Serial VM
 FAQ   Szukaj   U¿ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   Zaloguj 

Powody do zadowolenia

Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 207, 208, 209  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Panna_B
PostWys³any: Pi± Lip 30, 2010 6:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
a co Panna ugotowa³a?

Z gotowaniem samym w sobie mia³o ma³o wspólnego, ale do misji kuchennych niemo¿liwych mo¿na zakwalifikowaæ i zepsuæ siê da z pewno¶ci±.
Sa³atkê z tuñczykiem, kukurydz± i innym bzdurkami, co siê nawinê³o pod rêce to wrzuci³am. A wczoraj zaserwowa³am zapiekank± makaronowo warzywn±, tylko ile nie zrobiê, to dla matki pomys³u, autorki najmniej zawsze zostanie. Laughing Za dobrze ze mn± gnidy maj±.
Kto¶ mo¿e chce siê u mnie sto³owaæ, jad³odajnie otworzê, a ca³y dochód pójdzie na cele charytatywne czyt. dla panny na ko³kowy bilecik.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Lip 30, 2010 7:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Panna_B napisa³:
Kucharzyna ze mnie pe³n± gêb±. Familja nakarmiona od kilku godzin i jeszcze ¿yj±, tak¿e zadanie wykonane ! Laughing
Nie wydam zaraz programu autorskiego o gotowaniu, ale ¶mieræ g³odowa mi nie grozi. Pascale i inne Mak³owicze mog± mi naskoczyæ.


wielbiê Twoje teksty wszelakie i mog± one byæ moim aktualnym powodem do zadowolenia, bo mnie roz¶mieszaj±

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Sob Lip 31, 2010 5:04 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Sa³atkê z tuñczykiem, kukurydz± i innym bzdurkami, co siê nawinê³o pod rêce to wrzuci³am. A wczoraj zaserwowa³am zapiekank± makaronowo warzywn±,

tuñczyk <3 w³a¶nie skonsumowa³am zapiekankê z tuñczykiem. ^^
no to jak bêdziemy forumowy mityng robiæ to ju¿ wiemy kto nas nakarmi
a na ko³kowy Panny bilet z chêci± bym przeznaczy³a fundusze, tylko ¿e na mój z trudem znalaz³am ;d

wczoraj zaczê³am ogl±daæ supernatural od pocz±tku i michê cieszê do monitora:D ale Ci ch³opcy siê zmienili ;o

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
dareyouto_move
PostWys³any: Nie Sie 01, 2010 8:06 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Do³±czy³: 19 Lis 2006
Posty: 969
P³eæ: Kobieta
kupi³am sobie wczoraj w koñcu telewizor ) jeszcze tylko trzeba jak±¶ telewizjê do niego zakupiæ, bo przez kabel wychodz±cy z pod³ogi z³apa³o jakie¶ dziwne radio i za¶nie¿one National Geographic w koñcu zaczynam ¿yæ jak cz³owiek

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Nie Sie 01, 2010 12:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Fury napisa³:
tuñczyk <3

Tuñczyk rozpieprza system ! Gdyby tylko ten z puszki do z³udzenia nie przypomina³ karmy dla kotów. A pro po mojej puszkofobii.
Fury napisa³:
no to jak bêdziemy forumowy mityng robiæ to ju¿ wiemy kto nas nakarmi

Jak Ty pierwsza siê zajmiesz stref± napojów i zaserwujesz odpowiednie nawodnienie, to ju¿ nie bêdê mia³a komu gotowaæ. Laughing Zreszt±, sama nie bêdê w stanie. Ale uwaga, obecnie odwyk od garów robiê i everestem moich chêci kucharzenia s± kanapki. I to najlepiej z czym¶ czego kroiæ nie trzeba.
dareyouto_move napisa³:
kupi³am sobie wczoraj w koñcu telewizor

Powrót do cywilizacji ! Ja do na wakacjach na nowo siê ze swoim pude³kiem zaprzyja¼ni³am, mam zakwasy na placach od prze³±czania kana³ów i usilnie próbujê siê uzale¿niæ od programów informacyjnych i TVN24. Laughing
Freya napisa³:
i mog± one byæ moim aktualnym powodem do zadowolenia, bo mnie roz¶mieszaj±

Moim powodem do zadowolenia, jest Twoje zadowolenie. Laughing :*
Majka sobie jakie¶ wakacje bezczelnie zrobi³a od forum, to kto¶ musi szczerze lub mniej rzygaæ têcz±.
Fury napisa³:
a na ko³kowy Panny bilet z chêci± bym przeznaczy³a fundusze, tylko ¿e na mój z trudem znalaz³am ;d

Jedyna zatrybi³a prawdziwe intencje mojego ujadania wszêdzie, ¿e dotacji na ko³ka brakuje. Dobra, jutro do miasta srunê, wiêc mo¿e wszystkie galerie nie s± jeszcze obsadzone.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Fury
PostWys³any: Wto Sie 03, 2010 3:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 23 Lut 2007
Posty: 2452
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Jak Ty pierwsza siê zajmiesz stref± napojów i zaserwujesz odpowiednie nawodnienie, to ju¿ nie bêdê mia³a komu gotowaæ.

hahah nie doceniasz naszej forumowej grupki albo przeceniasz mnie ;p
Cytat:
Jedyna zatrybi³a prawdziwe intencje mojego ujadania wszêdzie, ¿e dotacji na ko³ka brakuje.

widocznie ja Ciebie te¿ znam lepiej ni¿ Ty siebie
ja dzisiaj kupi³am bilecik, na dwa dni bez pola- zawsze to 20 z³ (czytaj bilet do i z krk) w kieszeni

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
mya
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 5:46 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
wrocilam z Poznania i jestem zadowolona z wyjazdu, ale ciesze sie tez ze juz w domciu jestem pojechalam do wielkiego miasta a musialam wydzierac trawe i jakies chwasty, ktore rosly miedzy plytkami chodnika xD najglupsze zajecie swiata ale dalam rade <dumny> a musialam bo w tej kamienicy co mieszkamy to kazdy ma jakis przydzial podworka
teraz posiedze sobie w Zamosciu miesiac i jazda znowu
ahh jak dobrze byc w domciu

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 9:11 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
wszêdzie dobrze, ale w domu najlepiej, nie?
a jak tam w ogóle urz±dzanie pokoju?

a ja siê te¿ cieszê ¿e ju¿ w domu jestem. i ¿e powoli ogarniam sytuacjê, wyspa³am siê i... idziemy zaraz na spacer!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
mya
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 1:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
nooo, w domu najlepiej
remoncik bedzie gdzies w pierwszym tygodniu wrzesnia, troszke to pewnie zajmie, malowanie scian, zmiana wykladziny, lozko nowe chcemy kupic i inne takie pierdoly, a to pewnie pochlonie tez troche pieniedzy, wiec bedziemy wszystko robic powolutku na ile fundusze pozwola ale mama cos mowila ze cos nam kupi pewnieeee wiec jakos to bedzie a jestem taka podekscytowana, ze chyba zrobie wczesniej wstepny projekt

a i nie mowilam wam chyba(nie pamietam juz ), ze w tym roku nie ide na studia bo z ta rekrutacja mnie tak wykiwali wtedy, ale ide na studium roczne architektury wnêtrz, jest zaoczne wiec bede pracowac tez, a za rok pojde na studia ale nie doluje sie tym,wrêcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona z tego powodu jakos tak aaa i mam bezposredni tramwaj do mojej szkoly spod domu wiec jestem wniebowzieta

Maja, a jak tam Twój wyjazd??

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 6:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
Cytat:
a jestem taka podekscytowana, ze chyba zrobie wczesniej wstepny projekt

Ty na tych swoich studiach prymusk± bêdziesz!
Pani Architekt Mya! mrr!

Cytat:
a i nie mowilam wam chyba(nie pamietam juz ), ze w tym roku nie ide na studia bo z ta rekrutacja mnie tak wykiwali wtedy, ale ide na studium roczne architektury wnêtrz, jest zaoczne wiec bede pracowac tez, a za rok pojde na studia ale nie doluje sie tym,wrêcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona z tego powodu jakos tak aaa i mam bezposredni tramwaj do mojej szkoly spod domu wiec jestem wniebowzieta

grunt to mieæ na siebie pomys³!
Ca³kiem pozytywnie
A po studium ju¿ zawód jest, prawda? Wiêc rok nie pójdzie na marne!

Cytat:

Maja, a jak tam Twój wyjazd??

ca³kiem ca³kiem, bez rewelacji, wrêcz przeciwnie, no ale..
w domu najlepiej, o.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 7:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
Maja napisa³:
wszêdzie dobrze, ale w domu najlepiej, nie?

Ja stuningowa³am na w³asne potrzeby to zdanie.
Maja napisa³:
idziemy zaraz na spacer!

Ca³e zacne triooooo ma siê rozumieæ ? Laughing

mya napisa³:
ale ide na studium roczne architektury wnêtrz, jest zaoczne wiec bede pracowac tez, a za rok pojde na studia

Jak masz smyka³kê, dryga i urodzi³a¶ siê z desk± kre¶larsk± zamiast pêpowiny, to nawet po technikum samochodowym ze specjalno¶ci± blacharki, da³aby¶ sobie radê.
Reasumuj±c, kiedy¶ mi mój bunkier odpicujesz, tylko dla znajomych jakie¶ rabatyyyyy spore poproszê ! Laughing
Maja napisa³:
Pani Architekt Mya!

Tylko o Panach Architektach nie wspominaj, ostrzegaj jak spoilery, bym z troski o resztki swojego zdrowia, omija³a.
Maja napisa³:
ca³kiem ca³kiem, bez rewelacji, wrêcz przeciwnie, no ale..
w domu najlepiej, o.

Nie zamkniesz nam tym pysków, nie uciszysz pytañ, wrêcz przeciwnie.
Nie ma szans, ¿e nam to wystarczy.
Wiêc, osocho Majku ? Bo entuzjazmu w tonie uderzanych klawiszy nie wyczuwam ni krzty.

Wiem, co za pasa¿erów na gapê mam w gardle, sam fakt tego posiadania nie ma z zadowoleniem nic wspólnego, ale lepiej wiedzieæ przez co siê truje antybiotykami. Koniec bawienia siê w diagnozowanie mnie, jak gr± w totolotka. Laughing

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 7:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Panno, Ty na ¿ywo rozmawiasz tak jak piszesz?
Bo ja czasami jak Ciê czytam to muszê dwa razy ¿eby zrozumieæ Laughing

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
justin napisa³:
Panno, Ty na ¿ywo rozmawiasz tak jak piszesz?

A co mam odpowiedzieæ, ¿eby¶ do koñca ¿ycia nie szuka³a wymówek w razie mo¿liwo¶ci spotkania siê ? Wiem, ¿e nie wyra¼nie piszê.
A tak na powa¿kê, to w real world jest jeszcze gorzej, to dopiero przedsionek moich my¶lowych rebusów, których nikt ³±cznie ze mn± nie próbuje ju¿ nawet ogarniaæ. Laughing
Mam nadziejê, ¿e kiedy¶, a nawet szybciej siê przekonasz.
justin napisa³:
Bo ja czasami jak Ciê czytam to muszê dwa razy ¿eby zrozumieæ

Ja czytam o dwa razy mniej, ju¿ siê przesta³am ³udziæ.
Mo¿e powinnam legendê pod ka¿dym postem robiæ ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
mya
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 8:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
Maja napisa³:
grunt to mieæ na siebie pomys³!
Ca³kiem pozytywnie
A po studium ju¿ zawód jest, prawda? Wiêc rok nie pójdzie na marne!


No to studium mozna potraktowac jako przygotowanie do wyzszych studiów artystycznych albo mozna starac sie o prace odrazu po ukonczeniu rok nie pojdzie na marne, bo zobacze sobie z czym to sie je w ogole i przygotuje sie na rekrutacje na te studia w koncu tak jak trzeba i do CV bede mogla wiecej wpisac

Maja napisa³:
ca³kiem ca³kiem, bez rewelacji, wrêcz przeciwnie, no ale..
w domu najlepiej, o.


a czemu tak? tylko nie mow ze dobra passa sie przerwa³a!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 8:18 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
a ja to nic nie mówi³am, ale ide sobie na kulturo ale zaocznie wiêc w swoim kochanym Wroc³awiu zostaje.
mo¿e gdzie¶ bym sie dosta³a, ale na pewno nie tutaj, a nie bêde sz³a gdzie¶ na si³e wiêc pozostaj± zaoczne. ;p zobaczymy jak to bedzie ;p

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 9:10 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
Cytat:
a ja to nic nie mówi³am, ale ide sobie na kulturo ale zaocznie wiêc w swoim kochanym Wroc³awiu zostaje.

Piona!
Jakby¶ potrzebowa³a lekturki albo inne badziewia to s³u¿ê skanerkiem, po pierwszym roku mam TYLKO 7 du¿ych segregatorów, tralala, pozdro kulturo!

Cytat:
Wiêc, osocho Majku ? Bo entuzjazmu w tonie uderzanych klawiszy nie wyczuwam ni krzty.

no bo nie ma entuzjazmu! Jezu, jak kto¶ mi powie dlaczego faceci s± tacy poje.bani (przepraszam) to bêdê przeszczê¶liwa. Chyba to wszystko walnê w cholerê, chyba nie chcê ¿adnego faceta, chyba mam dosyæ.
A nie dobra, nie mogê mieæ dosyæ bo znowu bêdzie krzyk ¿e siê zachowujemy jak dwójka niezdecydowanych nastolatków i w dupie mamy co¶ takiego jak "dobro dziecka".
Pf.

Cytat:

No to studium mozna potraktowac jako przygotowanie do wyzszych studiów artystycznych albo mozna starac sie o prace odrazu po ukonczeniu rok nie pojdzie na marne, bo zobacze sobie z czym to sie je w ogole i przygotuje sie na rekrutacje na te studia w koncu tak jak trzeba i do CV bede mogla wiecej wpisac

brawo brawo!
podziwiam, ¿e wiesz ju¿ teraz co chcesz robiæ i robisz wszystko ¿eby i¶æ w tym kierunku, jea.
ja w sumie posz³am w ciemno, no ale okaza³o siê ¿e trafi³am

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Czw Sie 05, 2010 10:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
Mya - brzmi strasznie ciekawie i przy³±czam siê do bunkrowej pro¶by Panny trzymam kciuki, ¿eby by³o jeszcze lepiej ni¿ siê spodziewasz

Justin - congrats

Majencja - ale Ty wiesz, ¿e jeste¶ na forum, gdzie urzêduj± same w¶cibskie babska i chc±c nie chc±c bêdziemy Ciê maltretowaæ o ditejls? bo im wiêcej piszesz tym bardziej czujê siê pogubiona w sytuacji i mi smutno, ¿e co¶ Ci przeszkodzi³o z t± têcz± *hug*

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Pi± Sie 06, 2010 9:32 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
justin napisa³:
a ja to nic nie mówi³am, ale ide sobie na kulturo ale zaocznie wiêc w swoim kochanym Wroc³awiu zostaje.

Gratki, gratki :* Grzej w swoim 'koled¿u' miejsce dla panny.
Bo Ja te¿ chcê, po¿±dam do co prawda nie swojego, ale kochanego Wroclove. Laughing
Maja napisa³:
Jezu, jak kto¶ mi powie dlaczego faceci s± tacy poje.bani (przepraszam) to bêdê przeszczê¶liwa.

Taki podgatunek, emocjonalne mielone, zreeeszt± o nich mog³abym eseje pisaæ i to raczej nie w tonie ody, a rapsodów ¿a³obnych.
Czyli rozumiem Majka, ¿e obecna sytuacja z sielank± nie ma nic wspólnego ? £ejt, ³ejt, ale by³o tak suodko pierdz±co, a teraz taka degradacja z nieba do piek³a ?

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Pi± Sie 06, 2010 10:57 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
ej, ale bêdzie têcza, tzn. tak mi siê wydaje.
jak mi tylko z³o¶æ trochê przejdzie, o

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Freya
PostWys³any: Pi± Sie 06, 2010 11:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Do³±czy³: 20 Mar 2007
Posty: 2181
P³eæ: Kobieta
Skad: Tatooine
no to nie strasz dziewczyno! têcza ma byæ pamiêtasz jak siê zarzeka³am, ¿e jak nie bêdzie i co¶ schrzani, to bêdzie mia³ z nami do czynienia? ;> wiêc wiesz... lepiej niech naprawia, to czym Ciê wkurzy³, bo nie chcia³by, ¿eby dosz³o to konfrontacji z forum rajt?

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Pi± Sie 06, 2010 1:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Gratki, gratki :* Grzej w swoim 'koled¿u' miejsce dla panny.
Bo Ja te¿ chcê, po¿±dam do co prawda nie swojego, ale kochanego Wroclove.

rili ? Wroclove ? no to zapraszam na dziennikarstwo ?

a za gratulacje dziêkuje, chocia¿ chyba nie ma za co gratulowaæ tak naprawdê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Maja
PostWys³any: Pi± Sie 06, 2010 1:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 08 Kwi 2007
Posty: 1717
P³eæ: Kobieta
olrajt, nikomu nie ¿yczê nara¿ania siê dziewczynom neptunowym!
niech naprawia! s³ów nie cofnie, ale mo¿e przeprosi przynajmniej. có¿, poczekamy ;D

póki co siê cieszê bo wczoraj posz³am na spacer z czwórk± znajomych i ta godzina sam na sam z nimi wystarczy³a ¿eby siê zrobi³o jako¶ pozytywniej, a za jakie¶ 2 godziny przychodzi jedna z nich i znowu bêdzie fajnie!

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Panna_B
PostWys³any: Sob Sie 07, 2010 9:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Do³±czy³: 10 Sie 2007
Posty: 2837
P³eæ: Kobieta
justin napisa³:
rili ? Wroclove ? no to zapraszam

Za³atw, u¶miechnij siê do kogo trzeba o jakie¶ zani¿one progi punktowe na przysz³y rok, bo u was takie standardy, ¿e szybciej na Oxford siê dostanê.
justin napisa³:
na dziennikarstwo ?

A¿ tak to widaæ ? Ze mnie human-tuman pe³n± (obola³±) gêb±, tak¿e innej alternatywy dla siebie nie widzê. Chocia¿, zaczyna mi w g³owie wierciæ siê s³owo kulturo... czujcie siê z Majk± wspó³winne.
Wieesz, Ja tak paluchem po mapie lata³am (nie ma to jak przemy¶lana decyzja ) i tak mi ³adnie z oczu Wroc³awia zaczê³o patrzeæ, do dzisiaj nie wiem dlaczego. Laughing
Tak¿e szykuj siê na tysi±c piêæset sto dziewiêæset pytañ od panny na temat Wrocka, tylko nie wyprowadzaj mnie ze stanu nieuzasadnionego zach³y¶niêcia siê tym miejscem.

_________________
Paul w podkówkê.

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
justin
PostWys³any: Sob Sie 07, 2010 1:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Do³±czy³: 07 Lut 2007
Posty: 3678
P³eæ: Kobieta
Panna_B napisa³:
Za³atw, u¶miechnij siê do kogo trzeba o jakie¶ zani¿one progi punktowe na przysz³y rok, bo u was takie standardy, ¿e szybciej na Oxford siê dostanê.

co¶ o tym wiem Laughing


Cytat:
Tak¿e szykuj siê na tysi±c piêæset sto dziewiêæset pytañ od panny na temat Wrocka, tylko nie wyprowadzaj mnie ze stanu nieuzasadnionego zach³y¶niêcia siê tym miejscem.

a spoko. ja osobi¶cie kocham to miasto, ale to mo¿e przyzwyczajenie ;d

Panna_B napisa³:
Chocia¿, zaczyna mi w g³owie wierciæ siê s³owo kulturo... czujcie siê z Majk± wspó³winne.

jeszcze blue jest na kulturo ona tak± modê zapocz±tkowa³a

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
mya
PostWys³any: Sob Sie 07, 2010 9:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Do³±czy³: 31 Mar 2007
Posty: 1487
P³eæ: Kobieta
jestem taka zadowolona! dzisiaj by³am na dzia³ce, znalaz³am w gara¿u star± komódkê i zaczê³am odnawiaæ na razie czyszczê papierem ¶ciernym z farby, pó¼niej odt³uszczê benzyn± i zostanie ³adnie pomalowaæ i okleiæ tak jak chcê ! jak mi wyjdzie to bêdê mia³a ogromn± satysfakcjê a nawet je¶li co¶ siê popsuje to przynajmniej tyle dobrego, ¿e nie stracê na tym pieniêdzy, a co¶ sobie popróbujê i siê czego¶ nowego nauczê

Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Off Topic » Powody do zadowolenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 207, 208, 209  Nastêpny
Strona 197 z 209

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz do³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ plików na tym forum

Powody do zadowolenia


Wygenerowano w 0.171 sekundy :: Zapytañ SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights