Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Edukacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » O nas » Edukacja
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
whispy
PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 9:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Trojmiasto
Cytat:
i na Boga nie dajcie po sobie poznac, ze czegos nie wiecie;)

nom... Duzo osob mi to mowi. Zwlaszcza na ustnym polskim jest wazne, zeby nie dac sie podejsc i umiec sie wybronic.
Yhm... za 2 miesiace maturrrra... Z jednej strony chcialabym zeby juz byla, jak najszybciej, ale z drugiej...
Ja zdaje biologie i chemie. Twisted Evil Laughing

_________________
...Abym mogl powracac ile sil w nogach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
ooo widze ze to samo zdajemy whispy U mnie z biola jeszcze jako tako, gorzej chemia, zadeklarowalam sie dopiero 15 grudnia, nigdy o niej powaznie nie myslalam ale niestety nie wiele jest kierunkow z sama biola a szkoda
I jak tam przygotowania ida??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sayumi
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 3:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
Heh mnie niestety tez ju za 2 miechy czeka maturka...
Na szczescie tylko z biologi. Bo naprawde jest masa kierynkow tylko z tym przedmiotem. Boje sie stasznie ale to jest raczej calkowcie normalne.
Przygotowania jako tako tylko moje zycie osobiste sie wali bo nie mam dla nikogo czasu bo sie ucze... Byle do maja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
whispy
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 4:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Trojmiasto
Huhu... Vilemo, u mnie tez z biologia jest nawet gut, ale chemia to no comments... Ale to po czesci tez przez to, ze chemice mam beznadziejna, i musze chodzic na dodakt. lekcje. ale i tak chemie czaaaarno widze...

Cytat:
Bo naprawde jest masa kierynkow tylko z tym przedmiotem.

Kurna, w Trojmiescie jest wlasnie malo, strasznie mnie to wkurza...

Biol-chemy, na jakie uczelnie/kierunki sie wybieracie? :>

Ja: Biologia na UG (Genetyka... Rolling Eyes), ratownictwo medyczne na AMG albo ochrona srodowiska... nie wiem sama mam metlik w glowie, tam, gdzie sie dostane to tam pojde...

_________________
...Abym mogl powracac ile sil w nogach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sayumi
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 5:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
UJ; ratownictow medyczne, zdrowie publiczne, AWF- fizjoterapia, rehabilitacja, moze zloze na Turystyke i rekreacje.

I w sumie chyba tyle jeszcze chcialam na AR zlozyc ale nie pamietam na jaki kierunek

I wychodze z tego samego zalozenia co ty Whispy pojde tam gdzie mnie przyjma. A jak nigdzie mnie nie przyjda to nie wiem co zrobie.
Pojde na fizyke i astronomie gdzie jest 0.3 osoby na miejsce hihihihi Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 5:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
Nu u mnie to samo, szukalam kierunkow z sama biola i raznie, jedynie pielegniarstwo lub biologia ogolna czyli nauczycielska a to mnie nie bawi
Co do kierunku to jeszcze dokladnie nie wiem, wszystko zalezy jak sie bede czula po maturze z chemii
Ale jakby bylo w miare to chciala bym biologia stosowana lub farmacja we Wroclawiu, biologia lub farmacja Us itp cos takze z genetyka i laboratoriami

PS. jak wam probne poszly?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 6:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Probne mi sie kojarza wybitnie z jedna rzecza - nie poszlam trzeciego dnia i latali po calej szkole i robili rewelucje z tego powodu. Tak jakby to byl koniec swiata Rolling Eyes

A ogolnie z wynikow bylam zadowolona, nie musialam latac jak pol mojej klasy i plakac, ze nie zdalam :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Patty
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 6:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 208
Płeć: Kobieta
To ja jestem widocznie najmlodsza. Etap nauki tak znienawidzony przez naszego ministra(czyt. gimnazjum). Klasa pierwsza. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 7:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
uhhh Trish to podobnie jak u mnie w szkole, do tego ktory nie przyszedl dzwoniono do domu i pytano z jakiego powodu jest nieobecny i czy moga rozmawiac z rodzicem... psychiczna szkola

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 8:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Patty ciesz sie.. Jeszcze wiele przed Toba... Ja chetnie poszlabym do LO jeszcze raz... A tutaj studia i ten czas, ktory tak szybko mi biegnie;/

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Cytat:

A ogolnie z wynikow bylam zadowolona, nie musialam latac jak pol mojej klasy i plakac, ze nie zdalam

ja probnej matmy nie zdalam, ale tylko i wylacznie moja wina, bo nic nie robilam do niej ale nie plakalam z tego powodu, boooze to tylko matura Laughing jak nie teraz to za rok, a przynajmniej spokojnie rok wolnego bd miala, bo inaczej matka mi nie odpusci i bd musiala isc na jakies studia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
villemo
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 242
Płeć: Mężczyzna
haha sweet no ja podobnie, tylko ze chciala bym zdac, a jak nie to przynajmniej cos robic i jeszcze jakby mozna bylo z dala od domu tak na wlasna reke. Fajnie by bylo...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Dacie rade;) Matura naprawde nie jest taka straszna jak sie o niej mowi,wiem bo sama ja przezylam;) A potem studia...cudna sprawa... inne klimaty,inni ludzie i totalnei inny swiat...

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
veronika-imi
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
Sunbeam napisał:
Dacie rade;) Matura naprawde nie jest taka straszna jak sie o niej mowi,wiem bo sama ja przezylam;) A potem studia...cudna sprawa... inne klimaty,inni ludzie i totalnei inny swiat...


Z pewnoscia od tego sie nie umiera... Wink a po fakcie bedziecie w szoku ze juz po wszystkim Shocked ...a studia? no coz-uwielbiam te wolne piatki Laughing

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
timon
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Ja dzisiaj w szkole specjalnie poszlismy z kumpalmi na 5 min przerwie do sklepu kupic kwiatka dla mamtematyczki, zeby nie zrobila kartkowki ale i tak zrobila Evil or Very Mad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

Ja dzisiaj w szkole specjalnie poszlismy z kumpalmi na 5 min przerwie do sklepu kupic kwiatka dla mamtematyczki, zeby nie zrobila kartkowki ale i tak zrobila

eeee... a u nas wystarczylo, ze nasi chlopcy pieknie zaspiewali "zyczymy, zyczymy..." i nie bylo kartkowki z historii chociaz sie na nia nauczylam to i tak sie ucieszylam. Gorzej z kart. z polskiego Wink a jutro sprawdzian z matematyki, trzymajcie za mnie kciuki, bo czuje ze bedzie naprawde trudny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
dareyouto_move napisał:
jak nie teraz to za rok, a przynajmniej spokojnie rok wolnego bd miala, bo inaczej matka mi nie odpusci i bd musiala isc na jakies studia

Ja wlasnie z tego powodu zastanawialam sie nad odejsciem ze szkoly, wiem, ze potrzebuje nastepnego roku dla siebie, a boje sie, ze jesli dam sie zmusic do zdawania matury, to potem dam tez sie wypchnac na jakies studia, ktore mnie wcale nie beda interesowaly...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 9:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
ja jezeli nie zdam tak, zeby sie dostac tam gdzie chce, to nie ide na zadne studia, popracuje sobie, zdam za rok mature jeszcze raz i pojde wtedy studiowac nie spieszy mi sie szczerze mowiac, ostatnio jestem tak zmeczona tym wszystkim, ze mam juz dosyc... a tak naprawde, praktycznie zadnej nocki jeszcze nie zarwalam Laughing nie wiem co mnie tak meczy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AGNES
PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 10:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 125
Płeć: Kobieta
Skad: 3miasto
jak nie jestescie zdecydowane to lepiej zaczekac rok, naprawde, ja tak trafilam na studia kompletnie przypadkowe, zupelnie nie takie jak chcialm zeby nie zarwac roku, i teraz jestem w zupelnie "przypadkowym" miejscu, a czas tak szybko ucieka, naprawde, lepiej zaczekac i robic to co sie naprawde chce, niz robiz cokolwiek Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
hosej
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 12:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 313
Płeć: Mężczyzna
Skad: MYSlOWICE
veronika-imi napisał:
...a studia? no coz-uwielbiam te wolne piatki Laughing


cos takiego!!! gdzie studiujesz - jesli mozna wiedziec - bo ja tez mam wolne piatki od zajec


_____________________________________________________________


NIE BoJCIE SIe STUDIoW - NIE GRYZa . owszem trzeba sie uczyc :study: ale jest tez zabawa :cheers: imprezy :dj: jakies wyskoki :safe: zakrapiane prywatki :drunken: w akademikach z nieprzyjemnym skutkiem ubocznym :pale: :puker: . na studiach spotykamy ciekawych ludzi :afro: czasem jest bardzo wesolo na zajeciach :rotfl: ale jest tez chwila - zazwyczaj w czasie sesji - stresu :'( strachu :F i zawirowaĂą :shaking: czasem tez rozterek T_T . Wtedy z pomoca :pom: przychodza kumple :batman: :dwarf: :geek: :santa: :rendeer:, ktorzy lubia zmajstrowac jakis kawal :ass: i humor od razu sie poprawia . Studia sa fajne. Jest przerwa na inhalacje :faja: okienko na zwiedzanie pobliskich pizzerii :chef: i dziwnych klubow :elephant: o_O , rekiny gieldowe :money: moga przejrzec swoje inwestycje. Wykladowcom mozna czasem udowodnic ze jajko egg: jest madrzejsze od kury ale czasem lepiej sie nie odzywac :silent: bo mozna dostac :ost: za przerywanie wykladu, a w najgorszym razie moze sie to skoĂączyc wyrzuceniem za drzwi :ban: .
Jesli swieci nad nami sloĂące :sunny: i jestesmy radosni przy odrobinie szczescia mozemy znalezc cos wyjatkowego :fish: czasem na studiach poznajemy swoja milosc :* a przy dobrych wiatrach profesor dostrzeze w nas talent Idea co spowoduje, ze poczujemy sie wazni a drzemiacy w nas potencjal eksploduje :bom: .
Na wszystko jednak trzeba patrzec trzezwym okiem :cyclopsani:, zastanowic sie :> czego chcemy, odszukac :szukaj: swojego przeznaczenia, pomyslec :scratch: kim chcemy zostac :queen: / :king: lub co pragniemy robic :bball: .
Studia sa :thumright: COOL :thumleft: i nie nalezy przejmowac sie tymi :crazy: , ktorzy probuja ci wmowic, ze zle :thumbdown: wybrales.
Trzeba tez zapamietac Exclamation , ze przed egzaminem nalezy sie wyspac :sleep: wtedy sukces :jupi: murowany

_________________
"Nie poddaj sie, bierz zycie jakim jest
I pomysl, ze na drugie nie masz szans" Myslovitz Acidland

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
dareyouto_move
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 6:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
haha, hosej, swietne to bylo dzieki za rady i troche smiechu z rana

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
whispy
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 8:28 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Trojmiasto
Hosej, git!

Cytat:
... inne klimaty,inni ludzie i totalnei inny swiat...

Hyh, na to po cichu licze...

Ja tez boje sie, ze dostane sie gdzies 'byleby byc' i cos robic, ale zawsze jakby co mozna sie przeniesc.
Poza tym, jesli matura by poszla mi nie tak jakbym chciala, to mam rozwiazanie: Praca, studia zaoczne. (Wtedy mam gwarancje, ze moge studiowac to, co mnie naprawde interesuje)
Albo porobie certyfikaty z angola i... zostane tlumaczem, co zawsze mnie krecilo. (Nevermind, ze jestem w biol-chemie... LOL:P)

_________________
...Abym mogl powracac ile sil w nogach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Inka
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 1:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 104
Płeć: Kobieta
Skad: Brzesko
Ja tez jak nie zdam matury to planuje popracowac, chociaz z calego serca licze jednak na to, ze zdam i to dobrze i jak zdam egzamy na studia dzienne, to ide na dzienne, a jak nie to na zaoczne na to co chce.

dareyouto_move: tez wlasnie jeszcze nie zarwalam zadnej nocy w przeciwieĂąstwie do moich kolezanek, ktore potrafily w ciagu 3 nocy spac w sumie 5 godzin, a caly czas sie czuje zmeczona, wypalona i jakas taka do niczego;P.. Nic mi sie nie chce..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 2:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
Inka napisał:

dareyouto_move: tez wlasnie jeszcze nie zarwalam zadnej nocy w przeciwieĂąstwie do moich kolezanek, ktore potrafily w ciagu 3 nocy spac w sumie 5 godzin, a caly czas sie czuje zmeczona, wypalona i jakas taka do niczego;P.. Nic mi sie nie chce..

przepraszam, czy ty pisalas za siebie, czy za mnie? Laughing dokladnie tak samo sie czuje i nienawidze tego uczucia...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sunbeam
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Skad: Oswiecim
Zeby nie bylo to ja tez mam wolne piatki na uczelni:D I nawet wtorki tez;)

_________________
...Chce do jedynego miejsca na ziemi,
gdzie problemy przestaja miec znaczenie,
do objec, ktore akceptuja me slabosci,
do nich pragne, tylko do mej milosci.
Jest na ziemi jedno moje male miejsce,
gdzie poza biciem serca nie liczy sie nic wiecej...

>>>www.charmed.mojeforum.net<<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » O nas » Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Edukacja


Wygenerowano w 0.124 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights