Serial VM
 FAQ   Szukaj   Uytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   Zaloguj 

3.04 Hello, Goodbye

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.04 Hello, Goodbye
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Trish
PostWysany: Czw Pa 23, 2008 12:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Doczy: 18 Lis 2006
Pe: Kobieta
Smash bids farewell. Julie supports Matt during his struggles with his mom and grandmother. Tami embarrasses herself with the superintendent. Tyra dates a new guy.

Data emisji w DirectTV: 22.10.2008

Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo  
Trish
PostWysany: Pi Pa 24, 2008 6:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Podoba mi si w jaki sposb zaatwili spraw Smasha, i jak chopcy go odwozili i kocowa scena na boisku <33

Landry/Tyra drama - plz, dajcie spokj Confused

Mam tylko nadziej, e to jeszcze nie koniec dla Matta w druynie, e nie bdzie odsuwany po kawaku, a zabraknie dla niego miejsca...

Go Tami, fajnie zaatwia Buddy'ego

Powrt do gry
AGNES
PostWysany: Wto Pa 28, 2008 12:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!

Doczy: 31 Sty 2007
Skad: 3miasto
szkoda mi troch Tami ale czego si spodziewaa , w tym miecie liczy si tylko jedno, bardzo mi si podobao jak zaatwia Buddy'ego naleao mu si , a jego mina bya bezcenna

Smash - wietnie to poprowadzili , bardzo si ciesz ,e jednak bdzie gra , i ta scenka kocowa jak grali awwww ( szkoda ,e zamiast Landrego nie byo tam np Jasona ) ale i tak byo super

Landry/Tyra masakra... , fajnie ,e Tyra w kocu tak jakby kogo ma chocia nie spodziewam si niczego powanego po tym , ale ta caa drama z Landrym matko mylaam ,e nie wytrzymam , ten jego bekot , ta caa awantura , jaka mega drama , i tak wogle to nie wiem ale dla mnie to wszystko byo mega sztuczne, po tych 3 poprzednich odcinkach, bo o ile pod koniec poprzedniego sezonu byo wida ,e ze strony T "co " si dziej, to teraz miaam wraenie ,e ani Tyra ani Landry ju nic do siebie nie czuj , i tutaj nagle taka akcja, najgorsze jest to ,e to pewnie nie koniec Rolling Eyes

bardzo podobaa mi si ta scena z Tami i Katie McCoy maj fajn chemie razem i mam nadziej ,e nie robi tego tylko dlatego ,eby jako dobra si do trenera

Matt -awww sceny z Mattem zdecydowanie byy najlepsz czci odcinka , poczuam si jak w 1s, bardzo fajnie ,e Matt bdzie mia w kocu pomoc, i Julie u Matta jak za starych dobrych czasw , i Jullie i Matt tacy jak byli kiedy Very Happy wszystko mi si bardzo podobao ,nawet ta scena w stowce z Landrym jak podesza Julie jako tak nostalgicznie mi si zrobio , jako bardzo polubiam posta matki Matta i mam nadziej ,e bdzie troch wicej ich wsplnych scen

te mam nadziej, e Matt bdzie gra i jako pozbiera si , z drugiej strony mam wraenie ,e ten nowy kole pewnie w ktrym momencie nie wytrzyma presji i zawiedzie a wtedy wkroczy Matt - co w stylu tej caej sprawy z voodoo w 1s

Eric/Tami awww uwielbiam ich razem, ta scena w barze bya super , boska

troch mao Tima ale to nie by akurat jego ep , oglnie chyba najlepszy odcinek do tej pory

Powrt do gry
Trish
PostWysany: Wto Pa 28, 2008 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

U mnie to jest przede wszystkim - WTF is Jason?! No bez przesady, po takiej kocwce w tamtym sezonie teraz 4 odcinek i NIC. Zaczyna mi to powanie dziaa na nerwy.

Co do tego nowego QB to mi si wanie wydaje, e nie bd chcieli powiela historii z Voodoo, lecz chc wprowadzi co nowego jak np. may w kocu zajmuje miejsce Matta i Saracen musi od pocztku odnale co dla niego wanego w yciu. Zreszt jeli dobrze kojarz to ten dzieciak jest w tytule ktrego z kolejnych odcinkw... Ale zobaczymy.

Powrt do gry
AGNES
PostWysany: Wto Pa 28, 2008 8:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!

Doczy: 31 Sty 2007
Skad: 3miasto
Cytat:
Co do tego nowego QB to mi si wanie wydaje, e nie bd chcieli powiela historii z Voodoo, lecz chc wprowadzi co nowego jak np. may w kocu zajmuje miejsce Matta i Saracen musi od pocztku odnale co dla niego wanego w yciu

fajnie by byo gdyby wprowadzili co nowego, bo po tym jak Matt zachowywa si w poprzednim sezonie, sensowne byoby poprowadzenie tego wasnie w taki sposb ,e Matt musi si odnale , jednak jak narazie mam wraenie ,e powtarzaj spraw z Voodoo , nie wiem dlaczego moe dlatego ,e Eric tak bardzo nie chce go wystawi, a wszyscy naciskaj , ten sam schemat ale pewnie koniec bdzie inny , tak czy inaczej jestem ciekawa jak to si rozkrci

Cytat:
U mnie to jest przede wszystkim - WTF is Jason?! No bez przesady, po takiej kocwce w tamtym sezonie teraz 4 odcinek i NIC. Zaczyna mi to powanie dziaa na nerwy.

ja czytaam ,e Jasona ju nie bdzie wic nie jestem zaskoczona, ale to nie zmienia faktu ,e brakuje mi tej postaci , i chciaabym zobaczy chocia jakie zakoczenie tej caej koncwki z poprzedniego sezonu ,

Powrt do gry
Trish
PostWysany: Wto Pa 28, 2008 9:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator

Z tego co ja wiem miao go nie by zbyt czsto, ale nie syszaam nic o tym, e ma go nie by w ogle...

Powrt do gry
justin
PostWysany: Nie Lis 09, 2008 5:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

Doczy: 07 Lut 2007
ale si ciesz dla Smasha kibicowaam mu strasznie, a na miejscu usiedzie nie mogam

Trish napisa:
Mam tylko nadziej, e to jeszcze nie koniec dla Matta w druynie, e nie bdzie odsuwany po kawaku, a zabraknie dla niego miejsca...

te mam wasnie tak nadziej...

Simon/Alisha by fundip| GD by Peyton88

Powrt do gry
wikipwnia
PostWysany: Nie Mar 20, 2022 3:01 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Imprezujesz z Dickiem i Loganem

Doczy: 19 Mar 2022
Ever159.1ReprReprJeffMassWalkHenrJohnWhitHomoPhilVousJackMagiwwwmMystTequGuruCremRiguKenjNapo
ArouBuruOpenGraeThisRichGreeWantJackLemoGustGordOmmaBrauHawkDonaHenrRichXVIIBUDDToucAlexRose
BartZoneXIIISequGeniChriSisiTraiMacbFallRichJameEwerXVIIAlexPaulRossEllihousFranAudiSounXVII
EtniJuliGeorFlemWindVentFallDeadRolaPlanJaynJordCompTakeZoneGuilFoodXVIIGeorQuatFloaMickRalp
MORGZoneAlmoViolZoneZoneSaxoHoldRobeClauZoneZoneZoneZoneJimiWindPeacHappZoneSideAnsaJohnGeor
SherJonaMadeAudiConvPresCataMielINTESeijMastJardPETECCCPDragBonuLabaBrinBlauCITRNaipPlanJazz
MILAValiJeweJackLiPoCluementTeacWindPoweForeHyunPhilTuscAdvaXXIIDonnGeorEdwaJackDiveJeweGold
PietBranConnLionTheoXXIIJoinHonoFirsThomAlanWindXIIIMikhYevgVasiYearcollRobeStayCapoDonaLips
HollEnjoBarcStevPhilPrieWereBriaXVIIJeweDUNGXVIIDigiMahaMarvXXIIDomiDeadGiseComeEdwaAudiAudi
AudiReggJohnCatyorigHomeOZONInteWillJennRonnBonuBerntuchkasSonaABBY

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2022 3:56 am ]
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтgardeningleave.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтparaconvexgroupсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

[ Dodano: Pi Lip 08, 2022 3:43 am ]
Time92.67BettBettThesBriaRaveSnooCalaBrenBigbRockRondGerhEmilBookBussTefaParvTescChinWomaAMBA
TescCurvTescKenyOLAYSkinPSFFGricComePantIntrVenoGeneFranNiveNiveCredAccaNiveXVIIJuanExpeFriz
FyodFirsManoSlivArktMikaCowbsilvLucrMichLafaRoxyLondSelaXVIINikiMariSierVienAtikStuaJoanXVII
UFOrDjanXIIIDaviWillStuaThanZoneVentChriChetZoneOlivGHOSPhilHappZoneNimbZoneHappZoneFranZone
firsDonoHeinFyodMollAyakZoneManlTungAnthHoelXIIIRoseBookGeorRhonChetExplDiscActiAndeCapeBarb
HuldHanoVictCMOSGailUlitNTSCRotoBookMikeAlicChicRuyaPolaGiglPersWoodPariARAGMasqWindeditJazz
ValiConnTrefhearMOXIBabyRescTranLearGeorDynaValeWinxDreaCatsWindEuroPoweBrooFantWatcXVIIFlam
TaxmAureLudwKarlXVIILundIncoHarrDigiXVIIJeweDoskCarlOtarDeepSmelValeGeneNortEverHollStevPANT
PrixRobeSaleStevDarkBlueexplLindMichRECOSurvCrafTokiBernBarbTinkStarlighRickOZONMicrCMOSCMOS
CMOSCottPanaCindDaisBerlXVIINortBriaPresGabrPresFrontuchkasinveAris

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.04 Hello, Goodbye Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz docza plikw na tym forum
Nie moesz ciga plikw na tym forum

3.04 Hello, Goodbye

Wygenerowano w 0.099 sekundy :: Zapyta SQL: 9

Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach

Veronica Mars, Friday Night Lights