Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Heroes (Herosi)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Heroes (Herosi)
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bluevein
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 3:19 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Co-Admin



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1248
Płeć: Kobieta
Dobrze, Âże chociaÂż zdajÂą sobie sprawĂŞ z tego, Âże poczÂątek im nie wyszedÂł i teraz bĂŞdÂą siĂŞ starali wszystko nadrobiĂŚ.

_________________
Leverage.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
martuśka
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 12:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Pierwszy raz udaÂło mi siĂŞ juÂż w czwartek nadrobiĂŚ HiroÂłsĂłw; wiĂŞc oto jestem.
W sumie muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże pod koniec odcinka opadaÂła mi kopara i naprawdĂŞ nie wiedziaÂłam co siĂŞ dzieje i co siĂŞ stanie.
W zwiÂązku z tym, Âże ostatnio nie byÂło Claire i reszty BennetĂłw, teraz mieliÂśmy skupienie prawie tylko na ich wÂątku.
Brak Petera, Nathana, Nikki, Sylara - czyli podstawowego skÂładu.
W ogĂłle co siĂŞ dzieje z Sylarem? Ten wÂątek zupeÂłnie nie zostaÂł pociÂągniĂŞty; pewnie dalej w aucie jedzie z MajÂą.
Za to wÂątek Nikki kolejny raz jest niby oderwany od pozostaÂłych bohaterĂłw; o wprowadzeniu jej kuzynki jako nowej bohaterki nawet nie wspomnĂŞ. ÂŁadne i warte obejrzenia byÂły tylko sceny z poprzedniego odcinka, razem z DL.
Nathan to¿ samo ma bardzo ma³¹ rolê w tym sezonie; nic nie ratuje, nic nie wie, z rodzin¹ te¿ kontaktu nie utrzymuje; z powa¿nego polityka zrobi³ siê z niego antybohater. Teraz przynajmniej móg³by siê okazaÌ ojcem dla Claire.
W ogóle nie podoba mi siê, ¿e nie ma powi¹zaù pomiêdzy bohaterami; Peter nie widzia³ siê z Nathanem, niemówi¹c ju¿ o Claire czy Sureshu; Hiro tak samo, cofn¹³ siê w czasie i te¿ z nikim kontaktu nie ma; a w³aœnie w I sezonie podoba³y mi siê te powi¹zania i przenikania, ¿e ka¿dy mia³ coœ wspólnego z ka¿dym.
Dziwi mnie nowa moc Matta; bo jest trochê spora ró¿nica miêdzy czytaniem czyichœ myœli, a wp³ywaniem na ich podœwiadomoœÌ i czyny.
PostaÌ Mohindera tak przykro zosta³a zepsuta, ¿e a¿ mi boli patrzeÌ (równie¿ na ten plaster na nosie, który coœ za d³ugo ju¿ nosi); by³ takim sympatycznym cz³owiekiem, pod¹¿aj¹cym za dobrem, a teraz tylko siê miota i strzela.
Bardzo ³adne sceny by³y z Hiro; podj¹³ dobr¹ decyzjê i wszystko œwietnie rozwi¹za³.
Co do Adama, to jednak siĂŞ pomyliÂłam; to pewnie przez moje uwielbienie do tego aktora zostaÂłam tak zwiedziona i zszokowana; znalazÂł doskonaÂły sposĂłb na zniszczenie Firmy i zemszczenie siĂŞ na Hiro.
CieszĂŞ siĂŞ, Âże West jest a good guy i Âże w krytycznych momentach okazuje siĂŞ byĂŚ facetem (maÂła dygresja - tacy w tym wieku nie istniejÂą).
Szkoda mi byÂło caÂłej sytuacji z Bennettem; nie myÂślaÂłam jednak, Âże obraz siĂŞ dopeÂłni; tak w ogĂłle, to Suresh teÂż nie musiaÂł go zabijaĂŚ, a jedynie postrzeliĂŚ i obezwÂładniĂŚ; ale wiadomo czemu sÂłuÂżyÂła jego ÂśmierĂŚ.
Claire w stroju cheerleaderki to trochê za du¿o nawet jak dla mnie; rozumiem analogiê, ale mog³aby byÌ ju¿ zwyk³¹ dziewczyn¹ bez latania w tych falbankowych miniówach.
Zdecydowanie najciekawszÂą postaciÂą byÂła dzisiaj Elle; jej Can I keep him? ukazuje czysty geniusz Kristen; idealnie zagrana postaĂŚ; jak dla mnie to jedyny nowy bohater, ktĂłry dobrze, Âże siĂŞ pojawiÂł (no dobra jeszcze Adam wiadomo); coÂś podejrzewam, Âże cĂłreczka odkryje prawdĂŞ o Bobku i potelepie trochĂŞ tatusia.

Narzekam, narzekam na niedociÂągniĂŞcia tego serialu, ale i tak go kocham i przykro mi, Âże zostaÂły juÂż tylko 2 odcinki do koĂąca tego volume.

DoczytaÂł ktoÂś wszystko do koĂąca?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 1:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja jak najbardziej doczytalam, ale moj komentarz bedzie duzo mniej ambitny i doglebny

Postac Elle na poczatku srednio mi sie podobala, ale teraz musze przyznac ze jest coraz lepiej. Mysle, ze ona i ten jej tatus to moze byc naprawde ciekawy watek Pozyjemy, zobaczymy...

Brak Sylara tez mnie martwil, no ale co zrobic... Mam nadzieje, ze potem bedzie go wiecej.

Cala akcja z Bennetami bardzo mi sie podobala i jestem ciekawa co bedzie teraz z nimi.. Koncowka odcinka byla swietna!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 12:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
WÂłaÂśnie obejrzaÂłam 10. odcinek; trochĂŞ mi juÂż jaÂśniej jeÂżeli chodzi o zwiÂązek Adama z The Company i z wirusem; nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ ostatniego odcinka (zwÂłaszcza, Âże dwĂłjka heroesĂłw ma umrzeĂŚ - podejrzewam Elle i Matta).
Najbardziej mnie zastanawia gdzie w tym odcinku podziewa siĂŞ Matt i czemu nie pilnuje Molly; Nathan zupeÂłnie nie odgrywa w tym sezonie Âżadnej roli; Elle jeszcze bardziej mi dzisiaj przypominaÂła VeronicĂŞ, zwÂłaszcza jak siorbaÂła milkshake'a sceny z Claire byÂły smutne, ale przecieÂż nie musi siĂŞ z Westem rozstawaĂŚ; podleci do niej na randkĂŞ przecieÂż i powtĂłrzĂŞ siĂŞ, ale strasznie nie podoba mi siĂŞ postaĂŚ Suresha, tak zepsuli czÂłowieka... A Alejandro zamiast z piĂŞÂściÂą na Sylara naskakiwaĂŚ, mĂłgÂł po prostu na policjĂŞ zadzwoniĂŚ i go podkablowaĂŚ.
Przykro mi, ¿e póki co nie bêdzie Heroesów, ale mam nadziejê, ¿e ta przerwa wp³ynie znacznie na jakoœÌ Volume 3.

Coœ widzê, ¿e nikt prócz mnie i Sophii nie jest na bie¿¹co

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:39 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
martuÂśka napisał:
Elle jeszcze bardziej mi dzisiaj przypominaÂła VeronicĂŞ, zwÂłaszcza jak siorbaÂła milkshake'a

Wybitnie mi siĂŞ nie podobaÂły sceny z niÂą tym razem, byÂły takie debilne i nielogiczne, czyli caÂłkowicie w stylu HeroesĂłw.

martuÂśka napisał:
A Alejandro zamiast z piĂŞÂściÂą na Sylara naskakiwaĂŚ, mĂłgÂł po prostu na policjĂŞ zadzwoniĂŚ i go podkablowaĂŚ.

Po hiszpaĂąsku ?

martuÂśka napisał:
Coœ widzê, ¿e nikt prócz mnie i Sophii nie jest na bie¿¹co

Wiele osób jest na bie¿¹co, ale to jest forum o VM, o Heroesach rozmawiamy gdzie indziej. Ja osobiœcie nie lubiê rozmawiaÌ o tej samej rzeczy w 5 ró¿nych miejscach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 11:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Trish napisał:
Po hiszpaĂąsku ?

A czemu nie? Ja tam rozumiem assesino poza tym miaÂł ten wydruk z neta i mĂłgÂłby palcem pokazaĂŚ.

Trish napisał:
o Heroesach rozmawiamy gdzie indziej

Na forum HeroesĂłw?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Raczej na serialowie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ala.wzs
PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 12:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
Wreszcie zaczĂŞÂłam 2 sezon oglÂądaĂŚ ^__^
jestem po 2 odcinkach i siĂŞ Âświetne zaczĂŞÂło.


A od ktĂłrego odcinka pojawia sie Kristen?

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
martha
PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 2:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
nie wiem w ktorym dokÂładnie ale jakos na poczatku , tylko malo jje bedzie gdzies w 7 czy 8 odc jest jej wiecej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 3:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
ala.wzs napisał:
A od ktĂłrego odcinka pojawia sie Kristen?

Pojawia siĂŞ w 5. a potem od 8. jest regularnie.

WÂłaÂśnie jestem po volume finale; rzecz jasna zakoĂączenie nie byÂło tak powalajÂące jak w I sezonie; Nikki byÂła nudnÂą postaciÂą, tylko szkoda mi Micah, bo w niezwykle krĂłtkim czasie straciÂł dwĂłjkĂŞ rodzicĂłw; szkoda mi za to Nathana, bo mimo, Âże w II sezonie byÂło go bardzo maÂło i jego rola byÂła niewielka, to w I sezonie miaÂł ÂświetnÂą postaĂŚ; wiĂŞc Âłezka mi siĂŞ zakrĂŞciÂła; i obstawiam, Âże zabiÂła go nie kto inny jak matka; wÂątek BennettĂłw teÂż strasznie nudny byÂł ostatnio; w dodatku pewnie w kolejnej czĂŞÂści zabraknie Westa; dalej nie wiem, czemu Mohinder caÂły czas z tym plastrem chodziÂł? Pryszcza miaÂł czy co?

Najbardziej rozwaliÂła mnie scena latajÂących Nathana i Matta czysty komizm i samoironia Najsmutniejszy byÂł koniec, czyli rozmowa braci i strzaÂły.

Strasznie siĂŞ nie palĂŞ do kolejnego Volume, bo i tak nie wiem o czym konkretniej bĂŞdzie, ale mam nadziejĂŞ, Âże ta przerwa wyjdzie na dobre Âświetnemu niegdyÂś serialowi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martha
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 6:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
martuÂśka napisał:
Najbardziej rozwaliÂła mnie scena latajÂących Nathana i Matta czysty komizm i samoironia


haha usmiaÂłam sie na tym momencie hah

ale Hiro zaÂłatwiÂł Adama
Nooo Nathana mi bardzo szkoda i jestem ciekawa kto to zrobiÂł w sumie Niki az tak szkoda mi nie byÂło, ale wydaje mi sie ze przezyje
chyb ajednak Peterowi nie udaÂło sie zniszczyc tego wirusa, jakos tak dziwnie ten pyÂł znikÂł

ciekawe ile ta przerwa bedzie trwaÂła ??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 6:53 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
martha napisał:
chyb ajednak Peterowi nie udaÂło sie zniszczyc tego wirusa, jakos tak dziwnie ten pyÂł znikÂł

Po prostu zsypaÂł mu siĂŞ z rĂŞki, juÂż nie doszukujcie siĂŞ spiskĂłw tam, gdzie ich nie ma

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 11:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
martha napisał:
ciekawe ile ta przerwa bedzie trwaÂła ??

Nie wiem czy nie obiÂło mi siĂŞ o oczy, Âże do marca.

I tak wÂłaÂściwie; Nathan wcale nie musiaÂłby umrzeĂŚ; wystarczy, Âże Peter cofnie siĂŞ kilka godzin wstecz i zmieni swoje plany zwiÂązane z odkryciem Firmy; rĂłwnie dobrze w taki sam sposĂłb moÂże siĂŞ dowiedzieĂŚ, kto chciaÂł zabiĂŚ jego brata; ale pewnie tak dobrze wszystko nie bĂŞdzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 1:45 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Na pewno nie ma informacji, Âże do marca, bo wszystko zaleÂży od strajku i na razie nic nie wiadomo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
ala.wzs
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 8:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
zostaÂł mi do obejrzenia ostatni odcinek i ponoĂŚ najlepszy (ja brat mi mĂłwiÂł) ale nie mam kiedy obejrzeĂŚ...

Kristen Âświetnie graÂła tam... normalnie siĂŞ na niÂą napatrzeĂŚ nie mogÂłam xD

Âświetnie wymyÂślili to Âżeby zrobiĂŚ te 4 miesiÂące po i dopiero potem to wszystko wyjaÂśniĂŚ I baÂłam siĂŞ Âże peter zniknie a tu taki suprise

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 7:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Heroes sie moim zdaniem porzadnie rozkrecilo w ostatnich odcinkach i naprawde nie moge sie doczekac kontynuacji. Ciekawe jak dlugo bedzie trzeba czekac...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 7:42 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Heroes sie moim zdaniem porzadnie rozkrecilo w ostatnich odcinkach i naprawde nie moge sie doczekac kontynuacji. Ciekawe jak dlugo bedzie trzeba czekac...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 11:58 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Heroes: Volume 3: Villains Sneak Peek
http://www.youtube.com/watch?v=5iBLZ_4rTuQ

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mlodziutka
PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 7:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 536
Płeć: Kobieta
WÂłaÂśnie druga seria ma tylko 11 odcinkow:D??
Dzisiaj oejrze sobie ostatnie 2
Tak wprowadzenie nowych postaci i kontynuacja starych bomba;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
nie wiem czy sÂłyszeliÂście,ale podobno Hayden i Milo chodzÂą ze sobÂą, ale sie ucieszyÂła jak sie dowiedziaÂłam

http://www.film.portalisko.pl/news/view/7938/zakochani_herosi



_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martha
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 2439
Płeć: Kobieta
ale fajnie idealna para

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:44 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
To takie ju¿ doœÌ stare info i fotki te¿

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Peyton88
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:52 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 2341
Płeć: Kobieta
Skad: ...
Trish napisał:
To takie ju¿ doœÌ stare info i fotki te¿


no ale jak widzĂŞ nie wszyscy o tym wiedzieli ...

_________________
T.O.P always and forever <333

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
anka940
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 63
Płeć: Kobieta
chce ktoÂś motyw na se z tego serialu?
128x160 jeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
martuśka
PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 11:34 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 4199
Płeć: Kobieta
Peyton88 napisał:
podobno Hayden i Milo chodzÂą ze sobÂą

JuÂż oficjalnie przyznali siĂŞ.
ÂŚlicznie razem wyglÂądajÂą.
Ale i tak ja dalej cierpiĂŞ, Âże Milo i Alexis Bledel siĂŞ rozstali

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Kino/TV » Heroes (Herosi) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Heroes (Herosi)


Wygenerowano w 0.072 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights