Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

PiÂłka NoÂżna

Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » PiÂłka NoÂżna
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timon
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 11:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Nie ma tu takiego tematu a to bardzo wazny sport, mam nadzieje nie tylko dla panow..ale rowniez dla kobiet...
A wiec ulubione druzyny, mecz, zawody, pilkarze..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Arrow
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 2:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
Skad: 3City
no sport bardzo wazny
jakos nie lubie ogladac, wlasciwie to nie lubie meczow niczego ogladac bo to jest nudne, najlepsze sa skroty z najlepszymi akcjami
zawsze wolalem grac, w cokolwiek, duzo ciekawsze
niestety od 4 lat wszyscy znajomi albo przestali grac albo zaczeli grac w jakis amatorskich klubach, gdize poziom jest dla mnie o duzo za wysoki wiec nie liczac chyba z 4 meczow to od tamtego czasu nie gram

ulubiony klub: AC Milan
pilkarz: JosĂŠ Luis Chilavert, wlasciwie bramkarz z Paragwaju. Do niedawna byl rekordzista w ilosci zdobytych goli wsrod bramkarzy

_________________
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 5:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Arrow to juz widze w Tobie wielkiego wroga co do pilki, poniewaz jest wiernym fanem JUVENTUSU...a co do pilkarzy ulubieni G. Buffon, S. Gerard..ja tam lubie ogladac mecz..a szczegolnie Lige Mistrzow..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Arrow
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 9:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
Skad: 3City
no nie, dlaczego wiekszosc ludzi, ktorych znam kibicuje Juve albo Barcelonie?
nie lubie obu tych klubow

_________________
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kitty
PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 7:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 28
Płeć: Mężczyzna
No to moze ja przypadne do gustu, bo moim ukochanym klubem jest Real Madrid. Wiem ,wiem, ze teraz nie jest 'modne' kibicowanie Realowi, ale co poradzic, milosc jest slepa Rolling Eyes
A w tym tygodniu rusza Liga Mistrzow, omg ile ja na to czekalam wkoĂącu poogladam jakis konkretny mecz.

_________________
...Dzis sie raczej nie zalamie, nic z tego nie bedzie!
Jesli chodzi o klopoty to mam slaba pamiec...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Real Madryt z calym szacunkiem marnuje dobrych zawdonikow Beckham, Owen..itp.
A co Ligi Mistrzow to nareszcie zgadzm sie z Toba Kitty tez na to dlugo czekalem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Przewoz
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 12:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2952
Płeć: Mężczyzna
Skad: Katowice
Ulubiony klub: Manchester United
Ulubieni pilkarze: Cristiano Ronaldo, Fernando Torres, Wayne Rooney

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
timon
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 3:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Oooo i to lubie!!
Manchester United swietny klub moj ulubiony w lidze angielskiej zycze zwyciestwa w Lidze Mistrzow!!!
Fernado Torres bardzo utalentowany gracz!!!
A Cristano Ronaldo prosz Wink
http://www.youtube.com/watch?v=BycvRfhFYlo
to mowi samo za siebie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 4:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
uwazam, ze pilka nozna jest najlepszym sportem, ale nie kibicuje zadnemu z klubow. Jestem taka bierna fanka tego sportu, ogladam Mistrzostwa, chodze na mecze moojej klasy i im kibicuje i sama chodze na dodatkowe zajecie pilki noznej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Przewoz
PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 5:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2952
Płeć: Mężczyzna
Skad: Katowice
timon dziekuje za wsparcie w Premiership Mam nadzieje, ze i w Lidze Mistrzow Diablom sie powiedzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
timon
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 6:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Wczorajsze wyniki:
Celtic - Milan 0:0
PSV - Arsenal 1:0
Lille - Man Utd 0:1
Real Madryt - Bayern Monachium 3:2

Co o tym sadzicie???
Welug mnie najbradziej zaskoczyl PSV..niestety wygral real Sad Man Utd tak jak myslalem wygral no i Celtik ktory ma male szanse na awans..ale zycze im szczecia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Jaka ja jestem wsciekla!
Nie wyobrazam sobie nie ogladac Ligii Mistrzow, ale niestety w tym roku chyba nei bede miec wyboru.

nsport, kurde

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Arrow
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 114
Płeć: Mężczyzna
Skad: 3City
Milan nie wygral
Arsenal przegral
reszta wynikow mnie za bardzo nie interesuje, no ale akurat jakbym musial wybierac to w tamtych bym wybral zwycieskie druzyny

_________________
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 7:01 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
AS Roma 0:0 Olympique Lyon
FC Barcelona 1:2 Liverpool FC
FC Porto 1:1 Chelsea Londyn
Inter Mediolan 2:2 Valencia CF
..powiem szczerze ze sie troche zdziwilem..przedewsztkim Interem ktory swietnie gra w Seria A niezle meczyl sie z Valencja i to u siebie...no Roma zremisowla z Lyonem Barca przegrala jak dla mnie niezasluzenia z Licerpoolem przez bledy bramakarza no i Porto nie dalo sie pokonac Chelsea co mnie bardzo cieszy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Joanne
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 8:42 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: zowad ;)
No dobra, jestem prawdziwa fanatyczka tego sportu, wiec pewnie sie rozpisze ;D Co prawda ogladalam tylko skroty + ostatnie 30 minut meczu Barca - Lpool, ale takie niestety sa warunki w podrozy ;d
Barcelona - Liverpool - Jakos spodziewalam sie czegos wiecej po tych druzynach. Mecz byl niezly, dostarczyl wielu emocji, mimo to nie spelnil moich oczekuwaĂą jako hit 1/8 Co do samej gry: Barca grala po prostu slabo i moim zdaniem przegrana jest jak najbardziej zasluzona. Liverpool gral w tym meczu lepiej, a bramka Riise - majstersztyk I mimo ze sa ogromnym rywalem mojego kochanego klubu, to w tym dwumeczu kibicuje wlasnie Czerwonym (chociaz to i tak nic dziwnego, bo Barcelony nienawidze jeszcze przed kibicowoaniem jakiemukolwiek klubowi ;d)
Jesli chodzi o inne mecze: Celtic dzielnie bronil sie przed Wlochami, lubie ich i mam nadzieje, ze Szkoci jakos jednak przecisna sie dalej. Arsenal zawiodl. Z mojego punktu widzenia to bardzo dobrze i zycze druzynie Arsena Wengera jak najgorzej, ale gdzies w glebi duszy mam dosc tego, ze wszystke uznazne kluby, ktore powinny oczarowywac swoja gra, po prostu schodza powoli na dno... Ale mam nadzieje, ze cos sie jeszcze zmieni
A Porto - Chelsea... Jakos mecz mi za bardzo nie przypadl do gustu, po skrotach widac bylo, ze moi The Blues sobie nie radzili, ale w zasadzie to sie im nie dziwie po tym, jak na samym poczatku meczu z boiska zszedl Terry. Znowu. A przeciez w lidze juz dosc naogladalismy sie defensywy bez JT, ktora i tak jest w rozsypce Confused
Tyle na temat LM ;D
Jesll chodzi o moj klub: jak pewnie sie domysliliscie - Chelsea. Taak wiem, teraz kibicowanie Niebieskim jest w modzie itd., maja mnostwo pieniedzy i znajduja sie w swiatowej czolowce, ale nie za to ich lubie. Kocham ich w szczegolnosci za sezon 04/05, brawa dla chlopakow Kibicowac zaczelam po dwumeczu w 1/8 finalow LM z Barcelona. Przegrali, ale nieslusznie grali w 10 (symulowanie Messiego ostatecznie mnie dobilo xd), no i spodobala mi sie ich determinacja, gra do koĂąca. Ciagle starali sie zdobyc bramke, nie poddawali sie i to mnie tak urzeklo. Poszperalam wiecej o klubie itd., no i skoĂączylam jako fanatyczka
Ech, sorry, za bardzo sie chyba rozpisuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 8:51 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Nie przepraszaj pisz ile chcesz Wink
A co do meczy to masz racje, ze defensywa Chelsea bez J. Terrego to nie to samo..ale cos w tu roku wogole Chelsea nie idze w lidze angielskiej nie maja pierwszego miejsca chociaz ostatnio wygrali puchar angli z Arsenalem z tego co wiem, ogladalem skrot nawet ladny mecz...ale nie martw sie Joanne raczej awansuja dalej w Lidze Mistrzow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Joanne
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 9:01 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: zowad ;)
Tak, wygrali Ech, wracalam wtedy z ferii i kiedy uslyszalam o tym w radiu, zaczelam pisxczec, wrzesczec i w ogole nie dalo sie ze mna wytrzymac Potem niestety nastroj mi troche oklapl: sytuacja z Terry`m (na szczescie wypisali go juz ze szpitala), no i w Arsenalu w ogole nie bylo podstawowych graczny, Wenger wystawil samych mlodziakow Mimo to ciesze sie z trofeum, mam nadzieje, ze doda to Chelsea wiecej pewnosci siebie, bo jak zauwazyles nie graja tak jak kiedys. O lige nieco sie martwie, Manchester spisuje sie wspaniale, jednak mam nadzieje ze The Blues sie podniosa Jesli chodzi o Lige Mistrzow tez mysle, ze powinni przejsc dalej, bardzo chcialabym aby zagrali w finale

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 8:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
No widzialem ten faul na Terrym i wygladalo to strasznie, naprawde powaznie ale na szczescie nic powaznego mu sie nie stalo, a co do Ligi Angielskiej to Manchester gra bardzo dobrze, i powiem szczerze, ze The Blues nie maja szans na pierwsze miejsce Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dosiare
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 3:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Knw
witam ja tez jak widzialam ten faul na terrym sie przerazilam. Kibicuje Chelsea od 2 lat a Terry i Lampard to moi ulubieni zawodnicy. Moze i Chelsea nie ma szans na wygranie ligi to i tak grajha dobrze jak na takie klopoty zkontuzjami itp. pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
karoolcia91x
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 4:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Skad: Chelm
jako dziewczyna nie przepadam za sportem, ale lubie siasc czasem przy dobrym meczu
rzadkosc w tych czasach
ale moj brat trenuje pilke od 8 lat i zawsze bylam na kazdym turnieju wiec mecze to ja mam na codzien

_________________
~*przyjazĂą to skarbca zglebienia, skarbca o niezliczonej fortunie...*~

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
timon
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
karoolcia91x napisał:
jako dziewczyna nie przepadam za sportem, ale lubie siasc czasem przy dobrym meczu
rzadkosc w tych czasach
ale moj brat trenuje pilke od 8 lat i zawsze bylam na kazdym turnieju wiec mecze to ja mam na codzien

...Czego uwazasz ze w dzisiejszych czasach dobry mecz to rzadkosc, oczywiscie jak sie tylko oglada Lige Mistrzow oraz Mistrzostwa swiata to sie nie dziwie bo pilkarze sa pod wielka presja ladne mecze sa zawsze w Lidze danego kraju bo nie ma presji i wtedy mozna sie wykazac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
jak ogladam jakies mecze to prawie nigdy Polskiej Ligi bo za bardzo sie wtedy denerwuje..krzycze do tego telewizora i potem mi cisnienie skacze

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
karoolcia91x
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 154
Płeć: Mężczyzna
Skad: Chelm
Timonie
mialam na mysli, ze rzadkosc, kiedy dziewczyna siada ogladac mecz ;D to mialam na mysli
pzdr

_________________
~*przyjazĂą to skarbca zglebienia, skarbca o niezliczonej fortunie...*~

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Fury
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 5:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2452
Płeć: Kobieta
Moj ulubiony klub to Liverpool FC, a pilkarze to Ruud van Nistelrooy (szkoda ze gra w Realu Madryt!),Craig Bellamy i John Arne Riise.
Nienawidze FC Barcelony!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
timon
PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 8:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
karoolcia91x napisał:
Timonie
mialam na mysli, ze rzadkosc, kiedy dziewczyna siada ogladac mecz ;D to mialam na mysli
pzdr

...a to przepraszam chociaz znam pare wyjatkow co do ogladania meczy przez dziewczyny
A wracajac do Pilki Noznej Fury masz racje Ruud van Nistelrooy wielki gracz szkoda tylko ze gra w Realu, ktory marnuje pilkarz takich jak Owen, Beckgam itp..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » PiÂłka NoÂżna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

PiÂłka NoÂżna


Wygenerowano w 0.083 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights