Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Piz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Piz
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:42 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
Jak dla mnie Piz jest swietny...jest taki mily, delikatny i mocno w niej zakochany...on by Very na pewno nie zdradzil...zastanawiam sie czy nielepiej by jej wlasne z Pizem bylo...bo popatrzmy na to tak, ze Piz czekal na jej uczucie, staral sie, nie zdradzilby jej i caly czas bylby przy niej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Caroline Mars
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 11:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 03 Mar 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 393
Płeć: Kobieta
Skad: - - - - -
Piz? fajny chlopak, choc niezle dal sie wkrecic z ta kradzieza, to zawsze jest gotowy pomoc Veronice - nastepca Wallace. Poczucie humoru i te jego wlosy Wink ktore caly czas czochra - to jego znak firmowy

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
tak wlosy sa kapitalne, ale w pierwszym odciunku strasznie mi sie nie podobal jak siedzial na lawce i czekal na Vere...zrobil na mnie wrazenie takiego pedala...ale tylkow tamtym momencie...mial jakas glupia mine i jak dla mnie dennie wyszedl, ale w reszcie odcinka byl booski

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
Amy napisał:
Jak dla mnie Piz jest swietny...jest taki mily, delikatny i mocno w niej zakochany...on by Very na pewno nie zdradzil...zastanawiam sie czy nielepiej by jej wlasne z Pizem bylo...bo popatrzmy na to tak, ze Piz czekal na jej uczucie, staral sie, nie zdradzilby jej i caly czas bylby przy niej...


chyba juz wyroslam z wierzen w mocne zakochanie od pierwszego wejrzenia. to co najwyzej zauroczenie prawdziwa milosc buduje sie latami, powoli coraz bardziej poznaje sie dana osobe, nabiera zaufania itd. itp. wiec jeszcze ciezko mowic o milosci piza do veronici. co najgorsze w przypadku facetow uwielbiajacych po cichu kogos zajetego czesto sprawdza sie teoria, ze "kochaja" tylko swoje wyobrazenie o tej osobie. a gdy autentycznie zaczynaja z ta osoba byc - czar pryska. ale ja to zawsze nawet glupi serial od strony psychologicznej musze analizowac :>

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:20 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
Ciekawe teoria...ja tak tego nie rozpatrywalam...watpie, ze w serialu to wykorzystaja ale ze stwierdzeniem sie zgadzam bo to prawda:*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
nie wykorzystaja bo jak narazie widze, ze zaczynaja podejmowac w vm desperackie kroki pt. co zrobic aby pozwolili nam na emisje 4 sez. wiec trzeba jak najwiecej zagmatwac w trzecim by ludzi ciekawilo co stanie sie dalej. a wiec akcja musi byc szybka. tak wiec to logiczne, ze piz bedzie nadnaturalnie kochal veronice calym swoim sercem od razu, milosc w niego strzeli jak grom z jasnego nieba

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
to bylo mocne lady_m4ryjane rozwalilas mnie tym teksem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
tricky
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 8:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
No Piz za dlugo jej nie zna, nie spedzaja wiele czasu razem, ale w takich serialach rzadko zdarza sie prawdziwa milosc, ktora rodzi sie dlugo wlasnie przez te poznawanie siebie nawzajem itd. A i czasu tez na to nie ma w Veronice Mars, masz racje lady_m4ryjane.
Moze zwykly serial bierzesz za powaznie, analizujac go od kazdej strony, i za wiele od niego wymagasz, bo oprocz wszystkich zagmatwanych zagadek kryminalnych on wcale nie jest skomplikowany.

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 6:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
tricky napisał:
No Piz za dlugo jej nie zna, nie spedzaja wiele czasu razem, ale w takich serialach rzadko zdarza sie prawdziwa milosc, ktora rodzi sie dlugo wlasnie przez te poznawanie siebie nawzajem itd. A i czasu tez na to nie ma w Veronice Mars, masz racje lady_m4ryjane.
Moze zwykly serial bierzesz za powaznie, analizujac go od kazdej strony, i za wiele od niego wymagasz, bo oprocz wszystkich zagmatwanych zagadek kryminalnych on wcale nie jest skomplikowany.


tylko porownuje z buffy gdzie jakos udalo sie to wszystko do czego czepiam sie w veronice upchnac bez spowalniania akcji. ale joss whedon jest moim mistrzem, a rob thomas publicznie przyznal ze tworzenie relacji miedzyludzkich to jego slaba strona, to samo dotyczy odczuc indywidualnych bohaterow. dla niego najwazniejsze sa w tym serialu zagadki kryminalne, a nie psychologiczny rys postaci. dlatego postacie sa w pewnych zachowaniach nienaturalne. no a jak widac my widzowie bardziej zwracamy uwage wlasnie na te relacje miedzyludzkie niz cokolwiek innego szczegolnie w sezonie 3. przeciez kazdego chyba bardziej interesuje czy veronica bedzie z loganem, albo jak rozwinie sie jej zwiazek z pizem anizeli kto zamordowal dziekana. dlatego to duzy minus, ze sam tworca zdajac sobie sprawe ze slabego punktu serialu nie zamierza tego zmieniac. wiec ogladalnosc spadla
co ciekawe serial mial byc skierowany do bardzo szerokiej publicznosci, nie tylko do nastolatkow, wiec nie rozumiem takiej postawy roba thomasa

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:42 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
No wlasnie, mniej interesowaly mnie zawsze te zagadki, choc byly troche ciekawe, niz relacje miedzy bohaterami.
A w koĂącu to serial kryminalny, na co malo kto zwraca uwage. Moje oko nie jest tak wnikliwe podczas ogladania serialii i nie zauwazam tych niedoskonalosci, moze to nawet lepiej dla mnie ^_^'.

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:43 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
lady_m4ryjane napisał:
przeciez kazdego chyba bardziej interesuje czy veronica bedzie z loganem, albo jak rozwinie sie jej zwiazek z pizem anizeli kto zamordowal dziekana.


akurat taka wypowiedz mnie dziwi. przeciez te wszystkie zagadki i sledztwa to jest wlasnie to, co sprawia, ze ten serial jest WYJaTKOWY! Wiekszosc innych dla nastolatkow opiera sie wlasnie glownie na relacjach miedzy ludzmi (OC, OTH, itp), i nie uwazam, ze to jest zle, ale ilez mozna? Ja uwazam, ze gdyby nie zagadki to Veronica Mars w ogole nie bylaby Veronica Mars i bylaby kolejnym fajnym serialem, bez 'znakow szczegolnych'. wiec ja sie ciesze, ze Rob Thomas poprowadzil ten serial w ten sposob. [/url]

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mp85
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:31 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
inge napisał:
akurat taka wypowiedz mnie dziwi. przeciez te wszystkie zagadki i sledztwa to jest wlasnie to, co sprawia, ze ten serial jest WYJaTKOWY! Wiekszosc innych dla nastolatkow opiera sie wlasnie glownie na relacjach miedzy ludzmi (OC, OTH, itp), i nie uwazam, ze to jest zle, ale ilez mozna? Ja uwazam, ze gdyby nie zagadki to Veronica Mars w ogole nie bylaby Veronica Mars i bylaby kolejnym fajnym serialem, bez 'znakow szczegolnych'. wiec ja sie ciesze, ze Rob Thomas poprowadzil ten serial w ten sposob.


zgadzam sie w 100%.Zagadki czynia ten serial wyjatkowym!

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 12:26 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
dobra znowu: nigdzie nie napisalam, ze zagadki sa minusem tego serialu tylko minusem jest niedopracowanie postaci i zwiazkow miedzy nimi. w tego typu serialu powinno byc i jedno i drugie aby utrzymac go przez caly czas na wysokim poziomie. co gorsza w 3 sez. mamy nieco nudniejsze zagadki niz w 1 i 2. bo przyznajcie, ze troche mniej pasjonujace bylo domyslanie sie kto zabil dziekana anizeli kto zabil lilly kane. a idac za tym ciekawsze sa zwiazki veronici w 3 sez. niz zagadka dotyczaca dziekana (a akurat zwiazkow tworca serialu nie dopracowuje, bo uwaza to za zbedne skoro zagadki sa wazniejsze). przynajmniej jak dla mnie ta cala sprawa z dziekanem nie dorownala nawet w polowie sprawie z lilly czy z wypadkiem autobusu. wiec jesli rezyser chce skupiac sie TYLKO na zagadkach powinien utrzymac poziom 1 i 2 sezonu, a jak narazie jest z tym kiepsko.
co do tych niedopracowanych postaci i zwiazkow zaczyna sie robic nieciekawie, gdyz ostatnio posadzono roba thomasa o to, ze jego serial uderza w feminizm (jest antyfeministyczny i ponizajacy dla kobiet) jak to przeczytalam to malo nie spadlam z krzesla. nigdy w zyciu nie odczytalabym tego w ten sposob! ale porusze ta sprawe w innym watku by nie robic OT-a

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tricky
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
Zdecydowanie ciekawsze byly zagadki smierci Lilly, czy wypadku autobusu. Te epizodyczne 3 sezonu staja sie nudne, i niedopracowanie ze strony relacji m.in. V. z Pizem - juz zaczynam rozumiec czemu popularnosc spada !

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
kit.kat
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:49 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 35
Płeć: Kobieta
Piza polubilam od razu. Jakos mi skojarzyl z Sethem z O.C. - styl, muzyka, nietypowa fryzura, ktora budzi kontrowersje, fajtlapowatosc. I od tamtej pory go kocham miloscia niezmienna, z cicha nadzieja, ze Vero tez go obdarzy rownie goracym uczuciem

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
kit.kat... siostro ;D jestem z Toba ^^

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:59 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
kit.kat napisał:
Piza polubilam od razu. Jakos mi skojarzyl z Sethem z O.C. - styl, muzyka, nietypowa fryzura, ktora budzi kontrowersje, fajtlapowatosc. I od tamtej pory go kocham miloscia niezmienna, z cicha nadzieja, ze Vero tez go obdarzy rownie goracym uczuciem
No ja bym Piza do Setha w ogole nie porownywala bo to jest niebo a ziemia. Setha nic nie pobije i nikt, a Piza ani lubie ani nie lubie....Jest po prostu...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 1:15 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
Nie wiem czemu ale po obejrzeniu 16 odcinka strasznie polubilam Piz'a tak bardzo bardzo..
Ah..jest swietny !

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Gold chocolate
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 8:42 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 1065
Płeć: Kobieta
Skad: Konstancin-Jeziorna
tricky napisał:
Zdecydowanie ciekawsze byly zagadki smierci Lilly, czy wypadku autobusu. Te epizodyczne 3 sezonu staja sie nudne, i niedopracowanie ze strony relacji m.in. V. z Pizem - juz zaczynam rozumiec czemu popularnosc spada !



tak, tak, zgadzam sie w 100% to dlatego ogladalnosc spadla..

_________________

Nie da sie patrzec na siebie i przed siebie jednoczesnie..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Kaska
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 4:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 860
Płeć: Kobieta
Skad: tu i tam
w pierwszym odcinku jak zobaczylam Piz'a to sobie pomyslam o takim troszke wiejskim chlopaczku zagubionym troszke fajtlapowatym i nie za bardzo go polubilam. Pozniej juz sie do niego przekonalam. Bawi minie to ( i troszke mi go szkoda) , ze przy vero jest taki nieporadny

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Katie from Mars
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 4:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 185
Płeć: Kobieta
Skad: Village =)
a ja jakos tak od razu polubilam Piz'a nie tak jak ty Kasiu taki slodki, nieszkodliwy misiek tylko no coz mam tendencje do blednego ocenienia ludzi... mam nadzieje ze nie wyskoczy z jakims numerem !

_________________
"Jezeli milosc bedzie mnie szukac to jestem ekspresie =)"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 6:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Jest w porzadku; nie pcha sie w zwiazek z V tylko czeka na jej reakcje i jej pozostawia decyzje; przykro patrzec na niego zawiedzionego... ah zeby tak nadeszly dla niego lepsze czasy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 6:08 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
martuska, zgadzam sie! widac, ze chce z nia byc, ale nie lata za nia itp, tylko spokojnie czeka na rozwoj wydarzeĂą... i tez bym chciala, zeby bylo jeszcze lepiej miedzy nimi.

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 7:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
No no inge wliczaj mnie zawsze koniecznie do TEAM PIZ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
kit.kat
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 35
Płeć: Kobieta
Team Piz rosnie w sile
Czy tylko mnie rozwalalo w 3x17 przekrecanie imienia Piza przez muzyka? Pez, Fez, La Paz, Puz i Plax? A on jak zwykle cierpliwy, tak samo jak w stosunku do V. W ogole odcinki z nim sa jakies takie soczyste i wesole

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Spoilery » Piz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Piz


Wygenerowano w 0.078 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights