Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.16 - Un-American Graffiti

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justysia190
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 9:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 5
Płeć: Kobieta
Skad: Zabrze
mnie sie wydaje, ze Logan kochal tylko Lilly i Vercie :d ta reszta to poprostu no, hmmm, kazdy chlopak jakby nie bylo ma potrzeby nie? moze musial je poprostu zaspokoic a tak myslac o zwiazku V/L to sama juz nie wiem, czy chce, zeby byli razem. No niby tak powinno byc, bo to wielka milosc, ale kiedy nasz drogi Logan zrobil sie taki... miekki, to wszystko traci swoj urok. Faktem jest, ze zrobil sie taki nie bez powodu, moze milosc go odmienila, chcial sprostac oczekiwania Veroniki i zrobilo sie z niego to, co sie zrobilo... Coz, zycie jest brutalne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Brawurka:*
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 4:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 867
Płeć: Kobieta
Skad: 100 - Lica
Jak dla mnie Logan i Vero nie wygladaliby juz razem tak samo jak dawniej. Ja jestem za tym, zeby Piz i Vero byli razem jak najdluzej, bo przypominaja mi troche poczatkowe LoVe. Teraz chce aby Logan trzymal sie z dala od Vero i zeby byl z ta swoja Paker. Wiem, moze to troche brutalne... ale coz. Takie jest moje zdanie. Jestem w team Piz!

_________________

'nie bojĂŞ siĂŞ zgasiĂŚ iskry co gna w sercu nam!'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
doma
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 4:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
faktycznie. masz racje. bo to nasze najprawdziwsze LoVe bylo takie impulsywne! i Piz i Vero zachowuja sie podobnie. ja tam mysle, ze Logan i Veronica musza od siebie chwile odpoczac, a potem na pewno musi byc stare dobre LoVe,bo Dick rozkreci Loganka i zrobi go takim jakim byl w 1 i 2 sezonie:D oby!

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Brawurka:*
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 5:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 867
Płeć: Kobieta
Skad: 100 - Lica
Racja doma Mam nadzieje, ze tak bedzie. Bo oczywiscie nie jestem tak dokladnie przeciwna LoVe, tylko sadze, ze na razie nie mam ochoty ogladac ich razem. Zdecydowanie na teraz bardzo podoba mi sie para Vero&Piz

_________________

'nie bojĂŞ siĂŞ zgasiĂŚ iskry co gna w sercu nam!'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Caroline Mars
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 03 Mar 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 393
Płeć: Kobieta
Skad: - - - - -
tez sie zgodze ze Vero musi odpoczac od Logana, ale czy musial to byc Piz?? mi on jakos nie pasuje do V, ale Logus tez powinien narazie trzymac sie z daleka Wink

spytam tak retorycznie: gdzie jest Weevil?

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ala.wzs
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
Oj... mi tez brakuje Weevila Ciekawe jaki bedzie jego powrot

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Freya
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 2181
Płeć: Kobieta
Skad: Tatooine
o matko! ta scena na samym poczatku jak Vero sie rzuca na ziemie w iscie dramtycznym stylu rodem z filmow akcji byla boska xD

[ Dodano: Czw Maj 24, 2007 9:49 pm ]
hmm... ostatnia scena Vero&Piz&Logan byla bezbledna i przylaczam sie do tego, ze LoVe stracilo swoj pierwotny urok, ciagle sie klocili i wogole wiecej bylo miedzy nimi negatywnych emocji niz tych pozytywnych faktycznie lepiej bedzie, jesli pobeda z kims innym, moze do siebie jeszcze wroca, ale nie wiem czy to byloby jednak dobre dla nich...
jeszcze co do watku Logan & Parker... ten tort byl okropny tzn.bylby, gdybym byla na miejscu Vero, a poniewaz to ona jest glowna bohaterka, to wszystkie te zdarzenia odbieram bardzo osobiscie, niejako wczuwajac sie w jej postac tort byl niewporzadku, po prostu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
meduza
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 12:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 23
Płeć: Kobieta
Mi sie podobal ten odcinek, bo nareszcie byli wszyscy glowni bohaterowie. Cos mi sie wydaje, ze Mac jednak nie bedzie z Bronsonem tylko z Maxem.

Zachowanie Logana i Veronici rzeczywiscie sztuczne, szkoda tylko, ze krzywdza Parker i Piza, ktorego dzisiaj polubilam.

Zagadka o grafitti nie byla moze najciekawsza, ale chyba nie kazda sprawa kryminalna musi byc zapierajaca dech w piersiach (nawet w tym serialu).

Keith okazal sie strasznie ostrym szeryfem, ale sprawiedliwym. Nie poblaza nawet znajomym. Odnioslam wrazenie, ze ten odcinek to propaganda na rzecz zycia w trzezwosci osob ponizej 21 roku zycia oraz tolerancji wobec Arabow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Madziula
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 12:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 303
Płeć: Kobieta
Skad: stad
LOVE oK ale ja lubie piz'a i jestem za v i Piz'em , a Loganowi niech bedzie zal bo to znowu przez niego zerwali przez jego klamstwa

no... ale przy Piz'ie i V nie ma takich fajerwerek jak przy Love

odcinek ok

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Freya
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 2:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 2181
Płeć: Kobieta
Skad: Tatooine
no wlasnie... bo niby LoVe zmienilo sie, ale tak naprawde wiekszosc z nas nadal jest za ta para mimo, ze logika nakazywala by definitywnie zakoĂączyc ten zwiazek a gdzie indziej beda takie "fajerwerki", jak to okreslila Madziula, jak nie miedzy Veronica a Loganem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Anell
PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 5:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 64
Płeć: Kobieta
Nawet fajny byl ten odcinek Lamb to jest koles hehe... Troche nudnawo bylo na poczatku,ale koniec byl super...
Ja chce,zeby Ver byla z Piz'em

_________________
VERONICA MARS//THE BEST//KRISTEN BELL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
foragain
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
wszscy mowili o Pizonicie ale dopiero teraz widze Âże bedzie

odcinek byÂł sredni bo sprawa z tym graffiti taka nijaka

Dobrze Âże Keith sprawdziÂł swoich podwÂładnych czy dobrze wywiazujÂą sie z praacy i dowiedziaÂł sie ze za czasĂłw Lamba brali poprostu ÂłapĂłwki i nic ich nie obchodziÂło co sie dzieje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.16 - Un-American Graffiti Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.16 - Un-American Graffiti


Wygenerowano w 0.068 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights