Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Siatkówka

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Siatkówka
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
myys
PostWys³any: Pi± Kwi 30, 2010 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Taaak, jak Mo¿d¿on serwuje, bardzo ³adnie tam pod siatk± sk³adzik wygl±da

Mario i obrona, coraz lepiej to wygl±da trzeba przyznaæ

Panno, masz szczescie ze sie rehabilitujesz
Weekend mi³o sie zapowiada, nie powiem

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pi± Kwi 30, 2010 11:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
19-osobowa kadra Polski na Ligê ¦wiatow± 2010:

Rozgrywaj±cy:
Grzegorz £omacz
Pawe³ Zagumny
£ukasz ¯ygad³o

Przyjmuj±cy:
Zbigniew Bartman
Micha³ B±kiewicz
Bartosz Kurek
Mateusz Mika
Micha³ Ruciak
Micha³ Winiarski

Atakuj±cy:
Piotr Gruszka
Jakub Jarosz
Mariusz Wlaz³y

¦rodkowi:
Patryk Czarnowski
Karol K³os
Piotr Nowakowski
Marcin Mo¿d¿onek
Daniel Pliñski

Libero:
Piotr Gacek
Pawe³ Zatorski


Brak: Krzysztofa Ignaczaka, Fabiana Drzyzgi i Marcela Gromadowskiego

O matko serce mi stanê³o. Mam nadziejê, ¿e Ig³a ma tylko urlop i wygryzie Gacka-Placka I nie wiem jak bêdê mog³a go ogl±daæ w L¦ Jako¶ to ¶mierdzi jak dla mnie, niepowo³ani s± dwaj rezerwowi z ME...
A dzisiaj trzymamy kciukasy za Skrê!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 01, 2010 11:19 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
O matko serce mi stanê³o. Mam nadziejê, ¿e Ig³a ma tylko urlop i wygryzie Gacka-Placka

Pieniê siê niebotycznie. No, ale Gacek znowu NA PEWNO ZAS£U¯Y£ SIATKARSKIMI ARGUMENTAMI.
Co to za odwalanie prywaty panie trenerze ?
Czy ju¿ teraz zosta³o nam siê przyzwyczaiæ do zasady- Castuch terner, Ig³a nie kadrowicz ?
I nawet scenariusz, Ig³a wraca po zas³u¿onym odpoczynku, macha na po¿egnanie Gackowi i rozgaszcza siê w jego miejscu, jako¶ grymasu nie zmazuje do koñca.
Ale proszê bardzo, takie co¶ jeszcze prze³knê, zawsze mo¿na siê zrehabilitowaæ za te potkniêcia w wyborze libero przez pana Castellaniego.

No i jednak sentyment do Kadzios³awa na wieki wieków, ka¿e Mi siê burzyæ. Wiem, ¿e nie gra siê za zas³ugi, ale, ale. Laughing
A gdzie wujaszek, mój de speszial ³an rozgrywania.
K³osowe nazwisko to trochê zonk, ale zonk na plus. Niech ch³opak na przetarcie pójdzie, bo kiedy jak nie na L¦.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sob Maj 01, 2010 8:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Dramat. A¿ przykro patrzeæ.
Prezio Skry powinien zwolniæ:
Nawrockiego, Falascê i Gacka. Dla dobra ogólnego.
Ju¿ wcze¶niej narzeka³am na Nawrockiego. "Ch³opaki przyjmujemy i przej¶cie" to 80% jego wskazówek na czasach. ¯adnych uwag indywidualnych, ustalenia akcji, itp. A na jednym czasie to wrêcz p³aka³. Wiêc ja siê pytam jaki to autorytet dla zawodników, który siê tak poddaje?
Falasca mnie od dawna za³amuje, nie widzê w nim ambicji. Patrzê na innych rozgrywaj±cych, s± liderami, ustalaj± akcje, a on ma wszystko w dupie. Widaæ to by³o zw³aszcza w koñcówce meczu. Gacek wiadomo, zero oparcia w libero.
Zespó³ kompletnie obok formy i te mecze z Resovi± to zapowiada³y. I winê zwali³abym na trenera. Jak dla mnie zagrali w tym sezonie najs³abszy mecz kiedy to mieli zagraæ najlepszy. Micha³ i Antiga bardzo s³abo. Szacun tylko dla Mariusza, bo on zagra³ ¶wietny mecz.
A ca³a presja ci±¿y³a na Skrze, bo organizowali turniej zamiast przej¶æ ca³± drabinkê.



Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 01, 2010 9:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Mog³abym pisaæ jak mnie rozczarowali bla, bla, no ale ku*** to nie oni mnie dzisiaj najbardziej wkurzyli.
Grali s³abo, szkoda, ale przynajmniej widac co trzeba zmieniæ. W wiekszosci tego sie zgadzam z tob±, martu¶ka.

Ale jak czytam o kibicach, którzy dziekuj± Dynamo za wygran± bo nie lubi± Skry i uwa¿aj± ¿e ma samych kibiców - fanek Wlaz³ego czy tam Kurka to mi sie s³abo robi. I nie, nie sa to 3 osoby w necie, jest to wiekszo¶c ludzi w tym kraju, kurde. Moze i mamy najlepszych fanów w Polsce dla reprezentacji, ale jak jad± zawodnikom jak s± w klubach to sie nie dzieje. Dobra, nie zawodnikom, Skrze. Skra normalnych fanów mieæ nie mo¿e. Skra musi przegraæ wszystko co sie da. Najlepiej by nie istnia³a a polska liga bazowa³a na tych zespolikach które próbuj± udowadniaæ ¿e tworz± jedna z najlepszych lig europy.A niech nie bed± tacy pewni, bo Skra lepiej tydzieñ temu nie gra³a, a z drugim zespo³em polskiej ligi i tak wygra³a. Ale i tak jest beznadziejna,bo w koñcu nie przesz³a do fina³u ligi mistrzów, co przecie¿ by³o ich obowi±zkiem. Bo znowu kupili sobie udzia³,sami oczywiscie ze nie potrafi± doj¶æ do niego, oczywiscie w przeciwieñstwie co jakiegos Jastrzebia czy innej Czestochowy, którym gdyby tylko dano szanse to by skopali tam wszystkich.
Podsumowuj±c. Piekny dzien dla wiekszosci fanow w Polsce. Mariuszek i spó³ka nareszcie przegrali

Nie powinnam pisaæ od razu po czytaniu pewnego forum siatkarskiego, prawda? Lol. Ale ¿al mi tych ludzi cholernie.

Mecz? Nie podoba³ mi sie. Antiga masakra,Winiar za bardzo sie nie poprawi³ z poprzedniego tygodnia....¦rodkowych to tam rzadko widzia³am. Gacek to w ogóle na trwanie akcji móg³by zej¶æ, bo nie widzia³am ¿eby cokolwiek podbi³.
A taki genialny pierwszy set. I tak jak bylam strasznie nimi rozczarowana, tak widzia³am wywiad z Plin± po meczu i mi sie ryczeæ chcia³o jak widzia³am jak oni to prze¿ywaj±.
Nienawidzê ca³ego tego siatkarskiego ¶rodowiska w Polsce, tysi±ce ekspertów którzy tylko w necie potrafi± innym jechaæ.Jezu. ¯adnego wiecej czytania o opiniach innych dla mnie.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 5:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Falasca mnie od dawna za³amuje, nie widzê w nim ambicji.

Hiszpan wygl±da jakby gra by³a ostatni± rzecz± na jak± ma ochotê.
Wypalenie zawodowe z³apa³o ? Czasy jego najwy¿szej formy nawet najstarsi górale nie pamiêtaj±.

martu¶ka napisa³:
I winê zwali³abym na trenera.

Ale nie zwalaj, nie b±d¼ taka ! Uwa¿am, ¿e jest jeszcze za wcze¶nie ¿eby pod kresk± stawiaæ i na dywanik wzywaæ Jacka Nawrockiego, poniewa¿ nie najprostsze zadanie zosta³o mu narzucone. Nie bawiê siê w obroñcê i nie chcê go zag³askaæ, ale da³abym mu kredyt, bo okie³znaæ takie personalia i wytrzymaæ du¿o siatkarskich oczu zwróconych w swoj± stronê, to nie hop siup. Castellani to to nie jest, ale z porównaniem do niego te¿ pewnie walczyæ mu przysz³o nie raz. Wbrew pozorom, przecie¿ prowadzenie mistrza kraju nie jest tak± wygodn± fuch±.
Fakt, faktem, ¿e Nawrocki przebojowym ko³czem specjalnie nie jest. My¶lê, ¿e zadanie mo¿e go przerastaæ.

Ogólnie to nieszczególnie. Sobotnia Skra i niedzielna to dwa inne zespo³y, dwie bajki. Ale ranga i poziom rywala na obraz gry z pewno¶ci± wp³ynê³y. Wczoraj mecz, oficjalnie skoñczy³ siê po czterech setach, ale umownie nic by¶my nie stracili (a zyskali czas ) po ukróceniu tego cyrku po koñcu drugiego. Reszta odegrana w wersji na stoj±co, od ¶wiêta na chodzonego. Jakby wcze¶niej mieli kilkugodzinny, morderczy trening albo mecz. Si³a i skuteczno¶æ ra¿enia be³chatowian równa zeru. I najgorsze nie jest, ¿e Ja straci³am resztki nadziei ju¿ po drugim secie, a najgorsze, ¿e automatycznie te¿ zawodnicy.
Dzisiaj Skra mniej spiêta, efektowniejsza, a przede wszystkim efektywniejsza. Chocia¿ wcale to nie wygl±da³o ju¿ wybitnie cacy, ale by³o lepiej ni¿ gorzej.
No niedosyt jest, bo Skra tak bardzo ma³o po swojemu siê zachowywa³a. Za du¿o siê chyba na mentalno¶æ Rzeszowian napatrzyli.
myys napisa³:
Nie powinnam pisaæ od razu po czytaniu pewnego forum siatkarskiego, prawda? Lol. Ale ¿al mi tych ludzi cholernie.

Tejk it isy, meeeen, tzn. myys.
Trolle internetowe, samozwañczy Bogowie klawiatury, nietykalni w swoim wirtualnym ¶wiatku. Jedni m±drzejsi od drugich. Tylko ile tej m±dro¶ci skoro wystarcza jedynie na nêdzne internetowe prowokacje.
myys napisa³:
Nienawidzê ca³ego tego siatkarskiego ¶rodowiska w Polsce, tysi±ce ekspertów którzy tylko w necie potrafi± innym jechaæ.Jezu.

Mentalno¶æ polaków: tak ¼le i tak nie dobrze.

Nevermajnd, niech niewolnicy w³asnych modemów potopi± siê we w³asnej ¿ó³ci, ale br±z na TAKICH klatach, zmazuje jakikolwiek grymas.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 5:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Dobra ju¿, bo mi sie a¿ g³upio zrobi³o ¿e to napisa³am
Mecz dzisiaj wygrany, tak jak byæ powinien, wiec pewnie nic wielkiego. Ale medal jest, te¿ fajnie
Co tam bede sie oszukiwaæ, i tak moje najulubieñsze momenty meczu to te u¶ciski które Plina rozdaje Naprawde, nie wiem czy tu o tym pisa³am, ale to jak ba³am sie ¿e naprawde przejdzie do Reso to by³o nieporozumienie. Co ja bez Niego zrobie.
Cieszy gra Kurka, ale ju¿ chyba musze odpu¶ciæ bronienie Nawrockiego bo nie ma jak...Smutek. Wlaz³y to Wlaz³y, dawno ostatni raz go w takiej formie widzia³am
Czekam na fina³y, pocz±tek Ligi ¶wiatowej, memoria³ w sierpniu, na który w³a¶nie dzisiaj postanowi³am ¿e jade Laughing Chyba ¿e bedzie w czasie Coke'a to nie. Mam nadzieje ¿e jednak bedzie tydzieñ pó¼niej i z Brazylia.
A potem moje drogie, M¦ ! Niech tylko Ig³a tam pojdzie to bedzie turniej marzenie.

W³a¶nie Ig³a...Pojawi± sie g³osy, ze jezeli Castuch nie jest ¶lepy i g³upi, to nie wzia³ Ig³y celowo, a i tak ma go w planach na M¦. Zalezy jak popatrzeæ, chyba ju¿ by³a taka sytuacja...Albo po prostu musi zdecydowac czy drugim bedzie Zatorski czy Gacek, albo ju¿ wybra³ miedzy Ig³a i Gackiem i Igle sobie odpu¶ci³.
Nie wiem, by³by idiot± robi±c t± drug± rzecz, inna rzecz gdyby oni byli na tym samym poziomie, wtedy mo¿e braæ pod uwage charakter. Ale nie w takim momencie, Igla w obronie jest znacz±co lepszy od Gacka, a w przyjeciu tez mu dobrze idzie. Zdobyl najlepszego przyjmuj±cego na jakim¶ tam turnieju w tym sezonie? Zdoby³.
A inna sprawa to Gacek i Jego obecna forma. Nie wiem czy wczoraj co¶ obroni³, dzisiaj mo¿e pare tam mia³, ale to ¶rednia Ig³y z jednego seta.
Podsumowuj±c, nie wybacze Castuchowi jak Ig³e skre¶li³ definitywnie po takim sezonie jaki Ig³a mia³.

[ Dodano: Nie Maj 02, 2010 5:42 pm ]
Ojaaa, to mi Panna niespodziewajke zrobi³a Laughing

Ja Nawrockiego broni³am bardzo d³ugo, ale teraz. Skra ma mo¿liwo¶ci na bycie dru¿yn± wybitn±, nie wystarczy im dobry trener. Tak to widze.

Wieeem Panno, no ale jak przeczyta³am wczoraj jak kto¶ dziekowa³ Dynamo i w ogole wyrazi³ sw± niesamowit± rado¶æ, a inni raczej sie sk³aniali ku zgodzie z nim ni¿ zachowaniem sie tak jak powinni to a¿ nie wiem co robiæ Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
to a¿ nie wiem co robiæ

Wiesz, wy³adowaæ siê na forum. I to siê chwali, bo gdzie jak nie u swoich. Laughing
Mnie te¿ krew zalewa wzd³u¿, wszerz, na wskro¶, jak widzê pseudo kibiców, którzy po zwyciêstwie ochrzciæ siê gotowi fanami na zawsze od zawsze, a po pora¿ce wstydz± siê do podobnego wystêpku nawet przyznaæ.
Podwójna moralno¶æ, a bo to Polska w³a¶nie.
Ja bym sobie ¿yczy³a pe³nej argumentacji wziêcia Gackowskiego, a nie Ig³owskiego. Wiadomo, nie jestem obiektywna, ale ¶lepa te¿ nie.
myys napisa³:
Podsumowuj±c, nie wybacze Castuchowi jak Ig³e skre¶li³ definitywnie po takim sezonie jaki Ig³a mia³.

I tak sobie ju¿ u nas nagrabi³, ale miarka siê w koñcu przebierze.

myys napisa³:
memoria³ w sierpniu, na który w³a¶nie dzisiaj postanowi³am ¿e jade

Chyba skopiujê od Ciebie te postanowienie. Ile¿ mo¿na same festiwale planowaæ. Nie samymi koncertami cz³owiek ¿yje. Laughing
myys napisa³:
Dobra ju¿, bo mi sie a¿ g³upio zrobi³o ¿e to napisa³am

Wyw³okom internetowym, które gubi± siê we w³asnych bredniach, nie jest g³upio, a Tobie jest, no b³agam Ciê.
myys napisa³:
Ojaaa, to mi Panna niespodziewajke zrobi³a

Magja myys, magja.

Wiecie co ? Ta liga ¦wiatowa niebezpiecznie szybko ulecia³a. Zaczê³a i siê skoñczy³a, jako¶ nijako¶, bez szau.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 8:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Kogo ja oszukuje i tak chce co¶ tu napisaæ. Nie wierze ile ten temat ma stron, tak btw Laughing

Panna_B napisa³:
Ja bym sobie ¿yczy³a pe³nej argumentacji wziêcia Gackowskiego, a nie Ig³owskiego. Wiadomo, nie jestem obiektywna, ale ¶lepa te¿ nie.

Nie jeste¶, bo za du¿o osób to tym razem widzi. Dlatego ja mam nadzieje ¿e to dlatego ¿e Castuch jest Ig³y pewien...

Panna_B napisa³:
Chyba skopiujê od Ciebie te postanowienie. Ile¿ mo¿na same festiwale planowaæ. Nie samymi koncertami cz³owiek ¿yje. Laughing

Tak! W³a¶nie tylko towarzystwa mi brakowa³o na te mecze, problem z g³owy

Panna_B napisa³:

Wiecie co ? Ta liga ¦wiatowa niebezpiecznie szybko ulecia³a. Zaczê³a i siê skoñczy³a, jako¶ nijako¶, bez szau.

Liga Mistrzów Panno, Liga Mistrzów! To drugie na szcze¶cie jeszcze przed nami.

_________________
Icon

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 8:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Cieszê siê z dzisiejszego zwyciêstwa bardzo. U¶miechniêty Mariusz leczy rany Dzisiaj rozegra³ kolejny doskona³y mecz, brawa nale¿± siê równie¿ Bartkowi, a i Micha³ zagra³ dzisiaj dobrze.
Przez zbli¿aj±c± siê burzê nie nagra³am sobie dekoracji po finale (jak znajdziecie na necie to zapodajcie linka), a wiedzia³am wiedzia³am wiedzia³am, ¿e Mario musi dostaæ nagrodê indywidualn±. Powinien dostaæ nie tylko najlepszego punktuj±cego, ale i atakuj±cego (mia³ lepsze statystyki od Dante!). Jego rado¶æ jest tutaj moj± rado¶ci±. I ten wywiad z nim jak Marcin Lepa mówi, ¿e wszyscy siê ciesz± z jego dyspozycji w kontek¶cie reprezentacji i on siê tak ucieszy³ i u¶miechn±³ MW wracaj± do reprezentacji!
Dla £ukasza szczere gratulacje. I pomy¶leæ, ¿e rok temu ogl±da³am wszystkie mecze Trento w LM i im kibicowa³am za¿arcie heh W tym roku zgarn± 4 tytu³y mistrzów, to bêdzie niesamowite. Stojczew ma ³eb jak sklep.
A o Nawrockim zdania nie zmieniê. Moja opinia nie powsta³a tylko po wczorajszym meczu. Skra by³a dzisiaj odwrotno¶ci± Bledu. Pe³no utytu³owanych siatkarzy, ¶wietne nazwiska, mierny trener, a u S³oweñców ¶redni mniej znani siatkarze, a ¶wietny trener.
A najbardziej mnie rozbawi³o dzisiaj jak ju¿ wrêczyli skrzakom medale i ustawiaj± siê wszyscy do zdjêcia, to Maniek tak siê krêci³ krêci³, a¿ w koñcu wy³o¿y³ siê na pod³odze jak to on robi Laughing
A Oliwer jest ¶liczny!
http://media.reprezentacja.net/gallery/b6/enlarge/b6097d6004e97e343116330da071858c1272804909.jpg
I na koniec specjalnie dla myys narada M/M/P :
http://media.reprezentacja.net/gallery/8d/enlarge/8d7ceb4b446f37d34a187b150681334d1272757235.jpg

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 9:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Aa, gdzie martu¶ka znajduje te zdjecia? Tylu fotoreporterów tam by³o a tak ma³o zdjeæ znajduje. Znajde zdjcie jak Plina i Mario sie przytulaja i bede w niebie Laughing
Ale zdjecie dla mnie piekne, taka udana ta 3 pod siatk±!
A Mario jak sobie nie móg³ znalesc miejsca ¶wietny. A mia³ kolo Pliny staæ ale mu Nawrocki miejsce ukrad³ jak wo³a³ Winiara, no ¯artuje, przeciez wcale tego nie zauwa¿y³am,tak przypadkiem. Bo czeka³am czy Winiar wreszcie sie pojawi.

Wieeem, naprawde, Mario i Jego ¶miech/u¶miech jest tak pozytywny. I nagorde te¿ chcia³am dla atakuj±cego, no. W ogóle ³adny sk³ad tam by³ w tych nagrodach indywidualnych. Mimo ¿e do £ukasza du¿± sympati± nie pa³am.
Ale Lewis! <3 Uwielbia³am Go w Skrze, a i tutaj tak sie ³adnie zachowywa³

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Nie Maj 02, 2010 11:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
Aaa! Znalaz³am! Ceremonia nagród indywidualnych:
http://www.youtube.com/watch?v=p4VdbGQaVME
Maniek wygl±da na wzruszonego; moja rado¶æ tego weekendu

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 9:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Liga Mistrzów Panno, Liga Mistrzów!

Tak to jest jak nie ma siê podzielnej uwagi, a nie wa¿ne co bym robi³a, to przecie¿ posta napisaæ jest obowi±zkiem obywatelskim.

martu¶ka napisa³:
A Oliwer jest ¶liczny!

Z takim tatusiem to nie mia³ wyboru.

Nie wiem ile jeszcze trzeba by mnie Maniek jako¶ grza³, bo tyle ju¿ dziêki wam na niego siê napatrzy³am, a dalej obojêtno¶æ. Laughing
Jak Wy mnie do niego nie przekonacie, to ju¿ nikt.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 10:23 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
WAAAAIT.
Czy ty mi chcesz Panno powiedzieæ ¿e Wlaz³ego nie lubisz?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 12:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Czy ty mi chcesz Panno powiedzieæ ¿e Wlaz³ego nie lubisz?

Raczej, nie inaczej. Wola³am to ubraæ w mniej rani±ce i nie tak bolesne s³owa.
Nie ¿ebym tam nie lubi³a, a¿ tak to sprawa beznadziejna nie jest. Ale bez rewelacji czy wznios³o¶ci. Powiem tak: jakby mnie mija³, to nie wiem czy bym siê na niego rzuci³a.
Ale jest dla nas jeszcze szansa.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 1:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Naprawde? Mimo U¦MIECHU? Laughing

Ale przez to natchne³o mnie do przegl±dniecia tego tematu kilkadziesi±t tematów wstecz. Pó¼niej wam wkleje pare cytatów Laughing

[ Dodano: Pon Maj 03, 2010 3:10 pm ]
I przegl±dniete! Nie do koñca przeczytane, bo na to to by ca³y dzieñ zlecia³ Laughing Powiem tak, Panno, nie widzia³am wcze¶niej twojego negatywnego nastawienia do MW, dziwne,dziwne. Aczkolwiek o gustach sie nie dyskutuje. Mam za to pare tu rzeczy


myys napisa³:
Wraca Wlaz³y i Pliñski , jak dla mnie bardzo fajnie , obu strasznie uwielbiam

Bo z 2008, taka m³oda by³am i ju¿ wiedzia³am co dobre Laughing
martu¶ka napisa³:
Niemniej jednak lubiê bardzo Gacka,

Nie mam cytatów, ale im dalej, tym mniej uwielbienia dla Gacka w postach martu¶ki by³o Laughing
martu¶ka napisa³:
dzisiaj mieli wyj±tkowo dobre humory; u¶miech po ka¿dej akcji u Mariusza, Daniela,


martu¶ka napisa³:
Dodam jeszcze od siebie jeden cytat Danielowy.
Prus: Podoba³ siê córeczce tatu¶ dzisiaj w meczu?
Daniel: Córeczce podoba siê wszystko co tatu¶ robi Laughing

Cytat:
A co do wywiadów, to powiem, ¿e Julcia na lepszego tatê chyba trafiæ nie mog³a.
Tenis ziemny, bo wiêcej p³ac± !-

Plina! Czemu my piszemy w taki sposób ¿e w chwili obecnej wszystko da sie zrozumieæ a za 2 lata ju¿ nie? Szczegó³y Laughing
myys napisa³:
Pamiêtajcie ze jeste¶my jeszcze m³ode i wiele meczy przed nami

Dahaha Mam nadzieje, bo ja od 2 lat za bardzo swojego konta meczowego nie powiekszy³am.
myys napisa³:
http://img225.imageshack.us/img225/603/79833627wc7.jpg - Plinu¶

No bo kurcze!
Cytat:
http://img389.imageshack.us/img389/7093/rrror2.jpg - Po odebraniu nagordy przez Wlaz³ego.

Haha, I na kogo akurat trafi³am r±czki?
myys napisa³:
A to mi nie wysz³o. Bo chcia³am zrobiæ , bo Wlaz³y Plinu¶ i Guma co¶ tam robili , ale mi ten pan zas³oni³

No i dzi¶ tego pana jeszcze bardziej nie lubie Ale kurde, Plinu¶? No b³agam, czemu tak na Niego mówi³am...
Cytat:
A niczyje relacje nie s± tak obiektywne, skrupulatne, a przede wszystkim fachowe jak nasze.

Laughing
Panna_B napisa³:
Mimo, ¿e jest ich trzech, to mi na my¶l jako pierwszy siê nasun±³ nie nikt inny jak Mariusz. Takie jasne mi siê to wydawa³o, ¿e jak MW to on.

Panna_B napisa³:
I z najwiêksz± sympati± jak± mogê mieæ dla naszego Mariusza,

Widzisz Panno? Kiedy¶ Go lubi³a¶!
Cytat:
Czy¿by jednak ma³e Szampony i Szamponetki?


martu¶ka napisa³:
Odpadli Szymañski, Per³owski () i Gacek - co oznacza³oby, ¿e miejsce ma zapewnione Ig³a bêd±c najlepszym libero w Polsce, po kontuzji i po grze od 2 lat bez przerwy (w dodatku wiadomo libero jeden gra³, przez ca³y czas, bez zmiennika) musi udowadniaæ co¶ jeszcze Castuchowi?!

A to tak, czemu co¶ przytoczyæ! Jak nie powo³a³ ostanio Gacka na L¦, to dla wszystkich by³o jasne ¿e dlatego ze juz jest pewniakiem. Aktualnie sytuacja jest taka sama!


[ Dodano: Pon Maj 03, 2010 3:13 pm ]
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/16939/

Zapomnia³am o tym! To jak, za rok robimy forumow± wycieczke? Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 7:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
WAAAAIT.
Czy ty mi chcesz Panno powiedzieæ ¿e Wlaz³ego nie lubisz?

LOL moja reakcja identyczna Laughing
Jak mo¿na Mañka nie lubiæ, nie kochaæ?!?!
Aaa trzeba B. nawróciæ!

martu¶ka napisa³:
Niemniej jednak lubiê bardzo Gacka

O matko powiedz, ¿e ¿artujesz, ¿e ja to napisa³am?! To chyba musia³o byæ lato, a ja mia³am udar!

martu¶ka napisa³:
u¶miech po ka¿dej akcji u Mariusza, Daniela

Haha widzisz te¿ siê na ich duecie pozna³am, ale tego jeszcze nie wiedzia³am

Super tak poczytaæ forum mo¿na siê po¶miaæ i powspominaæ, ¶wietna pami±tka

myys napisa³:
Zapomnia³am o tym! To jak, za rok robimy forumow± wycieczke?

Podejrzewam, ¿e nasz± grupê dadz± do Czech, ¿eby wiêcej Polaków siê zjecha³o marzy³abym, ¿eby tam byæ. W ogóle kilka tygodni temu przygl±da³am siê grupom i rozmieszczeniu tegorocznych M¦ we W³oszech. Przejrza³am te¿ formularz dla wolontariuszy Laughing Problem w tym, ¿e trzeba znaæ w³oski. Tyci problem

B. powiedz mi, ¿e nie rozczula Ciê ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=RrXxGoOSs2g

myysiak co ja znalaz³am na jutubie!
http://www.youtube.com/watch?v=PY0Zh4XY3Xw&feature=related

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pon Maj 03, 2010 8:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
A¿ nie wiem jak zacz±æ to nawracanie. Jak te wszystkie u¶miechy, grania, wywiady nic nie da³y to sama nie wiem Laughing

martu¶ka napisa³:
O matko powiedz, ¿e ¿artujesz, ¿e ja to napisa³am?! To chyba musia³o byæ lato, a ja mia³am udar!

Haha

martu¶ka napisa³:
Problem w tym, ¿e trzeba znaæ w³oski. Tyci problem

Ehh, a by³o tak blisko. Kurcze, szkoda Ale do Czech za rok sie bardzo chetnie wybiore, zawsze chcia³am za granice za nimi jechac, a blizej ju¿ chyba byæ nie mog±

martu¶ka napisa³:
Haha widzisz te¿ siê na ich duecie pozna³am, ale tego jeszcze nie wiedzia³am

No w³a¶nie, ³adnie
Mario o Danielu, ojaaa!

Moje plany wyjechania na Memoria³ coraz bli¿ej realizacji. Jestem ju¿ zapoznana z czasem dojazu poci±giem, wszystkim, niech no mi tylko teraz date ³adnie podadz±. I ¿eby to by³o ostatni tydzieñ sierpnia.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 9:22 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
I we¼ tu co¶ choæby napomknij, szepnij.
A sk±d wiadomo, ¿e na forum nie ma dwóch panienek be ?
Dobra nêdzne te moje próby t³umaczenia. Laughing

martu¶ka napisa³:
Jak mo¿na Mañka nie lubiæ, nie kochaæ?!?!

To nie jest takie wcale najtrudniejsze.

£ojezu¶ku, ale nie rozgraniczajcie uczuæ do zawodnika w kategoriach wy³±cznie tych skrajnych- kochaæ/nienawidziæ. Laughing

myys napisa³:
Kiedy¶ Go lubi³a¶!

By³am m³oda i g³upia. A tak na powa¿nie, to to nie jest tak, ¿e jak na niego patrzê to moja r±czka zwraca siê w stronê przycisku 'off' na pilocie. Wydam oficjalne stanowisko- Do nienawi¶ci przypisanej na wiek wieków Gackowi daleko w stosunku do Mariusza, ale niezniszczalna mi³o¶æ Ig³owa to te¿ z pewno¶ci± nie jest. Jakbym robi³a plebiscyt hotów siatkarskich to do dziesi±tki by siê dosta³. Laughing
Wybrnê³am ?

Na wspominki nas wziê³o. Ja te¿ trochê siê cofnê³am, ale dobrnê³am do czterdziestej której¶ strony dopiero, a i tak zaczê³am od tej, od której zaczê³am istnieæ. Dzisiaj ci±g dalszy, o³ jeees. Laughing
Cytat:
B. powiedz mi, ¿e nie rozczula Ciê ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=RrXxGoOSs2g

Ej no nie bierz mnie od tej strony, wiesz, ¿e zmiêknê. Ale przecie¿ o to chodzi³o.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Ojj, no rozumiem, rozumiem, no ale
Pffy, hot czy nie hot, w mojej 10 nie wiem czy by sie znalaz³

No w³a¶nie co do zaistnienia w tym temacie, to takie ³adne pocz±tki mia³ ten temat! Tyle ludzi co tu pisa³o.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 7:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Pffy, hot czy nie hot, w mojej 10 nie wiem czy by sie znalaz³

¯artujesz? Ok, to mo¿e zróbmy ten ranking Laughing

Cytat:
Najwiêksz± niespodziank± jest brak powo³ania dla Ignaczaka, który w ostatnich latach walczy³ o miejsce w kadrze z Piotrem Gackiem. Nie zawsze tê rywalizacjê wygrywa³, ale w Lidze ¦wiatowej wystêpowa³ regularnie. Tym razem libero Resovii przegra³ walkê z... kontuzj±. - Lekarz kadry zg³osi³ mi, ¿e Krzysiek ma kontuzjê ³±kotki. Prawdopodobnie potrzebna bêdzie artroskopia kolana. Mia³em twardy orzech do zgryzienia, ale wybór dokona³ siê sam - mówi Castellani, który rozmawia³ z siatkarzem Resovii. - „Ig³a" deklaruje, ¿e bêdzie gotowy do gry po wyleczeniu kontuzji - mówi Argentyñczyk. Potwierdza to Ignaczak. - Nie obrazi³em siê na reprezentacjê. Lekarz kadry po obejrzeniu wyników badañ stwierdzi³, ¿e prawdopodobnie potrzebny bêdzie zabieg. Nie cieszê siê z tego, bo nie lubiê byæ krojony. Odnoszê wra¿enie, ¿e ten sezon jest jednym z najlepszych w moim ¿yciu i mam nadziejê, ¿e po zabiegu wrócê do dyspozycji, któr± prezentowa³em w koñcówce ligi - mówi siatkarz.


Z jednej strony uff, z drugiej strony mam nadziejê, ¿e wszystko siê powiedzie. I pamiêtam dobrze jak po poprzedniej kontuzji Ig³a zajebi¶cie gra³

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Wto Maj 04, 2010 8:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
No kurcze nie wiem, nie robi³am ale takie oczywiste to nie jest Gust mi sie zmieni³, choæ On troche ostatnio wy³adnia³...Jak Plina Serio, patrze na takie zdjecie :



I tak my¶le jak on mi sie kiedy¶ nie podoba³.

Znaczy tak, gdyby liczyæ tylko polskich na pewno by tam by³, jak zagranicznych...Pewnie w drugiej pi±tce tej dziesi±tki tez, niech Ci bedzie

O kontuzji czyta³am, i rzeczywiscie troche to wyja¶nia powo³ania, no ale...Smutek

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sro Maj 05, 2010 11:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
choæ On troche ostatnio wy³adnia³...Jak Plina

Jak wino, im starszy tym lepszy.

martu¶ka napisa³:
Ok, to mo¿e zróbmy ten ranking

To mo¿e zg³aszam apel o rozci±gniêcie do setki ! Wtedy nie ma si³y, Wlaz³ik siê znajdzie. Laughing
Tylko czekajcie, przypomnê sobie czy znam tylu siatkarzy w ogóle.

Informacja o reperowanym Igle, trochê mnie udobrucha³a.
Cytat:
Odnoszê wra¿enie, ¿e ten sezon jest jednym z najlepszych w moim ¿yciu

Mam nadziejê, ¿e Castuch te¿ takie wra¿enie odnosi.
myys napisa³:
Tyle ludzi co tu pisa³o.

Nie¶miertelna trójka my¶lê, ¿e d¼wiga temat bez zarzutów. Laughing I jestem obiektywna.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
martuśka
PostWys³any: Sro Maj 12, 2010 7:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
P³eæ: Kobieta


Mario w koronie Laughing
I jak go nie kochaæ?
Piêkny by³ taki moment jak zaraz po zwyciêstwie Maniek i Misiek siê przytulili
A i Misiek mvp; czeka³am ca³y sezon na to!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 13, 2010 11:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
martu¶ka napisa³:
Mario w koronie

Król Mariusz pierwszy !
Ej, ale moje oczy od razu atakuje bicepsik mariuszowatego, a nawet odwa¿nie mogê napisaæ- biceps. A mi zawsze jawi siê jako taki w±t³y, a tu proszê ile zdjêcia miê¶niem zaj±³. Ale taka prêdko¶æ i si³a ataków przecie z byle czego siê nie bierze.
£ojezu¶ku, zaraz esej o muskulaturze pana Wlaz³ego wyskrobiê i to tyle mi zajê³a dopiero jedna rêka.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Siatkówka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Nastêpny
Strona 62 z 65

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Siatkówka


Wygenerowano w 0.118 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights