Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.12 - There's Got to be a Morning After Pill

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.12 - There's Got to be a Morning After Pill
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bluevein
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Cytat:
VERONICA INVESTIGATES THE DRUGGING OF A PREGNANT TEEN — Veronica (Kristen Bell) is hired by Bonnie (guest star Carlee Avers, “Commander in Chief”), a promiscuous classmate, to find out who secretly slipped her the morning after pill, causing her to have a miscarriage. The investigation leads her to the office of Bonnie’s boyfriend, Tim Foyle (guest star James Jordan, “Without A Trace”), and while searching his computer, Veronica discovers Tim has uncovered a witness to Dean O’Dell’s death. Together, Keith (Enrico Colantoni) and Veronica visit Bonnie’s father, a well-known televangelist, Reverend Capistrano (guest star Chris Ellis, “Ghost Whisperer”). Veronica confronts Logan (Jason Dohring) about sleeping with Madison Sinclair (guest star Amanda Noret, “7th Heaven”) while they were broken up. Percy Daggs, Francis Capra, Michael Muhney, Ryan Hansen, Tina Majorino, Chris Lowell and Julie Gonzalo also star.



Shocked najbardziej nie podoba mi sie pogrubiona czesc Twisted Evil Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 5:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Aaaaa, po co tu zajrzalam... Wrrr!!! Tez mi sie nie podoba ta pogrubiona czesc!! No ale RT podkreslal, ze 3 sezon to nie bedzie bed of roses dla LoVe...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 11:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
a na spoilerfix jest jeszcze takie cos, tylko w koĂącu nie wiem czy to do ep. 12 czy 13
Cytat:
Supposedly, this is the episode where Logan and Veronica are officially over. [Note: This could be for episode 3.13.]

moze to i dobrze..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 2:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ale i tak do siebie wroca, to jest oczywiste Tyle ze jak to w serialu bywa (zwlaszcza przy postaciach takich jak Logan i Veronica) jakis drama musi byc...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 4:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
czy on naprawde musza ich caly czas rozdzielac? ja rozumiem, ze pojawiaja sie problemy, ale czy oni musza co chwile ze soba zrywac? to jest niepowazne po prostu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Anett
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 4:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
ogladLISCIE SPOILER Z TYM I AM PREGNANT

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 5:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Cytat:

ogladLISCIE SPOILER Z TYM I AM PREGNANT

nie, jaki spoiler?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 6:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
OMG zabilo mnie to promo, jesli ona mialaby byc rzeczywiscie w ciazy to ja nie wiem Confused Cos niedobrego dzieje sie z tym serialem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 7:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
A mi sie wydaje, ze to po prostu wyciety jakis zart Vero Wink a dali, zeby ludzie uwierzyli, w kazdym razie, mam nadzieje, ze specjalnie to tak zmontowani a Vero nie bedzie w ciazy.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
no to raczej wkret na potrzeby sprawy patrzcie:

3x12 opening scene

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 10:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
No wlasnie mialam pisac o opening scene i ze to w miare wyjasnia sprawe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:34 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Moim zdaniem tez opening scene wyjasnila sprawe. Natomiast wspolczuje Veronice takich snow z Loganem i Maddison! LOL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 3:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Ogladal ktos? Ja musze czekac sooo long, bo moj tato jest w domu, bo jest chory a on mi nie pozwala nic sciagac juz i po kryjomu to robie jak go nie ma Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Arrow
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 3:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
Skad: 3City
ja zaraz zaczynam ogladac
dzisiaj sciagal sie wyjatkowo dlugo, chyba ze 3h

_________________
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 7:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
boski odcinek
nie dla LoVe niestety, nawet troche szkoda mi bylo Logana w tym odcinku, no i Vero tez , ale to rozstanie moze im wyjsc tylko na dobre.. szkoda ze Vero nie odsluchala tej wiadomosc
Vero i Weevil znowu razem w akcji (Weevil chyba wraca do dawnej formy ,albo mi sie wydaje albo schudl)
Vero i Keith jak zwykle swietni razem
oczywiscie Vero wykorzystujaca swoje"umiejetnosci" w rozwiazaniu sprawy byla boska
szkoda ze nie skasowali tego samochodu Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wreszcie mialam chwile czasu, zeby obejrzec ten odcinek i musze przyznac, ze mi sie podobal. Jakos tak sporo bylo fajnych momentow - Veronica i jej "I hate this stupid day", Veronica i Weevil w akcji, Veronica i Keith w akcji I tez strasznie zalowalam, ze nie skasowali tego samochodu. Ze tez Veronica musia zmieknac Chociaz tunczyk w klimatyzacji tez na pewno bedzie dobry! LOL

Co do Logana i Veronici to smutno ich tak widziec w takim stanie, ale rozumiem Veronice. Nie dosyc ze Logan oklamal ja w zywe oczy to jeszcze przespal sie z dziewczyna, ktora tak Veronice skrzywdzila i ktorej tak Veronica nienawidzi. Nie dziwie sie, ze tak ja to zabolalo. Strasznie smutna byla ta scena jak Veronica z nim zrywala - ten jej glos i w ogole. Ale ciekawa jestem jak teraz do siebie wroca, skoro Veronica powiedziala ze o tej sprawie z Madison nie jest w stanie zapomniec.

Co do tej calej pigulki to przyznam szczerze, ze tej wspollokatorki nie podejrzewalam. Tim byl jak dla mnie zbyt oczywisty, Dick to swinia, ale chyba do tego by sie nie posunal... Przez chwile przyszlo mi na mysl, ze to rodzice Bonnie, ale jak Veronica podniosla ta ksiazke to sie domyslilam, ze to prezent od Bonnie.

No i fajnie, ze poswiecaja troche czasu sprawie rzekomego samobojstwa dziekana O'Della - jestem strasznie ciekawa co Keith takiego znalazl przy tym samochodzie i co z tego wyniknie.

Kurcze, ale sie rozpisalam, hehe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Logan siedzacy w ciemnosci to juz szczyt wszystkiego!
Dick mu dobrze powiedzial, ze jest zalosny Confused
jesli stary Logan nie wroci to ja sie obrazam Laughing
Za to Keith i Weevil i Dick zawsze tacy sami i to mnie troche pociesza.

Sprawa z ciaza i poronieniem itd srednio mi sie podobala, jakos mi nie podpasowala. To samo z reszta jesli chodzi o Vero i jej wizje Maddison z Loganem Confused nie rozumiem po co to mialo byc.

Dlatego tez odcinek oceniam bardziej na 3 niz na 5

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
bluevein napisał:
Logan siedzacy w ciemnosci to juz szczyt wszystkiego!
Dick mu dobrze powiedzial, ze jest zalosny Confused

Dick mu juz to mowil ostatnio jak zerwal z Veronica, mam nadzieje ze Logan sie w koncu obudzi. Ja rozumiem, ze kocha Veronice i w ogole, ale zeby az tak sie zachowywac??

bluevein napisał:
jesli stary Logan nie wroci to ja sie obrazam Laughing
Za to Keith i Weevil i Dick zawsze tacy sami i to mnie troche pociesza.

Rozmowy Veronici i Weevila byly swietne Zreszta oni zawsze maja boskie wymiany zdan!

bluevein napisał:
Sprawa z ciaza i poronieniem itd srednio mi sie podobala, jakos mi nie podpasowala. To samo z reszta jesli chodzi o Vero i jej wizje Maddison z Loganem Confused nie rozumiem po co to mialo byc.

Mi sie wydaje, ze te wizje byly dla wyolbrzymienia jak bardzo Logan skrzywdzil Veronice. Bo w sumie nigdy wczesniej jej sie takie motywy nie zdarzaly, zawsze jakos tam sobie potrafila ze wszystkim radzic, ale teraz to juz porzadnie oberwala. Chociaz moim zdaniem jej przemowa do Logana by wystarczyla, zeby wszyscy zrozumieli jak bardzo Logan ja zranil.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Sophia napisał:
Dick mu juz to mowil ostatnio jak zerwal z Veronica


Tym razem jednak mialam wrazenie, ze do Logana to dotarlo, to jego pozniejsze spojrzenie...
no sama nie wiem, mam nadzieje, ze go to ruszylo.

Sophia napisał:
Chociaz moim zdaniem jej przemowa do Logana by wystarczyla, zeby wszyscy zrozumieli jak bardzo Logan ja zranil.


No otoz to Wink

btw. tak patrze na nasze logo i....GDZIE JEST WALLACE?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 7:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
OMG Logan is so pathetic, to juz zakrawa na komedie, to jego siedzenie w ciemnosci Rolling Eyes
Podobalo mi sie jak Dick wpadl urazony, ze Logan przespal sie z Madison :lol2:
Sprawa wdowy po dziekanie - oby jej z Keithem nie probowali polaczyc Confused
A sama sprawa odcinka, jakos mi to nie podeszlo...
Aha no i wreszie widzimy w 3 serii, dlaczego serial nazywa sie Veronica Mars, a nie np. Veronica i przyjaciele, poniewaz powoli zaczynamy ogladac tylko Veronice, a reszta czolowkowych postaci pojawia sie sporadycznie Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 9:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Trish napisał:
Podobalo mi sie jak Dick wpadl urazony, ze Logan przespal sie z Madison :lol2:

Jego "uncool" bylo absolutnie bezbledne!!

Trish napisał:
Aha no i wreszie widzimy w 3 serii, dlaczego serial nazywa sie Veronica Mars, a nie np. Veronica i przyjaciele, poniewaz powoli zaczynamy ogladac tylko Veronice, a reszta czolowkowych postaci pojawia sie sporadycznie Rolling Eyes

Hehe Tez to zauwazylam. Nie ma ani Piza, ani Parker, ani Wallace'a, ani Mac, Keith i Weevil pojawiaja sie sporadycznie. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo mimo ze uwielbiam Veronice to jednak tesknie za tymi postaciami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 11:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
"You're going soft, Mars" - szkoda, ze nie skasowali tego samochodu.
odcinek ogolnie taki sobie. sprawa byla dosc nudna, choc nie spodziewalam sie takiego rozwiazania.
Logan jest tak zalosny, ze po raz pierwszy sie ucieszylam, ze nie jest z V. i dobrze, ze nie odsluchala tej wiadomosci. moze sie chlopak wezmie w garsc.

to juz drugi pod rzad odcinek, w ktorym nie ma wlasciwie nikogo poza V. a ja tesknie za Wallacem i ciekawa jestem jak tam Mac i jej nowy chlopak.

podsumowujac - byl to jeden z gorszych odcinkow VM, choc jeszcze nie bylo w tym serialu takiego upadku jak na przyklad w GG czy OTH. miejmy nadzieje, ze wroci stary Logan i ze V bedzie wiecej przebywac z przyjaciolmi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
0lina
PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 12:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
No wlasnie ja chce Mac i jej boyfrienda
Sprawa taka sobie, dobrze V zrobila zrywajac z Loganem, mam nadzieje, ze nie bedzie znowu tak, ze za 2 odc. znow beda razem bo sie OC zrobi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 1:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Tym razem z tego co wiem zanosi sie na dluzsze rozstanie. I slusznie, mysle ze dobrze im zrobi jak troche od siebie odpoczna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Aniulka
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 137
Płeć: Kobieta
odcinek w sumie fajny. Oczywiscie nie podejrzewalam tej wspollokatorki, ale dzieki temu byl element zaskoczenia Podobala mi sie postawa tego ojca-pastora, naprawde stanal na wysokosci zadania!

LoVe... jakie to przykre. Cos czuje (nie czytam zadnych spoilerow, wiec zyje w nieswiadomosci;), ze teraz na dlugo sie rozstana, mozliwe, ze lacznie z zaprzestaniem jakichkolwiek spotkaĂą...Ale mam nadzieje, ze na koniec uda im sie oprzytomniec i wybuchnie big love i to Vero powie do Logana pierwsza "i love you!" (ale na to On bedzie musial sobie naprawde zasluzyc).

Gdzie Wallece? Gdzie Mac? Gdzie Piz?? Veronica cos wspomniala o prezencie dla Mac, to moze szykuje nam sie impreza urodzinowa gdzie wreszcie beda wszyscy??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.12 - There's Got to be a Morning After Pill Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.12 - There's Got to be a Morning After Pill


Wygenerowano w 0.081 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights