Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.10 - Show Me the Monkey

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.10 - Show Me the Monkey
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
0lina
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 9:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
no to moze czas na zapowiedzi
http://www.spoilerfix.com/veronica.php napisał:

Attempting to keep her mind off Logan, Veronica takes a job helping animal researchers track down a monkey missing from their laboratory. In order to find the missing animal, Veronica and Mac go undercover as members of an on-campus animal rights group, believed to have freed the monkey. Meanwhile, Mindy O'Dell (guest star Jamie Ray Newman, "E Ring") asks Keith to investigate Dean O'Dell's (Ed Begley, Jr., who does not appear in the episode) death because she believes he was murdered. Percy Daggs, Francis Capra, Michael Muhney, Ryan Hansen, Chris Lowell and Julie Gonzalo also star.

[Episode 3.10] will be six weeks later in Neptune [from where last episode ended]

[Logan and Veronica will be back together] sooner than you think. As in, the very next episode. I hear their little breakup won't stick — at least not at first.



jupii bedzie Pizzz i byc moze LoVe znow razem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nina
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 188
Płeć: Kobieta
Kiedy premiera? Chyba jakos na dniach, prawda?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
jutro ;D ;D a w srode mozemy zasysac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 12:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Czy ma ktos moze link na http do tego odcinka?? Bo cos mnie dzisiaj torrent do VM nie lubi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 1:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta


wlasnie sie zastanawialam, czy warto ogladac ten odcinek czy nie bede zawiedziona.. ale tak sobie skakalam.. zobaczylam 38 minute i juz wiem, ze warto dla samej tej sceny jak obejrze caly to napisze wiecej wrazeĂą

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 1:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Chyba wiem o jaka scene Ci chodzi, bo oczywiscie nie wytrzymalam i weszlam do tematu LoVe na ff no i tam byly fotki z tej sceny Ech... Ale i tak nie moge sie doczekac calego odcinka, jak zreszta kazdego VM!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 11:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Kurcze jak nie lubie Piza, tak bylo mi go tak szkoda na koĂącu, ze az sama nie moglam uwierzyc...
A co do reszty odcinka, to niby fajna ta cala sprawa z Mac, ale jakos mi sie ten chlopak nie podoba.
No i za szybki powrot LoVe, beznadziejnie to zrobili Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 11:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Mi sie caly odcinek bardzo podobal, glownie dlatego, ze bylo w nim duzo Mac, a ostatnio strasznie za nia tesknilam. Cala historia z Bronsonem byla nawet sweet, ale powoli trace nadzieje na Mac/Dick. Szkoda ze scenarzysci nie podzielaja pogladow wielu fanow VM na swiecie, hehe

A scena pocalunku byla fantastyczna, tylko wlasnie tez tak jakos za szybko to wszystko poszlo. Jestem ciekawa czy Logan i Veronica beda teraz razem czy znowu jakies rozstanie wymysla.

A co do tematu odcinka to mi sie wybitnie z Przyjaciolmi kojarzy Jak ktos oglada tak namietnie jak ja to na pewno wie o co chodzi. Nie mowiac juz o temacie "Show me the monkey" Nie wiem day specjalnie mial byc taki dwuznaczny czy nie, ale padlam jak go przeczytalam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 12:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
ale fajnie, juz sie nie moge doczekac. niestety dzis mnie torrent olal i sie nie sciagnelo ale jutro jak tylko wroce z zaliczenia bede sie mogla zrelaksowac przy odcinku.
moze i szybko, ale ja tam sie ciesze, ze LoVe znowu razem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nikola
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 11:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Powrot LoVe zdecydowanie za szybki. Niby bardzo fajna scena (wiadomo ), ale mogli to rozciagnac na kilka odcinkow, bo tak to nawet zatesknic nie zdazylam.

W ogole nie podoba mi sie image Logana uzalajacego sie nad soba, kiedy V nie ma w poblizu. Ona jakos potrafi sobie zorganizowac czas, a on? To nie ten Logan, ktorego uwielbialam w poprzednich seriach. Dick mial racje, ze ma sie wziac za siebie Swoja droga ten to ma pomysly -> zdjecie Laughing

Ogolnie akcja z malpiszonkiem calkiem fajna, podejrzewalam ta kobitke z laboratorium, a tu zonk, niby blisko, ale to nie cala odpowiedz :> A malpka byla slodka

Piza mi bylo szkoda na koĂącu Niech sobie chlopak znajdzie lepiej jakis inny obiekt westchnieĂą, bo inaczej sie tylko meczyc bedzie..

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ogolnie odcinek mi sie podobal, ale byly tez takie rzeczy, ktore bym najchetniej zmienila.
Przede wszystkim Logan, no co to ma byc? przeciez to nie ten sam chlopak, ktorego wszyscy uwielbiali, jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy przypadkiem nie zwroce sie w strone Piza Wink, ktorego bardzo lubie i strasznie mi go bylo zal na koĂącu, kiedy zobaczyl Logana.

Mac/Bronson - ok, fajnie, fajnie, ale ja chce Dicka!

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wlasnie, zapomnialam napisac, ze myslalam ze padne jak Dick zrobil zdjecie i potem je zrzucil I jeszcze jak sie cieszyl, ze spadlo na jakas babcie! LOL On jest nie do przebicia!! I zgadzam sie, ze wolalam jak Logan odreagowywal palac baseny niz siedzac w pokoju gapiac sie w sciane... Ale zal mi sie go zrobilo jak na plazy ta laska wyjechala z tekstem "I can't believe I just did that with Aaron Echolls' son" czy jakos to tam bylo. Biedny Logan!

I zal mi bylo tez Piza, bo widac ze ewidentnie myslam, ze uda mi sie cos zdzialac z Veronica skoro ona nie jest juz z Loganem. A tu taka niespodzianka. Kurcze, niech ten Piz sie juz odkocha, bo wiadomo ze Veronica bedzie z Loganem, a Piz tez zasluguje na fajna dziewczyne. Moze jednak sie scenarzysci zdecyduja na Piz/Parker? Zobaczymy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 4:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Mi sie odcinek podobal. Nie uwazam, ze to jest za szybki powrot do LoVe, bo w koĂącu w czasie serialowym minelo chyba 6 tygodni. zal mi Piza, ale i tak wole LoVe, a Piz mogl szybciej dzialam w strone V. jak juz nie byla z Loganem Mac i Bronson - slodkie to bylo jak do niego poszla sie umowic na filmy, a koles fajny jest wogole, tzn ma w sobie jakis element ktory mnie odrzuca, ale jeszcze nie wczailam co, cos takiego specyficznego-dziwnego A malpka byla po prostu slodka i chyba V. naprawde zostanie jakas zwierzeca aktywistka, czy jak to sie tam nazywa, bo taka miala mine smutno/zdziwiona jak ten doktor czy ktos powiedzial, ze w pare tygodni zdobeda kolejna malpke (nie wiem czy tak powiedzial, ja tak zrozumialam )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Tak powiedzial i rzeczywiscie Veronica nie byla tym zachwycona... Ale jak nie Vero to mysle, ze Mac sie ma szanse blizej zwiazac z PHAT

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Sophia napisał:
Moze jednak sie scenarzysci zdecyduja na Piz/Parker? Zobaczymy...


A ja nadal jestem na NIE dla tej pary, lubie Piza i zaczynam przekonywac sie co do Parker, ale jako para totalnie nie pasuja.
Piz potrzebuje kogos nowego, kto wie co przyniosa kolejne odcinki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
dokladnie, Piz nie moze byc z Parker.. ona jest moze i coraz fajniejsza, ale mimo wszystko jakas za slodka dla Piza... Mam nadzieje, ze znajda kogos na jego dziewczyne, ktora by do niego pasowala i dla Wallace'a mogli by tez kogos fajnego znalezc, chociaz w tym sezonie jakos mniej go lubie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Zdecydowanie musza kogos znalezc dla Piza, bo wiadomo ze Veronica nigdy na niego nie zwroci uwagi... A nawet jak zwroci to tylko chwilowo jak jej sie nie bedzie ukladalo z Loganem i poczuje ochote na sweet and dependable guy Ale wiadomo, ze do Logana tak czy inaczej wroci. Wiec lepiej zeby Piz sie odkochal i znalezli mu jakas nowa fajna dziewczyne!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 6:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
odcinek bardzo mi sie podobal. zreszta nie bylo jeszcze chyba zadnego odcinka VM, ktory by mi sie nie podobal. LoVe przeslodkie. Piza nie lubie za bardzo wizualnie i nie podoba mi sie, ze sie na V gapi jak wol na malowane... fajnie, ze jest w koĂącu ktos dla Mac, bo po tej sprawie z Beaverem przyda sie jej ktos normalny... malpka rzeczywiscie byla cute. co do Parker, to wlasciwie nie zwracam na nia wiekszej uwagi. najwazniejsze, ze jest LoVe. szkoda tylko, ze Wallace'a nie bylo dzisiaj.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
0lina
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 11:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
Odcinek byl rewelacyjny!!!
najlepsza scena to jak Mac przyszla pod koniec do Bronsona no i kiss Ta scena byla taka swietna ze musialam ja kilka razy obejrzec
No i fajna scenka jak Vero przyszla do Logana, ale Mac/Bronson byla o niebo lepsza
Biedny Piz kurcze on jest taki swietny szczerze mowiac to bym sie nie zloscila jakby go polaczyli z Veronica, LoVe jest swietne ale cos mi sie wydaje, ze to juz nie to samo co kiedys, ze sie wypalilo.. mysle, ze z Pizem tez by bylo fajnie [nie bijcie ] no ale jednak wolalabym dla niego kogos no.. takiego troche innego od V, ale nie umiem tego nazwac. W kazdym razie raczej nie Parker.
A ciekawe co sie dzieje z Wallacem? nie pamietam czy on gdzies wyjechal czy cos? bo w odcinku o nim chyba nic nie bylo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
villemo
PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 3:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
No fajnie, fajnie Dick powalil mnie swoja sesja, ten to ma pomysly ale za to go lubie Logan... bez komentarza, taki jakis flegmatyczny, bez zycia a szkoda chlopa. Ciesze sie ze Mac kogos znalazla, ale tak jak nie ktorym nie podoba mi sie ten chloptas... on cos bedzie krecil. LoVe hmm jednak za szybko i praktycznie nic sobie nie wyjasnili i na koniec biedny Piz szkoda mi go. Ale da sobie rade Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
badziew
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 4:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Gość





ma ktos napisy do tego odcinka?

Powrót do góry
 
booboo
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 6:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
Skad: PoznaĂą
ja glosuje za kombinacja Parker/Dick i Mac/Piz =DDD Tylko co z Wallacem?!

_________________
"Don't even think of alluding to having seen me naked or having touched any part of my body that does not have fingers!"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
My God Mac&Piz ?! No, no, no! Mac&Dick A co z Pizem to na razie nie wiem... Wallace'a za to prawie w 3 serii nie ma Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 8:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Bo sie biedak uczy przeciez a tak serio to ciekawe, czemu go nie ma

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
ale fajny odcinek dziewczyny jak dzialaly we trzy byly super i jak tak ciagle naprowadzaly Mac co ma robic! I mi sie ten caly Bronson podoba to jak sie ucieszyl jak go Mac zaprosila...aww! I potem pocalunek, no slicznie ja jestem za!!
Logan jest swoim cieniem i to mnie bardzo martwi. Jakby w jakims letargu byl... mam nadzieje, ze w koĂącu sie jakos ubudzi czy cos bo jeszcze troche i nie bede mogla na niego patrzec!
Piz... mily chlopak, ale nie dla Veronici... chociaz... hm.. no nie wiem. Ja jeszcze caly czas zyje zludzeniem, ze powroci stare-dobre-pelne-namietnosci LoVe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.10 - Show Me the Monkey Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.10 - Show Me the Monkey


Wygenerowano w 0.075 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights