Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryan
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 6:14 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Redmond, WA
mya napisał:
Ryan bez przerwy sugerujesz, ze wiekszosc oglada serial ze wzgledu na LoVe, a chociaz jestem ich fanka, to jakos ten zwiazek nie przycmiewa mi watkow kryminalnych, dzieki ktorym ten serial jest naprawde swietny.

Generalizuje, jasne. Mimo wszystko patrzac na watki i ich zawartosc ciezko nie odniesc takiego (ogolnego!) wrazenia.

lady_m4ryjane napisał:
moze jeszcze chcialbys te same imiona bohaterow by zauwazyc podobienstwo?

Tak, tak. Jestem zbyt glupi, zeby zauwazyc analogie bez identycznych imion.

lady_m4ryjane napisał:
mi chodzi o podobienstwo watkow. kolezanka very zaczyna chodzic z jej bylym chlopakiem, z ktorym to vera rozstala sie w nieprzyjemnych, dramatycznych okolicznosciach. rozstanie bylo konieczne, a obie strony byly z tego powodu nieszczesliwe, za tym idac - ich relacje nie zakonczyly sie definitywnie. to samo dotyczylo veronici i duncana. sytuacja niezaprzeczalnie podobna.

Podobna, ale nie identyczna. W ten sposob mozna uznac, ze kazde dwa watki milosne sa takie same. Kurcze, moje zycie tak wygladalo: bylem z dziewczyna X, rozstalismy sie, ona zaczela chodzi z chlopakiem Y, ja bylem zazdrosny az do momentu, kiedy zaczalem chodzic z dziewczyna Z. Zapetlic. Moge sie zgodzic, ze Meg i Parker to w miare podobne dziewczyny, ale charakter zwiazku Logana z Parker i Duncana z Meg byl troche inny. Duncan byl z inna, bo mial uraz do Veroniki, ktora polowala na niego sadzac, ze zabil Lily. Duncan nie kochal jej bedac z Meg. W przypadku Logana nie ma watpliwosci, ze ma slimacze oczy jak widzi Veronike (tzn. on zawsze ma je takie + dziub otwarty na rybke, ale mniejsza o to). PodobieĂąstwa sa zawsze (w koĂącu mowimy o zwiazkach jednej dziewczyny, do tego bardzo nietuzinkowej). Ja jednak dostrzegam sporo ciekawych roznic. Szklanka do polowy pusta, do polowy pelna.

Taka osobista prosba: Veronica w dopelniaczu to (kogo nie ma?) Veroniki a nie Veronici.

lady_m4ryjane napisał:
wrecz odwrotnie. dlatego wszyscy skupili sie na watku veronica-logan-piz bo zagadki byly nudne i juz nie trzymaly tak w napieciu. niedotyczyly bezposrednio veronici, wiec jej zaanagazowanie bylo mniejsze.

Nie bede sie sprzeczal - najlepsze zagadki byly w pierwszym sezonie. Ale polowa trzeciego sezonu to znakomity watek smierci dziekana. Moim zdaniem zestaw postaci wystepujacych w trzeciej serii byl naprawde ciekawy. Gdzies tak w okolicach 15 odcinka sie calosc posypala, ale moje nadzieje odzyly w 20 odcinku. Tylko po to, zeby po chwili zdechnac.

lady_m4ryjane napisał:
byly najwyrazniej gorzej przemyslane, bo np. w 1 i 2 sezonie nie udalo mi sie nawet strzelic kto jest morderca

Drugi sezon byl dla mnie szalenie przewidywalny. Nie wiem, moze mialem dobrego nosa, ale czekalem dlugo by poznac zwiazek Woodiego i Beavera z autobusem praktycznie od samego poczatku (szczegolnie jesli chodzi o Woodiego). Drugi sezon w moich oczach pogrzebalo tez cos co nazwalem sobie "OMG! niedlugo sie koĂączy seria i nie mamy czasu sensownie rozwiazac glowna zagadke, wiec niech rozwiazanie przyjdzie w snach Veroniki" (dluga nazwa, wiem). Lipa tak straszna, ze przez chwile rozwazalem czy ogladac do koĂąca ta serie (to byla krotka chwila, wybaczycie? ).

lady_m4ryjane napisał:
w 1 odcinku 3 sezonu na zajeciach very z kryminologii stwierdzilam, ze ten wlasnie koles bedzie morderca. i byl

To byl czysty fart. Tak typowac morderce to sobie mozna.

lady_m4ryjane napisał:
a gdzie sa kuzwa jacys przystojni faceci?

Logan bardzo, bardzo daje rade, wiec chyba czas na wizyte u okulisty. Dick wymaga tylko kilko kilogramow mniej i jest jak cukiereczek. Ale co ja tam wiem...

lady_m4ryjane napisał:
tymbardziej, ze rob thomas sam przyznaje, ze nie umie kreowac realnych zwiazkow miedzyludzkich, wiec czemu sie na nich skupil bardziej niz na zagadkach?

Kwestia mocno dyskusyjna. Mnie sie zagadki podobaly (nie wszystkie, ale wiecej niz w 2. sezonie).

lady_m4ryjane napisał:
sorry za piramidki ale bez nich nie daloby sie zaznaczyc, ktore zarzuty odpieram

Mnie to nie przeszkadza. Nie wiem jakie tu pasuja zasady, ale IMO to jedyny sensowny sposob cytowania (czasem).

riotgirl napisał:
ale w tym miescie byla niejedna wplywowa, bogata postac. chocby w high school przeciez dzielila i rzadzila elita, ktora na pewno nie koĂączyla sie na tych kilku osobach, ktorych rodzice juz byli w cos zaplatani lub ich nie bylo.

Czlowiek bogaty a czlowiek BOGATY to roznica. W miescie byla wyrazna klasa bogaczy, ale nawet oni sa zroznicowani wewnetrznie. W miasteczku (town!) kilka osob o pozycji Kane'a byloby naprawde dziwnym i malo wiarygodnym zbiegiem okolicznosci.

riotgirl napisał:
i naprawde, wielu z nich moglo miec cos do Veronici, moglo chciec ja zniszczyc.

W ktoryms odcinku powiedziala, ze nalezy sie jej obawiac, bo potrafi zniszczyc. Ja tam bym sie bal. Pieniadze to nie wszystko.

riotgirl napisał:
jasne, troche dziwne, ze najpierw umiera uczennica liceum, potem autobus z uczniami tej samej szkoly wybucha. ale nie laczy je nic poza smiercia osob bliskich Veronice, Loganowi i reszcie glownych bohaterow.

Mnie bardziej chodzi nie o to kto kogo znal, a o to, ze niewyjasnione morderstwo na studentach juz bylo.

riotgirl napisał:
watek milosny tez wcale nie byl na takim wysokim poziomie w 2 sezonie. przez jego olbrzymia czesc ogladalismy Veronice z ciapowatym Duncanem, zero chemii miedzy nimi wg. mnie.

Tu sie cakowicie zgadzam. Faceci w serii nie sa specjalnie barwni (nie tylko oni zreszta). Trzy ciekawe osoby to Logan, Weevil i Piz. Dick jest sympatyczny, ale malo go, Wallace jest zupelnie do niczego, Don jest nierowny, Keith tez miewa slabsze momenty... Z drugiej strony kobiety tez nie zachwycaja. Jedyna magia serialu to zagadki a tymi z drugiego sezonu i koĂącowki trzeciego (pomijam 3.20) sie zawiodlem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:33 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Ryan napisał:
Jedyna magia serialu to zagadki a tymi z drugiego sezonu i koĂącowki trzeciego (pomijam 3.20) sie zawiodlem.


nie wiem jakim cudem ale po tej zroznicowanej wymianie zdan okazalo sie, ze ostatecznie nasza ocena jest bardzo podobna. z wyjatkiem koncowki 2 sezonu. a nawet jakby sie do tego 2 doczepic to gdyby na tym wlasnie sezonie serial sie skonczyl nie zostalby tak gleboko pogrzebany po zlinczowaniu

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ryan
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Skad: Redmond, WA
To sie nazywa niedoskonala komunikacja. Zgadzam sie, ze drugi sezon zostal "zgrabniej" zamkniety, bo pozostawil mniej nierozwiazanych spraw. Z drugiej strony - zamkniecie sezonu trzeciego to doskonale otwarcie sezonu czwartego.

Taaaak...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
No takie bylo zamierzenie Roba Thomasa, ale niestety nie bedzie nam dane zobaczyc, co zaplanowal na 4 sezon Szkoda...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 1:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Sophia napisał:
No takie bylo zamierzenie Roba Thomasa, ale niestety nie bedzie nam dane zobaczyc, co zaplanowal na 4 sezon Szkoda...


pytania lekko nie na temat: to znaczy, ze jednak planowal 4 sezon bedacy kontynuacja, a nie veronice 4 lata pozniej w fbi?

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 1:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Planowal poniekad jedno i drugie. To znaczy mial pomysly na kontynuacje VM normalnym trybem, a oprocz tego przedstawil CW pomysl z VM w FBI gdyby nie zgodzili sie na normalna kontynuacje. I to wlasnie mnie strasznie dziwi, bo skoro RT byl swiadomy tego, ze VM moze nie dostac kolejnego sezonu, dlaczego zrobil final 3 w takiej formie w jakiej zrobil? Moim zdaniem powinien jednak wziac pod uwage mozliwosc, ze final 3 sezonu moze byc koncem VM i jakos inaczej to rozegrac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 1:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
widac zbyt wielki z niego optymista

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 3:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Jesli wiedzial, ze moze nie byc szansy na 4 sezon, mogl chociaz zrobic drugie zakoĂączenie, ktore wyjasnialoby wszystkie kwestie.

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
no nie pomyslal. ats mialo chyba ze 3 scenariusze na 3 ostatnie odcinki na wypadek roznych okolicznosci (np. jakby sarah michelle gellar zdolala wrocic z japonii po kreceniu the grudge i mogla zagrac w jednym z odcinkow). a rob thomas znow nawalil. moze myslal, ze jak zostawi takie furtki to na skutek wielu petycji uda sie kiedys zrealizowac cd? chyba piz mial racje rob thomas is a whore.
lubie koncowki, po ktorych czuje sie niedosyt ale to nie lada wyzwanie by takie dobre koncowki stworzyc. watki milosne mogly tak zostac. i tak jestem swiecie przekonana co do swojego. ale pozostale sprawy - porazka

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Maddie
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 3:06 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 304
Płeć: Kobieta
Skad: Neptune
Ryan napisał:
Taka osobista prosba: Veronica w dopelniaczu to (kogo nie ma?) Veroniki a nie Veronici.


jest veronica, a nie veronika dlatego jest veronici i wogole to lepsiej brzmi

Brzmiec, to brzmi tak samo, ale lepiej wyglada odmiana zagranicznych imion w ten sposob //Trish

_________________
OnLy LoVe



SuPeReK WiElGaChNe PoZro DlA WSZYSTKICH :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 5:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
skoro jeszcze na ten temat, to wcale tak lepiej nie wyglada tylko tak jak naisal kolega powinno sie zagraniczne imiona odmieniac. sorry za wczesniejsze bledy , nie kloccie sie by usprawiedliwiac ich stosowanie ja jak widac nie trzymam sie w internecie zadnych regul, nie stosuje polskich znakow, ani wielkich liter. zawsze jestem przelotem i mazgrze w piorunujacym tempie, wiec ta uwaga mi sie przydala. juz sobie obiecalam, ze zaczne stosowac chociaz wielkie litery. znaczy postaram sie. ciezko oduczyc sie zlych nawykow z gg i takie pisanie zajmuje wiecej czasu :>

No bo powinno sie imiona odmieniac, ale nie ma zadnego powodu, aby je spolszczac, no bo np. z jakiego powodu niby Veronica, ma zostac Veronika ? A tak wlasnie sie staje, gdy piszecie Veroniki. //Trish

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com


Ostatnio zmieniony przez lady_m4ryjane dnia Sro Cze 06, 2007 7:57 pm, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 7:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
A co to za problem czy Veronika czy Veronica, wszyscy wiedza o kogo chodzi osobiscie nie mowie Veronici, tylko Veronicy, jak Niemcy. Proponuje powrocic do meritium tematu, czyli 20 odcinka III sezonu

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 7:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
Mloda napisał:
A co to za problem czy Veronika czy Veronica, wszyscy wiedza o kogo chodzi osobiscie nie mowie Veronici, tylko Veronicy, jak Niemcy. Proponuje powrocic do meritium tematu, czyli 20 odcinka III sezonu


100% racja .niepotrzebnie klocic sie na takie tematy,nie rozmywajmy tematu

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 7:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
nikt nie kaze pisac Veronika ale sa pewne zasady odmiany imion zagranicznych (prawidlowo jest Veronica, Veroniki), dlatego nie czepiajacie sie, ze ktos zwrocil na to uwage, gdy ma racje. osobiscie sie do tego nie czepiam, bo to tylko forum, a nie rozprawka z polskiego. nic na temat tej uwagi do tej pory nie pisalam by nie schodzic z tematu ale skoro sie ktos czepnal musze jako polonistka dac krociutka lekcje. wy piszcie jak chcecie. to mi zwrocono uwage i nie czuje sie z tego powodu dotknieta.
Trish odmiana dotyczy tylko "Veroniki". "Veronica' jest juz prawidlowe.
to tyle na ten temat z mojej strony. nie robcie afery

Nie zapytam skad to wytrzasnelas, bo chyba nie chce wiedziec, no i tez nie mam juz ochoty wyklocac sie o ten temat, to i tak wraca co jakis czas //Trish

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:40 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
lady_m4ryjane napisał:
nikt nie kaze pisac Veronika ale sa pewne zasady odmiany imion zagranicznych (prawidlowo jest Veronica, Veroniki), dlatego nie czepiajacie sie, ze ktos zwrocil na to uwage, gdy ma racje. osobiscie sie do tego nie czepiam, bo to tylko forum, a nie rozprawka z polskiego. nic na temat tej uwagi do tej pory nie pisalam by nie schodzic z tematu ale skoro sie ktos czepnal musze jako polonistka dac krociutka lekcje. wy piszcie jak chcecie. to mi zwrocono uwage i nie czuje sie z tego powodu dotknieta.
Trish odmiana dotyczy tylko "Veroniki". "Veronica' jest juz prawidlowe.
to tyle na ten temat z mojej strony. nie robcie afery

Nie zapytam skad to wytrzasnelas, bo chyba nie chce wiedziec, no i tez nie mam juz ochoty wyklocac sie o ten temat, to i tak wraca co jakis czas //Trish

Cicho w koĂącu xD

No wiec, co sadzicie o zmianie Kane`a z calkiem przystojnego ojca dwojki dzieci w staruszka z zarostem xD ? Ja go nie poznalam, poki nie dowiedzialam sie z rozmowy Keitha z kims tam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 1:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Wystarczy zajrzec do Slownika Ortograficznego do rozdzialu Nazwy, Imiona i Nazwiska Obce i Przyswojone Sadzilam, ze na tym forum jak na kazdym nalezy przestrzegac zasad ortograficznych tymbardziej, ze niektore bledy sa przez moderatorow poprawiane Widac dotyczy ta zasada tylko najprostszych bledow
Trish prosilabym o nieedytowanie w ten sposob moich postow, bo piszac o zasadach ortograficznych nie lamie jakis zasad forum aby miec w notkach komentarze od moderatora. Skoro chcesz dalej o tym gadac to zaloz temat lub jesli masz jeszcze jakies pytania na temat ortografii mozesz zadac je na privie.

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 6:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Czy wy mozecie w koĂącu przestac ?

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 6:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Ale off top sie zrobil, moze oddzielny temat sobie zalozcie na takie cos

A wracajac do tematu...tak jak bylo mowione odcinek pozostawil wiele nie wyjasnionych spraw teraz licze, ze powstanie film VM...moja jedyna nadzieja na wyjasnienie wszystkich watkow

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 5:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Sadze, ze przydatny bylby jeszcze jeden odcinek, czy jakis "dokrecenie", ale nie 4 seria.
Osobiscie podobal mi sie odcinek 20, uwazam III sezon za najlepszy. No moze zaraz po II, w kazdym razie byl swietny.

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Caroline Mars
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 2:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 03 Mar 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 393
Płeć: Kobieta
Skad: - - - - -
Dla mnie tez 3sezon nie byl wcale beznadziejny, roznil sie od dwuch poprzednich, ale tez potrafil wciagnac. Jedynie brakowalo mi takiej 1mega zagadki na cale 20odcinkow. Jedynym "plusem" jest to, ze teraz my mozemy sobie sami dopisac scenariusz dalszej histori VM (off topic-->twoj scenariusz VM Wink )

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 2:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Caroline Mars napisał:
Dla mnie tez 3sezon nie byl wcale beznadziejny, roznil sie od dwuch poprzednich, ale tez potrafil wciagnac. Jedynie brakowalo mi takiej 1mega zagadki na cale 20odcinkow. Jedynym "plusem" jest to, ze teraz my mozemy sobie sami dopisac scenariusz dalszej histori VM (off topic-->twoj scenariusz VM Wink )

O wlasnie, pierwszy sezon : zagadka smierci Lilly Kane, drugi sezon : zagadka katastrofu autobusu. Taak tego tez mi brakowalo. Tego, co wyjasniloby sie w tym odcinku (czyli 20) i byloby zupelna niespodzianka.

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
asik
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 2:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 214
Płeć: Kobieta
ja tez nie uwazam, ze trzecia seria byla calkiem do bani, po prostu byla zupelnie inna
zastrzezenia tak naprawde mam dwa: wolalabym 1 konkretna zagadke i zakoĂączenie, ktore wiecej zaczyna niz koĂączy
rzeczywiscie fajnym pomyslem byloby nakrecenie jeszcze jednego, ostatniego odcinka ale coz jest jak jest i my nic na to nie poradzimy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 3:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
a kto powiedzial, ze ja uwazam, ze 3 seria byla do bani po prostu byla zupelnie inna, w 1 i 2 sezonie RT przyzwyczail widzow do czegos innego niz zafundowal im w 3 sezonie. Tez uwazam, ze 1 glowna zagadka taka jak w poprzednich sezonach lepiej by sie sprawdzila.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Brawurka:*
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 8:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 867
Płeć: Kobieta
Skad: 100 - Lica
zakoĂączenie sezonu... no nie wiem. Nie nazwalabym tego tak. odcinek tak naprawde nie za bardzo odroznial sie od innych. Nie podobalo mi sie. Czuje niedosyt

_________________

'nie bojĂŞ siĂŞ zgasiĂŚ iskry co gna w sercu nam!'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Katie from Mars
PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 185
Płeć: Kobieta
Skad: Village =)
nom... zgadzam sie z toba. wlasnie obejrzalam i jest takie no nie wiem dziwne...

_________________
"Jezeli milosc bedzie mnie szukac to jestem ekspresie =)"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.20 - The Bitch Is Back (series finale) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.20 - The Bitch Is Back (series finale)


Wygenerowano w 0.074 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights