Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Koncerty

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Muzyka » Koncerty
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Freya
PostWys³any: Sro Lut 23, 2011 11:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
no to kogo zobaczê w Warszawie na White Lies? trzeba by siê jako¶ powoli umawiaæ, bo nie wiem, jak Wy, ale ja idê sama, wiêc chêtnie siê podczepiê pod Was drogie neptunowiczki

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Czw Lut 24, 2011 11:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Ja, ja!
W³a¶nie obczai³am, ¿e jest spotkanie z ch³opakami przed koncertem i chêtnie bym posz³a, ale to taki stres Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
dareyouto_move
PostWys³any: Pi± Lut 25, 2011 12:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
ja by³am dzisiaj <3 i chyba po koncercie mieli podpisywaæ p³yty, ale nie mia³abym jak pó¼niej wróciæ do domu, wiêc nie zosta³am
a koncert by³ ¶wietny oczywi¶cie. <3 jedyn± wad± ich koncertów jest to, ¿e zdecydowanie za krótko graj±...

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pi± Lut 25, 2011 12:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Ja te¿ wybieram siê sama, wiêc forumowy sk³ad jak najbardziej mi odpowiada.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Pi± Lut 25, 2011 8:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ok, to bêdziemy siê w takim razie ogarniaæ jako¶ konkretnie na pocz±tku tygodnia, Paulina wy¶lê Ci na PW mój numer, bo Marty ju¿ mam, wiêc w razie czego bêdzie ³atwiej

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 12:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Wybieracie siê na to spotkanie z zespo³em?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 12:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Kiedy i gdzie jest spotkanie? W empiku?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
martuśka
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 1:21 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
W Traffic Clubie o 17:30.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 7:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ja siê wybieram

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 1:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
ej laski, a o której siê widzimy pod Stodo³±? ;> we¼cie i mi podpis od ch³opaków, jak siê da, bo ja siê raczej nie wyrobiê, ale jakbym da³a radê, to bêdê dzwoniæ do Marty )

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 2:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
W Traffic Clubie o 17:30.


Chêtnie bym siê wybra³a. To mo¿e umówimy siê ju¿ pod TC? tylko o której?

Postaramy siê i dla Ciebie wzi±æ podpisy.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
martuśka
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 7:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Paulina napisa³:
To mo¿e umówimy siê ju¿ pod TC? tylko o której?

Planowa³am tak po 17 byæ ju¿ na miejscu, bo nie wiadomo czy ch³opaki bêd± podpisywali do ostatniej osoby, a spotkanie pewnie zacznie siê dosyæ punktualnie. Bêdziesz mia³a ze sob± aparat chocia¿by ten w telefonie? bo ja nie mam ¿adnej mydelniczki a fota z Harrym jest obowi±zkowa Laughing

Freya napisa³:
ej laski, a o której siê widzimy pod Stodo³±?

To mo¿e ju¿ w ¶rodku siê znajdziemy? Na bilecie widzê, ¿e wpuszczaj± od 19, supporty od 20. W³a¶ciwie nie wiem jeszcze czym wype³niê czas miêdzy spotkaniem a dojazdem do stodo³y. Ale na miejscu bêdê pewnie przed 20.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 8:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
To mo¿e umówmy siê o 17:10? Aparat mam tylko w telefonie, ale zawsze co¶. A czas pomiêdzy spotkaniem a dojazdem do stodo³y...co¶ wymy¶limy.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
justin
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
za dobrze Wam w tej Warszawie, CHOLERA! Xd

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 8:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Spoko mo¿e byæ. Jutro nie bêdê ju¿ na necie, wiêc tylko kom.
Mam koszulkê do podpisania, ju¿ czeka
A i tym razem (prawie) barierki s± nasze

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Pi± Mar 04, 2011 9:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Ja wezmê p³ytê do podpisania. Jakby co¶ siê dzia³o, jeste¶my w kontakcie telefonicznym.

Nie oddamy barierek.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Sob Mar 05, 2011 3:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Nie wiem jak siê wzi±æ do pisania tu, ale jak nie teraz to ju¿ w ogóle nie napiszê Wiêc piszê.

O 17.15 by³o spotkanie, wiêc cudem nie spó¼niona by³am 10 po w empiku Kolejka by³a masakryczna, wiêc posz³am na oko³o i nie staj±c w kolejce z paroma tylko lud¼mi sta³am przed ta kanap± gdzie siedzieli. (Co by³o dziwne, bo bez sensu staæ na koñcu w kolejce i nie nie widzieæ, jak mo¿na widzieæ wszystko i sobie pój¶æ spokojnie na koñcu po autograf xD Chyba ¿e kto¶ siê ¶pieszy. Co¶ czujê ¿e d³ugi mi ten post wyjdzie.)

Wiêc sobie sta³am, oczywi¶cie jak wyszli to mi pe³no fotografów ich zas³oni³o. Parê pytañ pad³o, chyba beznadziejnych, nikt nic nie s³ysza³. I tak sobie w ogóle to wygl±da³o. Ale potem zaczêli te autografy rozdawaæ, trochê siê dziwi³am ¿e tak wszyscy pojedynczo, no bo jak mieli zd±¿yæ. I siê mi³o zrobi³o,gadali trochê,co¶.Plakaty rozdawali, ale chyba z 20 ich mieli, wiêc siê szybko skoñczy³y...Mo¿e wiêcej na dzisiaj przygotuj± xD
W ka¿dym razie, poczeka³am sobie, i gdzie¶ blisko koñca posz³am, ale to ju¿ tak raz dwa by³o xD Ale podpisy mam, na p³ycie, na bilecie, i muszê powiedzieæ ¿e jak Charles siê do mnie u¶miechn±³ to o matko, pierwszy raz mi broda u faceta nie przeszkadza! xD
Potem pojecha³am pod eskulap, odnios³am rzeczy do samochodu i przed 19 posz³am do tej piêknej kolejki.
Ale nie by³o ¼le, trochê poczeka³am,bla,bla, nie bêdê zanudzaæ.
No, pierwszy support, taki sobie. Ale perkusista nawet fajny by³, a chyba w nagrodê za to ¿e go polubi³am uda³o mi siê z³apaæ pa³eczkê,o! I mam fajn± pami±tkê
Drugi zespó³,jaki¶ taki m³ody, te¿ nie najgorszy. Wokalista z lekkim ADHD, polubi³am Go

Noo, a potem WL Place To Hide masaakra, od razu siê tak zmêczy³am xD Sta³am na pocz±tku niby dalej, ale wyl±dowa³am i tak w koñcu gdzie¶ w 3 rzêdzie, wiêc chyba pierwszy koncert na którym od pocz±tku do koñca mia³am widok idealny. Tyle ¿e Jack'a ma³o widzia³am bo mi go Harry zas³ania³.
I tak dalej sz³o, piosenek nawet nie mam wam co opisywaæ ka¿dej to bêdziecie s³yszeæ dzi¶ Ale tak na zmianê idealnie by³o, spokojniej, potem znowu jakie¶ FTTF i szaleñstwo
FTTF cudowne, tak jak Death,tak jak UB na które czeka³am i czeka³am. Chyba moja ulubiona piosenka z nowej p³yty, Strangers te¿ cudowna. Tak z niespodziewanych co mi siê mega podoba³o to Peace & Quiet, piêkne <3
Ale taaak krótko Ch³opakom siê chyba podoba³o, u¶miechali siê, chyba mam s³abo¶æ do u¶miechaj±cych siê facetów z fajnych zespo³ów xD
Co mi siê jeszcze podoba³o, 50-paro letni facet ko³o mnie który siê bawi³ tak dobrze jak wszyscy wokó³ Niego. Zakoñczenie z Bigger than Us i koniec Fajnie by³o!
I nadal ¿a³ujê ¿e nie graj± Come Down na ¿ywo.
Co¶ pewnie dopisze potem, ale na razie to tak co pamiêtam

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Mar 06, 2011 10:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Haha super post u¶mia³am siê.

Spotkanie bardzo sympatyczne, te kilka sekund twarz± w twarz utwierdzi³o mnie, ¿e s± niezwykle uprzejmi i fajni. Podpisy na koszulce mam - tylko teraz mam dylemat jak j± upraæ Jak sobie przypomnia³am, ¿e mia³am poprosiæ o Come Down (które najbardziej uwielbiam z Rituala) to odby³am wymianê z Charlesem (ale ta broda jest du¿a ):
- Is there any possibility of performing Come Down tonight?
- We haven't learnt it yet Laughing
¦miechaszczy s±.
A koncert po prostu przenajlepszy. I to je¶li chodzi o moje ich koncerty i moje w ogóle. Rok temu by³o naprawdê super, a teraz znowu siê przebili. I wizualnie by³o super kolorowo. I zabawa ¶wietna. I uwielbiam to, ¿e publika (wiêkszo¶æ) zna teksty, skacze, ¶piewa, reaguje, klaszcze. Znowu mo¿na by³o byæ z nas dumnym. I Harry tyle razy mówi³ jak dobrze wróciæ. A na bis tak d³ugo wracali, bo chyba siê d³ugo wycierali Laughing Na samym koñcu tu¿ przed uk³onem Charles tak poklepa³ tego pi±tego Boba Roba jak mu tam jakby chcia³ powiedzieæ: widzisz mówili¶my ci, ¿e w Warszawie jest zajebi¶cie
To teraz czekamy na og³oszenie którego¶ letniego festiwalu
Hehe no i byli w DDTVN Laughing

EDIT:
Ale mi w³a¶nie szczena opad³a. Czytam sobie wywiad z Jackiem:
http://eramusicgarden.pl/opinie,2850,wywiad_nie_gramy_dla_krytykow.html
Pada oczywi¶cie pytanie o Polskê, a tam:
Wspomnia³e¶ o waszej pozycji w Polsce. Nie do¶æ, ¿e dobrze siê sprzedajcie, rozg³o¶nie radiowe wrêczaj± wam nagrody, gracie wyprzedane koncerty, to jeszcze zapraszaj± was do telewizji ¶niadaniowej o najwiêkszej ogl±dalno¶ci. Jak my¶lisz, dlaczego? Polacy lubi± smutnych ch³opców ze smutnymi piosenkami?
To jedna z rzeczy, których do koñca nie da siê wyt³umaczyæ. (¶miech) Po prostu tak siê sta³o, a my nie zastanawiamy siê, dlaczego tak jest. Pamiêtam, kiedy zagrali¶my u was po raz pierwszy. To by³ festiwal Open’er w 2009 roku. Przyjechali¶my na miejsce potwornie spó¼nieni, bo nawali³ nam bus, bali¶my siê nawet, ¿e organizator nie pozwoli nam ju¿ zagraæ. Na szczê¶cie pozwoli³ i okaza³o siê, ¿e namiot, w którym grali¶my, pêka³ w szwach, a przyjêcie naszego zespo³u by³o fenomenalne. Ludzie znali wszystkie nasze piosenki. Wtedy my¶leli¶my jeszcze, ¿e to przypadek. (¶miech) Po koncercie w Warszawie rok temu, wiedzieli¶my jednak, ¿e polscy fani nas pokochali. To wspania³e uczucie, kiedy masz ¶wiadomo¶æ, ¿e tyle osób czeka na twój koncert, ¿e nie musimy ju¿ prze³amywaæ ¿adnych lodów miêdzy nami a publiczno¶ci±. Grasz wtedy zupe³nie inaczej, na luzie i z wiêksz± pewno¶ci± siebie. Co do dzisiejszego wystêpu w programie telewizyjnym, to prawda, ¿e jeszcze nigdzie indziej na ¶wiecie nam siê to nie przydarzy³o. (¶miech) To by³a do¶æ zwariowana i nieoczekiwana akcja, przez noc jechali¶my z Poznania do Warszawy, a dzisiaj ju¿ z samego rana musieli¶my siê stawiæ w telewizyjnym studiu… Nie narzekamy jednak, by³o bardzo sympatycznie. Mam nadziejê, ¿e nastêpnym razem przyjedziemy do Polski na ca³± trasê. Chcieliby¶my zagraæ 8, mo¿e 10 koncertów, nie tylko w najwiêkszych miastach.

Co?! Matko z ojcem ja chcê na wszystkie!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Pon Mar 07, 2011 5:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
³aaa, podoba mi siê ta opcja! podoba! bo to by znaczy³o, ¿e mo¿liwe i¿ wroc³aw nie by³by w koñcu pominiêty a wtedy hejjaaa na ich koncert

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Wto Mar 08, 2011 11:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
obieca³am Furce relacjê z Lajsów, a ostatnio to w domu jestem g³ównie po to, ¿eby spaæ i wej¶æ na moment na fejsa, a i tam czê¶ciej bywam na telefonie Furko droga moja - relacja bêdzie! obieca³am, chcê, wiêc bêdzie! aczkolwiek, co by nie zbaczaæ ca³kiem z tematu to, po pierwsze - by³o zajebi¶cie

...a po drugie Guano Apes bêdzie na Ursynaliach, kto¶ reflektuje? ;>

EDIT: no to i ja siê wreszcie zebra³am koncert wg mnie by³ przenajlepszy! mimo, ¿e orend¿owy te¿ mi siê szalenie podoba³, to jednak ten go przebija³ pod wieloma wzglêdami - chocia¿by to, o czym pisa³a Marta - wiêkszo¶æ zna³a teksty, skaka³a, bawi³a siê! by³o super! tylko jeden ch³opak obok nas sta³ przez 95% koncertu jak s³up soli i zastanawia³y¶my siê z Paulin± sk±d on siê tam w ogóle wzi±³

generalnie strasznie szybciutko mi to zlecia³o! i sam koncert i ten tydzieñ od koncertu! mimo, ¿e WL zagrali 14 kawa³ków, to jednak czu³o siê lekki niedosyt, ¿e mogliby jeszcze odrobinkê, jeszcze tak ze dwa kawa³ki i by³oby akuracik ale widaæ by³o, ¿e ch³opaki s± mega zajarani odbiorem w Polsce i ¿e dobrze siê tutaj czuj± na koncertach! roze¶miany Harry <3

...i jeszcze co do piosenek... zagrali w³a¶ciwie wszystko, co chcia³abym us³yszeæ, brakowa³o mi jedynie The Price Of Love, ale wiedzia³am po wcze¶niejszych setlistach z trasy, ¿e ju¿ tego nie graj±, wiêc te¿ siê na to nie nastawia³am

no i oczywi¶cie forumowe towarzystwo dziewczyn by³o najlepsze na ¶wiecie! no i sprytny sposób na ominiêcie kolejki do szatni rox!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Sro Mar 23, 2011 2:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Mam nadziejê, ¿e nastêpnym razem przyjedziemy do Polski na ca³± trasê. Chcieliby¶my zagraæ 8, mo¿e 10 koncertów, nie tylko w najwiêkszych miastach.


Wow! To by dopiero by³ czad.

Koncert by³ ¶wietny - oprócz kolesia który sta³ przed nami i siê nie rusza³ i dziewczyn które za bardzo prze¿ywa³y ca³y koncert. Laughing Wszyscy znali teksty, by³ sza³. Po prostu ekstra. Tylko szkoda ¿e tak ma³o osób nagrywa³o, obejrza³am jeden filmik z Farewell to the Fairground jak kto¶ z góry nagrywa³. To co dzia³o siê pod scen± istne szaleñstwo i ¶piewanie, cudownie to wysz³o.

I najwa¿niejsze: Nie mia³am opaski.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Freya
PostWys³any: Sob Mar 26, 2011 12:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
i by³am tym faktem bardzo zawiedziona!

ej dziewczyny, co to siê dzieje w tym roku koncertowo! na Ursynaliach bêd± Korn, Guano Apes, Alter Bridge, Turboweekend, Simple Plan... na Orange Warsaw Festival ju¿ wiadomo, ¿e bêdzie Skunk Anansie... ¿yæ nie umieraæ na koncerty biegaæ!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Sob Mar 26, 2011 2:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Simple Plan na ursynaliach? Wam to dobrze.
wszystko sie dzieje ale nic we wro... nie wiem. takie duze miasto, a koncertow fajnych zeerooooo. albo warszawa, albo poznan, albo krakow, nawet jakie¶ gdañski gdynie czy inne takie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Sob Mar 26, 2011 3:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
To co justin,mo¿e Ursynalia ?

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Sob Mar 26, 2011 3:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
W tym roku siê postarali z tymi Ursynaliami. Mo¿e i ja siê wybiorê. Ju¿ im zap³acê, chocia¿ uwa¿am to za bzdurê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Muzyka » Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Nastêpny
Strona 38 z 41

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Koncerty


Wygenerowano w 0.095 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights