Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Pi³ka No¿na

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi³ka No¿na
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
myys
PostWys³any: Pi± Kwi 17, 2009 10:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
wiem, bo najecha³y¶my na Twojego idola.

Nie, bo najecha³y¶cie na mojego pi³karza Nie jest moim idolem.
Bee132 napisa³:
denerwuje mnie prawdê mówi±c, ale to przez wygl±d i styl bycia po prostu.

Wiem, i to totalnie rozumiem, czuje to w stosunku do wielu pi³karzy Tylko my¶la³am, ¿e by³y jakies granice, bo choæ paru pi³karzy bardzo nie lubiê, których wy lubicie to po prostu ich tematu nie poruszam. A jak poruszam to nie okre¶lam ich takimi przymiotnikami.
Bee132 napisa³:
po golu mysla³am tylko o tym, ¿eby doliczyc do 10

Haha Laughing
Panna_B napisa³:
Nienawidz± te¿ zazwyczaj za wygl±d. Bo chyba nie za umiejêtno¶ci pi³karskie ?!

My¶lê ¿e ka¿dy z nienawidz±cych ma swoj± listê.
Dobra koniec. Sorry ¿e tak wysz³o, nie chcia³am siê wkurzyæ! Choæ by³o by gorzej jakby¶cie siê do mego Vidicia dorwa³y, wiêc macie szczê¶cie ¿e to tylko Ronaldo! Laughing ¯artuje. Macie prawo mówiæ co chcecie i nie musicie przepraszaæ mnie, co tam uczucia jakie¶ myys
Matkooo, zmêczona jestem, dla was tu tylko przylaz³am!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Sob Kwi 18, 2009 7:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Nie, bo najecha³y¶cie na mojego pi³karza Nie jest moim idolem.

nie krzycz na mnie!
bojê siê Ciebie. *Stig chowa siê za szaf±*

myys napisa³:
Wiem, i to totalnie rozumiem, czuje to w stosunku do wielu pi³karzy Tylko my¶la³am, ¿e by³y jakies granice, bo choæ paru pi³karzy bardzo nie lubiê, których wy lubicie to po prostu ich tematu nie poruszam. A jak poruszam to nie okre¶lam ich takimi przymiotnikami.

hmm. no granice s±, wiadomo, ale na Ronaldo mi az s³ów brakuje. to jest jedyny pi³karz o jakim siê tak wypowiadam. ja go po prostu nie trawiê i czasami ciêzki mi jest sie powstrzymaæ, choc wiem. urazi³am Twoje uczucia kibica. rozumiem to, bo w moim krêgu Chelsea nie ma zbyt wielu zwolenników. a juz najbardziej mnie wkurza jak znajomy mówi, ¿e Chelsea wygrywa przez to, ¿e ma kasê, a nie umiejêtno¶ci graczy. pff.

myys napisa³:
Haha
Ty siê nie smiej. by³o tak : Cristiano strzela, ja ju¿ zaci¶niête piê¶ci. wkurzona na maxa, moglabym kogo¶ zabiæ w tym momencie, gdyby mi siê nie spodoba³, dobrze, ¿e majne mutter siedziala na ³ózku, a ja mia³am lapa na nogach, ¿e siedziala cicho, bo nie wiem czy bym siê powstrzyma³a, a tak przez wzgl±d na wszystko i na to, ¿e nie chcia³abym lapowi nic zrobic gwa³townie sie podnosz±c... noo. wiem. niesk³adniowo to napisa³am, ale tak by³o po golu Cristiano tez sie niesk³adniowo czu³am. czu³am sie jak rozlozona na 100 miliardów kawa³ków. poza tym jak juz strzeli³ to pierwsza my¶l "wszyscy, tylko nie on." no i ¿eby siê uspokoic chcia³am policzyc do 10, bo to podobno pomaga *nie wiem. nigdy nie uda³o mi ise doliczyæ do 10. najwiêcej bylo chyba 7, bo samo liczenie mnie denerwuje jeszcze bardziej*. w tym przypdaku tak¿e mi siê to nie uda³o. bodaj¿e po 3 siê podda³am i zrobi³am focha na ca³y ¶wiat. i tak do koñca meczu. potem w esie ³adnie pojecha³am po Ronaldzie do kumpla, który go uwielbia, a nie lubi Chelsea. potem go przeprosi³am za to itd i posz³am spac przed 12. a jak wsta³am to dalej bylam w¶ciek³a, ale juz mniej.

myys napisa³:
Choæ by³o by gorzej jakby¶cie siê do mego Vidicia dorwa³y, wiêc macie szczê¶cie ¿e to tylko Ronaldo!
do Vidicia nic nie mam o niego siê nie martw.

myys napisa³:
nie musicie przepraszaæ mnie, co tam uczucia jakie¶ myys
jak to co? jeste¶ nasz± myys i przejmujemy sie Twoimi uczuciami! jak mo¿esz tak pisac?! zbiæ Ciê *Stig zamierza siê na myys*

myys napisa³:
Matkooo, zmêczona jestem, dla was tu tylko przylaz³am!
bardzo mnie to cieszy. masz szczê¶cie

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Kwi 18, 2009 12:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
Matkooo, zmêczona jestem, dla was tu tylko przylaz³am!

Po¶wiêcenie dla forum jest w cenie. Tym bardziej, ¿e Ja wczoraj te¿ gdzie¶ w okolicach tej godziny walczy³am ze snem, ale odnios³am pora¿kê. Laughing
myys napisa³:
My¶lê ¿e ka¿dy z nienawidz±cych ma swoj± listê.

Ale jak Ja spotykam siê z czym¶ w rodzaju krytyki Ronaldo (co nie jest trudne ), to te ich listy jako¶ wszystkie do siebie takie ³udz±co podobne. Laughing Krêc± siê zazwyczaj w okó³ jednego tematu, który z pewno¶ci± ma ma³o z pi³k± wspólnego.

A dzi¶, wszyscy razem prosimy o cud, a nawet cud cudów na Wembley !
Bo bior±c pod uwagê ostatnie wyniki moich ch³opaczków, to nie mogê wy³±cznie na ich umiejêtno¶ci liczyæ.
Poproszê o dobry mecz (chocia¿ jak patrzê jakie to dru¿yny i jaka waga spotkania to o poziom mo¿na by¶ spokojnym ), z naciskiem na moich Kanonierów. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Sob Kwi 18, 2009 12:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
oby Chelsea wygra³a i spu¶ci³a ³omot Twoim haha ;D no dobra. ¿artujê. mo¿e byæ remis. obie nas to w jakim¶ stopniu zadowoli.
a i dla nieogarniajacych sb, jak ju¿ pisa³am transmisja jest na sport klubie o 18:15 z tego co sprawdzi³am.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
kinia
PostWys³any: Nie Kwi 19, 2009 10:59 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 08 Mar 2007
Posty: 1565
P³eæ: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
Bee132 napisa³:
myys napisa³:
nie musicie przepraszaæ mnie, co tam uczucia jakie¶ myys
jak to co? jeste¶ nasz± myys i przejmujemy sie Twoimi uczuciami! jak mo¿esz tak pisac?!

Dok³adnie i obiecujemy poprawê (przynajmniej ja obiecujê )
Bee132 napisa³:
a i dla nieogarniajacych sb

to chyba do mnie?
Bee132 napisa³:
jak ju¿ pisa³am transmisja jest na sport klubie o 18:15 z tego co sprawdzi³am.

ha ha i co mi z tego brak tv i troszke siê spó¼ni³am, ale jak ju¿ wyczyta³am w sb czelsi wygra³a tak? Jak tam Lampardzik siê sprawowa³?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Bee132
PostWys³any: Nie Kwi 19, 2009 11:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
kinia napisa³:
ha ha i co mi z tego brak tv i troszke siê spó¼ni³am,

a pff. jak tak mo¿na. ja na szczê¶cie mam ten kana³. jestem wyj±tkiem w¶ród znajomych, którzy go nie posiadaj±. lool

kinia napisa³:
Jak tam Lampardzik siê sprawowa³?

Lampardik dobrze, ale nic nie strzeli³. strzeli³ Malouda i mój Drogba! ³ii.
wspó³czuje oczywi¶cie Fabiañskiemu.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Kwi 19, 2009 12:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
haha ;D no dobra. ¿artujê. mo¿e byæ remis.

Haha, nie ma to jak siê zgodziæ na remis w pucharowym meczu Laughing Ojj Bee, ty cwaniaro
Bee132 napisa³:
ja na szczê¶cie mam ten kana³. jestem wyj±tkiem w¶ród znajomych, którzy go nie posiadaj±. lool

A masz jak±¶ platformê czy cos ? Znaczy wiesz polsat,cyfre,n, cos ?
Bo siê zastanawiam czy ja mam...
Bee132 napisa³:
mój Drogba! ³ii

O matko, my to mamy szczê¶cie do siebie Laughing

Ja te¿ niby mu wspó³czujê, ale nigdy go nie lubi³am zbyt, a teraz to tylko taki patriotyzm ma³y siê odezwa³
Ja czekam na mój mecz. I na Machede. Wiecie co mnie przera¿a ? ¯e on jest prawie tego samego wieku co ja, a ja nie robie nic, a on gra w Manchesterze. Przygnêbiaj±ce.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Kwi 19, 2009 4:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
oby Chelsea wygra³a i spu¶ci³a ³omot Twoim

Mia³a¶ jakie¶ przecieki czy jak ? No tak, Stig ma wszêdzie znajomo¶ci.
kinia napisa³:
Jak tam Lampardzik siê sprawowa³?

Niestety, ale cudownie. Przez co by³o mi trudniej trzymaæ siê Kanonierów. Laughing To jest ten przystojny punkt dru¿yny The Blues, który potrafi naruszyæ moje oddanie i wierno¶æ Kanonierom.
Bee132 napisa³:
wspó³czuje oczywi¶cie Fabiañskiemu.

£adny prezent sobie na urodziny zrobi³...

Zreszt±, Fabiañski to tylko jeden z 11 s³abych zawodników Arsenalu, jacy byli wczoraj na boisku.
Bior±c pod uwagê obszerny szpital jaki mamy na Emirates to cud, ¿e ta jedenastka wzglêdna uzbierana ... ¯e Wenger nie musia³ po³owy sk³adu powybieraæ z rezerwowych w rezerwach.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Wto Kwi 28, 2009 8:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
no i po pierwszej po³owie. na kogo stawiacie? Barca czy Chelsea? ja wiadomo na kogo. Chelsea po wsze czasy
na razie masa emocji i ¿adnej bramki. bêdziemy walczyc do koñca.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Sob Maj 02, 2009 11:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Proszê Bee, co¶ napisze,¿eby¶ mog³a ty sobie co¶ napisaæ Laughing

Hmm...¶rodowy mecz mnie wkurzy³, niech sie wypchaj± tak dobrze graæ z tak s³abym(wtedy, nie ogólnie) rywalem i tylko 1-0 Ciesze siê nawet ¿e John strzeli³, aczkolwiek to tylko pretekst by czê¶ciej Szpakowski mówi³ Oszej, wiêc nie wiem czy tak dobrze Laughing
Poza tym, bo¿e, stêskni³am siê za meczami na ¿ywo. Kiedy¶ jezdzi³am na 3 w tygodniu, potem na jeden w tygodniu, a teraz na ¿adne, zaczynam wariowaæ U¶wiadomi³am to sobie jak przeje¿d¿a³am ko³o Bu³garskiej tramwajem i s³ysza³am ¿e wszystkie odg³osy...Najgorsze ¿e wtedy mog³am spokojnie i¶æ, bo o ile Lechowi nie kibicuje to Poloni Warszawa tak, wiêc co¶ dla mnie. Zgapi³am siê. I tak jestem z Poznania, i kibicuje zespo³owi z Warszawy, g³upie nie ? Laughing Chcia³abym Lechowi. To by proste by³o. Ale nie mogê, w koñcu dru¿yn jakim siê kibicujê sie nie wybiera.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Sob Maj 02, 2009 6:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Proszê Bee, co¶ napisze,¿eby¶ mog³a ty sobie co¶ napisaæ
haa. kochana myys ;*

myys napisa³:
graæ z tak s³abym(wtedy, nie ogólnie) rywalem i tylko 1-0

no dok³adnie. wspiera³am kanonierow, ale po pierwszych 30 minutach by³o iwaodmo, ¿e nie odbrobia. ba. od poczatku bylo widac, ze nie sa w formie.
szkoda. mecz dobry, ale móg³by byc lepszy.

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:18 pm ]
od poczatku wiedzia³am, ¿e ManU wygra, dlatego tez nastawilam sie psychicznie, majac jednak w sercu tl±cy sie delikatnie p³omien nadziei. nie, to nie by³ p³omien. to by³a ma³a radosna iskierka. tak radosna, ¿e zasiadajac do meczu czu³am, ¿e kanonierzy moga podo³ac. teraz juz wiem, ¿e nadziej± matk± glupich i moje zimne kalkulacje sa lepsze ni¿ g³os serca. pierwszego gola moge wybaczyæ. by³o do odrobienia. zreszt± Ji-Sung mi niczym nie zawini³. ale ju¿ druga bramka... no wybaczcie. mowi³am Ci myys, ¿ebys zapisa³a dzien, w którym powiedziala, ¿e CR nie jest taki z³y. zapisalas? to dobrze, bo od dzisiaj znowu mam do niego stosunek jaki mia³am. nie lubie go. denerwuje mnie, ale no cóz. wrogów sie nie wybiera, nie? trzeci± strzeli³ nie kto inny jak mój ulubiony zawodnik. tak. ten jego usmieszek... uwielbiam go.
jak by³o 2:0, no to mozna by³o sie jakos cieszyc, bo musili strzeliæ tylko 4, zeby wej¶c. mowie o Arsenalu, ale nie... Cristiano sie musial wci±æ i o! do widzenia.
ale teraz van Prsie strzelil gola. chocia¿ ten jeden honorowy...

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 1:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
My¶la³am, ¿e po wtorkowym osi±gniêciu sportowego apogeum z³o¶ci na Arsenal (na wspó³czucie nie zas³u¿yli zupe³nie !) wiêcej emocji sportowych siê nie kroi. No przecie¿ moja Londyñska pere³ka, z³otka odpad³y, (a kto we wtorek siê zarzeka³, ¿e ¿adne to z nich z³otka ... ) wiêc zosta³o mi obejrze w ¶rodê z komfortem psychicznym, neutralne dla mojego uk³adu nerwowego spotkanko. Nic bardziej mylnego. Znaczy kibicowa³am of kors Chealse, bo innej opcji nie dopuszcza³am. Skoro Messiemu nie uda³o siê mnie skusiæ. Jest tam taka angielska parka, która czaruje mnie zawsze.
W 9 min. pada najpiêkniejszy gol w tej edycji LM, a zarazem daj±cy awans zespo³owi z Londynu. No i wystarczy przez nastêpne osiemdziesi±t ile¶ jako¶ to ci±gn±æ, to proste. Chealse gra³a bezapelacyjnie przez ca³y mecz lepiej. Poziom meczu faktycznie nie by³ zawrotny i w wirtuozyjne akcje nie obfitowa³, ale po co to komu jak ch³opcy Ci co powinni to prowadzili ? Ale tak bardzo jak za to kocham pi³kê, tak wczoraj znienawidzi³am. Nieprzewidywalno¶æ ... No i siê pop³aka³am i tyle. Bo Chealse brakowa³o na boisku dobrego arbitra i szczê¶cia, nic nad czym mogli mieæ kontrolê. O dwa karne za ma³o pan sêdzia podyktowa³. A ta czerwona kartkê to chyba na zamazanie swoich licznych b³êdów, które w pó³finale takiej imprezy jak± jest LM nie powinny siê zdarzaæ. Zreszt±, w ogóle nie powinny ...
Szczê¶cie nie zawsze sprzyja lepszym.
Czyli tak ja po wtorkowym wieczorze, liczy³am, ¿e mo¿e s± jeszcze szanse, ¿e bêdê widzia³a sens ogl±dania fina³u, tak dzisiaj LM siê dla mnie skoñczy³a. Graj± dwa zespo³y, które s± sprawcami wyeliminowania moich dwóch ukochanych dru¿yn. Aj + Eh ...
Bee, Twoja kolej, dopraw po mnie.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Paulina
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 2:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 2419
P³eæ: Kobieta
A teraz Barcelona niech skopie ty³ki ManUn. Laughing Nie interesuje siê LM, ale ManUn nie znoszê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
myys
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 3:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Taak, to co uwielbiam najbardziej Laughing Dobra, omiajam, mia³am byæ ju¿ grzeczna na forum.

Panna_B napisa³:
W 9 min. pada najpiêkniejszy gol w tej edycji LM, a zarazem daj±cy awans zespo³owi z Londynu.

Napisze tylko ¿e obiektywnie naj³adniejszy Laughing Nic wiêcej nie dodam, zdecydowanie nie licze na poparcie w tym temacie Laughing

Panna_B napisa³:
A ta czerwona kartkê to chyba na zamazanie swoich licznych b³êdów, które w pó³finale takiej imprezy jak± jest LM nie powinny siê zdarzaæ.

Panno, Ty? B³agam, nienawidzê czytaæ ¿e robienie kolejnych b³êdów to zado¶æuczynienie. Kolejny b³±d i tyle, i to nie ma³y.

Nie ¿eby by³o ¿e za kim¶ jestem, bo nie by³am.¯adna dru¿yn mojej sympatii nie ma, i nie bêdzie mieæ. A Chealse ma dodatkowo mnóstwo minusów wiêc chyba lekko wolê ogólnie Barce. Ale tutaj inaczej, szczerze ogl±da³am z opini± ¿e bêdzie ³atwiej z londyñczykami. Tyle ¿e raz mi przemknê³o przez my¶l ¿e Barca-Man to taki idealny europejski fina³ i sekundê potem by³ gol. Nie cieszy³am siê, bo jedyne co pomy¶la³am to ¿e ¿al mi kibiców Chealse. Naprawdê. Choæ w³a¶ciwie tylko Bee, bo jeste¶ jedynym ich kibicem którego lubiê
No. Wiêc wierz lub nie, ale wiem co czujesz. I sama siê dziwi³am jak smutno by³o mi po meczu. Gorszego uczucia wyobraziæ sobie nie mogê, dlatego tak próbuje przestaæ interesowaæ siê sportem
Co do wtorku, to o matko, kocham tych ch³opców. Mimo tego co mi robi±.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 4:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
Cytat:
Bee, Twoja kolej, dopraw po mnie.

chcialam tu przyj¶c wczoraj, ale by³am tak cholernie w¶ciek³a i z³a, ¿e nie mog³am. nadal moje emocje nie opad³y i nadal bardzo ¼le siê czjê z tym wynikiem. prawie siê pop³aka³am wczoraj. to bylo straszne.
pierwsza bramka. po prostu piêkna. Chelsea tak blisko fina³u. tak siê cieszy³am. po prostu jak g³upia. smia³am sie jak g³upia do sera. tylko brakowa³o mi rzeczonego sera. siedzia³am i umiera³am przed tym tv. tyle akcji. Drogba tyle razy móg³ strzelic. mial tyle bramkowych sytuacji. Lampardzik tez sie ¶rednio popisa³. bardzo mi sie go szkoda zrobi³o, jak tak biedaczysko le¿a³ na murawie i krwawi³. cholera. Chelsea pokaza³o naprawdê dobry futbol. nie to co Barca. oni prawie nie grali. nie mogli sie przez Chelsea przebiæ. to po¶wiêcenie ch³opaków. to w³asnie im sie nale¿alo zwyciêstwo. 80kilka minut prowadzenia. ¶wietnej przewagi nad przeciwnikiem. grali u siebie. widok Drogby z obola³a nog± schodzacego z boiska- bezcenny. tzn. nie ucieszy³am siê, ¿e stalo mu sie cos z noga, ani, ¿e schodzi³, tylko jak ku¶tyka³ mia³ tak± zdziwona minê w stylu: 'ja? mma zej¶c? czemu? to tylko noga. moge biegac na jednej!'. Sêdzia by³ bardzo stronniczy. mozna sie bylo tego po nim spodziewac. w koñcu podobny byl do Howarda Webba. jestem rozczarowana i zniesmaczona tym, ¿e wygrali Ci, którzy nie pokazali niczego fascynuj±cego. Barca nie zas³uzy³a na to. nie mozemy na nia patrzec jedynie przez pryzmat wygranego meczu z Realem. Real to Real, a Chelsea to Chelsea. dla mnie nie ma juz sensu LM. komu mam kibicowac? ManU, którego nienawidzê, czy Barcelonie, ktora nieslusznie wygra³a i rozgromi³a Chelsea. po prostu nie moge o tym pisac, bo o prostu nie moge. wybaczcie.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Peyton88
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 8:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2341
P³eæ: Kobieta
Skad: ...
Panna_B napisa³:
Chealse gra³a bezapelacyjnie przez ca³y mecz lepiej. Nieprzewidywalno¶æ ...


Bee132 napisa³:
Chelsea pokaza³o naprawdê dobry futbol. nie to co Barca. oni prawie nie grali. nie mogli sie przez Chelsea przebiæ. to po¶wiêcenie ch³opaków. to w³a¶nie im sie nale¿alo zwyciêstwo.


tego chyba nikt nie podwa¿y.Ju¿ chyba dawno grali z tak± determinacj± i zapa³em jak wczoraj, do ostatniej minuty bronili siê i nacierali na Barce,technicznie to oni byli wczoraj mistrzami,naprawdê siê spisali i zdecydowanie im nale¿a³ siê ten fina³!


Panna_B napisa³:
No i siê pop³aka³am

Bee132 napisa³:
prawie siê pop³aka³am wczoraj. to bylo straszne


Jak tylko zobaczy³am,¿e pi³ka wybita przez Inieste trafia do bramki to ³zy mi w oczach stanê³y,skuli³am siê i tak mocno zaciska³am kciuki,powtarzaj±c,¿e nale¿y im siê ten fina³, licz±c chyba na to,¿e tam na górze mnie Kto¶ wys³ucha i da im to na co tak ciê¿ko pracowali,na co tak bardzo zas³u¿yli !!!
i niestety,jak zawsze Chelsea najwiêkszym przegranym

a komu bêdê kibicowaæ teraz, hiszpañska i angielska pi³ka z pozoru trudny wybór bo obie s± równie dobre,ale jednak angielska pi³ka to angielska pi³ka a ja mam do niej s³abo¶æ, tak jak od zawsze mia³am s³abo¶æ do CHELSEA!!!

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 8:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
B³agam, nienawidzê czytaæ ¿e robienie kolejnych b³êdów to zado¶æuczynienie.

Kto jak kto, ale ty powinna¶ mnie zrozumieæ. To zdanie ku podkre¶leniu jaki cyrk sêdzia wczoraj odstawia³.
myys napisa³:
dlatego tak próbuje przestaæ interesowaæ siê sportem

A spróbuj no Mi tylko takiej zbrodni dokonaæ ! Sportem mo¿esz, ale nie tenisem. A zreszt± za du¿o konkretnych baaardzo przystojnych pokus w kilku takich sportach jest, wiêc i tak prêdzej czy pó¼niej by¶ siê z³ama³a.
Oczywi¶cie dodam, ¿e na próbach ma siê skoñczyæ myys ! Laughing
Peyton88 napisa³:
jak zawsze Chelsea najwiêkszym przegranym

No, a¿ mia³am o tym wcze¶niej napisaæ. Chelsea nie pierwszy w roli najwiêkszych pechowców ...

Ja nied³ugo wejdê w nawyk odmawiania sobie fina³ów ...

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Czw Maj 07, 2009 8:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Ja nied³ugo wejdê w nawyk odmawiania sobie fina³ów ...

nie tylko Ty. czekam tylko na myys, która pokomentuje moje komentarze P
nie mam dla kogo ogl±dac fina³u LM. powiedzia³am sobie, ¿e nie obejrze, ale skoñczy sie an tym, ¿e bede sia³a przeklinaj±c Ronaldo w duchu i niemog±c zdzier¿yc widoku dru¿yny, ktora wykopa³a Chelsea z LM.
Peyton88 napisa³:
Jak tylko zobaczy³am,¿e pi³ka wybita przez Inieste trafia do bramki to ³zy mi w oczach stanê³y,skuli³am siê i tak mocno zaciska³am kciuki,powtarzaj±c,¿e nale¿y im siê ten fina³, licz±c chyba na to,¿e tam na górze mnie Kto¶ wys³ucha i da im to na co tak ciê¿ko pracowali,na co tak bardzo zas³u¿yli !!!

tak sao by³o u mnie, tylko suszylam oczy... bo jakbym nie wysuszy³a, to by by³a niagara.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Maj 08, 2009 11:22 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
nie tylko Ty.

No, ale Ty fina³u z tamtego roku sobie nie odmówi³a¶, co ? Ale tamten bezapelacyjnie niezapomniany mecz tylko potwierdza³ tezê:
Peyton88 napisa³:
jak zawsze Chelsea najwiêkszym przegranym


A Ja szczê¶cia w LM nie mam, znaczy Kanonierzy. Ale jak Oni nie, to i Ja automatycznie te¿.
Jeszcze pó³fina³owych smutków nie za¿egna³y¶my, a tu kolejne starcie dwóch zespo³ów, które mogê zaryzykowaæ i stwierdziæ, ¿e dwie osoby tutaj szczególnie zainteresuje. Laughing (jedn± jestem Ja, taka podpowied¼ )
Nie muszê chyba panom z Arsenalu mówiæ co jest najlepsze na pora¿kê i moje zbola³e pi³karskie serce.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Pi± Maj 08, 2009 1:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Przywo³uj± mnie to przybywam Laughing Tyle ¿e beznadziejnie mi siê tu odzywaæ, jako jedynej szczê¶liwej. I tej która ma przed sob± najbardziej trzês±cy siê wieczór roku. I choæ cieszy mnie to, to ju¿ sie przera¿am na my¶l ¿e bêde prze¿ywaæ to samo co w zesz³ym roku. Dobrze ¿e wiêkszo¶ci wieczoru nie pamiêtam Laughing

Panna_B napisa³:
A spróbuj no Mi tylko takiej zbrodni dokonaæ ! Sportem mo¿esz, ale nie tenisem. A zreszt± za du¿o konkretnych baaardzo przystojnych pokus w kilku takich sportach jest, wiêc i tak prêdzej czy pó¼niej by¶ siê z³ama³a.
Oczywi¶cie dodam, ¿e na próbach ma siê skoñczyæ myys ! Laughing

Nie uda mi siê, no co ty Nie uda³o mi siê w wieku lat 2, 8, 13, to siê nie uda jak mam 17
Poza tym to jedyne co umiem i jedyne na czym siê znam, wiêc moja przysz³o¶æ ju¿ Prace w PS poproszê i wywiady z siatkarzami na M¦.

Bee132 napisa³:
czekam tylko na myys, która pokomentuje moje komentarze P

Chcia³abym, nie nie mam jak Wiesz ¿e ja i chwalenie Chelsea to jak ty w chwalenie Manchesteru Laughing Poza tym zdecydowanie du¿o miejsca po¶wiêci³a¶ tam pi³karzowi którego samego widoku nie mogê prze¿yæ, mo¿na powiedzieæ jak ty i Ronaldo. Tyle ¿e niestety, w przeciwieñstwie do Ciebie nigdy nie bêdê mia³a tego dnia gdy powiem ¿e nie jest taki z³y. Kurczê, no. Zawsze mia³am nadziejê ¿e nigdy nie bêdzie tak ¿e jakiego¶ pi³karza bêdê nienawidziæ. ¬leee! Moge dodaæ do minusów interesowania siê pi³k±

Panna_B napisa³:
A Ja szczê¶cia w LM nie mam, znaczy Kanonierzy. Ale jak Oni nie, to i Ja automatycznie te¿.

W ogóle z nimi biedna jeste¶, nie tylko w LM nie moj± szczê¶cia.
O matko, do tego z³o¶liwa siê sta³am! Lista siê powiêksza Laughing

Dobra, koñczê m± wypowied¼, bo co¶ za dobry humor mam. ¯egnajcie!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 3:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
myys napisa³:
to siê nie uda jak mam 17

I bardzo dobrze !
myys napisa³:
O matko, do tego z³o¶liwa siê sta³am!

Dopiero teraz zauwa¿y³a¶ ? Nie ¿ywiæ g³êbokich uczuæ do tego samego zespo³u co Ja ! To jest dopiero z³o¶liwo¶æ nad z³o¶liwo¶ciami. Nie, no oczywi¶cie to moje wolne ¿arciki.
myys napisa³:
nie tylko w LM nie moj± szczê¶cia.

A tam, tylko we wszystkich turniejach, turniej±tkach, i innych imprezach sportowych zwi±zanych z pi³k± no¿n±. Najgorsze, ¿e to ma okropnie du¿o z prawd± wspólnego.
Dobrze, ¿e chocia¿ obra³am jakie¶ konkretne t³umaczenie takiej ich postawy i sobie Je sumiennie wmawiam.
myys napisa³:
bo co¶ za dobry humor mam.

To argument raczej do kontynuowania wypowiedzi ni¿ do jej koñczenia. Laughing
myys napisa³:
Lista siê powiêksza Laughing

Aspirujesz na wroga publicznego numer jeden. Gdyby by³o tu co¶ takiego jak czarna lista ...
to by¶ na niej na pewno siê nie znalaz³a.

Aj ju¿ jutro dziesi±ty. Mecz wielkich przegranych. Tak naprawdê bior±c pod uwagê jakie mecze ostatnio mia³y przed sob± obie dru¿yny, jakiej rangi by³y, to ten jest zupe³nie o nic. Nawet wzbudzaj±ce zawsze tyle emocji okre¶lenie- Derby Londynu, ju¿ nie ma w sobie takiej magii. Zobaczymy kto lepiej opanowa³ umiejêtno¶æ szybkiego podnoszenia siê i dochodzenia po pora¿ce, tyle. Jestem w takim anty pi³karskim stanie, ¿e nawet na analizy siê porywaæ nie bêdê. Wystarczy, ¿e siê domy¶lam za kim statystyki bardziej przemawiaj±.
I zobaczymy czy jeszcze bardziej mogê poprzeklinaæ w stronê moich Kanonierów.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
jakis mecz jutro? wybaczcie, ale po prostu jestem anty pi³ka od ¶rody.

myys napisa³:
Wiesz ¿e ja i chwalenie Chelsea to jak ty w chwalenie Manchesteru
oj. powiem Ci jedno. nigdy nie pochwalê ManU. choæ trzeba przyznac, ze nie s± ¼li. oczywi¶cie w grze. no, bo najgorsi nie s±, ale to nie znaczy, ¿e ich polubie czy cos. sk±d.
myys napisa³:
Poza tym zdecydowanie du¿o miejsca po¶wiêci³a¶ tam pi³karzowi którego samego widoku nie mogê prze¿yæ, mo¿na powiedzieæ jak ty i Ronaldo.
masz cos do Drogby, to masz co¶ do mnie i Stiga, a wiesz czym to grozi FOCHEM

myys napisa³:
Tyle ¿e niestety, w przeciwieñstwie do Ciebie nigdy nie bêdê mia³a tego dnia gdy powiem ¿e nie jest taki z³y
by³am wtedy m³oda i g³upia. poza tym to by³o dawno i nieprawda
myys napisa³:
Tyle ¿e beznadziejnie mi siê tu odzywaæ, jako jedynej szczê¶liwej. I tej która ma przed sob± najbardziej trzês±cy siê wieczór roku.
taa. ja jestem tu chyba w najgorszym humorze, jesli chodzi o LM.

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Maj 09, 2009 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Bee132 napisa³:
jakis mecz jutro? wybaczcie, ale po prostu jestem anty pi³ka od ¶rody.

Ale masz komfort, bo jest wiecznie doinformowana kole¿anka z forum.
Przecie¿ weekend, a jak weekend, to liga, a jak liga to i mecze, a jak mecze to Arsenal, a nie chcê mi siê tego tak ci±gn±æ. Jutro Arsenal z Chelsea punkcik 17:00. Moje przedmeczowe nastawienie jest nijakie, w ogóle chyba takowego nie istnieje. Chyba u¶wiadomi³am sobie, z trudem, ale u¶wiadomi³am, ¿e po sezonie ju¿. Nie walczymy o nic. Ewentualnie o mniejsz± stratê do pierwszej trójki w tabeli. Znowu suchy sezon.
Bee132 napisa³:
ja jestem tu chyba w najgorszym humorze, jesli chodzi o LM.

Ja od razu by³am w piekle, a ty w czasie jednego meczu zd±¿y³a¶ trafiæ do nieba, a potem w jednej sekundzie spa¶æ do piek³a. Dobra, tytu³ najbardziej dobitej w pi³ce jest Twój.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Bee132
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 8:45 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 1511
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Jutro Arsenal z Chelsea punkcik 17:00.

nie chce Cie dobijaæ, ale Chelsea i tak wygra. na czym leci, bo nie chce mi siê nawet sprawdzaæ... po co mam to ogl±daæ? nic im to juz nie da... poza tym nie chce byc przeciwko Pannie. w ogóle nie chce mi siê nic. nie bêdzie niczego, niech zyje Kononowicz! koñcze chyba z pi³ka no¿na *taa. jasne*
¿e co?! pff.

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 8:50 am ]
Panna_B napisa³:
Ja od razu by³am w piekle, a ty w czasie jednego meczu zd±¿y³a¶ trafiæ do nieba, a potem w jednej sekundzie spa¶æ do piek³a

to byla dla mnie istna masakra. no, bo jak? ja na nich liczy³am, a oni mi takie co¶?
cudo,cudo,cudo!
a to? pff.
nic nie mam do iniesty. swetny pi³karz, ale patrz±c i porownuj±c oba gole, to jakby nie patrzec Chelsea jest o niebo lepsza i to mnie pociesza.
Panna_B napisa³:
Dobra, tytu³ najbardziej dobitej w pi³ce jest Twój.
dziekujê. autografy pó¼niej . mo¿e jakas nagroda? statuetka? cos?

_________________
Jack & Sue

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
myys
PostWys³any: Nie Maj 10, 2009 1:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Gru 2007
Posty: 1135
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Dopiero teraz zauwa¿y³a¶ ?

Haha, Panno, no wiesz!

Bee132 napisa³:
masz cos do Drogby, to masz co¶ do mnie i Stiga, a wiesz czym to grozi FOCHEM

Wiem. Dlatego nigdy o tym nie wpomina³am, teraz musia³am ¿eby siê wyt³umaczyæ czemu za bardzo o nim z Tob± nie mogê pogadaæ

Bee132 napisa³:
by³am wtedy m³oda i g³upia. poza tym to by³o dawno i nieprawda

Mam dowód! Haa! Laughing

Bee132 napisa³:
¿e co?! pff.

Haha Laughing Moje haha, co do jego pewno¶ci ¿e u siebie graj± lepiej Laughing Powodzenia.

Bee132 napisa³:
dziekujê. autografy pó¼niej . mo¿e jakas nagroda? statuetka? cos?

Raczej nie Laughing Choæ ogólnie za ca³okszta³t mog³aby¶ dostaæ, biedna ty rok temu.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Sport » Pi³ka No¿na Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Nastêpny
Strona 29 z 32

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Pi³ka No¿na


Wygenerowano w 0.104 sekundy :: Zapytañ SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights