Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronika-imi
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 1:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
jak to zawsze ona robi-po nitce do klebka...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Kamisiacz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 1481
Płeć: Kobieta
Skad: z nysy
A ja jakos nie zrozumialam w koĂącu o co chodzilo z tym autobusem? Moglby mi ktos wytlumaczyc tak "ba chlopski rozum"?

A co do odcinka to mi sie podobalo to przesluchanie Veronici. Ale nie rozumiem do koĂąca Duncana, ze tak sie wscieka na Logana, przeciez to nie Logana wina, ze jego ojciec byl psychopata i zabil Lilly.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
A. Corleone
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 188
Płeć: Mężczyzna
Skad: Warszawa
odcinek... hmm.. mily ale nie zwalajacy z nog milo bylo popatrzec na Logana bez koszulki
i ten mlodszy brat Dicka... dziwny z niego facet Confused
troche mi szkoda, ze V nie jest juz z Loganem. on z nia byl lepszy...

_________________
Keep your friends close, but keep your enemies closer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

i ten mlodszy brat Dicka... dziwny z niego facet

czemu dziwny? mi sie wlasnie bardzo sympatyczny wydaje
odcinek bardzo mi sie podobal. ta bojka Duncan i Logan...
POdobala mi sie tez bardzo ich wspolna rozmowa ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Kamisiacz napisał:
A ja jakos nie zrozumialam w koĂącu o co chodzilo z tym autobusem? Moglby mi ktos wytlumaczyc tak "ba chlopski rozum"?

A co do odcinka to mi sie podobalo to przesluchanie Veronici. Ale nie rozumiem do koĂąca Duncana, ze tak sie wscieka na Logana, przeciez to nie Logana wina, ze jego ojciec byl psychopata i zabil Lilly.
No tez nie rozumiem tutaj za bardzo postepowania Duncana, ale w takiej sytuacji czesto emocje biora gore;) No i rzeczywiscie trzeba czasu, aby sobie wszystko poukladac, przemyslec. Zreszta Logan tez troche przegial na tych zajeciach z biznesu i Duncan nie wytrzymal. Kazdy z nich ma swoje racje, nie mozna ich oceniac. To dwie osobne postacie, inne charaktery, inna emocjonalnosc i cele. A z tym autobusem to chodzilo o to, wedlug mnie, ze to Aaron zlecil Maronowi uszkodzenie tego autobusu, albo cos podobnego. Tak jakby on chcial sie pozbyc jej, bo jest glownym swiadkiem w sprawie. To Veronica miala zginac w tym autobusie, no i wszyscy inni, ktorzy z nia tam byli.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Pią Mar 09, 2007 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
chochelka
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 172
Płeć: Kobieta
Skad: leczna
Ja tez nie rozumiem Duncana. Juz naprawde sie czepia. Powod bijatyki rozumiem Laughing ale to co powiedzial Loganowi w pokoju lekarskim to to juz byla lekka przesada. jak to sie mowi rodziny sie nie wybiera.
Odcinek i ta cala sprawa wypadku jest nieco zagmatwana. Juz nieco mi sie rozjasnia ale np. te oszustwa pana Cassablanc'a to juz w ogole nie na moja glowe Laughing
Nie obedzie sie bez powtornego obejrzenia odcinka

_________________
"Przyjmuj bol, ciesz sie radoscia, wyciagaj wnioski z zalow; wtedy moze nadejsc najlepsze z blogoslawieĂąstw:
Gdybym mial przezyc zycie od nowa, przezylbym je dokladnie tak samo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Chezza
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Skad: ToruĂą
wyglada na to ze mama Wallacea cos ukrywa
odcinek zakrecony, jak zawsze duzo sie dzieje
mi tez nie podobalo sie to co Duncan powiedzial Loganowi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
justin
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

mi tez nie podobalo sie to co Duncan powiedzial Loganowi

mi tez zdecydowanie sie to nie podobalo.
Cytat:

wyglada na to ze mama Wallacea cos ukrywa Cool

tylko ciekawe co

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:36 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
No i w ogole tak dziwnie zareagowala, jak ten koles za nia wolal Cher.... widac od razu, ze sie spiela w sobie i usilowala jakos wyjsc z opresji...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
jejku, ja juz polowy rzeczy nie pamietam z 2 sezonu :lol2:

mi po tym odcinku bylo strasznie zal Beavera... staral sie zrobic dobrze, zeby w koĂącu ojciec go choc raz docenil i pochwalil i nie wyszlo mu... biedny...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
veronika-imi
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:41 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
chochelka napisał:
Ja tez nie rozumiem Duncana. Juz naprawde sie czepia. Powod bijatyki rozumiem Laughing ale to co powiedzial Loganowi w pokoju lekarskim to to juz byla lekka przesada. jak to sie mowi rodziny sie nie wybiera.


Dlaczego sie czepia niby? Przeciez to nie sa zwykle okolicznosci i nie da sie tak przejsc nad wszystkim do porzadku dziennego. Troche wyrozumialosci. Trzeba spojrzec na to z jego strony...zyl w przeswiadczeniu, ze morderca jego siostry siedzi w wiezieniu. Pozniej jego swiat wywraca sie do gory nogami, bo okazuje sie ze rodzice chcieli go chronic wierzac, ze to on w napadzie epilepsji zabil wlasna siostre Do tego te podejrzenia Vero, zwroty akcji...az w koĂącu wychodzi na jaw prawda-ze ojciec jego najlepszego przyjaciela sypial z jego siostra i zabil ja. To zdecydowanie nadmiar wrazeĂą i informacji Exclamation On to musi sobie wszystko poukladac, ochlonac...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

To zdecydowanie nadmiar wrazeĂą i informacji Exclamation On to musi sobie wszystko poukladac, ochlonac...

Logan'owi tez na pewno nie jest latwo. I on musi sie z tym zmierzyc sam...
Ja rozumiem Duncan'a ale uwazam, ze przesadzil.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
fakt ukrywa cos moze ma to zwiazek z ojcem Wallacea, he;) lub miala jakis malutki konflikt z prawem, bo on ten facet co jej szuka to policjant albo i jedno i drugie ??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
carlos
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 3:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Mam pytanko: Jak sie nazywa ta piosenka co spiewal gos w barze karaoke gdzie weronika byla sie spotkac z kumplem. Odbywala sie tam karaoke night.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kinia
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1565
Płeć: Kobieta
Skad: Warszawa/Olsztyn
o matko zacmienie mozgu... nie pamietam teraz:) a pamietasz choc troszke slowa???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
*Anka*
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
Mnie tez zastanawia sprawa mamy Wallace'a Rolling Eyes
A akcja z Kendall i Mr. Casablancas byla niezla. I ten tekst Vero do Kendall, ze ma boski tylek
Ja tez troche nie ozumiem Duncana, bo to nie Logana wina, ze Aaron to psychol, ale z drugiej strony dowiedziec sie czegos takiego i pogodzic sie z tym, to ciezka sprawa. Szkoda mi Logana z tego wzgledu, ze nie ma w nikim oparcia, bo raczej Dick i Beaver sie do tego nie nadaja.
Sprawa autobusu robi sie coraz bardziej zaskakujaca, a ja sie martwilam, ze nie bedzie ciekawych zagadek...a tu prosze, az dwie do rozwiazania Wink

Dodane po 3 minutach:

carlos napisał:
Mam pytanko: Jak sie nazywa ta piosenka co spiewal gos w barze karaoke gdzie weronika byla sie spotkac z kumplem. Odbywala sie tam karaoke night.


To jest "Love hurts"

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Albo ja czegos nie rozumiem, albo nie wiem Laughing
Dlaczego tak bardzo Wam sie nie podoba to co powiedzial Duncan? Przeciez on nie oskarzyl Logana o smierc Lilly, tylko po prostu obaj mieli problemy i tak samo jak Logan mial swoje to Duncan tez musial sie zmierzyc z mysla, ze jego rodzice mysleli, ze zabil swoja siostre....ani dla jednego ani dla drugiego to nie byl przyjemny okres i ja rozumiem ich obu.

btw. nawet nie wiem kiedy stalam sie obroĂąca Duncana, ale irytuje mnie czasami fakt, ze wielkie uwielbienie do Logana powoduje jakies zamkniecie na Duncana.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
veronika-imi
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 505
Płeć: Kobieta
bluevein napisał:
Albo ja czegos nie rozumiem, albo nie wiem Laughing
Dlaczego tak bardzo Wam sie nie podoba to co powiedzial Duncan? Przeciez on nie oskarzyl Logana o smierc Lilly, tylko po prostu obaj mieli problemy i tak samo jak Logan mial swoje to Duncan tez musial sie zmierzyc z mysla, ze jego rodzice mysleli, ze zabil swoja siostre....ani dla jednego ani dla drugiego to nie byl przyjemny okres i ja rozumiem ich obu.




dokladnie zgadzam sie w 100%, wlasnie o to mi tez chodzilo :thumleft:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

btw. nawet nie wiem kiedy stalam sie obroĂąca Duncana, ale irytuje mnie czasami fakt, ze wielkie uwielbienie do Logana powoduje jakies zamkniecie na Duncana.

ja po prostu mowie jakie byly moje odczucia, nie mowie, ze nie lubie Duncana, bo nie byloby to prawda, uwazam ze jest to brdzo fajny chlopak i nie uwazam, ze fajniejszy jest Logan bo sa oni po prostu inni
Cytat:

nawet nie wiem kiedy stalam sie obroĂąca Duncana,

wielkim obroĂąca
Cytat:

Dlaczego tak bardzo Wam sie nie podoba to co powiedzial Duncan? Przeciez on nie oskarzyl Logana o smierc Lilly, tylko po prostu obaj mieli problemy i tak samo jak Logan mial swoje to Duncan tez musial sie zmierzyc z mysla, ze jego rodzice mysleli, ze zabil swoja siostre....

no tak, ale mi tez chodzi o sama sytuacje. bo to zabrzmialo tak jakby Duncnan nie przyjaznil sie z Loganem dlatego ze to Jego ojciec zabil Lilly. takie to troche dziwne ale rozumiem przez co przechodzi zarowno Duncan jak i Logan Wink i cala sytuacje tez. uwazam tylko , ze troche przesadzil, nie potepilam Go przeciez
/ale to sa tylko moje odczucia Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 5:02 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ale mi nie chodzi, ze go potepiasz tylko nie rozumiem w ktorym momencie Waszym zdaniem przesadzil...
bo jak dla mnie to obaj zareagowali podobnie
Logan zaczal jakby narzekac, ze Duncan juz nie trzyma jego strony i, zarzucac mu, ze nie bylo go przy nim w trudnym moementach, na co Duncan sie zdenerwowal bo przeciez sam mial problemy z cala sprawa swojej siostry.

Ale poza tym uwazam, ze to swietna scena, zawsze bardzo lubilam przyjazĂą Duncana z Loganem Wink

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
justin
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 5:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 3678
Płeć: Kobieta
Cytat:

Logan zaczal jakby narzekac, ze Duncan juz nie trzyma jego strony i, zarzucac mu, ze nie bylo go przy nim w trudnym moementach, na co Duncan sie zdenerwowal bo przeciez sam mial problemy z cala sprawa swojej siostry.

nooo moze i maasz racje. Mi tez byloby trudno w tej sytuacji... (no ale nie do konca zmienilam swoje zdanie
Cytat:

tylko nie rozumiem w ktorym momencie Waszym zdaniem przesadzil...

no to chyba juz nie zrozumiesz bluevein Wink
Cytat:

Ale poza tym uwazam, ze to swietna scena, zawsze bardzo lubilam przyjazĂą Duncana z Loganem Wink

och ja tez tak uwazam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Fury
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 5:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2452
Płeć: Kobieta
odcinek fajny... nie wiem tylko o co chodzilo z mama Wallacea... no ale pewnie niedlugo sie dowiem.. a tak wogole to niespodziewalam sie tego po Loganie ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
chochelka
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 7:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 172
Płeć: Kobieta
Skad: leczna
A ja jeszcze wroce do tej klotni Logana i Duncana.
Mimo wszystko bede stala murem za Loganem. Popelnia ostatnio wiele bledow powiedzialabym ze nawet za wiele ale zauwazcie ze on wszedzie podkresla ze zostal sam i nie ma zadnej osoby ktorej moglby sie wyzalic ktora by go wspierala. Pamietacie scene kiedy Vero zerwala z nim, wtedy tez Logan mowil (krzyczal) ze V byl dla niego ostatnia osoba na ktorej mu zalezalo. Teraz chyba cos podobnego chcial uswiadomic Duncanowi. Byl to jego najlepszy przyjaciel i w chwilach ktore byly dla nich obojga trudne zamiast trzymac sie razem zakoĂączyli przyjazĂą.
I to wcale nie bylo mile jak Duncan powiedzial ze przyczyna tego jest to ze morderca Lily okazal sie ojciec Logana. Sam L juz nie raz przekonal sie o psychopatycznych zdolnosciach Aarona

_________________
"Przyjmuj bol, ciesz sie radoscia, wyciagaj wnioski z zalow; wtedy moze nadejsc najlepsze z blogoslawieĂąstw:
Gdybym mial przezyc zycie od nowa, przezylbym je dokladnie tak samo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 7:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Ogolnie wszystko przez tp przyjecie Aarona dla Logana, bo moze gdyby Duncan inaczej dowiedzial sie o zwiazku V. i Logana to by sie tak nie wkurzyl i wtedy w tym trudnym okresie wszyscy by byli razem ale tak? Duncan czul sie oszukany przez najlepszego przyjaciela i ex-dziewczyne a potem to juz wszystko tak szybko sie dzialo, ze nie mial czasu myslec o Loganie gdy mial swoje wlasne sprawy a duma ich obu nie pozwolila na wczesniejsze pogodzenie sie i dopiero teraz kiedy miedzy nimi wybuchlo powiedzieli sobie to co mieli.
Bo ani Logan nie szukal kontaktu z Duncanen ani Duncan z Loganiem i nie uwazam, ze jednego z nich to ma byc akurat wieksza wina.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Trish
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 7:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Dokladnie, obaj mieli problemy i obaj w zaistanialej sytuacjii postapili bardzo podobnie, i nie widze tutaj zadnego powodu, aby jednego oskarzac bardziej od drugiego.

btw. ja tez nie wiem, kiedy zostalam obroĂączynia Duncana, kiedys sama bym mowila o Loganie w samych superlatywach, patrzac przez rozowe okulary, ale teraz patrze na serial bardziej racjonalnie, i to wasze nie widzenie wad Logana coraz bardziej mnie irytuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang


Wygenerowano w 0.081 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights