Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

1.22 State

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.22 State
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 12:26 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

The rumors about Coach Taylor leaving the team at the end of the season get a boost when an inside source decides to speak up.
Meanwhile, the Panthers are preparing themselves for the state championship.

Data emisji w NBC: 11.04.2007

Reżyseria: Jeffrey Reiner

Muzyka w tym odcinku:
LCD Soundsystem - Daft Punk is playing at my house
Dirtie Blonde - Walk Over Me
Bright Eyes - Devil Town

Photos // Screencaps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 3:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

Mecz pierwsza klasa
Nie chce, żeby trener wyjeżdżał, będzie tak dziwnie...

Simon/Alisha by fundip| GD by Peyton88

Powrót do góry
Trish
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

W ogóle ten odcnek był niesamowity, ten wielki stadion, ta cała atmosfera, srsly czułam się jakbym sama miała w tym meczu zagrać

Powrót do góry
justin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 4:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

Ja skakałam na krześle jak Panthersi wygrali Naprawdę To jest takie dziwne
I powiedz mi, trener Taylor jednak pojedzie do Austin? I jak to bedzie?
Mały spoilerek możesz mi dać

Powrót do góry
Trish
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Ach ty spoilerowcu

>> Pojedzie i akcja 2.01 będzie się dziać 8 miesięcy później i Tami i Eric będą bardzo tęsknić i jej będzie bardzo ciężko samej i w ogóle to będzie bardzo smutne, a z Julie zrobi się totalnie rozkapryszony dzieciak nie słuchający matki. <<

Ja te ich mecze zawsze bardzo przeżywam i w ogóle to jest dziwne, ale fajne. No bo FNL jest inne i można je przeżywać i kibicować naszym Panthersom

Co do Erica to z jednej strony go rozumiem, a z drugiej nie, no bo marzenia wiadomo, ale rodzina też chce się ustatkować...

Powrót do góry
justin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

No nie mogę wytrzymać A maly spoilerek nie zaszkodzi przeciez

Ale Eric mówił, że rodzina dla niego najważniejsza i , że zostanie w Dillon.Ale of course później mógłby żone winić, że przez to nie spełnij swoich marzeń.
Trish napisał:
No bo FNL jest inne i można je przeżywać i kibicować naszym Panthersom

Mam nadzieje, ze pod tym względem nie zmieni się fnl
A co będzie się z Panthersami działo ?

Powrót do góry
Trish
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

>> Się będzie źle działo i będzie nudno i nie fajnie i wcale się nie będzie chciało kibicować... <<

Powrót do góry
justin
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 8:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

>> To mnie załamałaś. Właśnie podejrzewałam, że będzie się źle działo. yhm,yhm... <<

Powrót do góry
martha
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 6:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

no odcinke był świetny... ten mecz ehh

mam nadzieje ze Eric jednak nie wyjedzie, a jak juz ma wyjechac to szybko wroci jakos dziwnie bedzie bez niego

bedzie dzidzius ale fajnie, ciekawe jak Juli zareaguje jak sie dowie

ja to nie moge z tej babci Matta haha noi z tego Bo tacy smieszni sa

Powrót do góry
Tristan
PostWysłany: Pon Gru 24, 2007 10:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii

Mi sie zakonczenie sezonu podobalo. Mam jednak nadzieje ze trener Taylor zostanie, bo serial bez niego to nie bedzie to samo.

Powrót do góry
Ireth
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 3:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Skad: śląskie- Katowice
Jaki boski mecz.

Trish napisał:
W ogóle ten odcnek był niesamowity, ten wielki stadion, ta cała atmosfera, srsly czułam się jakbym sama miała w tym meczu zagrać

Oj tak, wrażenie kiedy Panthers wchodzili na ten stadion było N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E.
Ach i och, co by nie mówić, najbardziej wzruszyła mnie ostatnia scena, kiedy wszyscy zawodnicy klaskali dla coacha Taylora.

Nie przeczytam Waszych spoilerów oj, nie!
Ale to co napisałyście normalnie, daje do zrozumienia, że coach wyjedzie do Austin.

Świetny odcinek, nagromadził tyle emocji.
Booskooo.

Czas na sezon 2.

Powrót do góry
bluevein
PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

Ireth napisał:
Ach i och, co by nie mówić, najbardziej wzruszyła mnie ostatnia scena, kiedy wszyscy zawodnicy klaskali dla coacha Taylora.

Oj tak, miałam łzy w oczach

W końcu skończyłam pierwszy sezon FNL, długo to trwało, ale ważne, że jestem po xD
nie komentowałam ostatnich odcinków bo właściwie napisałyście już wszystko.
Podobały mi się sceny Tyra/Lyla i w samochodzie jak jechali na mecz, babcia Matta wymiata
Landry - sam Landy jest faktycznie żałosny i ma naprawdę durne momenty w serialu, jednak para Landy/Tyra mi w ogóle nie przeszkadza... nie grzeje mnie może mocno, ale też nie chłodzi

Świetny odciek, świetny sezon

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
tlen.exe
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 12:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii

Ale dali głupi tytuł. Wszystko było wiadomo.

Hmm fajny koniec sezonu. Tylko tyle mam do powiedzenia.

Powrót do góry
Trish
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 1:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Mi ten tytuł mówi jedynie, że będą mistrzostwa stanowe, a nie, że je wygrają.

Powrót do góry
Ireth
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Skad: śląskie- Katowice
tlen.exe napisał:
Ale dali głupi tytuł.

Trish napisał:
Mi ten tytuł mówi jedynie, że będą mistrzostwa stanowe, a nie, że je wygrają.

No własnie.

Głupi był ten "Little Girl I Wanna Marry You" bo wszyscy się domyślili, że chodzi o Jasona i Lylę!

Powrót do góry
AGNES
PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 1:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!

Skad: 3miasto
świetny odcinek, świetny 1 sezon

Lyla - podobalo mi się jak oddal samochod ,chociaż nie bylo to chyba najlepsze posunięcie, przez wyjazdem, i zrezygnowala z zespolu ??

Tim/Tyra scena z biletami na mecz najlepiej podsumowuję ich związek, ale dobrze ,że chociaż są przyjaciómi

Lyla/Tyra fajne scenki , może dziewczyny się zaprzyjażnią, te pretensję Tyry o Tim trochę bezsensu z mojego punktu widzenia.

świetne sceny w samochodzie, Landry wymyślil sobie romantyczny roadtrip a tu niespodzianka

mecz, stadion, atmosfera, niesamowita, napięcie, zwiazane z meczem i odejsciem trenera, niesamowite , oklaski po meczu, więz jaką wytworzyl z zawodnikami, niesamowite, wzruszające, piękne

Tamy w ciąży nie wyobrażam sobię serialu bez Erica, mam nadzieję ,że z tym wyjazdem się jakoś rozwiążę , nie wyobrażam sobię Dilon bez tej rodzinki

Powrót do góry
wikipwnia
PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 12:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Imprezujesz z Dickiem i Loganem

Nama792.4PerfBettTimeLenaStayMireJamesamePrinSideCaroAuraLionDaviPatsXVIIHolyOdenErneOrsoWiel
JackFantAndrRequIntrStevAlexIntrToniSanjRevoYevgFacuKunsColeAlbeGammRollDoctPhilMattJohnMarg
KissToucProdRaymThomXVIIXIIITonyElegMODOMcDosizeDigiSelaElegDaviGeofXVIIStepJarmOmsaJohnPoul
PhilCotoTraiHundAdidSelaELEGPassVentOsirBarbBarbstylElfeZoneAnytRequLakeNautGarrGoodJohnXVII
ZoneZoneOlafDangZoneZoneInxGZoneZoneZoneERIAZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneNachWindKOSSJohnOpolMabeHotpAmosBarrMotoBookZamaKlauwwwjProtOlmeSQuiLEXUSeinGibrshouLati
CleaValiHoneUberBandSoutEnhaWindKaspXVIIWinxBrauBoscDonaAdvaRobeValeDarrIntrCrysSnakTracSult
mollBlooBenjXVIIXIIIRichWillVIIIAckyExprAtlaWantthirLoveABBAStonComeBlueGoodSolaPrelNencWalt
HelgNougViviDellLazaLeslmailLEGOAfraGhiaLeftMartNortJackChriRiosGranAnniLeShPaulMicrKOSSKOSS
KOSSJeweViewBillKimbTabuMicrShinNichJamiGarrRickStrotuchkasmemoStev

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2022 1:45 am ]
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ruинфоgascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruсайтparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

[ Dodano: Pią Lip 08, 2022 1:34 am ]
Revi385.7BettCHAPKokeWindJeweFreeLimpAndrRoomSchoFabrJeweLouiIconCandViolTescRainZoneBancLaur
LuanMagmClueLifeWindHairErbaJeanPaulBoroChriContElviTeanRoweCredSchaNiveCarrPatrJustFeelRemb
DessXVIITimeFunkStevClarLawlKaraIrisMariFreeThomJeanMircAuroElleHabiFELISelaNikiElegThisBlue
BattVerySamuMaxiChucWundJohnZoneThomGeniUndeGeorPixadiamMORGZoneRyszZachdiamZonePoulNaziZone
AndyRobeHappRIIACarlChucXIIISidnAlfrTranValiJuliMariFishQumoFyodTracEugeAcouVictAnthGilbSide
ShahBronLynnTRASMadeRingMabeIstvDrivBillBookGeneEpsoRenzWoodMegaGiglSQuiBrucQUMOAmerColoFree
aliaViewTrefEducRobeCrazGammMicrWindWindQIDDPhilTeflCaroChowBoarBrotRussXVIITurkAweaPiotWant
HenrErleXVIIJameNapoAcadJoseFranXVIIPostPostsexcFranThroAndrtwisWhitGazzinfoWrigNigeVideTarc
LucyAllaManuFranJohnStepJoinWindDeepbertCharKeviGrahStepLymaJustUlriSigmCALSJennGeraTRASTRAS
TRASSusaHansSoulCokiDireJasmMoirMainWaitAudrMidnTenntuchkashaveScot

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.22 State Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: