Serial VM
 FAQ   Szukaj   U┐ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj 

Pi³ka rêczna

Id╝ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi┬│ka r├¬czna
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Panna_B
PostWys│any: Wto Sty 26, 2010 1:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Do│▒czy│: 10 Sie 2007
P│eŠ: Kobieta
myys napisa│:
I m├│j Krzy┬ si├¬ rozkr├¬ca, tak mi┬│ooo.

Jak nie jeden Lijek, to drugi. Zawsze nazwisko Lijewski gdzie┬ tam w zachwytach pada pomeczowych.
myys napisa│:
Aczkolwiek Micha³a mi tak szkoda, te oczêta Jego....Dzidzia

Nie mo┬┐na ukry├Ž, ┬┐e wygl┬▒da strasznie, m├│wi nie lepiej. Za to gra niezmiennie nasamowicie, a to chyba najwa┬┐niejsze.
Swoj± drog±, po tym co sta³o siê z nasz± Dzidzi± i po przeczytaniu wywiadu z Arturem, nijak ma siê zdanie: sport to zdrowie.
Naprawd├¬, jak Si├│dmiak si├¬ niesamowicie cieszy┬│, ┬┐e dopiero po drugim meczu zacz┬▒┬│ jecha├Ž na przeciwb├│lowych, a nie jak cz├¬sto bywa┬│o ju┬┐ od pocz┬▒tku imprezy. Co mecz trzeba przeprowadza├Ž ciut nie remont dru┬┐yny. Rugby na hali.

martu┬Âka napisa│:
To zdjêcie pokazuje jakim niesamowitym trenerem jest Wenta.

Ile razy ju┬┐ m├│wi┬│am, Wenta na prezydenta. Laughing
Nie, no facet ma charakter, który udziela siê naszym zawodnikom i o to chodzi. Trener z powo³ania, po prostu. Laughing
Cytat:
nakrêca siê dok³adnie jak Ig³a

Laughing
Nie musz├¬ biec do tematu o siatk├│wce, by o Igle us┬│ysze├Ž, tzn. przeczyta├Ž. Czyli, mo┬┐emy si├¬ spodziewa├Ž po Krzy┬Âku fuchy trenera za kilkana┬Âcie lat, tyle, ┬┐e w jakim┬ siatkarskim klubie.

Oby nasi nie spiêli siê dzisiaj zbyt mocno. Ja swoim spiêciem nadrabiam za nich.
┬│ojezu┬Âku.

Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ  
myys
PostWys│any: Wto Sty 26, 2010 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica

Do│▒czy│: 31 Gru 2007
Ojj, ja zawsze tego drugiego preferowa┬│am, z reszt┬▒ najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie
Taaa, zdrowie Biedacy, jak patrz├¬ ile oni si├¬ tam nacierpie├Ž musz┬▒....A i ja patrz┬▒c na to
Dzi┬ nas dopiero czekaj┬▒ emocj├¬, ju┬┐ doczeka├Ž si├¬ nie mog├¬ Nie zawiod┬▒ nas, m├│wie wam.

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Wto Sty 26, 2010 10:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Do│▒czy│: 04 Kwi 2007
Horror, horror!
Ostatnie jakie┬ 10 minut zawa┬│, zawa┬│.
Kolejne 10 - dalej trzês±ce siê nogi.

Ale to nic.
Ja to ┬Âcierpi├¬. Bo b├¬dzie medal
Szczypiorki

Bidula Rosiñski i jeszcze fryzurê mu popsuli.

Powrˇt do gˇry
myys
PostWys│any: Wto Sty 26, 2010 10:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda? Taka ³adna ona zawsze jest A tak serio, to kuurczê, za brutalny ten sport, no
A o nerwach to ja nawet nie m├│wi├¬, oni s┬▒ mistrzami w tym....Ja jedyne co pami├¬tam to m├│j Krzysiu i Jego dwa gol├¬ a potem Dzidziu┬ jedna i za┬│atwione Potem tylko to zamieszanie w mojej g┬│owie, maj┬▒ czas na akcje, czy nie maj┬▒, co si├¬ dzieje w ogole...
Ale tych strat to nie mog├¬ przebole├Ž. A ju┬┐ nawet kontry im lepiej sz┬│y

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Sro Sty 27, 2010 12:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ale dramaturgia na ko├▒cu ┬Âwietna. Szmal co┬ w┬▒cha, Wenta si├¬ ┬┐egna Laughing

myys wklej├¬ tutaj link od Ciebie, bo si├¬ zdrowo u┬Âmia┬│am, szkoda, ┬┐eby si├¬ zgubi┬│:
http://www.sport.pl/sport/77,65025,7497997,ME_w_pilce_recznej__Wnerwienie_Bieleckiego__czyli.html
Teksty Bogdana s┬▒ rewelacyjne, kto┬ powinien sta├Ž, pods┬│uchiwa├Ž i notowa├Ž. Mog├¬ to by├Ž nawet ja!

No i relacja te┬┐ do ┬Âmiechu:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,7497545,ME_pilkarzy_recznych__Polska___Czechy_Z_Czuba_i_na.html

Powrˇt do gˇry
Panna_B
PostWys│any: Sro Sty 27, 2010 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

martu┬Âka napisa│:
Bidula Rosiñski i jeszcze fryzurê mu popsuli.

Ja my┬Âla┬│am co oni za barbershop uprawiaj┬▒ na hali.

myys napisa│:
z reszt┬▒ najlepsi zawsze braciszkowie w komplecie

Co dwa cuda to nie jeden. Laughing Chocia┬┐ wczoraj mi troch├¬ dali si├¬ Marcinem nacieszy├Ž, ale ┬┐┬▒dam wi├¬cej i jeszcze troch├¬. Daj palec, a zechc├¬ ca┬│┬▒ r├¬k├¬.

Oni s┬▒ mistrzami nie tylko w grze w pi┬│k├¬ r├¬czn┬▒ (o czym nikogo u┬Âwiadamia├Ž nie trzeba ), ale te┬┐ mistrzami w budowania do ostatniej chwili horror├│w. Laughing
Hitchcock-owie pi³ki rêcznej.
Z piek┬│a do nieba na zaserwowali, nie da si├¬ ukry├Ž. Ale presja zrobi┬│a swoje. Troch├¬ b┬│├¬d├│w, niesko├▒czonych i rwanych akcji, przekombinowanych, cz├¬sto spowodowanych ch├¬ci┬▒ zdobycia jak najszybciej bramki. Ale, tak ┬│apy si├¬ pewnie troch├¬ zatrz├¬s┬│y, nie raz, nie dwa. Laughing Nie tylko dla nich, zreszt┬▒. A i co┬ o z┬│otoustym Bogusiu.
Ostatnie kilkadziesi┬▒t sekund meczu. Wenta bierze czas i m├│wi m.in.
'Jak zostanie 3-4 sekundy to wyp-ierdol pi³kê w trybuny i ch-uj!'
I co szmal robi na kilka sekund przed ko├▒cem ? Wype┬│nia co do s┬│owa '┬┐yczenie' trenera.
Ten trener z meczu na mecz mnie oczarowuje coraz bardziej. Laughing
Oj b├¬d┬▒ go przysz┬│e pokolenia cytowa├Ž.
Martuuu, jak nie b├¬dziesz sama nad┬▒┬┐a├Ž za notowaniem m┬▒dro┬Âci pana Wenty, to nie kr├¬puj si├¬ i popro┬Â, a pomog├¬.

A zczuba, z najnudniejszego meczu (nie m├│wi├¬ oczywi┬Âcie o tym ) potrafi┬▒ zrobi├Ž niesamowite widowisko. Laughing Oni normalnie potrafi┬▒ odda├Ž te emocje, dos┬│ownie. ┬»e te┬┐ dadz┬▒ rad├¬ pisa├Ž, pogratulowa├Ž.

[ Dodano: Pi┬▒ Sty 29, 2010 3:17 pm ]
Mo┬┐na nie ogl┬▒da├Ž meczu i po aktywno┬Âci w temacie domy┬Âli├Ž si├¬ wyniku.
Mia┬│o by├Ž Viva La Polska, a mamy Viva La France.
Nie by┬│o nas w tym meczu. Motywacja off. A jak ju┬┐ istnieli┬Âmy to, jako nieko├▒cz┬▒cy 100, a nawet 1000 procentowe akcje. Ju┬┐ wiem jak si├¬ czasami czuj┬▒ kibice zawodnik├│w graj┬▒cych przeciwko Szmalowi.
Niech to bêdzie na tych mistrzostwach pierwsze i ostatnie potkniêcie. Bo kolejne nie bêdzie tak delikatne w skutkach.
Awansowali┬Âmy do M┬Ž, ┬┐eby tak zako├▒czy├Ž mi┬│ym akcentem, brawooo. Laughing
A zreszt┬▒, sama ze sob┬▒ pisa├Ž nie b├¬d├¬. Wcinajcie si├¬ do woli !
Bo my┬Âli pomeczowych we mnie jeszcze buzuje, buzuje, bulgocze mn├│stwo.

Powrˇt do gˇry
myys
PostWys│any: Sob Sty 30, 2010 2:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panna_B napisa│:
Chocia┬┐ wczoraj mi troch├¬ dali si├¬ Marcinem nacieszy├Ž, ale ┬┐┬▒dam wi├¬cej i jeszcze troch├¬.

A im mniej Go na boisku tym lepiej dla mnie Laughing Cho├Ž jak bedzie mial swoja form├¬, to wiadomo, zawsze si├¬ przyda

Co do francji, to mnie ten mecz szczerze troche uspokoi┬│. Wszyscy mi tak mowili ze nie maj┬▒ szans, bla,bla,a oni maj┬▒ szanse, z lepsz┬▒ motywacj┬▒, by wykorzystywali te swoje doskoki na 2,3 punkty. Wi├¬c tak, licz┬▒c ┬┐e dzi┬ Francja wygra, prosz├¬ o jeszcze jeden mecz z nimi

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Sob Sty 30, 2010 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ja sk³adam r±czki i proszê o tak± motywacjê i si³ê, z jak± Karol wyszed³ na pocz±tku meczu z Czechami
Nie wiem jak nerwowo to wytrzymam

Powrˇt do gˇry
Panna_B
PostWys│any: Sob Sty 30, 2010 7:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Ku*** ! (pozosta┬│o┬Âci z tego co przed telewizorem by┬│o )

No, ale nikt jeszcze nie wygra┬│ meczu w sze┬Âciu na dziewi├¬ciu.
I nie dam rady o niczym innym pisa├Ž (w og├│le odwa┬┐nie, ┬┐e tak kr├│tko po meczu si├¬ zdecydowa┬│am ) ni┬┐ spotkaniu Polska-Norwegia. Tak, to nie pomy┬│ka. S├¬dziowie starali si├¬ jak najwa┬┐niejsz┬▒ rol├¬ odegra├Ž w meczu. Jakby s├¬dziowali zupe┬│nie inny mecz, ni┬┐ My, ogl┬▒dali. Oczywi┬Âcie, My te┬┐ niepotrzebne wpadli┬Âmy w jak┬▒┬ kilkuminutow┬▒ niemoc, bo w meczu takiej rangi nie ma mowy o przepa┬Âciach, cho├Žby chwilowych. Za bardzo si├¬ rozlu┬╝nili┬Âmy i byli┬Âmy troch├¬ przejrzy┬Âci przesadnie. Ale, ze spokojem i ┬Âwi├¬t┬▒ racj┬▒ Chorwaci powinni podzi├¬kowa├Ž s├¬dziom, a wybrani najlepszymi i najbardziej skutecznymi zawodnikami powinni by├Ž arbitrowie. A takie ingerencje i gwizdki s├¬dzi├│w jeden za drugim, cholernie de-motywowa┬│y naszych r├¬czniaczk├│w. Co nie uderzysz, to strach, ┬┐e na pewno jaki┬ spalony, faul, czy inne cudo. Kurd├¬├¬├¬├¬, mo┬┐e r├¬ka by┬│a ? Uwierzcie, ┬┐e ┬┐eby wygra├Ž z Chorwacj┬▒ musieliby┬Âmy mie├Ž przewag├¬ kilkunastu bramek. Jedna, dwie, szybka do nadrobienia dzi├¬ki s├¬dziom.
W meczu takiej rangi, takich dru┬┐yn i w takim sporcie, takich rzeczy si├¬ nie robi. A pomeczowe przepraszam mo┬┐na o kant dupy rozbi├Ž. Tracimy fina┬│ i z├¬ba z pi├¬knego rozziewu Marcina Lijewskiego. Dzi├¬ki Bogu nie przedniego.
By┬│o tak pseudos├¬dziowsko, ┬┐e nawet o poziomie gry nie potrafi├¬ si├¬ wypowiada├Ž, tak bardzo mi to umkn├¬┬│o. I to nie zasada wybielania i usprawiedliwiania gry naszych, b┬│├¬dami s├¬dzi├│w. My pope┬│nili┬Âmy b┬│├¬dy, a s├¬dziowie kilka razy tyle. I to wyj┬▒tkowo wobec nas.
Boli jak cholera, a nawet dwie.

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Sob Sty 30, 2010 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Po pierwszej po┬│owie by┬│am mega zadowolona i pewna fina┬│u. W drugiej po┬│owie fakt, ┬┐e chorwaci si├¬ obudzili i nabilli nam par├¬ bramek. Zw┬│aszcza plu┬│am w brod├¬, ┬┐e mog┬│o by├Ž 17:17 a zrobi┬│o si├¬ 16:19. Ale to by┬│a walka my kontra chorwaci i norwegowie. Ile razy nam odgwizdali faul przy ataku pozbawiaj┬▒c nas bramek?! Pod koniec meczu jak zosta┬│o 5 minut to gwizdek by┬│o co chwila, zero p┬│ynno┬Âci gry, za byle co wstrzymywali gr├¬, ┬┐adnego odgwizdywania gry pasywnej chorwat├│w. I jeszcze ta sytuacja z ┬┐├│┬│t┬▒ kartk┬▒. I to o czym S┬│awek m├│wi┬│. O matko. Rok temu przegrali┬Âmy, ale s┬│usznie. Sportowo. I do nikogo nikt nie mia┬│ pretensji. Ale dzisiaj to jaka┬ pora┬┐ka. Nie wiem po co jest komisarz na takich meczach skoro on nie reaguje. Jest mi strasznie strasznie przykro. I przykro z powodu ch┬│opak├│w. Ka┬┐dy widzia┬│ to faworyzowanie. Mam nadziej├¬, ┬┐e wyjd┬▒ jutro dwa razy bardziej zmotywowani. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ┬┐e naprawd├¬ mogli┬Âmy pokona├Ž dzisiaj chorwacj├¬ i gra├Ž jutro o z┬│oto
Postaram si├¬ z tego meczu zapami├¬ta├Ž jedno: jak Bogdan ┬Âpiewa┬│ hymn

Powrˇt do gˇry
myys
PostWys│any: Nie Sty 31, 2010 12:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aaa nawet nie chce mi si├¬ o tym meczu pisa├Ž A by┬│o mi smutno baardzo smutno. Ale nie dlatego ┬┐e ja nie b├¬d├¬ mog┬│a ogl┬▒dn┬▒├Ž jak wygrywaj┬▒, albo si├¬ cieszy├Ž. By┬│o mi smutno bo oni s┬▒ tak genialnymi facetami ┬┐e to si├¬ nie dzieje i zas┬│uguj┬▒ na jakie┬ mistrzostwo jak nikt inny.
A jeszcze spos├│b w jaki przegrali jest wr├¬cz nie do uwierzenia, na takim poziomie... Mam nadzieje ┬┐e to ich nie z┬│ami├¬, i jutro wygraj┬▒ ten br┬▒z a i ja b├¬d├¬ si├¬ cieszy├Ž jakby to z┬│oto by┬│o.

martu┬Âka napisa│:
ak Bogdan ┬Âpiewa┬│ hymn

To wtedy tak ³apkami macha³, prawda? Bo nie wiem czy ja cokolwiek pamiêtam

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Nie Sty 31, 2010 12:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

myys napisa│:
To wtedy tak ┬│apkami macha┬│, prawda?

Tak, z takim powerem i u┬Âmiechem

Powrˇt do gˇry
myys
PostWys│any: Nie Sty 31, 2010 1:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aa, to wiem Uwielbiam go┬Âcia, naprawd├¬

http://www.youtube.com/watch?v=At-Qn--ufo0
Aa macie, mo┬┐e kt├│ra┬ nie widzia┬│a. Dokument o polakach, m├│wi┬▒cych po niemiecku z lektorem angielskim Laughing Ten j├¬zyk w tak fajnych ustach troch├¬ rani, ale co. Mo┬┐e teraz lekcje niemieckiego b├¬d├¬ bardziej lubi┬│a

Powrˇt do gˇry
Panna_B
PostWys│any: Nie Sty 31, 2010 8:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Linka obejrza┬│am. W ich ustach (a szczeg├│lnie jednego, nie chc├¬ podpowiada├Ž, kt├│rego ) nawet niemiecki nabiera uroku, ┬│o┬│. Laughing

Dzisiaj zupe┬│nie bez analiz, bez tego co mog┬│o by by├Ž, gdyby by┬│o i inne pierdu, pierdu. A przy moich zap├¬dach, to du┬┐e po┬Âwi├¬cenie.
Chocia┬┐, znaj┬▒c moj┬▒ stanowczo┬Â├Ž wobec samej siebie, chocia┬┐ jedno b┬▒kn├¬. Wida├Ž by┬│o w pierwszej po┬│owie, ┬┐e panowie byli rozbici, dotkni├¬ci i jednak sporo w nich zosta┬│o, z wczorajszego przykrego wieczoru. Nie da si├¬ takiej sytuacji z g┬│├│w za jednym pstrykni├¬ciem wyrzuci├Ž. Obdzieranie z marze├▒ boli. A druga po┬│owa udowodni┬│a, a raczej podkre┬Âli┬│a, ┬┐e to s┬▒ wspaniali m├¬┬┐czy┬╝ni walcz┬▒cy do ko├▒ca, do ostatniej pi┬│ki, z mentalno┬Âci┬▒ wart┬▒ nie jednego medalu ! Tym bardziej boli, ┬┐e wszystkie znaki na niebie i ziemi (a przede wszystkim na boisku ) ustawia┬│y nas na podium. Wiecie, apetyt ro┬Ânie w miar├¬ jedzenia.
A jeszcze przed chwil┬▒ us┬│ysza┬│am Wentowe o┬Âwiadczenie, na temat wariacji s├¬dziowskich i ich nieograniczonej w┬│adzy w pi┬│ce r├¬cznej. Przykre, ale coraz bardziej si├¬ rozbestwia, a tylko Polski trener potrafi z┬│ama├Ž temat niemal┬┐e tabu.
Ale nie oceniajmy, a doceniajmy.
Chc├¬ podzi├¬kowa├Ž autorom najzajebistszych i najszczerszych emocji, kt├│re w nas wzbudzali cholernie, cudowne ch┬│opaczki-r├¬czniaczki. (szczerze, ta pora┬┐ka tylko spot├¬gowa┬│a moje najcieplejsze uczucia do nich i podwoi┬│a nawet, ┬┐eby by┬│o jeszcze ciekawiej Laughing)
Nie ma medalu, jest szacunek.
Nie odpuszczê sobie, jak nie napiszê: Bramkarz Polski to cudotwórca, a S³awek Szmal to niesamowity facet.
Chcia┬│am dzisiaj sobie pop┬│aka├Ž, ale raczej tak ze szcz├¬┬Âcia.

Dobra, koniec pieprzenia, Szwecja za rok jest nasza, Wentozaury ! :*
Cholera, czemu Ja do tej Warszawy mam tak daleko !? A pfe.

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Nie Sty 31, 2010 10:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

4 minuty do ko├▒ca meczu i my trafiamy na 25:26. I ta nadzieja, ┬┐e naprawd├¬ bez dogrywki mo┬┐emy jeszcze wygra├Ž ten mecz!
Szkoda, niedosyt. Ch┬│opaki zas┬│u┬┐yli na medal.
┬»e tak pozwol├¬ sobie zacytowa├Ž zczuba:
"Fatalna pierwsza po┬│owa, fantastyczna pogo├▒ w drugiej. Nie ma medalu. Jest szacunek"
I tak was kocham, dziêkujê za te 2 tygodnie i widzimy siê za rok!

Powrˇt do gˇry
Panna_B
PostWys│any: Sob Lip 24, 2010 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

To A¯ zas³ugujê na A¯ oddzielny wpis w temacie.
Trzeba pia├Ž ile si┬│ i g┬│o reposi├Ž cholernie dobr┬▒ nowin├¬, ┬┐e Bielecki ma jaja ! Laughing
Lekarze Karolowi radzili sko├▒czy├Ž ze sportem na amen, a on im na to gra w sparingu i strzela bramk├¬ ! To lepsze od najlepszych i najbardziej hurraoptymistycznych scenariuszy !
Taki jak na boisku, taki i po za nim. Takiej determinacji i samozaparcia m├│g┬│by mu pozazdro┬Âci├Ž i pogratulowa├Ž ka┬┐dy inny sportowiec.
Wszystkie zblazowane, zmanierowanie gwiazdy niech patrz± i siê ucz±.
Niemo┬┐liwe nie istnieje !
Teraz nikt na g┬│osy powrotu Karola do reprezentacji nie odwa┬┐y si├¬ ju┬┐ w g┬│ow├¬ pukn┬▒├Ž.
Koniec marnowania r┬▒k na pisanie, tu trzeba je wykorzysta├Ž na brawa. Laughing

Powrˇt do gˇry
myys
PostWys│any: Sob Lip 24, 2010 2:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdaaa? Jeej, tak si├¬ ciesz├¬ ┬┐e on nadal ma ch├¬ci do tego..Podziwiam go bardzo, wi├¬kszo┬Â├Ž by nie by┬│a w stanie wr├│ci├Ž...

Powrˇt do gˇry
martu┼Ťka
PostWys│any: Nie Sty 23, 2011 10:53 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Te informacje naprawdê podbudowuj± zw³aszcza jak po tej pierwszej siê pop³aka³am. Niesamowita walka Karola

----------------

Mecz ze Szwecj┬▒ zepsuli┬Âmy w ko├▒c├│wce gubi┬▒c pi┬│ki w podaniach. Du┬┐a szkoda, bo jeste┬Âmy lepsz┬▒ dru┬┐yn┬▒ ni┬┐ Szwecja, a ta pora┬┐ka mo┬┐e nas du┬┐o kosztowa├Ž.
Z Dani┬▒ jasne by┬│o, ┬┐e ┬│atwo nie b├¬dzie, skoro s┬▒ typowani do medalu. W 5 minut stracili┬Âmy 7 goli i p├│┬╝niej ju┬┐ tylko gonili┬Âmy. Ko├▒c├│wka jak zawsze tak nerwowa, ┬┐e ledwo wytrzymuj├¬ takie ci┬Ânienie. I zabrak┬│o jednej bramki do remisu. Cho├Žby tej bramki Lijka nieuznanej
Mam nadziejê, ¿e ch³opaki wymiot± dwa ostatnie mecze, Dania dalej bêdzie wygrywa³a wysoko i wejdziemy do pó³fina³u.
Nienawidz├¬ by├Ž ostatnio zawiedzona sportowo

Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi┬│ka r├¬czna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id╝ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz do│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Nie mo┐esz Âci▒gaŠ plikˇw na tym forum

Pi³ka rêczna

Wygenerowano w 0.067 sekundy :: Zapyta˝ SQL: 9

Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach

Veronica Mars, Friday Night Lights