Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Veronica Mars - Film - Dyskusja


 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Veronica Mars - Film - Dyskusja
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulina
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 10:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
Temat do dzielenia się wrażeniami na temat filmu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Peyton88
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
Ja sobie na napisy poczekam,żeby niczego nie przeoczyć,ale podejrzałam co nieco i...LOGAN <333 haha było jak chciałam! Tylko tyle na ten moment wiem

A tak w ogóle to widać po nich czas,który upłynął od ostatniego odcinka Vero...
Tak się złożyło,że oprócz Kristen nikogo przez te 7 lat w niczym nie oglądałam,więc te ich lata, starszy i poważniejszy wygląd tak we mnie "uderzyły" ,że od razu sobie uświadomiłam jak długo kazali nam na siebie czekać Ale warto było mieć nadzieję,że z takim zakończeniem serialu fanów nie zostawią<3

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Paulina
PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 12:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 2419
Płeć: Kobieta
7 lat nam kazali czekać! Film był świetny, trochę mało było Wallace'a i Weevila ale poza tym to wszystko mi się podobało, czuło się klimat serialu, po mimo tego, że byli już wszyscy starsi i poważniejsi.

No i LoVe! <333 Trochę kiczowate niektóre ich sceny były, ale przymknęłam na to oko, bo to w końcu Logan i Veronica i czekałam na ich ponowne połączenie 7 lat. :P

Keith i Veronica, Veronica i Wallace i Mac. Dick being Dick. Szkoda że nie było Jackie.

Jedynie Piz był niepotrzebny w tym filmie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
martuśka
PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 5:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Z przyjemnością obejrzałam film. Mogłabym się do kilku scen czy wątków przyczepić, ale ogólnie oceniam bardzo pozytywnie.
I muszę to powiedzieć: ale oni tak pięknie rozpoczęli wątki do nowego sezonu VM; byłoby cudownie jakby telewizja podchwyciła pomysł

Jak fajnie być na forum i was 'widzieć'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Veronica Mars - Film - Dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Veronica Mars - Film - Dyskusja


Wygenerowano w 0.085 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights