Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.18 - I Know What You'll Do Next Summer

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.18 - I Know What You'll Do Next Summer
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trish
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 6:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Jeszcze nie ma, dopiero zdaje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
doma
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 7:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 73
Płeć: Kobieta
niu, niu, zapowiada sie cos...fajnego? zobaczymy oby, oby!

_________________


LoVe 4EVER!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bjk91
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 8:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 66
Płeć: Kobieta
Skad: Wroclaw
ooo ...no to moze rzeczywiscie bedzie cos co nas zwali z nog
chociaz moze lepiej sie tak nie nastawiac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Eco
PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 8:05 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 18
Płeć: Kobieta
mogloby byc wreszcie cos fajnego, a nie takie, przyslowiowe flaki z olejem.. no i sadzac po opening scene v. moze z racji zdobycia uprawnieĂą zacznie pracowac na zagadkami, ktorych nie da sie rozwiazac po pierwszych10 min filmu ..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 8:41 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
jutro juz bedzie odcineczek juz sie nie moge doczekac:D obym sie nie rozczarowala xD

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
buli_tychy
PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 12:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Pamietajcie ;d 18 odcinek dzisiaj o 3 nad ranem pojawia sie na torrentach wiec oczekiwac nastawiac budziki i te sprawy

_________________
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^


WNB - Boze Prowadz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Glam
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Ja juz wlasnie zaczynam zasysac 18-sty odcineczek Obejrze go pewnie dopiero wieczorem, ale juz jest "blizej niz dalej"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 10:49 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wlasnie obejrzalam odcinek i musze przyznac, ze podobal mi sie bardziej niz kilka poprzednich, ale mimo wszystko jeszcze daleko mu bylo do poziomu, ktory by mnie zadowolil... Zagadka znowu byla taka sobie i zastanawiam sie co Robowi odbilo, zeby sie pchac w te tematy spoleczne. Tzn ja wiem, ze to sa wazne sprawy i w ogole, no ale najpierw terrorysci, teraz Invisible Children... Moze i ladne przeslania, ale za to zagadki dosyc nudne...

Zniszczyli zupelnie postac Vinnie'go, zwlaszcza jak sie okaze ze Keith ma racje z ta jego wspolpraca z Fitzpatrickami... A sadzac po zachowaniu Vinnie'go i Liama to jest to prawda. Okropnie to zrobili!! I jeszcze w dodatku ta reklama

Fajne byly sceny Dicka z ojcem, wreszcie pokazali jakas ludzka strone Dicka, hehe

Troche mi zal bylo Piza, jak on tak kazda decyzje konsultowal z Veronica, a ona wpadla w szal radosci jak sie dowiedziala, ze FBI ja przyjelo. I biedny Piz "It's in Virginia, right?" No i oczywiscie Keith "My daughter, the Fed"

Ogolnie odcinek nie byl rewelacyjny i nie moge uwierzyc, ze Roba nie bylo stac na cos lepszego na koniec sezonu. Bo na podstawie tych ostatnich odcinkow to sie nie dziwie, ze 3 sezon jest ostatnim...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 1:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
no wiec ja tyz juz obejrzalam... hmy... jakos mnie specjalnie nie zaciekawil;/ niestety... te sprawy sa nudne..coraz bardziej zaczynam lubic dicka ;)zadnej ciekawej relacji miedzy Love... a ta parker to juz calkowicie mnie dobija.. podobala mi sie ta mina logana gdy mowil parker ze moze z nim pojechac i jak ja przytulil hehe i mine taka niezbyt chetna do tego zeby jechac ze swa nowa miloscia posefrowac xP

a piz tez taki jakis niemrawy... jeszcze tylko 3 odcinki i to tak ze za tydzien jeden i za 2 tyg dwa odcinki razem.. czyli spotkamy sie z vero 2 razy.. i kto mi powie kiedy oni beda miec czas zeby sie zejsc ze soba i wogole? ehhhhhhh

szczerze jesli dalej ma byc tak nudna fabula i wogole lepiej niech poprzestana na tej 3 serii i niech ja dobrze skoncza... bo jesli maja zawalic 4.. i wszystkim na sie znudzic vero to ehhhhhhhh

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 1:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Mala poprawka - zostalo nam jeszcze tylko jedno spotkanie z VM, czyli dwugodzinny final sezonu i byc moze rowniez i serialu. Ciekawa jestem, czy chociaz ten odcinek bedzie na poziomie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 1:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
no wlasnie mi sie pomylilo

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 2:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Rzecz jasna kapitalny poczatek Oczy moje mogly sie nacieszyc widokiem Veronici i Piza. Ogolnie jej zachowanie w dzisiejszym odcinku bylo zupelnie w strone Piza. To nie rollercoaster, ale jej sie podoba... I to getting to the second base A na Logana nawet nie chciala patrzec, jak byl w bibliotece, oddalila go z odpowiednim komentarzem. I koniec tez swietny jak V/P razem lezeli, dokladnie that's so sweet. Jasne bylo, ze V dostanie sie na ten staz; swietny Keith, pelen dumy ze swojej corki...
Wreszcie pojawil sie Cliff; ale i tu znowu chca na koniec popsuc stosunki Keitha i Cliffa? Ej bez takich, to najlepsi kumple!
Vinnie, chyba pierwszy raz tutaj widzialam go w garniturze
Mac - jakies ciut problemy w jej raju... oby jak najmniej; fajnie, ze poczatki Mac/Max po zerwaniu z Bronsonem nie ciagnely sie...
Logan/Parker; wyraznie widac, ze on nie ma checi byc z nia, tylko nie wie jak jej to powiedziec; wyraznie zmierzaja ku zerwaniu.
Dick mial dzisiaj swietne sceny; wreszcie poruszyli jakies aspekty zyciowe z nim i wreszcie wyrazil swoja opinie, co do smierci brata.
Na zagadki juz nie zwracam uwagi, bo dalej cienko...
swietna Detective Mars i jej dlugopis
Duzym plusem byla obecnosc tylu bohaterow.
Najwiekszym plusem wszystkie sceny V/P
Najwiekszym minusem ponowny brak Weevila...

Pizneyland gora!


Ostatnio zmieniony przez martuśka dnia Sro Maj 16, 2007 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 3:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
ja tam pizoniki nienawidze x] grrrrrrrrrrrr on jest dla mnie taki pusty.. nie umiacy bronic wlasnego zdania.. taki ciamajdowaty... jak by nie mial glebszych inspiracji... jako facet brakuje mi w nim jaj... ze tak stwierdze... jest taki bezbarwny........

only my opinion...

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Glam
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 3:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
niestety kolejny marny odcinek, takie "flaki z olejem".
Obejrze finalowy odcinek, ale generalnie juz mi nie zalerzy, zeby zrobili kolejna serie- bo to juz nie to samo.
przykro mi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bjk91
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 4:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 66
Płeć: Kobieta
Skad: Wroclaw
aa...sciagnie sie dopiero za 2 godziny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
paula_90
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 4:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 27
Płeć: Kobieta
Skad: wwy
Watek Vero/Piz wg moglby sie bardziej rozwinac, ale watpie zeby to sie udalo przez dwa odcinki, scena jak siedzieli na kanapie byla slodka jednym slowem, ale brakuje tu tego czegos co bylo miedzy LoVe.
A Logan ostatnio wydawal sie taki zakochany, a teraz najwyrazniej nie zwraca na Parker tak duzej uwagi... jaka szkoda
Ogolnie rzecz biorac odcinek lepszy od poprzedniego, ale nie porownuje sie do 1 czy 2 sezonu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bjk91
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 66
Płeć: Kobieta
Skad: Wroclaw
wedlug mnie odcinek, jak odcinek, gdyby go nie bylo w sumie pewnie nawet bym nie zauwazyla .... nie wyrozniajacy sie za bardzo sposrod 3 serii ani pozytywnie, ani negatywnie ... boje sie natomiast co bedzie dalej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Nikola
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 122
Płeć: Mężczyzna
Musze sie zgodzic z Sophia - odcinek lepszy niz poprzednie (przyjemniej sie ogladalo ), ale to jeszcze nie TO, do czego nas przyzwyczajono w 1 i 2 sezonie.

Mam nadzieje, ze dwa koĂącowe odcinki jednak beda na tyle dobre, aby pozostawic dobre wrazenie nawet po 3 sezonie. Tym bardziej, ze moze to byc juz ostatni..

Poczatkowa scena z Ver i Pizem mi sie chyba najbardziej podobala, kiedy razem sie uczyli A na koniec bylo mi go szkoda, kiedy sobie zdal sprawe, ze to Virgnia..

_________________
last.fm

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
odcinek taki sobie mam nadzieje ze final to bedzie po prostu bomba!..
Watek V/P czy L/P takie sobie.. ale cos Logan nie za bardzo za Parker teraz jest.

Podobala mi sie "sprawa" Dickow Casablancas

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
she napisał:
Watek V/P czy L/P takie sobie.. ale cos Logan nie za bardzo za Parker teraz jest.

Podobnie jak Veronica za Pizem - zadne z nich nie pomyslalo o swojej drugiej polowce przy planowaniu lata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
OMG, Dick rzadzil. To jak przyszedl do ojca z wyrzutami bylo naprawde wzruszajace. Myslalam, ze to niemozliwe, ale jeszcze bardziej go lubie
V/P - cute, szczegolnie na poczatku i te splecione nogi , ale to i tak nie to na co liczylam...

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
bluevein napisał:
OMG, Dick rzadzil. To jak przyszedl do ojca z wyrzutami bylo naprawde wzruszajace. Myslalam, ze to niemozliwe, ale jeszcze bardziej go lubie

Ja uwielbiam jak Dick pokazuje, ze jednak ma w sobie jakies uczucia Swietna byla ta jego przemowa do ojca!!! Widac, ze mimo tego co robi to ma straszne wyrzuty sumienia co do Beavera, ze nic nie zauwazyl...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Sophia napisał:
Ja uwielbiam jak Dick pokazuje, ze jednak ma w sobie jakies uczucia Swietna byla ta jego przemowa do ojca!!! Widac, ze mimo tego co robi to ma straszne wy

Warto zauwazyc, ze uzyl imienia Cassidy, a nie przezwiska...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 9:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Wlasnie obejrzalam odcinek i powiem szczerze, ze ogladalam go naprawde z zaciekawieniem w przeciwieĂąstwie do poprzednich (przynajmniej dwoch a moze i wiecej). Przede wszystkim ciesze sie ze ktos WRESZCIE wspomnial o samobojstwie i w ogole sprawie Cassidy'ego, a ze byla to rozmowa miedzy jego bratem a ojcem, to dodatkowy plus. Poza tym sprawa nie byla az tak nudna, jak w poprzednich odcinkach, moze i domyslalam sie od poczatku, ze oni sa rodzina, ale zakrecili to troszke bardziej. A w dodatku zarowno na poczatku jak i na koĂącu swietne sceny V. z Keithem (przepytywanie, rozmowa telefoniczna i radosc, ze dostala sie na ten kurs czy co to jest ) Poza tym w odcinku posmialam sie (np. z powaznej pani detektyw piszacej dlupopisem-pluszakiem) i lezka mi sie zakrecila w oku pod koniec, jak Apollo z ojcem sie przytulili

podsumowujac, ciesze sie, ze ten odcinek byl lepszy, ale jezeli season finale tez bedzie takie albo jeszcze lepsze, to bedzie mi trudniej przyjac to, jezeli VM miala by nie wrocic na kolejny sezon...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 9:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
A wlasnie, zapomnialam wspomniec o genialnych scenach Vero i Keitha, a te byly naprawde na poziomie dwoch pierwszych sezonow! No a ten dlugopis Vero w scenie "Detective Mars speaking" byl genialny!! I jej mina tez jak taka zawstydzona probowala pluszaka troche ugladzic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.18 - I Know What You'll Do Next Summer Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.18 - I Know What You'll Do Next Summer


Wygenerowano w 0.119 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights