie zacytowa? zczuba:
"Fatalna pierwsza po?owa, fantastyczna pogo? w drugiej. Nie ma medalu. Jest szacunek"
I tak was kocham, dzi?kuj? za te 2 tygodnie i widzimy si? za rok!

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

To A? zas?uguj? na A? oddzielny wpis w temacie.
Trzeba pia? ile si? i g?o reposi? cholernie dobr? nowin?, ?e Bielecki ma jaja ! Laughing
Lekarze Karolowi radzili sko?czy? ze sportem na amen, a on im na to gra w sparingu i strzela bramk? ! To lepsze od najlepszych i najbardziej hurraoptymistycznych scenariuszy !
Taki jak na boisku, taki i po za nim. Takiej determinacji i samozaparcia móg?by mu pozazdro?ci? i pogratulowa? ka?dy inny sportowiec.
Wszystkie zblazowane, zmanierowanie gwiazdy niech patrz? i si? ucz?.
Niemo?liwe nie istnieje !
Teraz nikt na g?osy powrotu Karola do reprezentacji nie odwa?y si? ju? w g?ow? pukn??.
Koniec marnowania r?k na pisanie, tu trzeba je wykorzysta? na brawa. Laughing

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 2:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdaaa? Jeej, tak si? ciesz? ?e on nadal ma ch?ci do tego..Podziwiam go bardzo, wi?kszo?? by nie by?a w stanie wróci?...

Powrót do góry
martuśka
PostWysłany: Nie Sty 23, 2011 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Te informacje naprawd? podbudowuj? zw?aszcza jak po tej pierwszej si? pop?aka?am. Niesamowita walka Karola

----------------

Mecz ze Szwecj? zepsuli?my w ko?cówce gubi?c pi?ki w podaniach. Du?a szkoda, bo jeste?my lepsz? dru?yn? ni? Szwecja, a ta pora?ka mo?e nas du?o kosztowa?.
Z Dani? jasne by?o, ?e ?atwo nie b?dzie, skoro s? typowani do medalu. W 5 minut stracili?my 7 goli i pó?niej ju? tylko gonili?my. Ko?cówka jak zawsze tak nerwowa, ?e ledwo wytrzymuj? takie ci?nienie. I zabrak?o jednej bramki do remisu. Cho?by tej bramki Lijka nieuznanej
Mam nadziej?, ?e ch?opaki wymiot? dwa ostatnie mecze, Dania dalej b?dzie wygrywa?a wysoko i wejdziemy do pó?fina?u.
Nienawidz? by? ostatnio zawiedzona sportowo

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi?ka r?czna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: