Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

1.01 - Pilot

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.01 - Pilot
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panna_B
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 3:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel

Patrz?, ledwo si? zacz?? poniedzia?ek, a Wy ju? po pierwszym odcinku.
bluevein napisał:
ja to jad? bez napisów

Ja bym tak daleko nie zajecha?a.

Mi?o jest te wszystkie, znajome mordy po takiej przerwie zobaczy?. Laughing
Moje wszystkie ohy i ahy, mo?e nawet w odpowiedniej kolejno?ci udokumentowane.

Wspania?y Clemens i te jego Clemensowate miny.
No i mamy psychicznego dupka. I Ciekawa by?am czy moja fascynacja nim przetrwa prób? czasu. A jednak nic si? nie zmieni?o ! Jak Logan mnie oczarowa? kiedy mia?am pierwszy raz Vu, tak teraz nie jest inaczej. Laughing
Wallace i jego pó? nagie wej?cie. Laughing Od pocz?tku, w tej sprawie z Weevilem wida? jaki uroczy tandem z Veronic? tworz?.
Vu i jej 'spotkania' z gangiem, ka?de kolejne coraz lepsze.

I co tu powiedzie? tzn. napisa?. Czekam na nast?pny odcinek, jakbym ogl?da?a ten serial po raz pierwszy. Laughing

I z ma?ym 'njusikiem' wam podjad?. TVN siedem, chyba ju? z tradycji, b?dzie znowu Veronic? powtarza?. Od 6 sierpnia o 14:40.

Mo?e wieczorem jeszcze tu zawitam z kilkoma cytatami co mi si? przypomn?, bo kilka takich z pewno?ci? by?o.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 7:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!

Skad: Warszawa/Olsztyn
bluevein napisał:
Po raz pierwszy bawi? si? w takie grupowe powtarzanie, ale I like it!
Veronic? ogl?dam ju? po raz który?, ale ten serial jest tak wspania?y, ?e za ka?dym razem ?wietnie si? bawi? i znajduj? ró?ne rzeczy, których nie widzia?am wcze?niej.

Taaak ja powtarzam chyba ju? z 4 lub 5 raz i nigdy nie mam do?? to jedyny serial, który tak wiele razy ogl?da?am i jeszcze mi si? nie znudzi? (nie wiem czy to kiedykolwiek nast?pi ) i chyba pierwszy serial, który uzale?ni? mnie do tego stopnia, ?e musia?am sobie ?ci?ga? odcinki

Ahh piosenka oczywi?cie po obejrzeniu VM musia?am sobie zapu?ci? We used to... ze 2 razy

bluevein napisał:
po drugie - Wallace ma najlepsze wej?cie ever LOL, do tego s?upa przywi?zany biedny i tylko Veronice przysz?o do g?owy, ?eby go odczepi? i to jej GO PIRATES

Biedny Wallace, mia? po prostu wej?cie smoka a Veronica to jedyna normalna osoba w tej g?upiej szkole, a reszta to m?otki i tyle

justin napisał:
i ja brzydal ogl?da?am wersj? z lektorem xD robi? si? leniwa, nawet czyta? mi si? nie chce Laughing

Panna_B napisał:
bluevein napisa?:
ja to jad? bez napisów

Ja bym tak daleko nie zajecha?a.

Nieeee, Justyna co ty najlepsze wyrabiasz Laughing ja te? z napisów nie korzystam, a seriali z lektorem nie lubi?, tym bardziej, gdy zag?usza g?osy oryginalnych bohaterów a feee

Panna_B napisał:
No i mamy psychicznego dupka. I Ciekawa by?am czy moja fascynacja nim przetrwa prób? czasu. A jednak nic si? nie zmieni?o ! Jak Logan mnie oczarowa? kiedy mia?am pierwszy raz Vu, tak teraz nie jest inaczej. Laughing

Oj tak, ale poczekam do dalszych odcinków (chyba nie dacie mi bana za spojler ) na razie b?d? si? delektowa? docinkami V.

Panna_B napisał:
Wallace i jego pó? nagie wej?cie. Laughing Od pocz?tku, w tej sprawie z Weevilem wida? jaki uroczy tandem z Veronic? tworz?.

Wallace i Veronica to po prostu dream team i niech kto? si? tylko z nie zgodzi...

Panna_B napisał:
Vu i jej 'spotkania' z gangiem, ka?de kolejne coraz lepsze.

Ha ha zawsze uwielbia?am 'spotkania na szczycie', jak tylko widzia?am V. i Weevila to ' oho b?dzie weso?o'
I could be your girlfriend

I zgadzam si? z Pann? czekam na ?rod?, chcia?am sobie od razu zapu?ci? par? odcinków, ale stwierdzi?am, ?e b?d? twarda. W razie, gdybym p?k?a to prosz? nie krzycze?, bo przecie? to Nasza Veronica

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
tlen.exe
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 2:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii

Ahh, mi?o by?o po raz N'ty ogl?da? Veronicie i przyjació?. ;p Ju? nie mog? si? doczeka? sezonu trzeciego, haha. ;p

Who is your dady?! ;d

Powrót do góry
Paulina
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator

Who's your daddy?

T?skni?am za V.

Wallace mia? niez?e wej?cie. Biedak przywi?zany i tylko V si? zachowa?a normalnie, a reszta si? ?mia?a.
Wprowadzenie ka?dej z postaci, zapocz?tkowanie najwa?niejszych w?tków 1 sezonu - ?mier? Lily i gwa?t V.
Logan psychotic jackass.
Veronica i jej sarkazm i ironia...t?skni?am za tym. Jej starcia z Weevilem, Loganem, itp. s? nieziemskie.
Celeste...

Powrót do góry
kubaczek4
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 10:10 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!

Zgadzam si? z Paulin? .

Wallace do s?upa ta?m? przyczepiony, a Veronica jako jedyna pomog?a . Ta akcja w sklepie i wezwanie policji przez Wallacea, a potem gadka, ?e nic si? nie sta?o . Veronica i jej starcia fajnie wygl?daj?. Jak Logan jej auto poobija?, to Weevil przyjecha? i jego auto uszkodzi? .

Odcinek super .

Powrót do góry
Chris
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 9:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii

Odcinek bardzo fajny, najbardziej spodoba?a mi si? nietypowa narracja i posta? Veronici. Jej ironia i sarkazm...

Przedstawienie g?ónych w?tków ?wietne - jest du?o tajemnic i pyta?, kolejny plus.

Polubi?em od razu Weevila - fajny ma gang motocyklowy i pomys?y. Podoba?a mi si? scena, w której 'ratuje' Veronice przed kompletnym zniszczeniem wozu.

Duncan jest dziwny póki co, natomiast Logan jest i fajny i niefajny, jeszcze opini jako takiej o nim nie mam.

Powrót do góry
Freya
PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 12:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skad: Tatooine
ej?e! chwil? mnie nie ma, a tu wszyscy Veronic? ogl?daj?! leci na TVN, czy po prostu grupowo si? synchronizujecie i ogl?dacie? xD ile mam do nadrobienia odcinków? ^^

Powrót do góry
bluevein
PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 2:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin

ogl?damy w poniedzia?ki i ?rody na razie 4 odcinki by?y

Powrót do góry
Bee132
PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 2:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale na TVNie te? leci

Jack & Sue

Powrót do góry
Freya
PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 6:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skad: Tatooine
do poniedzia?ku zd??? nadrobi? te 4 ^^ nawet ch?tnie si? za nie zabior?

Bee, a kiedy i o której? dzisiaj sprawdza?am telegazet?, ale w pi?tki chyba nie leci xD

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 1 » 1.01 - Pilot Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: