Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.19 - Weevils Wobble But They Don't Go Down

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.19 - Weevils Wobble But They Don't Go Down
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sophia
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:39 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Airdate: May 22, 2007

Przeczytalam ten spoiler, bo taki niegrozny mi sie wydawal i YAY!!! Wiecej Weevila!! Nie moge sie doczekac!!!

Cytat:
02/10 - Rob Thomas reveals: There will be a Weevil-focused mystery of the week in Episode 319, tentatively titled, "Weevils Wobble." Source: TV Guide Online



Ostatnio zmieniony przez Sophia dnia Czw Kwi 12, 2007 11:51 am, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 4:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Nowe spoilerki dotyczace odcinka:

Cytat:
02/28 - The episode will feature various scenes on the beach. Expect girls in bikinis and surfers. There will be one scene in the library and a photograph will feature skiers in Aspen. Source: SpoilerFix BuddyTV Spoilers Chat
02/28 - Various men who look liked Weevil, and we believe Weevil himself, will be part of a police lineup. Source: SpoilerFix.com
02/23 - The episode will feature scenes at the beach with surfers. Source: SpoilerFix.com
02/21 - The sheriff is interested in the death of Weevil’s grandmother. The episode also features a woman who likes poetry; Craig Lightner, a ringleader; a human resources employee, and a brilliant scientist. Episode 3.19 will also introduces Jalisa Jones, an African-American woman in her early 20s who is said to be smart and funny and could become a recurring character. Source: SpoilerFix BuddyTV Spoilers Chat


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Cytat:
Courtesy of Psappy at TWoP:

The MOTW involves Weevil and some Hearst Fake ID cards.

There are some things that happen that I do NOT want to spoil, it's THAT good. Scenes that we NEVER thought we'd see.

RT is being real nostalgic in this episode calling back to some great season 1 and season 2 moments.

Logan is still with Parker. She's not in ep 19, he just talks to her on the phone talking about frequent flyer mileages for the summer.

Piz and Veronica have a 'hot and heavy' scene on Piz's bed. You guys are going to have to endure some pretty cutesy romantic scenes between Veronica/Piz but let's just say Piz is not who we think he is, and someone finds out about it.

It's hard to say if L/V have a chance at the end of the season. Are chances better in 19 than they are now? Yes. Logan isn't over Veronica. And if I were a betting woman, (which I'm not but bear with me) by the end of 19, hope will spring eternal.

From rowanceleste:

Logan does physically get into a fight with Piz.

There's scene where Logan's an ass about why Veronica would choose a guy like Piz and then Veronica leaves with Piz...I don't know how many scenes or how much time passes in between, but I do think it's probably at least a day, etc but it's after that point that Logan finds out whatever 'secret' it is and then either finds Piz or runs into Piz and then kicks his ass. I don't even know if Piz and Veronica have that 'hot and heavy' make out scene before the altercation with Logan or if it's sometime after, etc.

Then after that fight (who knows how much longer, etc) Logan and Veronica have a scene together with just them.


Laughing Shocked Laughing
oby to na temat Piza nie bylo prawda...prosze Confused

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
O bosh nie, Piz nie jest tym kim sadzimy, ze jest, a LoVe ma szanse znow sie zejsc, co za paskudne dĂŠjà vu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Juz rozumiem gdyby Logan mial Piza po prostu zlac za to, ze jest z Veronica [chociaz to tez by bylo glupie, bo przeciez sam jest z Parker Confused ] ale, ze po raz kolejny ma uratowac Vero przed kims to juz przesada.
Jeszcze mi sie nie podoba to, ze po co mieszaja z tymi parami ; Logan/Parker , Piz/Veronica skoro to ma byc jedynie na kilka odcinkow i przyniesc same cierpienia Confused
a Piz...? przeciez to po prostu mily chlopak, trudno mi sobie go wyobrazic w innej/zlej roli, a juz tym bardziej po tym Q&A z Chrisem i Kristen razem Laughing Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
veronika-imi
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
bluevein napisał:

a Piz...? przeciez to po prostu mily chlopak, trudno mi sobie go wyobrazic w innej/zlej roli, a juz tym bardziej po tym Q&A z Chrisem i Kristen razem Laughing Wink
...przeciez wlasnie o to chodzi Exclamation nam trudno wyobrazic sobie niektore rzeczy, zwlaszcza te co nam nie pasuja-i to jest intrygujace...JAK ONI TO ZROBIA Question JAK TO WYPADNIE Question ja lubie te emocje i ten dreszczyk

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bluevein
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 9:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Tylko, ze zamiast intrygowac, mnie to jedynie denerwuje Confused
tym bardziej, ze podkreslali na samym poczatku, ze Piz nie bedzie sie wtracal z sprawy LoVe - on po prostu bedzie milym chlopakiem, przyjacielem, zawsze pomagajacym Vero.
A tu nagle ma byc drugim Beaverem?

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 10:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
No dokladnie, to przestalo byc juz intrygujace, stalo sie wylacznie denerwujace, 3 seria jest calkowicie inna niz 2 poprzednie i po poczatkowym szoku kulturowym jaki przezylam przechodzac z serii 2 do 3, gdzie tej zmiany nie moglam zniesc i 3 sezon wydawal mi sie beznadziejny, wreszcie zaczelam go doceniac, wlasnie za ta jego innosc, i nawet za to, ze LoVe jest inne niz przedtem. I w zwiazku z tym przeraza mnie wizja powielania watkow z poprzednich serii, bo przez to zapewne strace caly tak ciezko wyrobiony szacunek dla tego sezonu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
asiak
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 12:50 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
no zobaczymy jak to bedzie (: jeszcze pare tygodni (:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
no wlasnie, nie chce mi sie wierzyc, ze Piz okaze sie kims innym niz jest i to kims 'zlym' :-/ bo to by bylo juz 3 raz, to idiotyczne. najpierw fajny i mialy Troy, ktory sie okazal dilerem, potem Cassidy zabojca, i teraz Piz? Ilez mozna powielac ten sam watek?

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:56 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Dokladnie - watek z sympatycznym facetem, ktory sie okazuje swinia albo psychopata juz byl, wiec teraz dziekujemy!! Czy w tym serialu nie moze byc zadnego normalnego chlopaka?? LOL Mam nadzieje, ze z tym Pizem to jakas sciema, albo przynajmniej ze nie chodzi o cos super powaznego...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 4:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
ajajaj. no nie. cholerne deja vu. ale przynajmniej szanse na powrot LoVe. Chociaz mogliby sprobowac nas zaskoczyc. Mysle,ze nas zaskocza. MUSZa.

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 4:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Powrot LoVe jest oczywisty, niezaleznie od tego czy Piz ma jakas czarna przeszlosc czy nie, takze zupelnie nie widze powodu, zeby cos takiego wymyslac. To juz zbyt ograne...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 7:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
LoVe jest podstawa tego serialu, wiec byc musi...a reszta...jaka bedzie taka bedzie...miejmy nadzieje, ze wspaniala ^^ Inaczej byc nie moze ;P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Jope
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Warszawa
Zgadzam sie z Amy:)
Poza tym, to przeciez dobrze, ze Logan bedzie ratowal Veronice. Przeciez nie moze wiecznie ona wszystkich ratowac i wiecznie sama sobie ze wszystkim radzic. Ja tylko nie rozumiem, po co watek Piz/Veronica. Mi oni totalnie nie pasuja do siebie.

_________________
Jope

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Vero
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 3:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Witam wszystkich!!!Mam nadzieje ze Piz nie okaze sie tym zlym bo ja go lubie ale osobiscie mysle ze LoVe powinni byc razem:-)

_________________
PRZECIEz W MARZENIACH MIAlO BYc LEPIEJ........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ala.wzs
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 4:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
No jesli logan uratuje Veronice to bedie szansa na LoVe

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 10:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Poniewaz okazalo sie, ze odcinki 3.19 i 3.20 zostana wyemitowane po sobie, ale nie razem i moze zdarzyc sie, ze czesc osob obejrzy 3.19, a nie 3.20 postanowilismy poownie otworzyc ten temat. W ten sposob to bedzie temat do dyskusji o odcinku 3.19, a tamten drugi o ostatnim odcinku i ewentualnie ogolnie o zakonczeniu VM. Milego dyskutowania!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Eco
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 18
Płeć: Kobieta
i juz po 19... w sumie fajny odcinek ale ten logan na koniec.. uhuu! przez chwile obudzil sie ten bad boy..
fajna scena miedzy dickiem i mac..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
natalka
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 2:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 3
Płeć: Kobieta
Po 19 odcinku, ale przed 20... Odcinek taki sobie, poprzedni o wiele fajniejszy. Ten odcinek byl moim zdaniem nudnawy. Chociaz scena Dick i Mac rewelacyjna
Nie czytam spoilerow, wiec nie wiem co sie wydarzy w nastepnym odcinku, ale jakos nie moge uwierzyc, ze Piz to nakrecil i rozeslal wszystkim... Moze to ten gosc co Wallace sledzil umiescil w jego pokoju kamere...
Nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc 20 odcinek, mam nadzieje, ze bedzie o wiele ciekawszy niz 19....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 3:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Mnie tez bardzo ciekawi kto nakrecil ten film:[ nie wiem czy to Piz czy ktos inny... Logan byl swietny! widac ze mu zalezy nadal na Veronice, bo gdyby bylo inaczej nie pobilby Piz'a.

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 4:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wreszcie skonczylam ogladac 3.19 i niestety nie byl jakis rewelacyjny... Ale za to zagadka podobala mi sie bardziej niz kilka poprzednich. No i ciesze sie, ze wreszcie bylo wiecej Mac, Wallace'a i Weevila, ktorego prawie w ogole nie bylo w kilku poprzednich odcinkach.

Vinnie zrobil sie totalnia swinia i jestem wsciekla, ze tak zmienili jednego z moich ulubionych bohaterow!! Podczas tej debaty mialam ochote mu przywalic i ciesze sie, ze chociaz od Veronici oberwal

Zal mi sie Logana zrobilo jak zobaczyl to nagranie i wiadome bylo ze tak tego nie zostawi.... Tylko mi sie wydaje, ze to jednak nie Piz za tym stoi...

I oczywiscie nie moglabym nie wspomniec o pieknej scenie Mac & Dick Kurcze szkoda, ze scenarzysci nie zrobili z nich pary... Jak dla mnie to ten watek mial duzo potencjalu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 4:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Odcinek taki o... Poprzedni byl juz lepszy. Przez pol odcinka w ogole prawie nic sie nie dzialo. Najbardziej ucieszyl mnie powrot Weevila, on i te jego rzesy z reklamy Maybelline Najwiekszym plusem byla pewnie wasza ukochana dlugo wyczekiwana scena Mac/Dick... Teraz to i ja potencjal w nich zobaczylam... A nuz w ostatnim odcinku jednak cos sie stanie... Bo Max i jego byk to zly komplet. Co do tego nagrania... raczej stawialabym, ze kamere umiescil man crush Wallaca; przeciez Piz nawet nie wiedzial czy bedzie cokolwiek miedzy nim a Veronica... I zabraklo kontynuacji zagadki Liama i Vinniego. Wszystko bedzie w ostatnim odcinku? Tyle watkow? Wybory szeryfa? Ej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
zyskone
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 4:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 4
Płeć: Mężczyzna
czy ma ktos moze napisy do 19 odcinka? jesli tak to bardzo poprosze na maila czubusone@o2.pl

_________________
uczen Neptun High

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 5:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
martuska napisał:
Odcinek taki o... Poprzedni byl juz lepszy. Przez pol odcinka w ogole prawie nic sie nie dzialo. Najbardziej ucieszyl mnie powrot Weevila, on i te jego rzesy z reklamy Maybelline

No Weevila bylo zdecydowanie za malo ostatnio!!

Cytat:
Najwiekszym plusem byla pewnie wasza ukochana dlugo wyczekiwana scena Mac/Dick... Teraz to i ja potencjal w nich zobaczylam... A nuz w ostatnim odcinku jednak cos sie stanie... Bo Max i jego byk to zly komplet.

Ja juz od dlugiego czasu widzialam potencjal i nie moge uwierzyc, ze scenarzysci nic z tym nie zrobili... A moze planowali na 4 serie?

Cytat:
Co do tego nagrania... raczej stawialabym, ze kamere umiescil man crush Wallaca; przeciez Piz nawet nie wiedzial czy bedzie cokolwiek miedzy nim a Veronica... I zabraklo kontynuacji zagadki Liama i Vinniego. Wszystko bedzie w ostatnim odcinku? Tyle watkow? Wybory szeryfa? Ej...

Sie okaze co sie rozwiaze w ostatnim odcinku. Mnie najbardziej intryguje kto umiescil ta kamere i man-crush Wallace'a tez przyszedl mi przez mysl... No zobaczymy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.19 - Weevils Wobble But They Don't Go Down Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.19 - Weevils Wobble But They Don't Go Down


Wygenerowano w 0.070 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights