Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mila
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 8:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Skad: k.Krakowa:)
Odcinek lekko mnie zaskoczyl.Szczegolnie ta cala sprawa z tym facetem.Kurde, czy ojciec Logana byl dla niego jakims Guru czy co?Jak mozna dla kogos zrobic cos takiego!Kurcze,a V nie powinna sie obwiniac o ten wypadek!Przeciez Echolls zabil!Nalezala mu sie kara!I to,ze jakis idiota chcial go pomscic to nie jej wina!
Po drugie nie wiem czy mam sie plakac czy smiac jesli chodzi o Beavera i jego "pomoc" ojcu... Mam mieszane uczucia, bo on przeciez chcial dobrze, chcial cos zrobic dla Ojca,zeby go w koĂącu zauwazyl i...nie udalo mu sie. Znowu...to smutne.
Po trzecie sprawa z matka Wallesa...ciekawe co ona ukrywa? czyzby zmienila nazwisko? Moze ma jakas mroczna przeszlosc?;]Czekam na rozwiniecie tej sprawy.
Po czwarte, bardzo zasmucila mnie sytuacja mieczy Loganem a Duncanem. Te lzy w oczach Logana Eh...przeciez rodziny sie nie wybiera;/
Ogolnie to bardzo mi sie podobal ten odcinek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bloom_flower
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
mi sie odcinek podobal, chociaz brakuje mi sytuacji Vero z LOganem.. Duncan jest jakis taki przymulony, za grzeczny z niego chlopczyk, nie widac jakiegos iskrzeniamiedzy nim a Veron.

a bojka.. no coz, wedlug mnie zachowanie Duncana jest dziwne.. ma dziewczyne, rodzicow, okazalo sie ze to nie on zabil siostre, wydaje sie ze na codzien z ogole sie juz ta sprawa nie przejmuje. I nagle kiedy dochodzi do bojki z Loganem wyrzuca mu to, ze jego ojciec zabil Lily. Tak jakby szukal jakiegos pretekstu.. przciez to nie byla wina Logana. Jakby jego to nie bolalo,w koncu jego ojciec sypial z jego dziewczyna a potem ja zabil.. dziewczyna go rzucila, nie ma nikogo i to on jest ofiara. a Duncan nagle robi z siebie biedne pokrzywdzone dziecko.. Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Przewoz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 8:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2952
Płeć: Mężczyzna
Skad: Katowice
Sorry, ze tak off topic, ale moze mi ktos podac wykonawce i tytul piosenki ktora spiewal ten Courtney w tym barze karaoke? Bede naprawde wdzieczny. A odcinek mi sie podobal. Nie skumalem wszystkiego bo widzialem angielska wersje bo mialem mecz i nie moglem ogladac na TVNie ale mysle, ze nic waznego mi nie umknelo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
she
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
ja nie moge.. ale z Aarona dupek no...
I teraz pewnie Vero bd sie zadreczac..
ale przynajmniej juz czaje o co chodzilo..

Widac Duncanowi troche nerwy puscily ale widac chlopcy tak czasem musza

Beaver chcail dobrze ano coz troche sie porobilo..
Jak dla mnie w tym odcinku wygladal bardzoo ladnie

fajna byla mina Dicka kiedy V. pytala go przy szawkach o L. i B. .. Laughing Laughing

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mjuzz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 442
Płeć: Kobieta
Skad: Gdynia
Przewoz napisał:
Sorry, ze tak off topic, ale moze mi ktos podac wykonawce i tytul piosenki ktora spiewal ten Courtney w tym barze karaoke? Bede naprawde wdzieczny. A odcinek mi sie podobal. Nie skumalem wszystkiego bo widzialem angielska wersje bo mialem mecz i nie moglem ogladac na TVNie ale mysle, ze nic waznego mi nie umknelo


"# "Love Hurts" sung by Courtney Taylor-Taylor (of the Dandy Warhols) (originally performed by Nazareth, Hair Of The Dog, 1975; GH): karaoke song performed next" ze strony http://veronicamusic.blogspot.com

Nawet nie wiedzialam, ze on jest z Dandy Warhols Shocked

A zachowanie Duncan'a jest dziwne, bo jest tak na prawde wsciekly, ze Logan byl z Vero wedlug mnie

_________________
Dance dance.
Let the Games begin!


--
Avatary z tej strony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Przewoz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2952
Płeć: Mężczyzna
Skad: Katowice
Mjuzz napisał:
Przewoz napisał:
Sorry, ze tak off topic, ale moze mi ktos podac wykonawce i tytul piosenki ktora spiewal ten Courtney w tym barze karaoke? Bede naprawde wdzieczny. A odcinek mi sie podobal. Nie skumalem wszystkiego bo widzialem angielska wersje bo mialem mecz i nie moglem ogladac na TVNie ale mysle, ze nic waznego mi nie umknelo


"# "Love Hurts" sung by Courtney Taylor-Taylor (of the Dandy Warhols) (originally performed by Nazareth, Hair Of The Dog, 1975; GH): karaoke song performed next" ze strony http://veronicamusic.blogspot.com

Nawet nie wiedzialam, ze on jest z Dandy Warhols Shocked

A zachowanie Duncan'a jest dziwne, bo jest tak na prawde wsciekly, ze Logan byl z Vero wedlug mnie


Mjuzz dziekuje Ci bardzo!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bloom_flower
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
zgadzam sie z Toba Mjuzz;)) Duncan jest wsciekly ze Logan byl z Vero i nie wiadomo co razem robili.. ;p i to ze wyskakuje do Logana z tekstem ze to wszystko przez to ze jego ojciec zabil Lily bylo ciosem ponizej pasa.. jak nie chcial powiedziec wprost ze chodzi mu o V to mogl wymyslec cos innego..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
noo.. a potem bylo widac ze Logana to niezle zabolalo bo juz mial lzy w oczach...

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Czy my ogladamy ten sam serial? Rolling Eyes

Gdzie Duncan powiedzial, ze TO WSZYSTKO przez to, ze jego ojciec zabil Lilly? my chyba inaczej rozumiemy ten caly konflikt. Bo Wy go rozumienie tak jakby to Duncan zarzucal Loganowi, ze wszystko co zle to on a na dodatek jeszcze chcial sie wyzyc za Veronice.
Ja rozumiem to tak jak napisalam kilka postow wczesniej, tutaj chodzi tylko i wylacznie o nich, juz zostawiajac sprawe z Veronica [i tak dokladnie powiedzial Logan, ze tu nie o nia chodzi] chodzilo o ICH PRZYJAZN, ze nie byli przy sobie w tak tragicznych momentach w swoim zyciu i TO Logan mial za zle Duncanowi a ten mu dal do zrozumienia, ze nie jest jedynym, ktory mial ciezki rok.
Nic nie bylo o Vero i nic Duncan nie wymyslal...

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
whispy
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:46 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Skad: Trojmiasto
Cytat:
Te lzy w oczach Logana Sad Eh...przeciez rodziny sie nie wybiera;/

No wiec wlasnie. nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara, a przeciez Logan nie jest swoim ojcem.

Zgadzam sie z bluevein. to co piszecie, to sa wasze domysly/interpretacje...
Ogolnie rzecz biorac to oboje nie maja lekko w zyciu...

_________________
...Abym mogl powracac ile sil w nogach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mjuzz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 442
Płeć: Kobieta
Skad: Gdynia
Nie maja lekko w zyciu to racja
Mi chodzi o to, ze Loganowi faktycznie chodzilo o ich przyjazĂą a Duncanowi o Veronice ... no ale coz kazdy moze miec wlasne zdanie przeciez

_________________
Dance dance.
Let the Games begin!


--
Avatary z tej strony

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 9:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
bluevein napisał:
Czy my ogladamy ten sam serial? Rolling Eyes

Gdzie Duncan powiedzial, ze TO WSZYSTKO przez to, ze jego ojciec zabil Lilly? my chyba inaczej rozumiemy ten caly konflikt. Bo Wy go rozumienie tak jakby to Duncan zarzucal Loganowi, ze wszystko co zle to on a na dodatek jeszcze chcial sie wyzyc za Veronice.
Ja rozumiem to tak jak napisalam kilka postow wczesniej, tutaj chodzi tylko i wylacznie o nich, juz zostawiajac sprawe z Veronica [i tak dokladnie powiedzial Logan, ze tu nie o nia chodzi] chodzilo o ICH PRZYJAZN, ze nie byli przy sobie w tak tragicznych momentach w swoim zyciu i TO Logan mial za zle Duncanowi a ten mu dal do zrozumienia, ze nie jest jedynym, ktory mial ciezki rok.
Nic nie bylo o Vero i nic Duncan nie wymyslal...
Wiesz co Blue, to wszystko jest bardzo skomplikowane. No i oczywiscie ma drugie dno, jak wiekszosc sytuacji i konfliktow. I wydaje mi sie, ze to jest skonstruowane w ten sposob, aby kazdy mogl sobie wyrobic swoje wlasne zdanie na ten temat. Powiem tak;) Obaj wedlug mnie jada na tym samym wozku. Obaj nie mieli oparcia w rodzicach: Duncana traktowali jak male dziecko, a Logana jak zlo konieczne. Duncanowi zabili siostre, Logana matka rzucila sie z mostu. Obaj prawie stracili Veronice, gdyz psychol Aaron wsadzil ja do lodowki z zamiarem pozbawienia jej zycia. Duncan teraz mieszka sam, bo rodzice sie wyprowadzili, a Logan zostal wmanewrowany w zabojstwo Felixa. Obaj przezyli koszmar, i nie ma sie co dziwic, ze nie potrafia dojsc do ladu ze swoja przyjaznia, za duzo traumatyczych przezyc jest miedzy nimi. I tak naprawde nie wiadomo, bo ktorej stronie jest racja. Mysle, ze ten konflikt nie bedzie mial nigdy stuprocentowego rozstrzygnieta, w ktorym obie strony poczuja sie wygrane. Zawsze jedna albo druga ze stron, bedzie miala zal o cos do drugiej. Takie jest moje skromne zdanie.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Juliette dnia Pią Mar 09, 2007 10:13 pm, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
bluevein
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 10:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
No ale kiedy ja wlasnie o tym mowie
i dokladnie o to mi chodzi, wszystko bardzo ladnie napisalas i dlatego nie rozumiem, jak ktos moze napisac, ze Duncan powiedzial Loganowi specjalnie o jego ojcu bo byl zly o to, ze umawial sie z Veronica Rolling Eyes tym bardziej, ze Duncan na samym poczatku powiedzial Loganowi, ze on mu jej nie zabral tylko ona sama odeszla a Logan na to, ze tu nie chodzi o nia...czyli tutaj V. nie ma nic z tym wspolnego.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Juliette
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 10:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Wiem Blue;) co Ty mialas na mysli, ale chcialam to po prostu jeszcze bardziej lopatologicznie rozbudowac;) co by nie bylo niedomowieĂą a to, ze masz racje nie ulega zadnej watpliwosci;) chcialam to tylko znacznie uwypuklic opierajac sie na Twojej wypowiedzi;)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 11:43 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
ja piszac to "noo" nie miala na mysli nic o Vero..
Przeciez sam Logan powiedzial ze nie o nia tu chodzi...
Ogolnie caly ten 'konflikt' jak dla mnie ma pare roznych przyczyn ktore jakby zabracw jednacalosc daja niezle misz masz..

Ale kazdy ma swoj niepowtarzalny punkt widzenia

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
AguS
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 11:02 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Skad: Gorzow Wlkp.
Logan sie chyba nie przejol tym ze jego kumpel Cassidy wie o "romansie" (jesli mozna to tak nazwac ) jego i jego macochy (jak to dziwnei zabrzmialo)
Czy mi sie wydaje czy Logan czuje cos nadal do V. ?

Nie rozumiem jednego!
Czemu Duncan obwinia za smierc Logana,
bo ja tak to odebralam.
Duncan zachowuje sie jak by to LKogan zabil mu siostre, a nie Aaron.

_________________
"This is my school.
If you go here, your parents are either millionaires or your parents work for millionaires.
Neptune, California. A town without a middle class."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
anrow
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 11:08 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 810
Płeć: Kobieta
Skad: Tychy :)
wedlug mie jakby go obwinial to by do siebie nie zaprosil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
chochelka
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 11:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 172
Płeć: Kobieta
Skad: leczna
Ta dyskusja na temat klotni miedzy Loganem a Duncanem jest bardzo interesujaca i powinnismy sie cieszyc ze tworcy serialu VM stworzyli dosyc krotka scene, ktora wywoluje tyle roznych emocji i powoduje ze kazdy moze miec swoja interpretacje.
Wszystkie opinie maja w sobie troche racji. Mamy bardzo odmienne punkty widzenia na ta sytuacje ale to dobrze bo jak czytam Wasze interpretacje to dostrzegam co raz to inne aspekty tej klotni

_________________
"Przyjmuj bol, ciesz sie radoscia, wyciagaj wnioski z zalow; wtedy moze nadejsc najlepsze z blogoslawieĂąstw:
Gdybym mial przezyc zycie od nowa, przezylbym je dokladnie tak samo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mariola
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 1:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 13
Płeć: Mężczyzna
Odcinek taki sobie.

Oczywiscie byly super momenty ;D.

- bojka L i D .. eh ta mina L gdy D wyszedl, malo sie nie rozplakalam .. biedny... ja go zawsze bede bronic . chocby niewiem co .

- ucieczka ojca Casidiego ;p nie pamietam jak mu sie zwie ;D. ale jak wsiada do tego helikoptera to zabojczo wyglada ;p hehe

- podejrzane tez jest tom ze szukaja "dziewczyne" ojca Vero.. ciekawe co narobila...

- no i oczywisce rozmowa Logana z Vero, w jego domu..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dototka
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 2:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 40
Płeć: Mężczyzna
z calego odcinka najbardziej podobala mi sie "sptrzeczka" D i L. i te lzy w oczach L...

a najbardziej zaciekawila mnie sprawa z matka W. ciekawe o co chodzi.,.. uciekla przed kims/ czyms???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dominiczkaaaaa
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 4:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Veronica jest ostro zazdrosna o Logana i okrapne to bylo jak sie klucili i jak Logan powiedzial Duncanowi ze staracil najlepszego przyjaciela ktorego tak potrzebowal Crying or Very sad i jego lzy w oczach ... malo co sie nie poplakalam !! swietny odc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
bloom_flower
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 4:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
to Logan powiedzial ze nie chodzi mu o Veronice. Ale Duncan niczego takiego nie powiedzial, wiec nie wiadomo czy w Loganie przeszkadza mu tylko to ze jego ojciec zabil Lily czy moze tez to, ze byl z V. Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
A. Corleone
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 188
Płeć: Mężczyzna
Skad: Warszawa
mariola napisał:
Odcinek taki sobie.

Oczywiscie byly super momenty ;D.

- bojka L i D .. eh ta mina L gdy D wyszedl, malo sie nie rozplakalam .. biedny... ja go zawsze bede bronic . chocby niewiem co .

- ucieczka ojca Casidiego ;p nie pamietam jak mu sie zwie ;D. ale jak wsiada do tego helikoptera to zabojczo wyglada ;p hehe

- podejrzane tez jest tom ze szukaja "dziewczyne" ojca Vero.. ciekawe co narobila...

- no i oczywisce rozmowa Logana z Vero, w jego domu..


masz racje to byl swietny moment... jak on idzie a raczej prawie biegnie korytarzem i krzyczy, ze wszystkie dokumenty do niszczarki... to bylo dobre

_________________
Keep your friends close, but keep your enemies closer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Bolsik
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 10:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 68
Płeć: Mężczyzna
rzeczywiscie, scena jak uciekal z biura byla genialna

wkurza mniei ta Jackie Confused

a bojka Logana z Duncanem byla swietna, wreszcie Duncan jakis taki zywszy sie zrobil tylko co go tak wkurzylo ze go zaczal prac bo mi to jakos umknelo? i ich rozmowa tez byla fajna, a lezka w oku L mnie rozlozyla na lopatki.

a najlepsza w tym odcinku byla ta piosenka w barze w wykonaniu Courtneya czy jak mu tam swietna piosenka no a ten glosik to po prostu cudo a fakt ze Veronica zobaczyla zdjecie Logana z p. Casablancas akurat jak gosc spiewal taka wlasnie piosenke wydaje sie dosc symboliczny IMHO

_________________
zyj tak, aby Twoim przyjaciolom zrobilo sie nudno jak umrzesz - J. Tuwim

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
A. Corleone
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 10:34 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 188
Płeć: Mężczyzna
Skad: Warszawa
Bolsik napisał:


wkurza mniei ta Jackie Confused


zgadzam sie...jej ona jest naprawde beznadziejna mam nadzieje, ze raczej rzadko bedzie sie pojawiac w 2 serii... no chyba, ze sie zmnieni

_________________
Keep your friends close, but keep your enemies closer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 2 » 2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

2.03 - Cheatty Cheatty Bang Bang


Wygenerowano w 0.080 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights