Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Tenis

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinia
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 10:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!

Skad: Warszawa/Olsztyn
Panna_B napisał:
kinia napisał:
raz już o tym wspominałam, więc myys dobrze pamięta/zgaduje/strzela

Z całej dwudziestki akurat trafiłaś w jedno z tych dwóch nazwisk.

Ha ha wiedziałam, ale już mi przeszło

Panna_B napisał:
kinia napisał:
zaraz może gdzieś znajdę retransmisję

Kinia, sumienna i zaangażowana.

I d***, nie znalazłam, nic a nic, żadnej retransmisji, nagrania, nic, mógłby ktoś pomyśleć o tym, tzn o Moich potrzebach, powinni puszczać powtórki w necie

Za to dziś o 15 będę w domu, i nie odejdę od (chciałam powiedzieć tv ) laptopa ani na chwilkę

Panna_B napisał:
foragain napisał:
ja tam sobie kiedyś trenowałem tenisa, ale po pewnym czasie mi się znudziło

For, Ty raz na miesiąc się odezwałeś i akurat ten temat wybrałeś.

For wie jak się wpasować ha ha

Panna_B napisał:
Czemuś przestał grać ? Gdybyś grał, to teraz bym nie miała problemu z wyborem mojego przyszłego idola. I byś nas na mecze zapraszał. Laughing Całe forum by na kort wpadało i kibicowało.

Ojj,a le byś miał doping, wszystkich by zazdrość od środka zżerała

dlatego...

Panna_B napisał:
Oj biorąc pod uwagę jakimi zasadami rządzi się kibicowanie w tenisie szybko by nas wywalili. Laughing

Dokładnie, ale to przez zazdrość, mówię ci

Panna_B napisał:
Ale długą przygodę z tenisem miałeś ?

Dalej, Forek, chwalisz się, czekaamy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Panna_B
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 12:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

kinia napisał:
ale już mi przeszło

Oglądając tyle zdjęć tutaj innych cudeniek nie było innej możliwości.
Teraz Cię Rogerem mogę bajerować, boś wolna. Laughing Chyba, że nie znam jeszcze wszystkich twoich tenisowych zadurzeń z młodości ?
kinia napisał:
powinni puszczać powtórki w necie

Najważniejsze, że o 14 dziś MÓJ (podkreślam na wszelki wypadek, jakby ktoś jeszcze nie wiedział ) pan Roger gra. Więc całe forum krzyczy: C'mon ! Laughing Więc już wiesz kiniu jakie masz zajęcie za pół godziny.
kinia napisał:
Za to dziś o 15 będę w domu, i nie odejdę od (chciałam powiedzieć tv ) laptopa ani na chwilkę

Ups, a Ja nawołuje Cię i wysyłam do oglądania, żeby potem takie coś przeczytać. Muszę zapamiętać, żeby posta zawsze do końca przeczytać, a potem odpisywać, nigdy odwrotnie. Laughing
Dobra, znając Rogera to ten mecz w godzinę się nie skończy.
Poproszę Feda żeby dłużej na ławeczce siedział, dłużej do serwisów się przykładał i tak przedłużymy trochę ten mecz żeby kinia na coś zdążyła. Co nie znaczy, że nie mam smaku na łatwe i błyskawicznie zwycięstwo Fedka.
kinia napisał:
Ojj,a le byś miał doping,

Jedyną sytuacją kiedy bym Forowi nie kibicowała to jak by grał z Rogerem. No cóż, kto by się spodziewał.
kinia napisał:
czekaamy

I to jak !

Dobra, 20 min. do meczu, mój stresik przedmeczowy już na wysokim poziomie oczywiście.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Bee132
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 5:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak poszło mu? bo wiecie. ja wolny słuchacz na razie

Jack & Sue

Powrót do góry
kinia
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 7:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygrał, ale trochę mnie ten mecz zdenerwował, może później się wypowiem, bo teraz nie mam do tego serca

Powrót do góry
Bee132
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tenis jest nudny. ale plejersi fajni

Jack & Sue

Powrót do góry
kinia
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 9:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bee132 napisał:
tenis jest nudny

Nie jeśli wygrywa ten, którego lubisz, inaczej niebezpiecznie podnosi mi się ciśnienie (choć do tej pory pamiętam mecz nogi Korea-Japonia pomiędzy Germanami a Kamerunem oj działo się i dużo kartek sie posypało ha ha taki mały off topiczek )

Bee132 napisał:
ale plejersi fajni

Co prawda, to prawda i tego się będziemy trzymać

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 9:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Wstyd i hańba, żeby turniej był a tu takie umiarkowane emocje.
Ale po coś tu przyszłam przecież.
kinia napisał:
Wygrał, ale trochę mnie ten mecz zdenerwował,

U mnie zdenerwowanie mieszało się ze zmęczeniem, a bo tak. Roger okrutnie męczył się grając, a Ja męczyłam się to oglądając. Znaczy jego grę, nie samego Fedka. Laughing Przyjemnie, że między jednym milionem głupich i banalnych błędów, a drugim, zdarzała się perełka, błysk geniuszu, Rogerowej rączki i zamysłu i tym wszystkim, którym mnie w sobie pan ten rozkochał. Od tamtego czasu zmieniło się w jego grze okropnie dużo, ale w moim uczuciu nic. Laughing Jeszcze lepiej, rozwinęło się do niebotycznych rozmiarów. Ja tego nie planowałam ! Laughing Oj na wspominki mnie wzięło jakoś, te chwile kiedy zaiskrzyło.
Wracając do gry (a fe ! ). Kiedyś było miliony perełek i geniusz non stop, a przebłyskami były błędy. Szkoda, że teraz jest właśnie odwrotnie. Ale ...
C.d 'ale' nastąpi zaraz.
I po wczorajszym meczu każdy fan, lub psychofan (jestem ! ) powinien podziękować Dżemikowi. Bo gdyby nie jego beznadziejna, a przynajmniej beznadziejniejsza od Rogera gra (a to było osiągnięcie ) to Fed ze swoimi piłkami wywalonymi kilometry w aut i zawrotną zwinnością na korcie powiedziałby 'papa' gorącej Hiszpanii.
Bee132 napisał:
na razie

Te 'na razie' jest takie budujące.
Bee132 napisał:
tenis jest nudny.

Co Ty wiesz o życiu ? Nie, no, jeszcze trochę tutaj, a My zmienimy Twoje zdanie. Chyba.
Bee132 napisał:
ale plejersi fajni

A żeby tylko fajni.
Kontynuacja c.d ! Dzięki Rogerowi istnieje sens kontynuowania.
Ale ...
Dzisiaj był to inny Roger. Może nawet do końca posta odważę się użyć słowa: pięknie. Roddick postawił wysoko poprzeczkę i pokazywał coś prócz pary w łapie, dochodził do tego tak rzadko widziany z siłą w parze w przypadku Roddicka, dokładność. Ale i Roger wyglądał jakby chciał grać, już nie mówiąc o kilku uśmieszkach, na który nie jedna/jeden , czeka cały turniej. Było więcej luzu, szybkiej rączki, pomysłu i akcji godnych do puszczania w nieskończoność. I chodzi o grę of kors.
Zapominając na chwilę o tym paskudnym taibreaku przegranym po prowadzeniu 3-0, było genialnie. Zresztą swoje uczucia do tego cyrku wyraziłam dość konkretnie i wymownie do ekranu telewizora. I sobie to Roger zapamiętaj ! I wtedy mój piękny tu i ówdzie mentalnie urósł w siłę, a i za tym uderzenia poszły. Potrafił w tej swojej szwajcarskiej główce poprzestawiać i zacząć jakby od początku. Ugrane, pozamitane i więcej Rogera o jeden mecz dla mnie. Chociaż nawet miałam takie wizje, że mógłby dzisiaj odpaść, bo kolejny turniej kończący się na półfinale może mi zaszkodzić.
Dobra, nie chcę mi się nawet skracać. Najwyżej jak wszystkiego nie przeczytacie to się nie przyznawajcie. Laughing

Powrót do góry
kinia
PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 10:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dziś oczywiście z powodów zawodowych nie mogłam uczestniczyć w jakże podniosłym wydarzeniu jakim jest mecz tenisa, a chęci były jak najgorętsze, niestety work is work
Myślę, że relacja Panny, częściowo wynagrodziła mi moją nieobecność i dociągnęłam swe braki w niewiedzy, w jakiej żyłam przez cały dzisiejszy dzień ale wczoraj Pannę wcięło i aż się zastanawiałam czy coś się złego nie stało i czy mam już zacząć szukać, na policje dzwonić czy do Rutkowskiego

Panna_B napisał:
kinia napisał:
Wygrał, ale trochę mnie ten mecz zdenerwował,

U mnie zdenerwowanie mieszało się ze zmęczeniem, a bo tak. Roger okrutnie męczył się grając, a Ja męczyłam się to oglądając.

Ja o Novaku mówiłam ha ha

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 2:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

kinia napisał:
ale wczoraj Pannę wcięło i aż się zastanawiałam czy coś się złego nie stało i czy mam już zacząć szukać, na policje dzwonić czy do Rutkowskiego

Laughing Trzeba było pannę Mars wynająć. Fajnie, kilka godzin opuszczę i od razu mój brak jest zauważalny. Laughing To mnie dowartościowało !
kinia napisał:
Ja o Novaku mówiłam ha ha

Bo mi się chyba wydaje, że jak Ja mam na myśli Rogera, to już każdy od razu też.
A myys może się naprawdę na turniej do Madrytu wybrała ? Ale niemożliwe, że mnie nie wzięła. Laughing Trzeba by się dzisiaj w półfinale Novaka przyjrzeć trybunom. Bo osobistości występujące w tym meczu nie są aż tak przyciągające. A jedna szczególnie. To teraz pan Novak ma szansę zdobyć kolejną, ogromną dawkę sympatii, wywalając z turnieju nad ludzkiego Nadala. Niech ktoś ukróci tę jego hegemonie. Hegemonię lubię, ale nie w jego wykonaniu.
Portek ma jakiś niezrozumiały patent na Murraya. Czy Andy się w meczu z nim skupić nie może ?
I niby słodko, bo znając historię spotkań Murraya, wizja Roger w półfinale z Del Potro jest jakaś taka uspokajająca jeżeli chodzi o przebieg. A najgorsze, że nawet mam odwagę myśleć o pewnym finale. I spełnienie też genialnej przecież wizji, kończy się świadomością Rafy bądź Novaka w finale. I w tym momencie następuję wymowna cisza ...
Dobra, dość dumaniu. Wstawanie zdjęć jest i przyjemniejsze i wygodniejsze dla mojej psychiki. A, że zupełnie przypadkowo (kogo Ja chcę oszukać ) znalazłam kilka. Laughing

Dziś po meczu poproszę taką samą minę. A może być jeszcze lepsza.

Prawy profil. Jeden z dwóch najlepszych.

No to za godzinkę jeden półfinał, a potem trochę odpoczynku (czyt. stresu ) I kolejny, kosztujący mnie o wiele więcej nerwów. Laughing

Powrót do góry
Bee132
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 6:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam, że roger wygrał. miałam przybiec od razu po tym info, ale jakoś nie miałam na tyle zapału. wiecie. wieś, samochód i ja...

Jack & Sue

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 4:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Bee132 napisał:
słyszałam, że roger wygrał

No mi też coś się o uszy obiło.
Bee132 napisał:
miałam przybiec od razu po tym info

Ja miałam kilka falstartów w drodze do tego tematu. Laughing Zawsze kończyło się znalezieniem kolejnego filmiku z ceremonii po szlemowej (nazwa własna ) na youtube, czy przebywania z innymi psychofanami pana z falami (przyciętymi co prawda ) na forum Rogera, a tam takich najwięcej przecież. Laughing
Nie wiem od czego zacząć, może od początku ? Roland na cholernie mega, ogromny, byczy plus. Laughing I paradoksalnie nie wyłącznie ze względu na TO co tam się stało i zmieniło życie Rogera, moje (zauważcie, że wymieniam siebie przed Mirką ) , Mirki, zawartości brzucha Mirki i milionów innych fanów Szwajcara. Laughing Chodzi o intensywność występowanie niespodzianek w tym WS. Tych chłopców nie można choćby na chwilę z oka spuścić i samych zostawić.
To Nadal podziękował mączce, (co mimo, że było nie lada prezentem dla Rogera, to było przykre- tak to ludzkie uczucia do innych zawodników z mojej strony ) za jego przykładem poszedł Novaczek, a potem Andy.
I wtedy się zaczęła napinka na Rogera ze strony mediów. Chłopak zdawał sobie sprawę przed jaką szansą stoi, a jeszcze mu to media usilnie przypominały.
No i mamy finał. Mój ósmy cud świata staje naprzeciw rewelacji turnieju. Mimo, że nawet przez chwilę w tym turnieju nie było z mojej strony większych wątpliwości i nie rodziły się we mnie wizje płaczliwych postów tutaj, to ostatnia piłka finału RG, było najważniejszą piłką w moim męczącym i jakże uroczym kibicowskim życiu. Warto było być z Rogerem kiedy ten ciskał rakietą w kort i odpadał z ludźmi z poza pierwszej setki rankingu. Kiedy pojawiło się zjawisko oponki wokół Rogera (teraz dzięki Bogu już dętki bardziej ) i kiedy płakał jak szansa wyrównania rekordu Samprasa przeszła koło nosa, rakiety raczej. Ale co się odwlecze to nie uciecze, w co nawet Ja wątpiłam. Nie mówiąc już jakbym spojrzała na człowieka, który wtedy by mi powiedział, że Roger dokona tego już na Roland Garros, niezdobytej mączce. Laughing
Już nie będę wam spisywać moich okrzyków albo czegoś co okrzyki przypominało.
On to zrobił, zrobił to ! Znowu przez niego płakałam, ale tym razem ze szczęścia. Laughing
Tenisista kompletny, jeden z wielu tytułów jakimi Rogera pieszczono ostatnio.
14 Turniejów Wielkoszlemowych ! Powiedzieliśmy papa nieszczęśliwej trzynastce i wyrównaliśmy rekord Samprasa zapisując się ZNOWU w historii tenisa. (ah te 'my' )
Już jestem umiarkowanie opanowana i to co się wydarzyło z Rogerem potęguję moją chcicę na Wimbledon.
Tego co się działo po ostatniej piłce nie da się słowami opisać, nie powinno nawet, bo żadne tego nie oddadzą. Laughing
TAK nieprzewidywalne wielkie Szlemy poproszę częściej ! Tylko już niech żaden kibic nie wbiega na kort i nie dotyka mi Rogera. Nieważne jak dobre i niegroźne intencje miał.
A teraz okazjonalne emotikony:
- Ilość nieprzypadkowa. Laughing
I coś z moich po-finałowych zbiorów. Laughing Ograniczę się do najbardziej wymownego ujęcia, pokazującego jaką historię stworzył Roger. I powodującego u mnie automatycznie 'pocenie się' oczu.

Niepodważalnie KRÓL.

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 12:00 pm ]
Popularność tego tematu u nas jest wprost zadziwiająca ostatnimi czasy.

Świeża i równo przystrzyżona trawka, przystrzyżeni zawodnicy i pan Tomaszewski ze swoim premierowym 'haaaaalo Wimbledom'. Laughing
Turniej turniejów, szlem szlemów, żaden nie wywiera na mnie takich 'łaaał' jak ten.
Całodniowe maratony z panami w białym !
Najpiękniejsze jest to, że magia tego turnieju jak na tyle niepodważalna, że emocje we mnie wywołać potrafi nawet mecz numeru 245 z 237. Laughing
Jedna setna z mojej zawartości głowy, która im bliżej rozpoczęcia WS produkuje coraz więcej głębokich przemyśleń.
Co Ja będę oszukiwać, My z Rogerem w Londynie jak w domu się czujemy. On udowadnia to to swoją grą na trawce, a Ja patrzeniem z zachwytem na jego grę na trawce. I co jeszcze bardziej magicznego w tym turnieju, że nie tylko na jego. Laughing
No to już wiecie czym będę żyła następne dwa tygodnie.
Moje wszystkie zmysły zwrócone ku Londynowi. Laughing

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 1:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica

22 czerwca ?
Powiem tak: Us Open.
I tak:

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 2:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Wiesz czym mnie zachęcić do tego tematu. (nie żebym miała jakieś opory z pojawianiem się tutaj no !)
Rzucę zdjęciem na końcu tematu, ale rozegram to porządnie, bo gdybym je teraz wstawiła, to post by się w tym momencie skończył. Po prostu patrząc na nie nic by ze mnie sensownego nie wyszło.
myys napisał:
22 czerwca ?

EE, a od tamtego czasu dużo się nie wydarzyło. Przynajmniej w tenisowym życiu mojego cudeńka. Bo w tym po za, Rogera tabun kobiet obecnie otacza. Większych i mniejszych. Laughing

myys napisał:
I tak:

A nie chcesz odwrotnej kolejności ?!?!?! Ja tam nie mam żadnych obiekcji.
Ej, ale tak patrzę to dużo kontaktów Rogerowo-Novakowych ostatnio ma miejsce. Cudo do cuda ciągnie, swój do swego.

Ja znowu walnę wedle tradycji jakąś petycję do Rogera ze świadomością, że nigdy On jej nie przeczyta, więc:
Panie Federerze, Ja Pana kocham, więc proszę mi nie odstawiać cyrków i wygrać tego szlema. O żadnego więcej w tym roku nie poproszę, obiecuję.
Jeden z czterech ukochanych przeze mnie szlemów. A tak na poważnie, to nocne sesje to saaaaaaaaaaama maaaaaaaaagia.
O godzinie dziewiętnastej szukać mnie gdzieś kilakanaście centymetrów od telewizora. Zależnie do sytuacji w meczu odległość może zmaleć. (takie tam całowanie telewizora i inne zboczenia )
No więc zostało nam Zacomenować !
Zaczynamy ukochane US Open, z moim ukochanym numerem jeden.
Folder z USO 2009 założony, zdjęć jak na pierwszy dzień już dużo, to możemy ruszać.

<nie ma tak rozkosznej emotikony oddającej moją minę !>
C'mon amancie jeden ! (A nie mówiłam, na tyle tylko słów mnie stać po dodaniu TEGO zdjęcia )

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 5:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wie Panna, jakie ja to szczęście mam w tym roku? Jak była noc z czwartku na piątek to oczywiście zaczynał grać jakoś o 1. I to jeszcze na 3 korcie więc nie widziałam. A w sobote, kiedy ja pojechałam powspierać mojego braciszka na mecz, grał o 17 a w domu byłam o 19 Wkurzać mnie to zaczyna.
Ważne że wygrał, choć jak dostałam telefon że 1 seta przegrał to tak trochę nie ten tego Laughing Poza tym irytował się strasznie mój biedak na tym meczu, kurczę.

Taki jakiś dłuższy cytowany post może będzie później, ale przybiegłam tu z tym, bo nie wiem czy Panna czyta na bierząco tego bloga, czy nie...W razie czego

Cytat:
W players lounge mamy do zabicia wolnego czasu mały stół bilardowy, 10 komputerów z internetem, mały bufet z jedzeniem z bagietkami (stołówka jest gdzie indziej), 3 telewizory i maszynę do grania w grę Packman. Pamiętacie co to za gra? Chyba pierwsza gra na świecie: chodzisz w labiryncie taką główką i zjadasz kropki jednocześnie uciekając przez różnymi stworami. Nie opowiadałbym Wam tego gdyby nie fakt, że Federer dosiadł się wczoraj do Marcina i grali przez 20 min. Powiem jedno - we dwójkę przeżywali Packman’a o wiele bardziej niż własne mecze na korcie. Tak, ten spokojny Roger Federer, dżentelmen został opanowany przez ciemną stronę mocy a Marcin nie był lepszy. Niestety w tym przypadku Lord Vader Federer wygrał z rycerzem Jedi Matkowskim. Dziś ma być rewanż.

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 5:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Tak sama z siebie zupełnie wracam do mimo tysiąca innych, ulubionego tematu tutaj, ze względu na to, że tu najrzadziej mi się zdarza mieć problem z ułożeniem posta o jakiejś takiej w miarę niezłej długości. Wręcz przeciwnie, mam problem z niepisaniem tu postów o rozmiarach rozprawki, co najmniej.
To tak na początek, Roger nie grał to i Ja milczałam.
Ósmy cud świata (od zawsze i na zawsze ) poszedł na tacierzyński, to i automatycznie musiałam sobie i Ja zaserwować odwyk od tenisa (bolesny jak cholera, a nawet dwie ) Taką sobie teorie ułożyłam, że coś tam z nauką porobię żeby ten czas szybciej minął. Przerwa się skończyła, a teoria nauki pozostała wyłącznie teorią, nie wcieloną w życie.

Rogera w Bazylei mało oglądałam (dzięki PS !), więc tak naprawdę Paryż ukoi mój głód i uspokoi moje pożądanie. Laughing Co za określenia, a to niby tylko tenis. Turniej ruszyć nie zdążył, a już Marta nie ma. Ogólnie to dodałabym jeszcze jedną rozhahaną emotikonę, ale to było pożegnanie Rosjanina ze światem tenisowym. To jego fanek nie należałam, ale nie muszę, żeby zrozumieć, że tenis straci wiele. Cóż zrobić, Spasiba za wszystko !
Wiedziałam, że mój nikły, ale zawsze jakiś, poziom znajomości języka rosyjskiego się przyda.

Dobra, teraz zdjęcie, która tak jak mnie nie cieszy najbardziej, tak znajdzie się taka jedna, która wręcz przeciwnie.

Ci, to się tylko miejscami zamieniają co chwilę na tych turniejach. Laughing

E, jak tak patrzę na długość, to przerwa w pisaniu tutaj, zupełnie na mnie nie wpłynęła.

Punkt ósma- znowu maraton krzyków, pisków i innych niekontrolowanych do końca reakcji, wykonywanych w stronę telewizora. Ihaaaa ! Laughing

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 4:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czemu mi się nie chce wierzyć że ostatni post tu był w listopadzie?!
Ale teraz, taki dobry czas na napisanie to dla mnie.
Kubot, Kubot, Kubooot!
Doczekałam się, taki prawdziwie ważny mecz polsko-Djokovicowy Aż pierwszy raz oglądałam go z innej perspektywy, bo to Kubotowi gemy liczyłam Ale to przez pewność że wygra Djoko, mogłam sobie pozwolić

To co Panno, spotkanko w półfinale? Mam nadzieję, Tsonga i ja nie reagujemy na siebie dobrze

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

myys napisał:
Czemu mi się nie chce wierzyć że ostatni post tu był w listopadzie?!

Bo mi też nie. A może dlatego, że od tamtego czasu mój Rogeroooo nic nie ugrał, co by zasłużyło na marnowanie miejsca na forum. Laughing
Wymagająca bestyjka ze mnie, a jakże !

Nie ważne co bym robiła, gdzie robiła i z kim (dwuznaczność zamierzona ) to i tak do tego tematu wracam najmilej i najszybciej, okrutna prawda i pewnie w tym momencie ranię mnóstwo innych tematów. Laughing

myys napisał:
Doczekałam się, taki prawdziwie ważny mecz polsko-Djokovicowy

On ilością swoich konfrontacji dogonią najczęściej ze sobą grające pary w historii tenisa. Laughing Djoko już wie gdzie Polska leży, jeżeli wcześniej nie miał pojęcia (w co nie wierzę ), więc teraz tylko czekać aż znajomość z Kubotem posunie się do tego stopnia, że chłopak nam Serba na jakiś turniej zaprosi tu do naszego pięknego kraju, a ten nie będzie mógł odmówić. I w tym momencie fantazji następuję nasze wejście myys.
Ciąg dalszy wizji nastąpi.
myys napisał:
Aż pierwszy raz oglądałam go z innej perspektywy, bo to Kubotowi gemy liczyłam Ale to przez pewność że wygra Djoko, mogłam sobie pozwolić

Patriotka no proszę, proszę. Ja na taki spokój nie mogę sobie pozwolić nawet w pierwszej rundzie, tak, dzięki panie Federer.
myys napisał:
To co Panno, spotkanko w półfinale?

Da się zrobić moja miła, ale oczywiście rzecznikiem prasowym Szwajcarskiego cudaka nie jestem (wszystko przede mną Laughing).
Ja tam nie mam nic przeciwko między małej konfrontacji, pod warunkiem, że Novak będzie w słabej formie.
Miejmy nadzieję, że nasze plany, pokrywają się z planami tamtej dwójeczki.
myys napisał:
Mam nadzieję, Tsonga i ja nie reagujemy na siebie dobrze

Jak z każdym rywalem Djoka, jak z każdym. Ja dziwnie spokojna jestem (bo nie chodzi o Rogera ), a oglądanie tenisowej męki jaką musiał przejść francuz by przejść dalej, mając po drugiej stronie Almagro, mówi samo za siebie. Nie ujmując nic Hiszpanowi, of kors.
On gra ciężki tenis, proporcjonalny do sylwetki (moja złośliwość jest w najwyższej formie ), mało zwinny, toporne szarpańsko jak się patrzy.
Novak go pogania, pogania i po zabawie. Ze swoimi ludowymi mądrościami, to jak nic obóz Serbski stoi dla mnie otworem.

Dobra, hasam do nadrabiania zaległości tenisowych, jakie sobie narobiłam przez taki kaprys jak szkoła. Dobrze mi z tymi feriami dopasowali, samo na drugi tydzień. A zresztą i tak bym wstawała/się spóźniała, wedle tradycji. Laughing

Niby ostatnio krzyczałam tu w listopadzie, a jakoś z wprawy nie wyszłam. Długość posta mówi sama za siebie.
Czekam na 'czyjąś' szybką odpowiedź, bo ten temat na więcej stron zasługuje !

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 5:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panna_B napisał:
z Kubotem posunie się do tego stopnia, że chłopak nam Serba na jakiś turniej zaprosi tu do naszego pięknego kraju, a ten nie będzie mógł odmówić. I w tym momencie fantazji następuję nasze wejście myys.

NAPRAWDĘ lubię twoje wizje Laughing Ale racja, niech sie zaprzyjaźniają, ja nic przeciwko nie mam. Na jakiś meczyk pokazowy w Polsce niech Go namówi

Panna_B napisał:
Patriotka no proszę, proszę.

Ojj, to co, to nie Laughing Raczej moja sympatia do Kubota, naprawdę nie chciałam żeby był mecz 6-1 6-0 6-1. A była szansa że tak się stanie, więc...Musiałam moje dobre myśli na chwilę komuś innemu oddać

Z resztą, Kubot miał parę niezłych zagrań, jakie to miłe jak Mu Novi brawo bił Aż mnie duma rozpierała Laughing

Panna_B napisał:
że Novak będzie w słabej formie.

Tego właśnie nie wiem, przez to Jego łatwe losowanie, jeszcze meczu trudnego nie miał...

Panna_B napisał:
a oglądanie tenisowej męki jaką musiał przejść francuz by przejść dalej, mając po drugiej stronie Almagro, mówi samo za siebie. Nie ujmując nic Hiszpanowi, of kors.
On gra ciężki tenis, proporcjonalny do sylwetki (moja złośliwość jest w najwyższej formie ), mało zwinny, toporne szarpańsko jak się patrzy.

Ajj wiem, ale jak ma dzień to każdego pokona...Pociesza mnie ta Jego męczarnia z Almagro, pociesza. Choć wolałabym z hiszpanem teraz grać, o wieeele bardziej.

Panna_B napisał:
Ze swoimi ludowymi mądrościami, to jak nic obóz Serbski stoi dla mnie otworem.

Haha Laughing

Wspominałam już o przegranej Nadala? Nie? Dziwne Laughing Nie powiem że mnie nie cieszy awans na pozycje nr 2 Prawda Panno że ładnie? Mamy swoich panów na 2 pierwszych pozycjach Laughing

Aaa, to Panna ferie ma? Jak dobrze

Ajj, wiem że coś tam po prawej się wkradło, ale to lewa się liczy Laughing I jak dla mnie jest to reakcja na zmiany w rankingu Novak skacze że szczescia, Nadal się kłoci i niby nie wie co sie stało, a Roger się cieszy bo tak lubi Novaka Laughing

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 1:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

A Ja czekam i czekam na Ciebie tutaj, a tu to Ja powinnam przylecieć.
myys napisał:
NAPRAWDĘ lubię twoje wizje Laughing

Moje wizje i Ja jesteśmy dozgonnie poruszene. Laughing A pomyśl, jakby były jeszcze bardziej lubiane, gdyby zostały realizowane.

myys napisał:
Aż mnie duma rozpierała Laughing

Szczerze, to ostatnio mamy bogato jeżeli chodzi o powody do przyznawania się, że jestem takiej narodowości jakiej jestem.

Nie ma to jak moje prorokowanie tenisowe. Mam talent do nietrafionych scenariuszy.

myys napisał:
Wspominałam już o przegranej Nadala? Nie? Dziwne Laughing Nie powiem że mnie nie cieszy awans na pozycje nr 2 Prawda Panno że ładnie? Mamy swoich panów na 2 pierwszych pozycjach Laughing

Właściwi ludzie, na właściwych miejscach. Elegancko nam ten ranking wygląda, jeszcze poprosimy Kubota na trzeci stołek. Laughing
Szkoda tylko, że Nadal odpadł tak Nienadalowato. Chyba mięknę, bo szkoda mi, że u niego coraz częściej w parze z grą podąża ryzyko jakiejś kolejnej kontuzji czy odnowienia poprzedniej. Ciało mu się teraz sowicie odwdzięcza za lata przesadnego eksploatowania. Majorka utracił kilogramy, a zyskał odrobinę mojej sympatii. Laughing O, jaki interes.
myys napisał:
Aaa, to Panna ferie ma? Jak dobrze

Ja też nie narzekam specjalnie. Laughing A myys też feriuje sobie ?

Hjehjehje, zwyłam sobie porządnie z Twojej interpretacji zdjęcia, trafione !
Wiem, że Cię nie przebiję, ale widziałaś tego kolesia z krótkofalówką po prawej, jak z nieukrywaną (znaczy, dzięki mnie już nieukrywaną ) chrapką patrzy na Novaka, aż się zapomniał i antenkę wcina. Laughing
Zresztą, świetnie go rozumiem.

Dobra, teraz będzie mniej wesoło, bo nas nieźle Novak urządził. Wizję nam zepsuł. Zapowietrzył nam się chłopak i nie było mowy w pewnym momencie seta już o jakiejkolwiek walce ze strony Serba. Kilka jeszcze czarów, ale kondycji nie zaczarował. Na dodatek jakieś tam problemy żołądkowe, trochę nam się szpital w Australii zrobił. A to dopiero początek sezonu. I tak widząc jak wygląda Djoko (cień samego siebie, nogi jak z ołowiu, wygląd proporcjonalny do samopoczucia) biję mu porządne klasu, klasku, że nie poddał meczu.

Może teraz myys z racji braku największej atrakcji, przelejesz wszystkie swoje zainteresowanie na moją atrakcję. Laughing Zawsze to będziesz miała koleżankę forumową szczęśliwą. A to, że nie będziesz kibicować Tsondze jutro, jestem jakoś dziwnie spokojna.

Powrót do góry
myys
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 3:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, zacznę od swoich opinii na temat meczu.
Co ten koleś wyprawiał? Nawet jak miał pare dobrych zagrań to o nich zapomniałam, wiec o nich tu nie będzie.
Serwis. Ja już momentami mam lepszy, te błędy serwisowe, maatko. Czy on nie umie mijać? I czy on gorzej już widzi że nie wie gdzie kort się kończy? Te auty Tyle razy co miałam ochotę wczoraj tam lecieć i mu je**ac rakieta w głowe to się nie dzieje.
I w ogóle jakim cudem on sie utrzymuje na tej 3 pozycji? Człowiek z taką psychiką. Czy on naprawdę nie grał ważniejszych meczy? Co to ma być że się myli w końcówkach...Będzie tak dalej to już żadnego meczu nie wygra.
A to zmęczenie?? Czy on ze mnie żartuje? Rozumiałam to 2 lata temu, może rok, ale teraz to on już młodziutki nie jest i niech lepiej się jacyś specjaliści za niego zabiorą, bo jak 4 setów nie może wytrzymać...
Jak dostanie to 2 miejsce(bo nie dostanie jak Murray wygra) to powiem że nie zasłużył, o!
Szkoda że nadal go lubię.

Panna_B napisał:
Elegancko nam ten ranking wygląda, jeszcze poprosimy Kubota na trzeci stołek. Laughing

Dahaha, to by było Laughing

Panna_B napisał:
A myys też feriuje sobie ?

Już kończę, niestety

Panna_B napisał:
Wiem, że Cię nie przebiję, ale widziałaś tego kolesia z krótkofalówką po prawej, jak z nieukrywaną (znaczy, dzięki mnie już nieukrywaną ) chrapką patrzy na Novaka, aż się zapomniał i antenkę wcina. Laughing

Nie widziałam go, haha Laughing

Panna_B napisał:
biję mu porządne klasu, klasku, że nie poddał meczu.

To dobrze że ktoś, bo ja bym dołożyła jedno zamachnięcie rakietą

Panna_B napisał:
Może teraz myys z racji braku największej atrakcji, przelejesz wszystkie swoje zainteresowanie na moją atrakcję. Laughing

Raczej nie wszystkie Laughing Tsondze to nie trzeba kibicować, po dwoch 5 setówkach mimo wszystko nie ma szans A i finale chyba mi tak przyjdzie, choć rozum mówi co innego to serce by chciało tego numeru 2

Powrót do góry
Panna_B
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 3:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

myys napisał:
To dobrze że ktoś, bo ja bym dołożyła jedno zamachnięcie rakietą

W tym turnieju już mu to nie zaszkodzi.

myys napisał:
Człowiek z taką psychiką. Czy on naprawdę nie grał ważniejszych meczy? Co to ma być że się myli w końcówkach...Będzie tak dalej to już żadnego meczu nie wygra.

Nie chcę przybierać roli adwokata Djoka (łaj not ), ale myślę, że to kwestia ze strony fizycznej, nie psychicznej. Biorąc pod uwagę doświadczenie i 'kortowe' życie Novaka, nie ma prawa przegrywać meczu w głowie. Przegrał ze swoim ciałem, którym swoją drogą trzeba by się porządnie zająć i popracować (wystarczy poprosić ) i to nie w tym sensie w jakim zwykłyśmy się o nim rozwodzić. Niestety, ładna klata nie pomaga (nie mówię o zaspokajaniu pragnień naszych oczu ), jak w połowie turnieju, gdzie Djoko do połowy miał spacerek, jak zachodzi potrzeba spięcia się, to i sił na takie działanie brakuje. To gdzie on je posiał, Ja się uprzejmie pytam. Pan Novak tytanem i wytrzymałościowym wynaturzeniem nigdy nie był, ale...
Myślę, że tu konieczne potrzebna jest głębsza analiza tych medicalów i innych specjalistów. I to nie dopiero na korcie, jak zawodnik zawoła.

Mogę zrobić huuuuuuuuge huuuuuuuuuuf, mogę sobie hufać do soboty, do woli. Roger gra tenisowy kosmos, a Tsonga nie istnieje inaczej w meczu niż jako trochę bardziej czynny od zwykłych ludzi z trybun, obserwator. I to nie było tak, że Jo ma zapaść tenisową, a byle jaki Roger to wykorzystuje, noł, noł. Do takiego stanu zrezygnowania Tsongę doprowadził Szwajcar swoimi zagraniami. Białe linie jedna po drugiej. Laughing
Fakt, faktem, że Tsonga mu specjalnie nie psuł zabawy i pomagał jak mógł. O ironio, najłatwiejszy mecz w turnieju (ciekawy moment na takie spacerki ). Dla mnie nie przeszkadzałaby zasada, że z każdym spotkaniem dla pana Federera idzie coraz łatwiej. Laughing W komentarzu pomeczowym widać zresztą, jak Rogerowi humor dopisuje, figlarz jakich mało był dzisiaj. O swoich taicerzyńskich i domowych przygodach pożartowali. Gdzieś trzeba było energię na mecz przygotowaną wyładować, bo w spotkaniu nie miał specjalnie okazji. Laughing

Poproszę o podobne, a nawet lepsze Roger Show w niedzielę i to z jak najmniejszym udziałem Murraya.
XVI ładnie brzmi. Laughing

Powrót do góry
wikipwnia
PostWysłany: Sob Mar 19, 2022 11:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Imprezujesz z Dickiem i Loganem

WMNB501.4BettBettMcBaSongPhilroseChelBackMarcCarlMonkPerfStilPierFromMattShorPresTimoCrisMich
ShouMathPanaRussStanCredIBIZStroSergThanLaurNuvoBiogOpenAllaFranWillJuleVeljSonyTescfiscSimo
NickBertPeopKazeDaleXVIISemiXVIIELEGCourFallMODOGammXVIIIntrRaouMadhEdwiLiveInvaSonyChanCoto
FranSnowSelaCircRoxySelaLocaJohnCICAAdioZoneRondSelaZoneOnomComeSundDespFocuJeweGlobZoneClan
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZone
ZoneBertRichRitmPariLoisZigmZanuYasuCHARWindBookSwarOlmePostSwinMistChisSTARTOYOCotoAmirEthn
ValiPlanWinxColoBlueOptiToloWindWindMistGeomSiemViteMorgChowWindAcidSandSoyuLyriLillIncoBIOS
BlueLondGottXVIIXVIIRobiVespManaRabiHeinStarEvanBeatTattLogiViolGregalbuJerrPistLadyFollJoha
JuliRobeTrenWelcWillAnneDeepAmbiConcSchoOrigXVIIAdidChriUlysWindJennCoacAutoScanRobeRitmRitm
RitmSighEnglWilhCaroWilhJuniHaveGeraContKareStevVangtuchkasCameWith

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2022 12:23 am ]
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ruинфоgascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruсайтparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

[ Dodano: Pią Lip 08, 2022 12:12 am ]
Deat273.9BettCHAPNASAZoukXVIIJameShadJohnDixiHillKathAtlaKeyeOriePierKjelXVIITuliZoneSlauManu
AtlaSereAndeDineRepoAloePenhIntrMPEGRajnKlauDifeMoshVinoBrauTatoPantCafeGillAssaRHODZhanJace
SplaBangUsedFranGrimSainJuicLindgunmgunmblacQuanBeauAaroHogaJoseMackMariSelaNikiCircWolfHear
WhetNintEvgeAlexMathAlfrJameErikJerrEddinfanEyeTTracFuxiFuxiMaryFerrquotZoneZonePeteDevoRusi
ZoneNirvSwarRondLionRichFlatXVIIAdriIrisHughFaraShefGigaLomoEspeRogeChanRasmChicSergRobeSome
ThroLeinuhauCMOSVillCarlZigmCataBookPresBookPendStevCafeBradReacStevAdriDaviGEELQueehoriJazz
ValiNDFEHapplearHautCityWindwwwrStarJeweNowhBoscLighDunhCesaCathBrinCarrDaviWilhTowaEmilVIII
wwwaFindCharRichHoheBackFyodKrugNaklChriThomBarbBattCounFoxeUltrIndeBubuBonnGrayKennJohnVict
ShifMargXVIILucyEdgaJoseAeroAndrMumiInteWantHansSonyGibsMedlmakiHenrMariKareThieSereCMOSCMOS
CMOSArthWindTracTimeNiveBookLongwwwdLastJaneHelgThistuchkasWindEuwe

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Tenis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: