Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Parker

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Parker
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martuśka
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
she napisał:
Mi sie podobalo jak Vero powiedziala jej ( nie doslownie) ze tezzostala zgwalcona... Parker od razu inaczej na nia patrzala...


Tez mi sie podobala ta scena. Dobrze V zrobila mowiac jej prawde, bo ciagle by sie pewnie gryzly, a tak Parker zmiekla...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:40 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
tricky napisał:
Y.

Parker na mnie nie robi zadnego wrazenia. Nawet troche nudzi.
Dobre jest to,ze przy kazdym potrafii sie po prostu rozebrac.
Jej pierwsze spotkanie z V . - Parker robila wrazenie lesbijki Shocked


zmieniam zdanie ! o 360 stopni. Lubie Parker, tj. polubilam. Fajnie,ze podoba jej sie Piz, szkoda,ze bez wzajemnosci ^_^'.
I fajna tworza babska paczke z Vercia i Mac !

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Amy
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:06 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
Jak dla mnie ona spokojnie moze byc z Pizem...ladnie by razem wygladali...tez jej nie lubilam, ale jakos sie do niej ostatnio przekonalam...Na poczatku na mnie zrobila fatalne wrazenie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 1:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
nijaka i nudna postac. nie mam nawet zdania na jej temat. ciekawe o czym logan moze z nia rozmawiac. bo jak narazie to zaimponowala mu chyba tylko tym, ze niezle sie bawili razem wypelniajac walentynkowa misje. pokazala, ze jest taka odwazna i szalona gdy bez zastanowienia ruszyla do wody by poplynac po balonik. kojarzy mi sie to z ocenianiem bycia cool przez dzieci na koloniach dlatego tez powaznie zastanawiam sie nad tym czy to hannah nie pasuje najlepiej do logana
sorki troche mnie ponioslo. ale to zdecydowanie wina logana. jak widac na temat parker nie mam zdania w calej tej kwestii. spodobalo mi sie tylko to, ze uznala, ze znajomosc z veronica jest dla niej wazniejsza. to bylo w porzadku naprawde.
mam cicha nadzieje, ze parker i piz zostali wprowadzeni tylko po to by pomoc w odkryciu przez veronice i logana tego, ze to oni sa dla siebie stworzeni. jak narazie nie poswiecono im zbyt wiele uwagi ale pewnie w koncu nadejdzie to ich 5 minut. byle nie przedluzylo sie do 10

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
tez na poczatku myslalam o niej: taka bezbarwna, nijaka, i na co komu ona? monotonna.
ale zmienilam zdanie ! ^_^

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tricky napisał:
tez na poczatku myslalam o niej: taka bezbarwna, nijaka, i na co komu ona? monotonna.
ale zmienilam zdanie ! ^_^


mozesz troche rozwinac swoja wypowiedz? co spowodowalo, ze zmienilas zdanie?

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 8:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
lady_m4ryjane napisał:
tricky napisał:
tez na poczatku myslalam o niej: taka bezbarwna, nijaka, i na co komu ona? monotonna.
ale zmienilam zdanie ! ^_^


mozesz troche rozwinac swoja wypowiedz? co spowodowalo, ze zmienilas zdanie?


o prosze, a to takie interesujace? pisalam wczesniej, ale skoro chcesz.
Pierwsze moje wrazenie o niej bylo jak dla mnie mylne. Pomyslalam: co za nimfomanka, napalona studentka, rozowa pusta dziewczynka. Ale pozniej, po gwalcie i po tym wszystkim, gdy zaprzyjaznila sie z V i z Mac, i stworzyly taka paczke, po jej zachowaniu zobaczylam ja w innym swietle. A najlepsze sceny byly z Loganem i Walentynkami. Ludzie zmieniaja zdanie ...

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
hmm prawde mowiac nie widac by veronica darzyla ja kiedykolwiek jakas ogromna sympatia. jesli ta paczka czasem sie tworzyla to raczej przypadkowo, a nie na zasadzie, ze wszyscy sie strasznie lubia i chca sie razem bawic. w kazdym badz razie w paczce przyjaciol nie chodzi sie z tymi samymi chlopakami
ale spoko nie czepiam sie. lepiej by bylo wiecej zwolennikow tych wszystkich nowych postaci i nowych watkow w 3 sez. bo jak narazie ogladalnosc spadla i w koncu ten 4 sezon bedzie mial marne szanse by w ogole zaistniec

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:45 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
Ja jestem wielkim zwolennikiem nowych postaci, bo to jak dla mnie ubarwia serial...parker jest wlasnie fajna postacia...mozne na jej przykladzie zobaczyc zmiany jakie z w czlowieku zachodza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:22 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Amy napisał:
Ja jestem wielkim zwolennikiem nowych postaci, bo to jak dla mnie ubarwia serial...parker jest wlasnie fajna postacia...mozne na jej przykladzie zobaczyc zmiany jakie z w czlowieku zachodza...


dobra wiem, ze bede nudna ale nie ma lepszej osoby kreujacej postaci i relacje miedzy nimi ja Joss Whedon - tworca i glowny rezyser Buffy (pojawia sie goscinnie w odcinku 2x06 Rat Saw God Veronici aby ukazac swoja ogromna aprobate dla serialu). dlaczego przestano krecic np. Tru Calling? m.in. oczywiscie ludzie byli wsciekli, ze w 2 sez. pozbyto sie prawie wszystkich drugoplanowych postaci z 1 sez. lub maksymalnie ograniczono ich role. jeden zostal zamordowany, Lindsey, ktora grala uwielbiana przez wiele osob A.J.Cook wyszla za maz i wyjechala, zapomina sie o istnieniu siostry Tru i nagle w drugim sezonie wprowadza sie caly szereg nowych postaci, ktore doslownie z dnia na dzien staja sie dla glownej bohaterki istotni - chociaz ci z 1 sez. byli znani jej niemal cale zycie. prawde mowiac przyjazn jaka ukazuje btvs po wsze czasy i bez wzgledu na wszystko rzadko sie w zyciu realnym zdarza. ale ludzie kochaja ogladac takie pierdoly. dlatego nowe postacie drugoplanowe owszem maja sens jezeli perfekcyjnie wprowadza sie je juz w istniejace srodowisko, a nie pomija sie tych wczesniejszych. ok veronica nigdy nie byla tak blisko z wallacem i mac jak buffy z willow i xandrem ale ten trzeci sezon powinien byc tym, ktory pomaga umocnic przyjazn mimo zmian jakie nastapily, mimo tego, ze bardzo czesto w zyciu bywa, ze paczki przyjaciol z liceum rozpadaja sie gdy idzie sie na studia. z tymze oni nie maja powodu sie rozpadac skoro studiuja cholercia w tym samym miejscu! veronica nie potrzebuje od nich nic. to samo dotyczy nowych postaci. gdyby ich nie bylo nie wplyneloby to znaczaca na veronici zycie czy prace. nawet na glowna akcje serialu.
w btvs masz kazdy drobny charakter tak dopracowany, ze nawet czarne charaktery maja caly szereg swoich zwolennikow. kazda postac ma glebie. kazda wydaje sie jakby istniala rzeczywiscie w tym wykreowanym swiecie i jest w nim mocno zakorzeniona. nawet jesli pojawila sie dopiero w 3 sez. akurat w buffy najwiecej nowych bylo w 4 bo przez 3 sezony pracowano nad umocnieniem wiezi tych, ktorzy juz byli wczesniej i tych, ktorych widzowie zdazyli juz polubic.
ogladajac vm nie widze zadnej glebi w tych nowych postaciach. sa nudne i jakby sie z choinki urwaly. zajmuja i tak bardzo maly czas antenowy postaci starszych (w sensie tych, ktore sa od poczatku), ktore zdazylam juz polubic. sa wcisnieci na sile i na sile probuje sie ich w tej grupie ulokowac poprzez zeswatanie parker z jednym glownych bohaterow, a piza z drugim. to jest naprawde zalosne posuniecie. zobaczycie, ze ogladalnosc jeszcze spadnie.
co zrobic z pobocznym charakterem by zwiekszyc jego role? zeswatac go z glownym. najprostsze posuniecie. po co meczyc sie nad jakimis retrospekcjami i historia bohaterow czy akcjami, w ktorych sami zapracowaliby sobie na uznanie veronici. tak jest przeciez szybciej

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 3:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
lady_m4ryjane dlaczego kazda Twoja wypowiedz jest taka zimna, jakbys nikogo nie darzyla sympatia. Tu zle i tu nie dobrze. Wszystkich krytykujesz, nikogo nie lubisz.
A poza tym, to co Parker powiedziala Loganowi,ze posiadanie takiej przyjaciolki jak V. jest dla niej wazne, i mysle ze sie jednak przyjaznily ...

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 4:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tricky napisał:
lady_m4ryjane dlaczego kazda Twoja wypowiedz jest taka zimna, jakbys nikogo nie darzyla sympatia. Tu zle i tu nie dobrze. Wszystkich krytykujesz, nikogo nie lubisz.
A poza tym, to co Parker powiedziala Loganowi,ze posiadanie takiej przyjaciolki jak V. jest dla niej wazne, i mysle ze sie jednak przyjaznily ...


absolutnie zadna moja wypowiedz nie swiadczy o tym ze nikogo nie lubie. zreszta wypowiadalam sie kogo lubie w odpowiednich tematach. postacie, ktorych nie lubie i jak narazie nie ma powodu by sie to mialo zmienic to parker i piz i po prostu potrafie uzasadnic moja niechec do tych postaci, wiec podaje argumenty. nie umiem decydowac, ze polubilam parker: "bo tak, po prostu zmienilam zdanie". na zmiane mojego zdania musi wplynac jakis konkretny fakt, ktory jak narazie jeszcze sie nie wydarzyl.
piszac to wszystko probuje jedynie udowodnic, ze jest powod by nie darzyc sympatia tych postaci co jest tylko i wylacznie wina tworcow serialu, ktorzy najzwyczajniej sie nie postarali. naprawde bylam zszokowana widzac, ze piz i parker maja na tym forum tyle wielbicieli skoro generalnie za granica wiekszosc fanow veronici ich nie znosi i sa to postacie przez ktore drastycznie ogladalnosc spadla.
to jest forum dyskusyjne a nie towarzystwo wzajemnej adoracji

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 5:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
No widzisz, jestesmy w Polsce gdzie Piz i Parker maja poparcie.
Przykro mi,ze nie urodzilas sie gdzies za granica.
i skad takie informacje, ze to przez nich spadla ogladalnosc?
Jakbym miala przestac ogladac cos, gdzie jest ktos kogo nie darze sympatia, to chyba bym nic nie ogladala, zawsze jest postac mniej lubiana ...

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
nie musze rodzic sie za granica by moc przedstawiac swoje wlasne zdanie - te czasy juz sie u nas w kraju dawno skonczyly zauwazylam po prostu, ze trafilam na forum z srednia wiekowa nie dla mnie. ludzie w pewnym wieku zazwyczaj kieruja sie konkretami, a nie tym czy ktos im sie z wygladu podoba czy nie bez konkretnego sprecyzowania co spowodowalo ich sympatie czy antypatie ja oceniam serial z punktu widzenia fimoznawcow, a nie przecietnego widza. czytam opinie specjalistow i staram sie do nich ustosunkowac w oparciu o swoje wlasne zdanie. a ze jestem widzem wymagajacym to chyba musze sobie znalezc do dyskusji rownie wymagajacych, bo tu widze, ze nie mam z kim rozmawiac. nie dosyc, ze jest zero akceptacji w stosunku do osob sadzacych inaczej niz ogol to jeszcze brak umiejetnosci obrony swoich argumentow i chociazby proby przekonania do swojego punktu widzenia rozsadnymi stwierdzeniami. ale to jak mowie przychodzi z wiekiem. jak narazie jestescie w wieku: piz jest slodki bo jest slodki i ladny. wiecej mi nie potrzeba

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
lady_m4ryjane napisał:
nie musze rodzic sie za granica by moc przedstawiac swoje wlasne zdanie - te czasy juz sie u nas w kraju dawno skonczyly zauwazylam po prostu, ze trafilam na forum z srednia wiekowa nie dla mnie. ludzie w pewnym wieku zazwyczaj kieruja sie konkretami, a nie tym czy ktos im sie z wygladu podoba czy nie bez konkretnego sprecyzowania co spowodowalo ich sympatie czy antypatie ja oceniam serial z punktu widzenia fimoznawcow, a nie przecietnego widza. czytam opinie specjalistow i staram sie do nich ustosunkowac w oparciu o swoje wlasne zdanie. a ze jestem widzem wymagajacym to chyba musze sobie znalezc do dyskusji rownie wymagajacych, bo tu widze, ze nie mam z kim rozmawiac. nie dosyc, ze jest zero akceptacji w stosunku do osob sadzacych inaczej niz ogol to jeszcze brak umiejetnosci obrony swoich argumentow i chociazby proby przekonania do swojego punktu widzenia rozsadnymi stwierdzeniami. ale to jak mowie przychodzi z wiekiem. jak narazie jestescie w wieku: piz jest slodki bo jest slodki i ladny. wiecej mi nie potrzeba

Nieskromnie zapytam wiec, bo pytanie sie samo na usta cisnie... Ile masz lat w takim razie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 9:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
24. zreszta jest wszystko w profilu. nigdy nie sadzilam, ze wiek mialby jakos bardzo znaczaco wplywac na jakosc dyskusji serialowych, bo przynajmniej u nas na forum jesli ktos ma powyzej lat 13 potrafi precyzowac swoje odpowiedzi i wytlumaczyc dlaczego kogos lubi lub nie lubi nie ograniczajac sie tylko do stwierdzen; "bo tak", albo "tak po prostu zmienilem/am zdanie" albo "logan jakos tak mi zbrzydl nie wiem czemu", "nie lubilam parker ale teraz zaczelam ja lubic" itd. itp. probuje was tylko nakrecic do goracych dyskusji, a nie obrazac czyjes uczucia. dlatego intensywnie prezentuje swoje zdanie i dopytuje sie co spowodowalo, ze myslicie tak, a nie inaczej. zawsze jestem otwarta na to by ktos probowal mnie przeciagnac na swoja strone poprzez rozsadne argumenty. ale gdy tych argumentow mi brakuje ja podaje swoje i probuje udowodnic, ze to ja mam racje a zadne z was nawet nie probuje mnie przekonac tylko zaczynacie najezdzac i sie obrazac wiec chyba jednak sie cichutko wycofam i bede szukac dalej

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 11:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
Wiesz...my sie nie obrazamy, ani an Ciebie nie najezdzamy...to Ty nas przed chwila obrazilas...kazdy ma prawo do swojego zdania i kazdy e tu wyraza tak jak chce...a nie wazne ila ma sie lat...to forum dla fanow VM...wszystkich...kazdy ma inna mentalnosc i inne podejscie...czemu mlodsi sie maja nie wypowiadac..nie rozumiem Twojego podejscia...My wszystkich szanujemy...i wszystkie zdania...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 8:07 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Amy napisał:
Wiesz...my sie nie obrazamy, ani an Ciebie nie najezdzamy...to Ty nas przed chwila obrazilas...kazdy ma prawo do swojego zdania i kazdy e tu wyraza tak jak chce...a nie wazne ila ma sie lat...to forum dla fanow VM...wszystkich...kazdy ma inna mentalnosc i inne podejscie...czemu mlodsi sie maja nie wypowiadac..nie rozumiem Twojego podejscia...My wszystkich szanujemy...i wszystkie zdania...


wlasnie tego nie widze bo to ja zostalam skrytykowana za to ze smialam przytoczyc wam jeden z powodow, dla ktorych spadla ogladalnosc serialu. uslyszalam na to dziecinny tekst ze urodzilam sie w polsce wiec mam miec takie zdanie jak wszyscy na polskim forum - tak tylko mozna zinterpretowac ten tekst. to nie jest prawo do wlasnego zdania. tlumaczac wczesniej dlaczego nie lubie parker i piza nie krytykowalam tych co ich lubia. mowilam tylko to co JA uwazam o tych postaciach (i duza czesc fanow vm, z ktorymi mialam do tej pory do czynienia) za co zostalam pojechana. nastepnym razem bede podkreslac duzymi literami slowo JA. choc prawde mowiac juz mi sie nie chce dyskutowac bo nie ma o czym. wiekszosc w tym temacie jak klony ma jedno zdanie ktorego nawet nie umie obronic bez klotni

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Dulce
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 3:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Niestey nie moge z toba podyskutowac Wink ,bo rowniez nie przepadam za Parker i Pizem (zwlaszcza nim )
jesli chodzi o bariere wiekowa na niektore rzeczy trzeba przymknac oko

musze przyznac ze z zainteresowaniem czytam twoje posty bo jest w nich wiele prawdy Laughing mam nadzieje ze jesze cos popiszesz Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 4:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Dulce napisał:

musze przyznac ze z zainteresowaniem czytam twoje posty bo jest w nich wiele prawdy Laughing mam nadzieje ze jesze cos popiszesz Wink


bez obaw tylko raczej nie w tym temacie

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 5:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Musze stwierdzic, ze zainteresowaniem dosc duzym sledze Wasza polemike na temat Parker (i Piza, chociaz to nie o nim temat). Powiem tak, z Parker i Pizem jest jak z banka mydlana, jest ladna, mila dla oka, blyszczaca i polyskujaca, dopoki nie peknie i nie zostanie po niej mokra plama. Owszem Parker nie jest ta osoba, ktora gwaltowownie zmieni bieg wydarzen w serialu, jest raczej w cieniu (no moze wylaczajac jej epizod z gwaltem) - jest po prostu zwykla. No i na pewno mniej wybuchowana niz Duncan, ktorego wiekszosc z Was szczerze nie lubila, albo traktowala jak zlo konieczne (nie pisze tego, by kogos obrazic, czy cos w tym guscie-chce tylko cos podkreslic). Z Parker jest podobna sytuacja, nie jest zadnym spajacym ten serial ogniwem, a wiekszosc z Was stoi za nia murem. Duncan byl wazny, a poparcia nie mial;) Moze to dziala na zasadzie przeciwienstw, albo oksymoronow? Osobiscie nic nie mam do Parker, stara sie byc mila, sympatyczna...ale tez nic specjalnego nie wnosi. Dla mnie, gdy jest, to jest dobrze, ale gdy jej nie ma, tez nie jest zle. Jednak to nie oznacza, ze macie sie wzajemnie oskarzac, czy klocic, kazdy ma prawo do swoich sympatii i antypatii. i nawet jesli cos wam sie nie podoba w wypowiedzi innej osoby, mozecie to albo umiejetnie skrytykowac (nie raniac przy tym nikogo) badz tez zachowac dla siebie...I jeszcze jedno moim zdaniem, to dobrze, ze sa osoby o odmiennych pogladach, bo inaczej to forum, nie mialo byc zadnego sensu...
Co zlego, to nie ja...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 5:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tak wiec twoje zdanie juliette na temat parker niewiele rozni sie od mojego. tylko, ze ja staralam sie to jeszcze dokladnie wytlumaczyc z roznych punktow widzenia (swojego i filmoznawcow) i widac nie mozna sobie na to tu pozwolic, bo pod odpowiednimi watkami wypowiadaja sie wszedzie tylko i wylacznie zwolennicy, a przeciwnicy zostaja krytykowani, ze pisza ZIMNE POSTY I NIE LUBIA NIKOGO niestety trudno mi akceptowac tak pejoratywne stwierdzenia na moj temat. tymbardziej, ze zaden z moich postow nie swiadczyl o tym oskarzeniu, ktore przytaczam wielkimi literami. wiec wywnioskowalam, ze nie ma na tym forum prawa do wlasnego glosu, bo jestesmy w polsce i mamy myslec jak wiekszosc polskich fanow = wiekszosc na tym forum
spoko bez obaw. bede uwazac co i przede wszystkim do kogo pisze (przesledze wiekszosc opinii w danym watku przed odzywaniem sie). postaram sie rowniez wyrazac jasniej, bo jak widze duzo osob nie rozumie tego co probuje przekazac

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 7:31 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
Teraz wyjde na jakas glupia itd. ale trudno.
Czytalam wczesniejsze Twoje wypowiedzi lady_m4ryjane i sie zgadzam. Nie wiedzialam,ze jest miedzy nami taka roznica wiekowa, ale to widac w postach, po porownaniu widac, ja gimnazjum, Ty praca, studia - nie wiem. Ale kazda Twoja wypowiedz jest dluga i sensowna, dajesz jak najwiecej argumentow, i piszesz madrze. Masz racje - nie uwazam sie za osobe wszystko wiedzaca, mam dopiero 15 lat, i slabe argumenty, a Twoje maja sile przebicia. Juliette, mysle,ze to nie jest klotnia, ale ja po prostu rzucilam jakies tam haslo dotyczace Twoich postow, niekoniecznie madre - przyznaje, a Ty po prostu odpowiedzialas.
Roznice jest takze w tym,ze Ty jestes raczej perfekcjonista [zgadza sie?], bo ogladajac zwykly serial, chcesz dowiedziec sie o nim jak najwiecej szczegolow, nawet zasiegasz opinii filmoznawcow. A ja po prostu - bez zadnych zobowiazaĂą ogladam, nie wyszukujac opinii, ograniczajac sie do forum, i nie doszukuje sie niczego, co by sprawilo w danej postaci,ze nagle ja polubilam. Wiec moze tez za wiele wymagasz od 15-latki.
Przyznaje Ci racje i przepraszam.
I nie ograniczaj sie na forum, bo ktos napisal cos glupiego, bo Twoje posty naprawde wiele wnosza.


wielki off topic , wybaczcie !!

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Juliette
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 7:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
To nie jest off topic Tricky, ale bardzo wazna rzecz:) Potrafias przyznac komus racje;) i to jest wspaniale;) Ja wiem, ze to nie byla klotnia, ale chcialam troche zmediowac Wasza wymiane zdan;) no i moze poskutkowalo;) oby, mam nadzieje, ze modzi to wybacza;) a teraz wrocmy juz do Parker:)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 7:51 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
Ciekawe co bedzie dalej, w 16 odcinku z Parker i Loganem . Rolling Eyes

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Parker Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Parker


Wygenerowano w 0.083 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights