Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Edukacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » O nas » Edukacja
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaYa
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 7:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 43
Płeć: Mężczyzna
Skad: Istebna
bluevein napisał:
2 klasa LO Wink
profil humanistyczno-prawny
Ogolnie druga klasa liceum pod wzgledem materialowym jest trudna, szczegolnie z przedmiotow profilowanych [tak jak u mnie np. historia czy wos :

swiete slowa.. Ja tez 2 LO .. i profil humanistyczno jezykowy.. kiedys historia.. to byl moj konik.. w LO.. to juz mi uszami wychodzi.. a potem.. hmm.. potem to mam w planach dziennikarstwo i komunikacje spoleczna.. a potem PR (public relation) to takie moje marzenia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
anrow
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 7:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 810
Płeć: Kobieta
Skad: Tychy :)
ja tez jestem w 3 gim. a co do dalszej szkoly to niem mam zielonego pojecia ale to bedzie raczej LO a w moim miescie sa tylko 3 wiec nie mam trudnego wyboru

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 8:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

ja tez jestem w 3 gim. Wink a co do dalszej szkoly to niem mam zielonego pojecia Wink ale to bedzie raczej LO a w moim miescie sa tylko 3 wiec nie mam trudnego wyboru

oo to duzo osob z mojego rocznika jest, milo
ja jako, ze mieszkam we Wroclawiu mam mase szkol do wybierania. Trzeba jeszcze tylko dobrze egzamin zdac hmmm... a jak, cieszycie sie, ze juz do liceum? mi bedzie brakowac mojej klasy/..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Jak narazie ja wiedze 2 osoby z mojego rocznika, a co do wyboru liceum to juz widze ze bede mial dylemat czy wybrac lepsze liceum pod wzgledem sportu czy nauki Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ja mialam wielki problem z wyborem liceum Wink
Bo wybieralam miedzy liceum, gdzie wiedzialam, ze sobie poradze a miedzy najlepszym w moimm miescie, gdzie nie bylam pewna swoich umiejetnosci.
Ale razem z mama stwierdzilysmy, ze jednak pojde do LMK [taki ladny skrot] bo w lepszym liceum, pomimo gorszych ocen wiecej sie naucze. I tak tez jest Laughing
ucze sie dluzej, wiecej a srednie takie oceny ale przynajmniej wiem, ze cos mi w glowie zostaje.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Kamisiacz
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 1481
Płeć: Kobieta
Skad: z nysy
U mnie w miescie tylko dwa licea sa wiec za duzo do wyboru nie mam Laughing Chyba, ze wyjechac, ale jakos za bardzo jeszcze nie mam ochoty wyprowadzac sie od rodzinki Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mjuzz
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 442
Płeć: Kobieta
Skad: Gdynia
Ja tyz, podobnie jak kilka osob, teraz koĂącze 3 gimnazjum..
Jest troche klopotow z wyborem liceum juz teraz faktycznie No i w kwietniu egzaminy..

_________________
Dance dance.
Let the Games begin!


--
Avatary z tej strony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Fury
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 9:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2452
Płeć: Kobieta
Cytat:
a jak, cieszycie sie, ze juz do liceum? mi bedzie brakowac mojej klasy/..

Ja sie nawet ciesze troche nowych osob sie pozna... a napewno kilka osob z mojej klasy pojdzie do tego liceum co ja wiec pewnie bedziemy sie spotykac...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
hosej
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 12:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 313
Płeć: Mężczyzna
Skad: MYSlOWICE
jak czytam wasze posty to az mi sie lezka w oku kreci T_T jak ja chcialbym jeszcze chodzic do liceum... to byly czasy.
a teraz - rano do pracy, po pracy biegiem na zajecia, zazwyczaj od 16 do 20/21, z reszta studiuje wieczorowo 2 rok na Polibudzie w Katowicach, a nauke zakoĂącze za jakies 4 lata Mad snifff... liceum to bylo zycie, dobrze ze zostaly wspomnienia Wink

_________________
"Nie poddaj sie, bierz zycie jakim jest
I pomysl, ze na drugie nie masz szans" Myslovitz Acidland

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sunbeam
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:04 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Dareyouto... no moze sie kiedys spotkamy;) Bardzo,ale to bardzo polecam AE w KAtowicach:)

Hosej...Ty tez KAtowice:P

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
villemo
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 3:56 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
No to teraz jam Takze klasa maturalna - ehhhh, lenistwo totalne.. i jeszcze te seriale tak kusza No ale jeszcze 2 miechy i sie wyspie Ogolnie nie docieralo do mnie ze mam maturke az do wczoraj jak wywiesili nam terminy ustnych.. Shocked

Dziewczynki... jak tam w ogole idzie nauka? I co zdajecie? Ja biol i chemie obie na rozsz. Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

Ja sie nawet ciesze troche nowych osob sie pozna... Very Happy a napewno kilka osob z mojej klasy pojdzie do tego liceum co ja wiec pewnie bedziemy sie spotykac... Wink

aa to na pewno. i tez sie ciesze, ze poznam nowych ludzi.
Cytat:

No i w kwietniu egzaminy..

achhh. no wlasnie w kwietniu egazminy. byleby poszly dobrze
Cytat:

dylemat czy wybrac lepsze liceum pod wzgledem sportu czy nauki

hmm... to naprawde moze byc dylemat. ja akurat takiego problemu nie mam Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Inka
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 104
Płeć: Kobieta
Skad: Brzesko
Dopiero Wam wywiesili? Nam juz wywiesili chwile temu, bo jeszcze musielismy sobie to sprawdzic, dlatego ze bylo to tak niedopracowane, ze niektorych osob nie umiescili, a niektorzy mieli w trakcie swoich matur pisemnych:P Wprawdzie to sporadycznie, ale sie zdarzalo. Juz nawet mamy przecieki co do tego, kto u nas w komisjach siedzi;P...

Ja zdaje mat. rozszerzona i jestem przerazona, bo wydaje i sie, ze zamiast umiec co raz wiecej, to umiem co raz mniej;|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
u nas wywiesili w piaek listy i wiemy kto u nas w komisjach siedzi, najlepsze jest to ze teraz podobno nauczyciel prowadzacy nie moze byc w komisji, a ja mam moja babke z angola wpisana na mature Laughing no i po maturkach jestem juz 16 maja wiec luzik tylko szkoda ze trzeba sie teraz porzadnie wziac do pracy a zdaje polski podst. angol i mate rozszerzone, ale angol ustny podstawe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Inka
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 104
Płeć: Kobieta
Skad: Brzesko
Ja jestem po maturach 14 maja czyli po matematyce, a wieksza czesc mojej klasy koĂączy juz 11. po geografii:-). Niektore klasy juz nawet zajmuja sie organizacja imprezy pomaturalnej:O

Ja tylko nie chcialam, zeby w mojej komisji na niemieckim siedziala moja ciocia, bo bym sie stresowala, ale na szczescie tak nie jest;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Ja tez szybko koĂącze matury, ale nie wiem dokladnie bo sie nie wczytywalam w listy, wkurzylam sie tylko, ze jestem jedyna osoba w mojej szkole zdajaca mature pisemna po poludniu...
A zdaje sama nie wiem czemu podstawowy angielski (tyle bylo marudzenia zebym zdawala francuski albo hiszpaĂąski jeszcze, ze w koĂącu stanelo na tym, ze zdaje tylko angielski i to podstawowy :lol2: ) a oprocz tego polski i historie sztuki rozszerzone

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dosiare
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 4:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Knw
ja jestem na szczescie w 1 LO ale mam zamiar zdawac biologie chemi fizyke i angielski rozszerzony i wybrac sie na medycyne jako kardiohirurg nie wiem co z tego bedzie bo nienawidze biologi !

_________________
Don't Phunk With My Heart !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
villemo
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 9:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
Lol historia sztuki powiadasz... interesujace Zazdroszcze wam ze tak szybko koĂączycie... Ja ostatnia maturke mam z j.ang ustna 25.03 do tego o 13.45 Confused Evil or Very Mad a co do komisji nic nie wiadomo jak na razie, ale cos czuje ze szybko wyjde z tego angola znajac moje zdolnosci jak mnie zatak, jeszcze pewnie od rana nie bede mogla spac i od 8 rano bede sie stresowala az do tej 13.45

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 9:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
ja tez sie boje angola, ze sie zatne... a najgorsze jest to, ze wiem, ze umiem, tylko mnie zatka i nic... albo jak juz cos powiem i wydje a potem przez pare dobrych dni albo i tygodni bede myslala, co moglam powiedziec lepiej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Inka
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 104
Płeć: Kobieta
Skad: Brzesko
Wlasnie dlatego nie chcialam mojej cioci w komisji, ze obawiam sie, iz przy niej moglabym sie kompletnie zahamowac. Poza tym mam problem w ogole z rozpoczeciem dyskusji w obcym jezyku. Potem juz sie jakos kreci, ale jak byli u nas Niemcy na wymianie, to rozumialam o co im chodzi, ale balam sie, ze cos zle powiem;P.. Hm... Ja mam popoludniu niemiecki, ale polski ustny mam o 8.25:/ Porazka.. Nie wyspie sie w ogole;P.. Chociaz jakbym miala tak jak moje kolezanki kolo 16/16.30, to bym byla klebkiem nerwow:-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
O bosh od takich wlasnie rozmow o zacieciu sie na maturze czlowiekowi mozg wyparowuje, dlatego sie trzymam od tego typu rozmow z daleka
A co do historii sztuki, to po prostu postanowilam wybrac cos co lubie i czym mnie nikt bezsensownie nie zamecza w szkole i jakos tak wyszlo, tylko, ze niestety odkad wybralam to na mature tak cale moje zainteresowanie malarstwem padlo i jeszcze nie tknelam ksiazek, ktore mimo wszystko przed matura powinnam przejrzec...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
hosej
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 313
Płeć: Mężczyzna
Skad: MYSlOWICE
Inka napisał:
ale polski ustny mam o 8.25:/ Porazka.. Nie wyspie sie w ogole;P.. Chociaz jakbym miala tak jak moje kolezanki kolo 16/16.30, to bym byla klebkiem nerwow:-)


ja zdawalem ustny z polaka o 18.30 -jako ostatni- na cale zycie zapamietam te godzine, najgorsze jest czekanie na swoja kolej, tym bardziej jak sie czeka 9 godzin

_________________
"Nie poddaj sie, bierz zycie jakim jest
I pomysl, ze na drugie nie masz szans" Myslovitz Acidland

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Juliette
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
O rany, ja juz nie wspomne kiedy mialam mature, bo to czasy archaiczne. Ale zapewniam Was nie ma czego sie bac;) Wazne jest opanowanie i na Boga nie dajcie po sobie poznac, ze czegos nie wiecie;) Bo to jest gwozdz do trumny!!! A no i pomyslcie sobie, ze na studiach taka mature bedziecie miec co semestr, ze wszystkich przedmiotow;) Efekt murowany! Grunt to pozytywne myslenie a na pewno sie uda;) Ja wam moge powiedziec, ze na swojej tak sie przejelam, ze na ustnym z francuskiego, caly temat powiedzial najpierw po angielsku, a dopiero potem po francusku;) Wiec smiechu tez nie zabraklo;)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Juliette24 napisał:
Ja wam moge powiedziec, ze na swojej tak sie przejelam, ze na ustnym z francuskiego, caly temat powiedzial najpierw po angielsku, a dopiero potem po francusku;) Wiec smiechu tez nie zabraklo;)

To w takim razie tym lepiej, ze zrezygnowalam z matury z francuskiego, poniewaz juz na lekcjach kilka razy zaczynalam mowic po angielsku zamiast po francusku, a na maturze to bym calkiem sie pogubila. Przed kazda odpowiedzia po francusku najpierw musze przynajmiej pol godziny mowic do siebie po francusku, zeby sie pozbyc angielskiego akcentu. Ale chyba najgorsze jest gdy wpada mi do glowy cos po hiszpaĂąsku, ma on na tyle podobne niektore wyrazenia do francuskiego, ze jest mi sie go wtedy strasznie ciezko z glowy pozbyc...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 11:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
No hiszpaĂąski i francuski maja ta same geneze, wiec chcac nie chcac beda podobna-oba pochodza w prostej linii od laciny;) No ja koniec-koĂącow zdalam francuski bardzo dobrze;), ale ze w komisji mialam dyrektora, pana od francuza i jego zone, anglistke wiec wszystko pozostalo w tajemnym kregu;)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » O nas » Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Edukacja


Wygenerowano w 0.098 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights