Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

3.07 - Of Vice and Men

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.07 - Of Vice and Men
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tricky
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 2:12 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 3646
Płeć: Kobieta
Skad: GdaĂąsk
justin napisał:
Cytat:

moze troche Veronica jest za egoistyczna??

to samo sobie mysle w niektorych chwilach.
Odcinek podobal mi sie tym bardziej, ze juz dawno nie ogladalam VM. KoĂącowka kapitalna, najbardziej podobalo mi sie to co Veronica mowila na sakmiuskim koĂącu odcinka
Chyba nauczylismy sie dobrej lekcji o zaufaniu.Ufa sie ludziom, ktorych sie kocha.Ale na zaufanie zasluguja ludzie, ktorzy...sa przy nas nawet gdy nie kochamy ich dostatecznie bardzo.
Jakos tak to szlo



Tak, Vero egoistka i te podejscie do Logana ... yyyyh!

A ta mowa, piekne, taka jak nawrocenie,ale w nastepnym odcinku widac,ze to jednak nie jest nawrocenie.
I ile razy Logan moze ratowac tylek Vero a ona NIC ? Rolling Eyes

_________________
just 19 and sucker's dream
I guess I thought you had the flavour

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
efciaq
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 2:45 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 879
Płeć: Kobieta
Skad: BiaÂłystok
Veronica juz wczesniej byla dla Logana wystarczajaco dobra (przed 3 seria). A wtedy on nigdy jej nie pomagal.

Odcinek bardzo mi sie podobal. Byl smutny, ale okropnie ciekawy. KoĂącowka byla oszalamiajaca... Nie moge doczekac sie 9 odcinka, bo podobno

Ja rowniez lubie LoVe, ale chyba mniej niz wolnego Logana . Bo kiedy Logan i Veronica zaczeli ze soba chodzic, Logan sie tak zmienil /.
Jezeli wiec LoVe sie rozpadnie, chcialabym, aby Veronica byla z Weevilem. Wiem, szalona jestem, ale on mi sie okropnie podoba mimo, ze tak utyl. Jest sympatyczny . To byloby takie fajne polaczenie. Albo chociaz zeby on do niej startowal ... Marzycielka...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juicia
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 5:27 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 24
Płeć: Kobieta
Skad: Bialystok
Tez sie dziwie, ze Veronica odurzona poszla do samochodu. Tym bardziej, ze przeciez miala w dloni komorke Confused ...

Keith i Harmony. Hmm.. Mysle, ze Veronica miala jednak racje i powiedziala ojcu te nieprzyjemne slowa z troski o niego ( chociaz mogla to lepiej ujac ). Skoro Harmony kochala Keitha i chciala z nim byc, to czemu ( jak slusznie zauwazyla Veronica ) nie porozmawiala z mezem? Powinna mu powiedziec, ze chce rozwodu. A tak.. Jakby chciala Keitha wykorzystac...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Odcinki » Sezon 3 » 3.07 - Of Vice and Men Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

3.07 - Of Vice and Men


Wygenerowano w 0.053 sekundy :: Zapytań SQL: 14


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights