Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Serwis o Veronice Mars

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Serwis o Veronice Mars
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
c00per
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 12:11 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No faktycznie... No, ale niektore wygladaja jak blog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 12:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
no wiem, nie przecze... ale jakby zrobic cos w stylu tamtej, to by bylo fajnie i widzialabym to w jakis fajnych kolorach, let's say wiosennych.. (niebiesko-zielone, gdzies troche zoltego) ale to juz oczywiscie musi byc wizja tworcow designu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 12:38 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Jakby co to oglosilismy konkurs na layout to strony o VM! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy: http://neptune.mojeforum.net/viewtopic.php?t=583

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:14 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
www.nazwa.pl - 30 zl w promocji za ten rok, a w nastepnym po 60 zl. Jeszcze lepsza oferta, a kumpel to polecil. Teraz mozemy miec adres www.veronica-mars.pl za pol-darmo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Super! To juz teraz zupelnie wyjda grosze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 9:01 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No to super, teraz tylko zebrac kase, wreszcie zrobic topic o headerze...(!) i wio!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 9:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
skoro chciales najpierw szablon a potem header, to po co teraz temat?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 9:29 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
hehh bo sie wszystko pokomplikowalo xD

w tej chwili mam mroczne mysli czy aby przypadkiem najlatwiejsza, najprzyjemniejsza i najmniej skomplikowana opcja byloby zlecenie wykonania grafiki i skodowania jej z htmlem i cssem Maru za 40 zl ;D

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 9:50 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
ajjj inge... mamy tu troche utalentowanych osob wiec dajmy sie ludziom wykazac... zobaczymy co z tego wyjdzie... ma ktos jakis tutorial robienia szablonu? bo nie wiem jak to ugryzc, a bym sie pobawila bo pewnie i tak dlugo nie bede mogla zasnac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 9:21 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
Troche chyba przysnalem jesli chodzi o ten temat ale z checia pomoge

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No nie wiem jak wolicie, caly szablon robic, czy robic grafike do szablonu w css, ktorego adres jest podany gdzies w temacie o designie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
timon napisał:
Troche chyba przysnalem jesli chodzi o ten temat ale z checia pomoge

Bo to tak szybko sie dzieje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:49 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No, troche Ale przeciez strona to duze wyzwanie, a Inge tez podsunela propozycje, czy by dac szablon do zrobienia za kase, ale przeciez z tego co wiem, jak juz ktos powiedzial, mamy tu kilka uzdolnionych uzytkownikow, jesli chodzi o grafike, nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:55 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
No sa, sa. Mysle, ze skoro teraz jest wolne to moze ktos posiedzi i cos zrobi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:08 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
No fajnie by bylo, tylko ja sie zastanawiam, czy te wszystkie skrypty, tj. newsy, artykuly itp. pisac od nowa czy sciagnac gotowce, ale chyba wybiore to drugie, bo przeciez nam zalezy na fajnej stronie z materialami, zdjeciami itp. a nie jakimis kurde wyrafinowanymi skryptami

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
dareyouto_move
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:17 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 969
Płeć: Kobieta
a wlasnie co do galerii, to chcesz tam zrobic coppermine gallery? mi sie wydaje ze te galerie sa fajne i przejrzyste..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:20 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Tak. Chce uzyc wlasnie tego skryptu. Kiedys juz robilem galerie i idealnie nadawal sie do tego!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:57 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Wlasnie posprawdzalem i potestowalem wszystkie skrypty, ktore wystarcza na nasz serwis, oto one:
- PsNews v1.3.
- jaco.SONDA
- Artykuly v0.2 by KESS

oprocz tego skrypt forum oraz galerii (wymieniony post, kilka postow nizej)

Dodane po 9 godzinach 6 minutach:

-~~-~~-~~-

No chyba, ze jednak bedzie ten fusion. Nie wiem jak Was przekonac. Na poczatku sam bylem do niego niechetnie nastawiony. Ale to wygoda! Tam mozecie pisac profesjonalne artykuly, zdjecia itp. Wszystko macie ulatwione, nawet grafike latwiej robic, umieszczanie troche mniej, ale jakie efekty! Zobaczcie sobie: http://mods.php-fusion.pl/ - np. taka strona - moze szablon do 'dupy', ale system jest naprawde fajny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
No fakt szablon moze niespecjalny graficznie, ale ogolnie rozklad nawet w porzadku. Btw to moje tylko zdanie, niech sie znawcy wypowiedza;)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:16 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
blee phpfusion...

blagam, poczekajcie troszkie... jak skoĂącze matury (16 maja) to obiecuje stworzyc szablon opierajac sie na cssie i z miejscem na header, menu, i wszystko. nie bedzie na pewno tak swietny jak na tych podanych stronach, bo nie jestem az tak dobra w te klocki, i na pewno kod nie bedzie az tak profesjonalny (htmla i cssa wciaz sie ucze, zaczelam, jak mialam 12 lat, ale wszystkiego uczylam sie sama, bez pomocy , kursow i podrecznikow, wiec nie jestem na jakims genialnym poziomie... ale mozecie zajrzec na moja domowa strone, aktualnie mam tam wszystko bardzo uproszczone, ale html i css jest napisany przeze mnie), ale wtedy bedziecie mogli porownac, czy wolicie cos w rodzaju mojego tworu czy phpfusion, jakas ankiete, czy cos. bo ja jestem estetka i to fusion w ogole do mnie nie przemawia ==' ale niech to bedzie decyzja wiekszosci.

a, jesli chodzi o skrypty, to ja chetnie tez pomoge, akurat z konfiguracja php gotowcow nie mam problemow, sama wielokrotnie rozne instalowalam i dopasowywalam do wygladu strony.

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:21 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Myslisz, ze lepsze sa gotowce?
To chociaz dajcie mi zrobic swoje skrypty, ha? Jesli nie wypala, okay, gotowce. Ale naprawde, fusion jest okej. Wlasciwa grafa i naprawde ladnie wyglada. Ale jak chcecie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
inge
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:32 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 110
Płeć: Kobieta
Skad: Kraina Czarow
nie no, jak chcesz pisac wlasne, to oczywiscie. ja nie mowie, ze gotowce sa lepsze, tylko sa gotowcami ^^ ale fajnie, ze masz takie umiejetnosci, akurat pisac PHP to dla mnie czarna magia xD

no, jak chcesz, w koĂącu Twoj pomysl. ja tylko mowie, ze mnie osobiscie wyglad phpfusion sie w ogole nie podoba, i widzialam juz wielokrotnie na wielu serwisach. i jesli nie chcecie czekac, to zacznij prace z phpfusion, przeciez mnie to nie przeszkadza i nie zalezy od tego moje zycie ;D chodzi mi tylko o to, ze za jakies 3 tygodnie moge pokazac alternatywny wyglad, i wtedy wszyscy sie zastanowia, na co postawic, co jest bardziej czytelne itp. I moze byc tak, ze ankieta ankieta, a glosy decydujace bedziesz miec Ty, Sophia i bluevein?

mnie jest naprawde obojetne! phpfusion tez bedzie w porzadku, jesli sie na to zdecydujecie.

Dodane po 5 minutach:

aaaa jest jeszcze jedna sprawa - przykra, bo przykra, ale no... tez sie warto zastanowic nad tym.

bo prace nad porzadnym jakis czas trwaja na ogol. a co, jesli *ODPUKAc W NIEMALOWANE DREWNO, TFU TFU* nie bedzie 4 serii? Jak dlugo jest sens utrzymywac caly duzy serwis o serialu, ktory juz nie jest nadawany? Oczywiscie sa strony fanowskie seriali, ktore juz dawno sie skoĂączyly, ale to sa juz raczej seriale takie... kultowe raczej.

nie chce leciec czarnowidztwem... no ale chyba rozumiecie, co mam na mysli.

_________________
Go,Viz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
c00per
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:47 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 150
Płeć: Mężczyzna
Skad: Wrocek
Faktycznie, ale mysle, ze strona bedzie dopoki (jezeli seria 4... no wiecie - tfu) w tvn bedzie 3 sezon, a to predko nie nastapi

A co do skryptow (gotowcow) przekonalem sie. Wlasnie zobaczylem gotowy skrypt na jednej stronie o VM. Idealnie wtopiony. Super

Dodane po 2 minutach:

Aha i jeszcze jedno. Skoro cala szata graficzna itd. ma powstac w ciagu miesiaca, to ja proponuje juz przydzielic role (newsy, artykuly itp), poniewaz mozna juz zaczac pisac artykuly, tj. streszczenia, chociaz na razie sa najmniej wazne. Ale tez rozne dzialy, chociazy tapety itp. Mysle, ze ktorys z moderatorow lub vice adminow moglby stworzyc taki dzial, gdy ktos moglby sie zglosic podawajac jakies swoje 'mini CV', chociaz i tak to nie bedzie mialo wielkiego wplywu, tyle, ze wszystkich nie mozna przyjac, a szkoda

Dodane po 12 godzinach 1 minutach:

Dobra, jednak razem z Sophia zadecydowalem, by o ekipie mowic tutaj. Tak jak wczesniej mowilem potrzebujemy ludzie zajmujacych sie:
- newsami
- artykulami (na poczatku dzialami, jak np. 'o Veronice Mars', 'streszczenia odcinkow' (o ile beda) itp.
- galeria
- jezeli ktos sie znajdzie, grafika (ja sam zajmuje sie oprogramowaniem itp.)

Nie wiem na razie ile osob na stanowisko, ale rozpatrze kazda prosbe Ale mowie, nie robcie tego na sile, jak macie czas, to naprawde mozecie byc w redakcji. Bo po co nam ktos, kto raz na ruski rok bedzie cos pisal albo robil cos innego. Jak ktos chce sie zglosic, to moze to uczynic w tym temacie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:00 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Wiec tak, jesli o mnie chodzi to najlepsza jestem w pisaniu artykulow:) i korekcie czegokolwiek, co jest napisane. Dlugo bylam redaktor naczelna pewnego pisma w zwiazku z tym to umiem najlepiej;) Moglabym nadzorowac wlasnie to;) Aczkolwiek to nie znaczy, ze bede sama pisac wszystkie artykuly, bo bym sie chyba zajechala:) Mysle ze 3 osoby powinny styknac jesli o to chodzi;) Czekam na odzew Cooper;) i Sophio:d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:38 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja zdecydowanie tez moge sie zglosic do pisania artykulow i newsow, bo sporo czytam o VM i aktorach, wiec mysle ze byloby duzo do dodawnia. Poza tym jakbym miala chwile to z checia bym potlumaczyla jakies artykuly o aktorach czy cos. Ale oczywiscie wszystko zaleznie od ilosci wolnego czasu.

PS. Jakby co to robilam kiedys opisy odcinkow 1 sezonu, wiec w razie czego nadal je mam. Jak zajdzie potrzeba i bede miala troche czasu to moge tez zrobic 2 i 3 sezon albo ktorys z nich.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Serwis o Veronice Mars Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Serwis o Veronice Mars


Wygenerowano w 0.071 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights