Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.13 - Postgame Mortem

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.13 - Postgame Mortem
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nikola
PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 9:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Cytat:
THE HEAD COACH OF HEARST'S BASKETBALL TEAM IS MURDERED ?? No sooner has Wallace rejoined the Hearst basketball team, when the basketball coach, Tom Barry (guest star Matt McKenzie), is found dead. The coach's widow, Kathleen Barry (guest star Tracey Needham), hires Keith to investigate the murder of her husband and to clear her son, Josh (guest star Jonathan Chase), who is Sheriff Lamb's prime suspect. Logan is wallowing in self-pity after his breakup with Veronica, so Dick invites two girls over to cheer Logan up, but Logan gets stuck entertaining Heather (guest star Juliette Goglia), who is only 13 years old. Keith and Veronica discover that the alibis given by Mindy O'Dell (guest star Jamie Ray Newman, "E Ring") and Professor Landry (guest star Patrick Fabian, "Joan of Arcadia") do not match. Francis Capra, Tina Majorino, Chris Lowell and Julie Gonzalo also star. John Kretchmer directed the episode written by Joe Voci.


_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 1:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
Logan i jakas 13-latka?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 2:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Mam nadzieje, ze to entertaining to jest sensie raczej babysitting a nie cos innego... LOL Bo wtedy to by bylo dosyc niesmaczne

I cytat dotyczacy Logana zupelnie mi sie nie podoba... Mam nadzieje, ze Dick tym razem bedzie mial na niego wiekszy wplyw. Dick to swinia, ale wole Logana jak z nim imprezuje niz jak siedzi w pokoju z poduksza... LOL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 4:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
i tak co drugi odcinek Logan is wallowing... pewnie w 14 sie zejda, a w 16 Logan wroci do swojej poduszki. i co? teraz bedzie rozpaczal, ale pomyslec wczesniej to nie mozna bylo, nie? trzeba bylo lezc do lozka z Madison.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nikola
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Cytat:
TV Guide - Hearst's basketball coach is murdered and his widow (Tracey Needham) hires Keith to investigate and clear her son, who is Sheriff Lamb's chief suspect; Veronica learns that the alibis given by Mindy O'Dell and Professor Landry don't match; Logan gets stuck entertaining a 13-year-old girl when Dick invites friends over.


_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
wszystko jest w Twoim pierwszym poscie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Nikola
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 12:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Wlasnie mialam dopisac, ze tam nic nie dodali ;D To tylko opis z innej stronki.. Ale skoro na FF sie nim dziela Laughing

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:37 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Takie info sie pojawilo na spoilerfix:

Cytat:
02/10 - Rob Thomas reveals: Dick and Logan live together. That suite has two rooms, I swear. If you haven't noticed before, you'll see in Episode 313 airing Feb. 13 that Logan crosses all the way from the interior of his bedroom to Dick's. Dick has never lived in the frat house, though in our minds, he spends a good deal of his free time there. Source: TV Guide Online


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 7:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
Fajny odcinek. A Logan i ta dziewczyna wymiatali. Najlepsza byla scena w windzie, gdzie mala zaczela szeptac, ze to ona... Laughing
I aresztowanie Vero...normalnie szok. Oczywiscie Lamb sobie nie odpuscil i musial to zrobic przy wszystkich, publicznie.

Nie czaje tylko tak do koĂąca, to pewne, ze zona dziekana go zabila i sprawa jest rozwiazana czy jak? Bo tak jakos dziwnie to sie rozegralo. Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 7:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wlasnie przed chwila obejrzalam odcinek i musze przyznac, ze podobal mi sie chyba najbardziej od czasow 3.09. Moping Logan caly czas mnie wkurza, ale wyniknelo z tego kilka fajnych scen Najpierw jak Dick go zamknal na balkonie, a potem wszystkie sceny Logana z ta mala (Heather chyba). Oni totalnie wymiatali w tym odcinku i w sumie to nawet urocze te takie natretne dziecko przyczynilo sie do tego, ze Logan wzial sie za siebie A jej numer z dedykacja w radiu byl swietny No i oczywiscie potem w windzie "It's her, oh my God, it's her" Myslalam, ze padne ze smiechu!!!

Dick byl jak zwykle Dickiem - ciekawe co wyniknie z tego jego "malzenstwa"

I po raz pierwszy "mala" sprawa zostala przeniesiona na drugi odcinek.

A co do dziekana to chyba jednak to nie ta zona go zabila, bo to by bylo dziwne, zeby tak po prostu Keith to odkryl i koniec. Mysle, ze szykuja nam w tej kwestii tez jakas intryge. Sadze, ze zona dziekana cos jeszcze ukrywa w tej sprawie...

I jeszcze strasznie mi sie podobaly sceny Vero i Keitha - zwlaszcza ta ze sniadaniem i ta jak Veronica mu mowila, ze nie wyobraza sobie gdyby go miala stracic. Aww!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 7:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
Sophia napisał:
Sadze, ze zona dziekana cos jeszcze ukrywa w tej sprawie...

Chyba tak, skoro od razu nie powiedziala o tym, ze dziekan nakryl ja z tym gogusiem w hotelu.

Sophia napisał:
I jeszcze strasznie mi sie podobaly sceny Vero i Keitha - zwlaszcza ta ze sniadaniem i ta jak Veronica mu mowila, ze nie wyobraza sobie gdyby go miala stracic. Aww!!!

To glupie, ale przy tej krotkiej scenie lzy stanely mi w oczach. Confused Embarassed

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 7:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Emi napisał:
Sophia napisał:
I jeszcze strasznie mi sie podobaly sceny Vero i Keitha - zwlaszcza ta ze sniadaniem i ta jak Veronica mu mowila, ze nie wyobraza sobie gdyby go miala stracic. Aww!!!

To glupie, ale przy tej krotkiej scenie lzy stanely mi w oczach. Confused Embarassed

Mi prawie tez! Glos jakim Veronica to mowila po prostu nie mogl nie wzruszyc...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 8:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Sophia napisał:

Moping Logan caly czas mnie wkurza, ale wyniknelo z tego kilka fajnych scen Very Happy


Gdyby nie tych kilka scen, to pewnie bym go pojechala Veronica zyje wlasnym zyciem, nie pograzyla sie cala akcja Logana, mimo ze to on ja bardziej zranil tym, ze przespal sie z tamta.. a jednak, to on siedzi w domu i uzala sie nad soba

Sophia napisał:

urocze te takie natretne dziecko przyczynilo sie do tego, ze Logan wzial sie za siebie Very Happy


Oby tak bylo. Bo nie chce juz widziec Logana, ktory sie nie goli, nic nie robi i tylko caly dzieĂą siedzi w lozku. Zgroza.


A ta mala faktycznie byla swietna


Dick Laughing Wzial na szybko slub i zaraz dzwoni do Logana o prawnika :rotfl:


Sophia napisał:

A co do dziekana to chyba jednak to nie ta zona go zabila, bo to by bylo dziwne, zeby tak po prostu Keith to odkryl i koniec. Mysle, ze szykuja nam w tej kwestii tez jakas intryge. Sadze, ze zona dziekana cos jeszcze ukrywa w tej sprawie...


Oo na pewno bedzie jakas intryga, bo to by bylo zbyt szybko i prosto :>


Sophia napisał:

jak Veronica mu mowila, ze nie wyobraza sobie gdyby go miala stracic. Aww!!!



Rolling Eyes

Emi napisał:

I aresztowanie Vero...normalnie szok. Oczywiscie Lamb sobie nie odpuscil i musial to zrobic przy wszystkich, publicznie. Wink


On mial z tego taka satysfakcje, ze az mu z oczu nia bilo Laughing

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 11:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
najlepsza scena zdecydowanie w windzie It's her, oh my God, it's her
usmialam sie do lez dobrze ze Logan wzial sie za siebie , bo jak go zobaczylam na poczatku odcinka jak siedzial i nie reagowal, ten wzrok-masakra , teraz moze byc juz tylko lepiej
ale chlew mial w tym pokoju

z tym morderstwem dziekana tez wydaje mi sie ze to jeszcze nie wszystko ogolnie bardzo fajny odcinek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Arrow
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 12:08 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
Skad: 3City
jeden z lepszych odicnkow tego sezonu.
Heh, Dick sie ozenil, juz przy pierwszym telefonie tak myslalem, ze moze sie ozenil bo tak jakos pasowalo, no ale widac nie, dopiero pozniej. No i bylem pewien, ze bedzie chcial prawnika jakieogs, jak dla mnie super ta cala sprawa. Ta dziewczynka tez super, Logan jako niania . Do tego wkoĂącu cos bardziej sie ruszylo w sprawie morderstwa dziekana, no i zakoĂączenie ciekawe.

_________________
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anett
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Nie musze mowic jak pedalsko to hot zabrzmialo w ustach Dicka, wiecie co mi cos mowi ze on skonczy jako gej. Practicly your twin 13 latka. dobre.
Podobalo mi sie takze which one is yours?
Caly zdolowany Logan - nie da sie patrzec, ja chce tego chlopaka z 1 sezonu!!
Powiem wam tak mysle ze to ten czarny chlopak zabil trenera. Tym bardziej ze wtedy nie dal mu graci inne takie. No coz.
what happens in Vegas, stays in Vegas. No niezle Dick zonaty. No glupek sie wpakowal.
How was there? Just your brother-in-law.
I fajna koszulke miala na sobie Heater trocxhe za dluga i wielka jak na nia, ale fajna.
Slodka scena Father-daughter i jak Veronica mowi zeby on nie byl zamordowany.
Piosenka w radiu, slodkie, widac ze ta mala naprawde sie stara.
I to spiecie w windzie. Ale heater z tym to on to ona, byla po prostu no przesmieszna. Gdyby Logan powiedzial chociazby jedno slowo, to oni znow byliby razem. Az mi sie lza w oku kreci.
Dlaczego aresztowali Veronice?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 10:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Anett napisał:
Powiem wam tak mysle ze to ten czarny chlopak zabil trenera. Tym bardziej ze wtedy nie dal mu graci inne takie. No coz.

A ja mysle, ze to by bylo za proste - sam zabil, a teraz opowiada wszystkim ze widzial tego syna jak sie klocil z trenerem. Takie banalne dosyc i mysle ze VM nas zaskoczy tutaj

Anett napisał:
Dlaczego aresztowali Veronice?

Za pomoc Joshowi w ucieczce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 4:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
Kurde, nie wiem czemu, ale mysle, ze to jednak Josh... Laughing
(albo zona trenera).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 4:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Zona tez mi przyszla do glowy. A co do Josha to znowu tez mi sie wydaje zbyt oczywiste zeby to byl on... Chociaz mi sie ostatnio wszystko wydaje zbyt oczywiste... LOL A moze Josh i Mason razem to zrobili i teraz to Mason mu pomogl uciec?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Emi
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 5:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 46
Płeć: Kobieta
Ja po prostu podejrzewam "niepodejrzanych", bo po akcji z bratem Dicka to zmienilam taktyke Laughing
Hmmm...chyba stawiam na zonke jednak. Jest tak jakby poza obrazkiem i to juz jest podejrzane Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 5:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
A ja mam taka taktyke, ze nie podejrzewam tych, ktorzy mi sie na pierwszy rzut oka wydaja podejrzani. A Josh wlasnie mi sie wydaje dosyc podejrzany i dlatego zakladam, ze to nie on Bo zakladam, ze jestem za glupia, zeby tak kombinowac, wiec to na pewno musi byc ktos inny... LOL

Ale wlasnie ta zona mnie zastanawia. Pewnie wyjdzie jakas afera z nimi w nastepnym odcinku czy cos. Jestem bardzo ciekawa!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
najlepsza scena to ta, kiedy Logan przychodzi na zajecia, pyta tego belfra "you missed me?" i daje mu jablko. wreszcie normalny Logan!

sprawa dziekana na pewno nie jest jeszcze zakoĂączona, bo z tego co pamietam z ogolnego opisu 3 sezonu pierwsza sprawa, czyli gwalty miala trwac 9 odcinkow, a druga 6, czyli chyba za 2 odcinki sie wyjasni, kto go zabil.

V mi sie wyjatkowo nie podobala w tym odcinku, jakos brzydko wygladala.

oczywiscie scena V-Keith, jak ona mu mowi, ze nie wyobraza sobie, ze moglaby go stracic - slodka

a Dick jak to Dick zawsze smieszny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
ah9x
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 10:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Jak ma na imie ta co sie z Loganem przespala ? Ale prawdziwe imie a nie z filmu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 10:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Cytat:

najlepsza scena to ta, kiedy Logan przychodzi na zajecia, pyta tego belfra "you missed me?" i daje mu jablko. wreszcie normalny Logan!

taaak! takiemu Loganowi mowimy tak! za to temu z poczatku, nieogolonemu i w dresie czy tam w pizamie, zdecydowanie nie!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 11:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja tez sie ciesze, ze wrocil stary Logan, a tego co sie nie myl i smierdzial to nie chce juz ogladac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.13 - Postgame Mortem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.13 - Postgame Mortem


Wygenerowano w 0.074 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights