Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.16 - Un-American Graffiti

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miss_johny
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 6:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Jak srednio lubilam tego Piza to teraz bardzo podobalo mi sie ze sie pocalowali, Logan stal sie taki beznadziejny ostatnio ze nie wiem... Wreszcie troche swiezosci w serialu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
karolajna87
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 7:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Skad: Paryz Polnocy
obejrzalam i w sumie nie powalil mnie ten odcinek na kolna. chyba jeden z najbardziej naciaganych epizodow. ale to jest tylko moje zdanie.

tyle dobre ze poziom zartow i sama postac Veronici nadal jest blyskotliwa, i nie nuzaca.


Logan za to mnie frazni swoja coraz wieksza nijakowoscia.

jak mozna z badboya zrobic cieple kluchy?

Piz mi sie podoba, tylko myslalam ze bedzie bardziej burzliwie z ich pocalunkiem. tak banalnie wyszlo.

a i watek z ID byl moim zdaniem jakis bezosobowy. a poza tym terroryzm lizniety i niedokonczony wedlug mnie.

czekam na cos lepszego w kolejnym odcinku.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Monisiaja
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 7:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Skad: Gniezno
Ja wlasnie dzisiaj obejrzalam odc 16 i byl taki nawet ale nie popieram zwiazku Piza i Veronici.....
Najbardziej to mi sie podobalo to w klasie i te dowody

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Heh, tez jestem swiezo po ogladnieciu odcinka
W klasie bylo najlepiej, v dowalila mlodemu o strazaku ;d

Czy ja wiem, ze zwiazek Piz+Veronica bedzie taki zly?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kulek
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 33
Płeć: Kobieta
Skad: biorÂą siĂŞ dzieci ? :P
Powiem szczerze... Jak dla mnie to bardzoo zly ... Veronica + Piz = niewypal ... V rozni sie strasznie od Piza ... Ona ma charakter ostry ... i w ogole , a on jest jak Baba lub jak chlop bez jaj ... ;d hehe... Veronica i Logan - to juz cos ... ;d pozdrawiaam...;d

_________________
aj law ju!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Glam
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
...brrrr... jak juz koniecznie chca rozdzielic Logana i Veronice to mogli dac jej przynajmniej w zamian jakiegos kolesia z charakterem a nie takie bezosobowe warzywko nie moge go zniesc Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kulek
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 33
Płeć: Kobieta
Skad: biorÂą siĂŞ dzieci ? :P
Hej... ! Masz calkowita racje ... ;d Juz nawet Dick bylby lepszy .... ;d Haha... A Logan i Parker ... ;| Pozwolcie , ze to pozostawie bez zadnego komentarza - kompletna zalamkaa... Ale miejmy nadzieje , ze na koniec 3 serii Logan i Vero beda razem.... ;d Jeaa ... Pozdr

_________________
aj law ju!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
veronika-imi
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
Obejrzalam dzis ten dlugo oczekiwany odcinek i przyznaje, ze nic mnie szczegolnie nie urzeklo. Ten tort ze zdjeciem byl straszniee infalnylny a Piz i Vero....jakos mnie to nie przekonuje. Na szczescie jest jeszcze czas i kolejne odcink,i ktore zapowiadaja sie ciekawie chociazby przez powrot bad Loganka.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Kulek
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 33
Płeć: Kobieta
Skad: biorÂą siĂŞ dzieci ? :P
Skad wiesz , ze wroci dawny Logan .. ? A i co do odcinka to masz calkowita racje ... :* I do Piza i Vero tez... Pozdr :*

_________________
aj law ju!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Glam napisał:
...brrrr... jak juz koniecznie chca rozdzielic Logana i Veronice to mogli dac jej przynajmniej w zamian jakiegos kolesia z charakterem a nie takie bezosobowe warzywko

No tak, bo przeciez Logan to taki z charakterem byl placzac do poduszki Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kulek
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 33
Płeć: Kobieta
Skad: biorÂą siĂŞ dzieci ? :P
No racja ta jego " zaloba " byla wprost zalosnaa .. Ale Piz to jednak co innego ... Poprostu brak mi u niego jaj ... no i tyle .. ;d hihi ... A Logan ma na koncie przeciez ratowanie Verki z roznych opresji / inaczej mowiac ratowanie zycia ... I to sprawia , ze Logan ma jaja , ktorych Piz jest wedlug mie pozbawiony .. !! :*

_________________
aj law ju!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja zdecydowanie wole w tej chwili Piza niz takiego nijakiego Logana. Piz przynajmniej od poczatku byl bardziej spokojny i ulozony, a Logan z fantastycznej postaci przeistoczyl sie w takiego Duncana...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Monisiaja
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 30 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Skad: Gniezno
Ja bym chciala starego Logana Wiecie wydaje mi sie ze on jak kochac to kochal tak na prawde tylko Vere i Lilly no moze tam jeszcze kogos Rolling Eyes ale juz nie pamietam....
Piz moze i nie jest taki zly ale ja go nie lubie i nawet chyba juz ktos wspominal ze jezeli Logan i Vero mieli by sie rozstac to juz nawet Dick byl by lepszy Co racja to racja ale niech oni sie nie rozstaja Wink Wink pzdr.. Kiss Kiss
_______________________________________________


Veronica + Logan = Big , true LOVE
Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kulek
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 33
Płeć: Kobieta
Skad: biorÂą siĂŞ dzieci ? :P
Sophia napisał:
Ja zdecydowanie wole w tej chwili Piza niz takiego nijakiego Logana.
Hmm... Moze i na teraz Piz jest dobry , ale na stale nie ma mowy ! Teraz uwazam , ze Logan i Veronica powinni od siebie odpoczac ... Ale czy pakujac sie w nastepny - nieprzemyslany a wrecz spowodowany brakiem drugiej osoby a nie z milosci zwiazkiem ...? Tak tylko przybedzie problemow i zlamanych serc .. Mogli by sobie na pare odcinkow wogole dac spokoj z jakakolwiek LOVE .. :* Mam nadzieje , ze do koĂąca tej serii wszystko sie jeszcze zmieni - Logan wroci do dawnego " JA " Veronica nie bedzie wpadac ze zwiazku w zwiazek - no i w tedy LOVE ich powroci ... I takiej wersji sie trzymajmy :*

_________________
aj law ju!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Glam
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 10:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Trish napisał:
Glam napisał:
...brrrr... jak juz koniecznie chca rozdzielic Logana i Veronice to mogli dac jej przynajmniej w zamian jakiegos kolesia z charakterem a nie takie bezosobowe warzywko

No tak, bo przeciez Logan to taki z charakterem byl placzac do poduszki Rolling Eyes


no ja nie mowie, ze obecny Logan mi sie podoba, ale mysle, ze przydalby sie ktos kto by troche to wszystko ozywil, ktos charakterystyczny- a Piz to taka....hmmm....ani specjalnie zabawny, ani bystry-niczym sie nie wyroznia- jest jak na moj gust zbyt mdly jak dla Veronici Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 12:01 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Stary Logan nie wroci i tyle, ta postac po prostu ewoluowala i zostanie taka jak jest. A co najzabawniejsze jego przemiana wynika po czesci wlasnie z milosci do Veronici.
I mi tez nie podoba sie ewentuany zwiazek Veronica/Piz w takiej formie jak to mielismy w tym odcinku, ot tak bo byl pod reka, mam nadzieje na cos wiecej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 9:03 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
hehehe.. niby kobietki chca miec milusich chlopaczkow i wogole.. sweet.. ale tu widze wiekszosc woli hardcore:D kazdy sie czasem zmienia:D a verka to nie wiem czy by chciala takiego starego logana bez boya ktoiry to na laseczki wyskoczy z dickiem... czy cus takiego:D ale przyznam ze ta jego zaloba to przeginka:D

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 9:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
hehe. ejjj ,lduzie! troche wiecej entuzjazmu! to nasz jeden z ulubionych seriali.
mozliwe,ze odcinek nie byl,tym na co czekalismy,ale dlatego, ze ogladalam znow FRESH Veronice po tak dlugim czasie i troche sie stesknilam, moge powiedziec, ze odcinek mi ise podobal.
I nawet ten Piz jest teraz ok. Nie pochwalam,aby zostal z Vero na dluzsza mete,ale narazie jest spoko.
Pokazali bardzo wyraznie,ze Vero kochala Logana, bo jej spojrzenie na tort...moze i zalosne, ale...
narazie czekajmy, bo jak juz ktos wczesniej wspomnial, Season Finale MUSI byc swietny QUICK, QUICK! Where's that bitch?

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Maddie napisał:
hehehe.. niby kobietki chca miec milusich chlopaczkow i wogole.. sweet.. ale tu widze wiekszosc woli hardcore:D kazdy sie czasem zmienia:D a verka to nie wiem czy by chciala takiego starego logana bez boya ktoiry to na laseczki wyskoczy z dickiem... czy cus takiego:D ale przyznam ze ta jego zaloba to przeginka:D


ja zawsze mowie, ze na ekranie wole ogladac bad boyow, nawet tych zreformowanych, ale w prawdziwym zyciu bedac na miejscu veronici wybralabym leo piza w zadnym z mozliwych przypadkow bym nie wybrala. od poczatku kreuja go na pierdole (pierwsza scena - ukradli mu jego rzeczy), a bycie grzecznym i milym nie musi isc w parze z byciem totalna pierdola. facet musi miec troche ikry w sobie

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:25 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
lady_m4ryjane napisał:
od poczatku kreuja go na pierdole (pierwsza scena - ukradli mu jego rzeczy)


aaa no tak, kazda osoba, ktorej ukradziono cos kiedys jest totalna pierdola mnie nieraz cos zwineli i nie czuje sie z tego powodu pierdola fakt, zostawil otwarty samochod, co dla NAS, Polakow, jest niepojete, ale im bardziej na zachod, tym wieksza tendencja do tego, zeby nie zamykac aut, domow, itd. np. w Holandii czy Szwecji mozesz zostawic auto na ulicy z kluczykami w srodku, a i tak go nikt nie ukradnie. Wiec jest po prostu ufny ;D

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
greensun
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 11:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 207
Płeć: Kobieta
coz o to moje refleksje na temat tego odcinka:
zagadka rozwiazywana przez Vero nie byla wciagajaca, ani troszke mnie zaciekawila, watek przyjecia dla Parker byl pokazowka Logana i jednoczesnie zapelnieniem czasu na tasmie filmowej, Keith w roli szeryfa jest z deczka przynudzony a Piz raczej nie zdobedzie serca Veronicy jest on plastelina ktora musi zalatac dziure po Loganie. Co tam jeszcze? Jestem nie zadowolona oczekiwalam jakiegos mocniejszego wejscia wiekszej zachety widzow do ogladania VM a tu nic nadzwyczajnego
Confused

_________________
"Lecz czasem dziwny glos przed siebie kaze biec
I na powietrze wyjsc gdy pada deszcz"

Nocnym pociagiem az do koĂąca swiata - Myslovitz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 11:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
ten odcinek to nuda.. to fakt.. ale mamy nadzieje ze kolejne przyniosa wiecej ciekawych zagadek:D i bardziej intrygujacych:D

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 12:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
greensun napisał:
coz o to moje refleksje na temat tego odcinka:
zagadka rozwiazywana przez Vero nie byla wciagajaca, ani troszke mnie zaciekawila, watek przyjecia dla Parker byl pokazowka Logana i jednoczesnie zapelnieniem czasu na tasmie filmowej, Keith w roli szeryfa jest z deczka przynudzony a Piz raczej nie zdobedzie serca Veronicy jest on plastelina ktora musi zalatac dziure po Loganie. Co tam jeszcze? Jestem nie zadowolona oczekiwalam jakiegos mocniejszego wejscia wiekszej zachety widzow do ogladania VM a tu nic nadzwyczajnego
Confused


ten odcinek nie bylby najgorszy gdyby byl ktoryms z koleji ale, ze to odcinek po dluzszej przerwie zapowiadajacy wielki powrot vm to wyszla z tego straszna kaszana.

piz jest pierdola we wszystkim co robi, a nie tylko w pierwszej scenie choc pierwsza scena juz nas odpowiednio wprowadzila w to czego mamy sie spodziewac. a wlasciwie nie pierwsza tylko druga, bo w pierwszej to go zatkalo na widok veronici, ze niemal nie mogl z siebie slowa wydusic nudy, nudy i jeszcze raz nudy. to okreslenie z plastelina bardzo trafne. wiadomo, ze postac musi byc bezproblemowa by szybko sie ja dalo z vera zeswatac.
jeszcze co do poprzednich porownan mi sie parker nie kojarzy z hannah. hannah byla jeszcze mlodziutka i glupiutka z powodu swojego wieku. z tego co mowila, logan byl jej pierwszym chlopakiem, pierwsza randka itd. parker ma juz swoj wiek, a poziom inteligencji nizszy niz u hanny. umie sie tylko usmiechac i ladnie wygladac. nie wiem czemu ma tyle zwolennikow skoro tak strasznie chciala udupic dicka (ktorego tyle osob tu uwielbia) i cale jego bractwo. oburzala sie na veronice, ze ta ratuje chlopcow oczyszczajac ich z zarzutow i chce znalezc prawdziwego gwalciciela. oceniam parker przez pryzmat wiekszosci odcinkow, w ktorych byla taka jak pisze powyzej. od poczatku kreuje sie ja na glupia blondynke, a teraz probuja wprowadzic nagla zmiane, ktora do mnie nie przemawia. ta nagla nienaturalna przemiana w slodka i martwiaca sie o zdanie very kolezanke jest sztuczna. zreszta jak cala ta postac.
ciesze sie chociaz, ze przypomnieli sobie w tym odcinku o wallacie i mac.

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bjk91
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 1:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 66
Płeć: Kobieta
Skad: Wroclaw
w sumie po obejrzeniu tego odcinka drugi raz, kiedy juz ochlonelam stwierdzam, ze nie jest on az tak zly ... owszem, nie jest to cos na co czekalam, rozczarowania nie ukrywam, ale nie zsylam go na samo dno;]
Miejmy nadzieje ze Rob Thomas jeszcze nas zaskoczy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 2:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Najlepsze jest to, ze sciagnal mi sie ten odcinke niecaly do 32 minutu chyba i nie widzialem najlepszej sceny ma ktos moze na youtuba??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.16 - Un-American Graffiti


Wygenerowano w 0.097 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights