Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.16 - Un-American Graffiti

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Charlotte
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 4:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1535
Płeć: Kobieta
Skad: Krakow
taki odpoczyneki sprobowanie czegos bez wspomnien, emocji i inncyh zjaw z przeszlosci im pomoza. Co nie zmienia faktu, ze widac, ze pomiedzy LoVe dalej cos jest i zaden z nowych zwiazkow raczej nie bedzie latwy

_________________


"Let's get these teen hearts beating. Faster, faster
So testosterone boys and harlequin girls
Will you dance to this beat, and hold a lover close?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 4:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
No zdecydowanie po spojrzeniach Veronici i Logana bylo widac, ze jednak tak do konca nie czuja sie swobodnie, ze kazde z nich ma aktualnie innego partnera. Ale odpoczynek od siebie dobrze im zrobi i jestem ciekawa jak RT rozegra ich powrot.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 4:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
jesli chodzi o przeszlosc to masz.. madison... jak sie V dowiedziala ze kiedys tam logan z nia spal to byl powod ich 2 rozstania w tym sezonie......a co do zaangazowania to chyba z zaangazowaniem V bylo cos nie tak...

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 6:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Kurcze bylo gorzej niz sie spodziewalam, szczegolnie w watku Vero/Piz, zrobila to tylko dlatego, ze nie chciala byc sama [zreszta z Loganem tez juz sie z tego wlasnie powodu schodzila] i przez to czuje, ze jednak to potrwa bardzo krotko Confused A szkoda, bo mi sie na mysl o Loganie i Veronice cos w srodku wywraca, ta para tak nie pasuje do tego sezonu, ze szok.
Nie moglam, gdy Keith mowil do Piza Stosh, to chyba pierwszy raz, gdy tak go ktos nazwal :lol2:
W ogole cala sprawa z przyjeciem byla dziwna i w ogole, jedyne co fajne to to, ze Vero slicznie wygladala, juz od dawna jej sie to nie zdarzalo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bjk91
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 7:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 66
Płeć: Kobieta
Skad: Wroclaw
Ten odcinek podobal mi sie najmniej jesli chodzi o 3 serie. Zagadka kryminalna po raz pierwszy zupelnie mnie nie wciagnela. Miejmy
nadzieje ze nastepne odcinki beda lepsze ...

Ps. Vero/Piz - chce mi sie wymiotowac ...


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 8:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
zgadzam sie;/ blehh. nie wiem ale tego Piza nie lubie

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
riotgirl
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 8:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 26
Płeć: Kobieta
odcinek nawet mi sie podobal, chociaz zabraklo troche tego mrocznego klimatu. poprzednie sezony ogladalam w tvn (tzn. od pewnego momentu, ale zaleglosci nadrobilam pozniej). zdarzalo mi sie wstawac wczesniej i siedziec tak Shocked (zaznaczam, w tym sezonie tez juz sie takie momenty zdarzaly) mimo, ze bylam ledwo zywa. tym razem raczej zasnelabym z kawa w reku i tylko pare razy usmiechnela sie po drodze. nie, ze nie byl wciagajacy i w ogole, ale troche nieveronicowy.
najbardziej przypadla mi do gustu akcja z dowodami (lacznie z przypalaniem Wallace'a i Piza w barze) no i przede wszystkim Dick. niereformowalny, niepoprawny, niestaly, dziecinny, niesamowity przynajmniej on nie zawodzi. zapadla mi w pamiec tez reakcja Logana na docinki Mac o tym jak to zadzieral nosa w szkole, na co on odpowiedzial jak stary dobry Logan: czy my bylismy w tej samej szkole?

osobne miejsce nalezy sie oczywiscie watkom milosnym. Logan rzeczywiscie jest inny z Parker, ale nie szukalabym powodow w specjalnym zakochaniu. moze czuje sie winny, bo widac po tym jak patrzy na Veronice i jak go do niej ciagnie, ze czuje cos nie do swojej dziewczyny? albo wie, ze zawiodl Veronice przez brak pewnych zasad i teraz stara sie to zmienic grajac pseudo slodkie cieple kluchy? nie mowiac juz o wywolywaniu zazdrosci.
za to Veronica/Piz powstala, jak juz zostalo powiedziane, z samotnosci i tez uwazam, ze dlugo nie potrwa. nie mam nawet co o nich powiedziec, zbyt na sile. ale to zwiastuje powrot LoVe, wiec nie narzekam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 9:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Ehm, sprawa terrorystami nudna jak nie wiem, ale fakt, ze sie juz bardzo stesknilam za Vero pomogla mi przetrwac ta czesc

Akcja z ID byla calkiem niezla.

I jak bardzo chcialam, zeby Vero i Piz byli razem, to tak jakos dziwnie to wyszlo.. Vero najwyrazniej czula sie samotna i skrepowana, kiedy widziala Logana z Parker.

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
0lina
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 317
Płeć: Kobieta
no taki calkiem fajny odcinek, najlepsza ostatnia czesc z przyjeciem
oczywiscie mnostwo rzeczy nie zalapalam, ogladanie VM bez jakichkolwiek napisow jest dla mnie trudne, zwlaszcza jak Logan mamrota pod nosem Laughing
i tak powiedzcie mi o co chodzilo z tymi ID, Veronica im je zalatwila czy co? i czy Mac zerwala z tym Bronsonem?
Vero & Piz <3 szkoda tylko ze dla niej to nic nie znaczy.. ale scena przed winda jak ich Logan zobaczyl bosska

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
she
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
Vero im je dala w 9 odcinku o ile sie nie myle

Ja tez duzo rzeczy nie skapowalam..ale mam nadzieje ze napisy szybko sie pojawia i wtedy nadrobie wszystkie niejasnosci

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
0lina napisał:

i tak powiedzcie mi o co chodzilo z tymi ID, Veronica im je zalatwila czy co? i czy Mac zerwala z tym Bronsonem?

Nie, Mac sie tylko skarzyla podczas lunchu, ze byla z nim rano na wycieczce i dlatego jest padnieta.

A co do IDs to tak, dostali je od Vero.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
A dokladnie w prezencie za pomoc w lapaniu gwalciciela, a raczej w znajdowaniu odurzonych dziewczyn

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kit.kat
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 35
Płeć: Kobieta
Ale trzeba przyznac, ze te 2 (az 2!) pocalunki Piza i Vero byly urocze.
zeby tylko go okrutnie nie wykorzystala, bo do Piza jestem nastawiona totalnie pozytywnie!
No i teraz tydzieĂą bezsennosci...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:16 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Taki przecietny odcinek; nie wywolal we mnie skrajnych emocji; juz bardziej mi sie Gilmory podobaly... W sumie ladnie sie zachowal Piz, kiedy zrozumial idee just friends; wiedzial, kiedy sie wycofac. Watek V/L/P taaaki sztuczny...

Wydaje mi sie czy nie bylo proma do za tydzieĂą? Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Psycho Fans V.M. :P
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
hej a z kad wy sciagneliscie napisy do tego odcinka???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
buli_tychy
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
napisow nie ma jeszcze wiec musisz poczekac i nie wiadomo dokladnie beda

_________________
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^


WNB - Boze Prowadz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
juz niedlugo beda napisy bo grupa Hatak je robi i maja juz 75%

http://napisy.org/Tlumaczenie/Id007365

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:56 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
zobaczylam, rozczarowalam sie. wiecej postaram sie nie komentowac, bo sie ktos NA PEWNO oburzy. nienaturalne zachowanie postaci - to zdanie chyba najlepiej scharakteryzuje caly ten odcinek. to zabawne, ze logan w ciagu jednego odcinka ulegl calkowitej przemianie w starego dobrego meza w stosunku do calkiem obcej mu osoby (swietny partner i kochajacy chlopak). wyglada na to, ze problemy jakie mial sam z soba i swoimi sklonnosciami do bycia niegrzecznym zniknely w piorunujacym czasie. szkoda tylko, ze nie bylo dane nam zobaczyc tej magicznej rozdzki cudotworczyni i blyskotliwej inteligentki - parker. wszyscy zwolennicy bad boyow nie macie juz co liczyc na logana
no i zwiazek z pizem nie wiem jak sie moze komus podobac skoro veronica zdecydowala sie na tego kolesia z braku laku tylko szkoda mi jego. ktos tu bedzie mial zlamane serce.
jak zawsze nie podoba mi sie schemat: koles idzie do przodu i jest szczesliwy, laska w skryciu cierpi i udaje, ze tak nie jest. by wzbudzic zazdrosc wyplacze sie na ramieniu innego. kurcze telenowela meksykanska. juz wole by jednak skupili sie na zagadkach, bo zwiazki i relacje miedzyludzkie - to zdecydowanie nie dzialka roba thomasa i jego wspolpracownikow.
a co do akcji byla strasznie nudna. myslalam, ze chociaz wprowadza nas do tej trzeciej wielkiej zagadki

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 10:10 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
martuska napisał:
W sumie ladnie sie zachowal Piz, kiedy zrozumial idee just friends; wiedzial, kiedy sie wycofac.


No tak, ale przeciez ona poszla za nim i go pocalowala, tym samym zaprzeczajac idei just friends ^^ bo gdyby za nim nie poszla, to rzeczywiscie, zostaliby tylko przyjaciolmi, ale chciala wiecej... i ja sie tego trzymam.

powiem Wam tak: czasem z takiej sytuacji, ze dziewczyna decyduje sie na zwiazek bardziej z rozsadku i samotnosci, powstaje piekna i mocna wiez, po jakims czasie zamieniajaca sie w milosc. tak jest i niech nikt nie zaprzecza! nie zawsze sie tak zdarza, ale znam pare takich przypadkow, ze ze zwiakow z rozsadku polaczylo sie pare malzeĂąstw, bo w miedzyczasie zdazyli sie pokochac (: i sa razem do tej pory, bardzo szczesliwi.

wiec nie umniejszajcie wartosci zwiazkow poczatkowo bez wielkiego uczucia, bo milosc nie polega tylko na wybuchu silnego, szalonego uczucia od samego poczatku! czasem rodzi sie powoli, i jest rownie mocna.

wiem, ze tak nie bedzie w przypadku Viz, ale gdybym to ja pisala scenariusz do finale...

podobno Vero i Piz beda w tym zwiazku bardzo... namietni ;3 ponoc jak nigdy z Loganem

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ilez ostatnio rozczarowaĂą, nie dosc, ze GA to jeszcze VM.
Vero i Piz to watek na ktory naprawde dlugo czekalam i mialam nadzieje, ze ich storyline zostanie ladnie pociagnieta, a skoro tak kiepsko sie zaczelo to boje sie nawet myslec jak kiepsko sie to skoĂączy.
Oczywiscie uwazam, ze Piz byl very cute kiedy ot tak pocalowal Vero, a pozniej mial taka usmiechnieta mine jak wychodzil...to bylo sweet.

Sprawa z wandalizmem, taka sobie...
spodziewalam sie czegos much better.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
bluevein napisał:
Vero i Piz to watek na ktory naprawde dlugo czekalam i mialam nadzieje, ze ich storyline zostanie ladnie pociagnieta, a skoro tak kiepsko sie zaczelo to boje sie nawet myslec jak kiepsko sie to skoĂączy.

No wlasnie to samo mnie boli, skoro to sie tak zaczelo, to nawet nie chce myslec jak sie zakoĂączy Rolling Eyes Mimo wszystko mam jeszcze nadzieje na jakies fajne scenki z nimi...

bluevein napisał:
spodziewalam sie czegos much better.

Exactly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
buli_tychy
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 1:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
inge napisał:
martuska napisał:
W sumie ladnie sie zachowal Piz, kiedy zrozumial idee just friends; wiedzial, kiedy sie wycofac.


No tak, ale przeciez ona poszla za nim i go pocalowala, tym samym zaprzeczajac idei just friends ^^ bo gdyby za nim nie poszla, to rzeczywiscie, zostaliby tylko przyjaciolmi, ale chciala wiecej... i ja sie tego trzymam.


tru zgadzam sie z Toba !
btw Piz jest barwna i fajna postacia serialu

_________________
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^


WNB - Boze Prowadz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
pauliskaa88
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 6:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1399
Płeć: Kobieta
Skad: Zambrow
Obejrzalam ten odcinek bez wiekszych emocji. Myslalam, ze to bedzie cos lepszego. Ciekawa jestem bardzo jak dalej sie potoczy relacja Piz/Vero

_________________
Logan: I thought our story was epic, you know? You and me.
Veronica: Epic how?
Logan: Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed, epic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Eco
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 6:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 18
Płeć: Kobieta
ogladalo sie ten odcinek tak.. o. w sumie bez jakis wiekszych emocji. moze dlatego ze w zasadzie wszystkie ciekawe momenty byly juz po tysiac razy ogladane i omawiane dzieki zdjeciom i zapowiedziom.. czekam na to co bedzie dalej.
tez czekam na to jak rozwinie sie relacja p/v, ale puki co piz jest moim zdaniem "klinem" na logana.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
fonnika
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 7:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
sprawa z terrorystami nudna, ale ta z ID juz lepsza. ogolnie spodziewalam sie czegos duuuuuzo lepszego po takiej dlugiej przerwie. na Logana i Parker nie moge patrzec, sa tacy slodcy, ze az sie niedobrze robi. natomiast wbrew temu, co sama zawsze mowilam, ze V. i Piz to absolutnie nie, jestem zadowolona z tego, ze sie tak potoczylo i scena z Loganem w windzie, jak oni sie calowali byla najlepsza scena odcinka. mam nadzieje, ze dalej bedzie lepiej. no i fajnie by bylo jakby juz bylo wiadomo, jaka sprawa bedzie sie ciagnela przez najblizsze odcinki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.16 - Un-American Graffiti


Wygenerowano w 0.080 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights