Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Serwis o Veronice Mars

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Serwis o Veronice Mars
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:23 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
mi to akurat rybka jaka domena moze byc eu, bo jest jedna z taĂąszych a te domeny sie czyms roznia? :> sorry, ale ja jestem kompletnie zielona na ten temat

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:25 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
200MB? no nie wiem czy nie za malo, jesli ma byc DOBRA galeria ze zdjeciami HQ.

no bo jakas kiepska oferta! kto to slyszal zeby za com, org, net placic 80 zl ;D ja za swoja .net zaplacilam 30 zl ^^ a serwer mam w netlooku, http://netlook.pl/serwery.htm.

dajce mi pogrzebac w sieci to znajde dobra i tania oferte (:

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Spoko

Przedewszystkim chodzi o to, by bylo miejsce, php i mysql, domena net czy inna i serwer musi byc stabilny, zeby nie bylo co chwile - 'przepraszamy za awarie '

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
wy sie na tym znacie to grzebajcie jak znajdziecie to dajcie znac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Inge, serwer webd.pl z tego co slyszalem jest stabilny, a zaleta jest to, ze ma duzy transfer, bo zapewniam cie, ze 5-15 GB nie wystarczy, a w webdzie jest wiecej. Domene zawsze mozna osobno kupic i dopiero podpiac.[/url]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 5:39 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Troche mnie nie bylo, wiec zgubilam sie w dyskusji, takze teraz kilka slow ode mnie...

Mysle, ze najpierw powinnismy sie skupic na serwerze, bo to jest najwazniejsze, a domene zawsze potem mozna podpiac. Mam nadzieje, ze nikt nie zrezygnuje z udzielania sie na forum jak nie bedzie ono mialo slicznego adresu z polska domena, hehe

Przy zakupie serwera, na ktorym ma byc umieszczone dosyc aktywne forum (a nasze takie raczej jest) trzeba wziac pod uwage kilka waznych rzeczy:

Przede wszystkim ransfer - niestety nie wiem ile w tej chwili forum generuje transferu miesiecznie, ale pamietam ze swego czasu forum OTH bylo tak podobnie aktywne i transfer 15GB, ktory mielismy potrafil nam sie skonczyc w srodku miesiaca. Takze mysle, ze zeby serwer obsluzyl i strone i forum to potrzeba bedzie przynajmniej z 20-30GB jak nie wiecej. Niestety wymagajac tyle transferu to konta od razu sa drozsze. Ale mam nadzieje, ze jak juz sie znajdzie odpowiednia oferta to i fundusze jakos sie znajda. Przeciez jak odpowiednia ilosc ludzi bedzie chetna do pomocy to naprawde wyjdzie tylko kilka zl. rocznie, a to naprawde nie jest jakis strasznie wielki wydatek.

Jesli chodzi o transfer to na webd.pl wcale nie jest tak pieknie, bo tam jest podany transfer roczny

Druga wazna sprawa (znowu sie tyczy glownie forum) to rozmiar bazy mysql. Czasem sa oferty z mnostwem miejsca na serwerze, ale na baze danych jest przeznaczone tylko kilkanascie MB. Nasza baza ma w tej chwili ok. 20MB, wiec musimy wybrac serwer, ktory nam jeszcze troche posluzy, zeby za pol roku sie nie okazalo, ze skonczylo sie miejsce na baze.

Jesli chodzi o forum to to sa chyba najwazniejsze sprawy, w tej chwili nie przychodzi mi do glowy na co jeszcze trzeba zwrocic uwage.

Aha, i jezeli mielibysmy wchodzic w jakies uklady czy cos to od razu mowie, ze admini forum beda chcieli miec dostep do konta Zreszta w ogole wydaje mi sie, ze chyba latwiej bedzie liczyc na datki ludzi jak beda to datki na forum, a nie na nie-istniejacy jeszcze serwis o VM Bo my tak czy inaczej mielismy sobie organizowac jakis serwer po ostatnich przebojach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:22 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Cytat:
Aha, i jezeli mielibysmy wchodzic w jakies uklady czy cos to od razu mowie, ze admini forum beda chcieli miec dostep do konta Very Happy Zreszta w ogole wydaje mi sie, ze chyba latwiej bedzie liczyc na datki ludzi jak beda to datki na forum, a nie na nie-istniejacy jeszcze serwis o VM Very Happy Bo my tak czy inaczej mielismy sobie organizowac jakis serwer po ostatnich przebojach...


Spokojnie
No to trzeba poszukac jakas fajna oferte Oczywiscie konto z forum i z www. Ale zamiast gadac, trzeba sie rozgladac i na razie strone wrzucic wraz z designem i 'do testow' na vmars.yoyo.pl, wiec designy, jesli ktos chce, mozna juz robic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
ja bym proponowala, zebys zalozyl nowy temat o konkursie na header nowopowstajacego serwisu. okresl tam wymiar (750x350?) i termin (lepiej dlugi, bo teraz matury i duzo ludzi moze nie miec czasu teraz pokombinowac). po uplynieciu deadlajnu ankieta i wybieramy (: z doswiadczenia wiem, ze dobrze jest miec grafike bo potem praca nad cala reszta idzie szybko i sprawnie (:

zobaczymy, kto sprobuje swoich sil.

masz racje, Sophia, najsensowniej byloby wykupic serwer i postawic na nim forum, a jak serwis o VM powstanie to dolaczyc do serwera z forum {:

aha, Sophia, mam nadzieje, ze tu nie offtopuje, ale jesli chodzi o zbiorke kasy na serwer to ja Ci proponuje sprobowac zalatwic to tak, jak opisalam wczesniej. bo tak sobie mysle, ze lepiej ustalic ile osob sie zrzuci i podzielic na tyle osob kwote, bo wtedy kazdy wie co, jak i ile. a jak to jest na zasadzie "datki na forum" to juz gorzej... oczywiscie to tylko moja opinia i mam nadzieje, ze jakby sie to ie zorganizowalo, to sie uda ^^

_________________
Go,Viz!


Ostatnio zmieniony przez inge dnia Pon Kwi 30, 2007 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Znalazlem bardzo fajna oferte, chwalona przez innych z bardzo fajnego forum dla programistow:
- serwer: www.zagrosze.net 35 zl/rok
- domena: cal.pl *.pl 62 zl/rok

Ceny chyba sa dobre, nie? A z reszta jeszcze zobacze, czy tam jakiegos haczyka nie ma

Ale na pierwszy rzut oka, ok

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
inge, Absolutnie sie zgadzam z Toba co do kwestii finansowych - jak najbardziej chce to zalatwic tak, zeby bylo dokladnie wiadomo kto i ile pieniedzy ma wyslac. Po prostu tak ogolnie nazwalam to "datkami", ale mialam na mysli zorganizowana zbiorke pieniedzy na serwer.

c00per, ta oferta na pierwszy rzut oka rzeczywiscie wyglada naprawde niezle, ale lepiej zawsze sie rozejrzec czy nie ma jakis haczykow Ale jest w miare przyzwoity limit transferu i nielimitowane bazy danych. Tylko mam nadzieje, ze to oznacza rowniez, ze nie ma limitu co do wielkosci bazy danych... A do tego jest okres testowy, wiec bedzie mozna zobaczyc jak serwer chodzi i w ogole. Takze jezeli zadnych haczykow tam nie ma to oferta jest fajna, ale oczywiscie jak ktos znajdzie cos lepszego to pisac!!!

PS. Ja chyba juz od razu zrobie temat o tym, ze zbieramy pieniadze, zeby sie zorientowac ile osob by bylo zainteresowanych finansowym wsparciem forum.


Ostatnio zmieniony przez Sophia dnia Pon Kwi 30, 2007 7:23 pm, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:17 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No to fajnie, ale trzeba to jakos zorganizowac.
Mysle, ze najpierw trzeba by bylo wykonac design, chociaz mozna juz zaczac zbierac. Po ile? I kto da, bo przeciez nie kazdy chce, albo nie ma.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
wlasnie dlatego mysle, ze trzeba zalozyc temat nowy albo zmienic tytul tego i przyklaic go jako ogloszenie, i zaznaczyc, zeby wpisywali sie wszyscy, ktorzy chca i beda w stanie na pewno wylozyc kwote, mysle, ze nie wieksza niz 10 zl, a to zalezy od tego ile osob sie uzbiera. a co do tego serwera, to na podstawie tego co Sophia pisala wczesniej o transerze itd, to nie lepiej wziac ten najwiekszy serwer z tamtych (z zalozeniem ze skorzystamy z tej oferty) skoro to ma byc serwer zarowno pod forum jak i pod strone, to musi byc wiekszy i nie mozemy sobie pozwolic na to, ze pod koniec miesiaca wszystko padnie, bo transferu braknie

ale to znowu zdanie moje jako laika :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No to fajnie, ja osobiscie proponuje by jakis moderator lub admin stworzyl dwa tematy:
- o zbiorce pieniedzy
- i o designie

Najlepiej je przykleic, czy dac jako ogloszenie, z tym, ze design, tak jak ktos tu juz powiedzial, wystawic swoje propozycje i dac jakis termin. Po terminie sie oceni i wezmie juz ostateczna wersje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
zagrosze.net ma kiepskie opinie z tego, co ja slyszalam. nazwa mowi sama za siebie - niestety na serwerze nie mozna az tak bardzo oszczedzac (-; podobno ma czeste pady. ale ja tam nie wiem ^^

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No wlasnie. Najlepiej by bylo, gdyby ktos, co ma czas poszukal jakiegos serwera, jak widzicie ja szukam, i wlasnie dobrze, jak sie wymienimy spostrzezeniami nt. jakiegos serwera

No to jak, polecacie cos? i365.pl? cal.pl?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
c00per napisał:
No to fajnie, ja osobiscie proponuje by jakis moderator lub admin stworzyl dwa tematy:
- o zbiorce pieniedzy
- i o designie

Najlepiej je przykleic, czy dac jako ogloszenie, z tym, ze design, tak jak ktos tu juz powiedzial, wystawic swoje propozycje i dac jakis termin. Po terminie sie oceni i wezmie juz ostateczna wersje.

Ja zaraz bede tworzyc tematy, tylko najlepiej jakbys dal jakies wytyczne co do tego designu, bo ja nie wiem o co dokladnie prosic.

Co do ofert hostingowych to tez bede jeszcze szukac, ale raczej zadnych doswiadczen nie wlasnych nie przekaze. Mialam tylko do czynienia z netlookiem, ale oni daja zdecydowanie za malo transferu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 7:55 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
Hm bo jesli chodzi o design to ja proponuje prostokatny header wielkosci okolo 700 na 350? tak mniej wiecej, ale wlasciwie to kazdy moze zrobic w swoim wymiarze, jesli mu tak pasuje, byle nie za waski, szeroki czy wysoki. chyba obojetne z jakimi bohaterami, byle byla wsrod nich Veronica, albo sama Vero. O i ja mysle, zeby osoba ktora zglasza header od razu zaproponowala swoja wizje menu, tzn. albo zeby na headerze bylo: Newsy, Galeria, Artykuly i tym podobne, albo pod spodem, albo wedlug wizji osoby tworzacej. wiecie o co mi chodzi czy strasznie motam? bo genealnie w ten sposob mozna od razu zobaczyc czy typografia pasuje ^^ jesli chodzi o reszte, tzn kolorystyke reszty szablonu, tla i tak dalej to dopiero wtedy, jak sie wybierze header.

aaa jesli chodzi o hosting, to obiecuje pogrzebac tu: http://www.webhostingtalk.pl/ jak bede miec wiecej czasu.

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:24 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Jesli chodzi o wytyczne co do designu to tak:
- mysle, ze top 750x250 - 350 to chyba za duzo, ale wielkosc dowolna, wiec to sa tylko takie optymalne wymiary
- kolorystyka taka jaka ktos sobie wybierze
- tak jak ktos juz wczesniej powiedzial, uklad taki jak w innych stronach o vm
- najwazniejsze jednak jest to, by temat byl o calym designie, a nie tylko o headerze (topie)
- wazne, by lay zawieral plik css
- powinien zawierac (jesli ktos robi w photoshopie) plik w .psd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:35 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
c00per, zwolnij ^^ Przeciez ktos, kto umie zrobic genialnego topa, niekoniecznie zna sie na cssie, prawda? ja jestem za tym, zeby konkurs dotyczyl tylko headera. jak header zostanie wybrany, wtedy ta osoba lub ktos inny dorobi reszte designu, i jeszcze ktos (np ja) skoduje to do cssa. bo ja na przyklad troche znam css, ale z grafika juz u mnie gorzej. jak dasz nakaz, ze ma byc od razu caly design i jeszcze css to przypuszczam, ze sie nikt nie zglosi (-; kazdy ma inne zdolnosci!

aha, i przekopalam mnostwo stron hostingowych i za 100 zl ni mamy co liczyc na transfer 20-30 GB erwera bez padow raczej...

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:48 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Inge, w sumie tez tak moze byc. No to moze okreslimy wymiary, dobrze by bylo by top bylby 700-800 x ?

? - to juz samemu mozna wybrac.
No fajnie by bylo by chociaz szablon powstal, taki w prostym htmlu i musi w cssie, by nie bylo tabelek, musze to miec, by zaczac juz pisac skrypty w php, bo w htmlu raczej nie bedziemy pisac newsow, artykulow itp. - po prostu nie da rady. I jezeli ktos by umial to dopasowac design do cssa. A jezeli nie, to poczekam...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
c00per, niech najpierw ludzie wyjda z headerami, i pozniej jak wybierzemy, to ktos, kto sie na tym zna, moze pod kolor zrobic caly lay, bo inaczej nie da rady

jezeli dam rade (a nie obiecuje, bo matura ) to sprobuje zrobic jakis top, ale nie jestem ekstremalnie uzdolniona, wiec zobaczymy, jak mi cos wyjdzie to wrzuce

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:54 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No to jak napisalem w poprzednim poscie. Najpierw top, a potem ew. szablon. Tyle, ze potrzebuje go w sumie szybko, bo musze juz zaczac pisac skrypty pod to, bo kto wie, ile to zajmie czasu, a potem trudno przystosowac to do layouta. Chociaz prosty model.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
a nie wiem czy tak sie wogole da, ale moze mozna zrobic szablon bez headera, tylko jakies ramki, nie wiem jak to sie tam wszystko nazywa, a kolor potem pod header ustawic, czy tak nie da rady?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tarara
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:00 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 1223
Płeć: Mężczyzna
Skad: S-ko
ja tez moge pomoc , ale ostrzegam nie jestem za genialny w robieniu szbalonow czy cos a w tym stylu...ja osobiscie wole pisac bo lepiej mi to wychodzi.. a co do tej domeny....to w jakich cenach ona jest?? bo , sie nie orientuje.!!

_________________

Moje oczy sa zielone i wciaz tkwi w nich nadzieja

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Sophia
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Szperam, szperam po tych ofertach hostingowych i wynalazlam cos takiego:

http://www.8p.pl/ (wersja BIG)
http://www.isx.pl/Plan-ISX2GB.php
http://www.sigmahosting.pl/ (wersja medium)
http://www.nhost.pl/Hosting/index.html (pakiet pro 3)

Absolutnie zadnej z tych firm nie znam, wiec opieram sie tylko i wylacznie na parametrach. Byc moze ci co sie lepiej na tym znaja zajrza tam i zobacza czy sa jakies haczyki albo cos Moze tez jak ktos ma gdzie zasiegnac jezyka to sie popyta co to za adresy...

Niestety zakladajac, ze nie mamy do dyspozycji kilkuset zl wybor jest dosyc ograniczony, ale mam nadzieje, ze cos sie uda znalezc...

A co do designu itp, to bardzo prosze o ostateczne wytyczne jakie mam umiescic w poscie, bo jak juz mowilam zupelnie sie nie znam na tym, wiec potrzebuje dokladnie wiedziec co mam pisac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Serwis o Veronice Mars Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Serwis o Veronice Mars


Wygenerowano w 0.078 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights