Serial VM
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Koniec VM :(

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Koniec VM :(
  Zobacz poprzedni temat | Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sophia
PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 9:33 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Wiem, ze piszemy o tym w innym temacie, ale wiadomosci jest tak wazna i tak przytlaczajaca, ze postanowilam ja wyeksponowac...

Otoz niestety nasz najgorszy koszmar sie spelnil i CW oglosilo dzisiaj podczas Upfronts, ze nie bedzie kolejnej serii VM. Bardzo dlugo zwlekali z ta decyzja i dlugo byly prowadzone rozmowy z tworca serialu Robem Thomasem, ale ostatecznie stacja zdecydowala sie zabic serial

Zapraszam do tego tematu po wiecej szczegolow: http://www.neptune.serialowo.com/viewtopic.php?t=81&start=225

Mam jednak nadzieje, ze smierc VM nie zabije tego forum i ze mimo braku nowych odcinkow, nadal bedziemy tu wspolnie wspominac nasza kochana Veroniczke oraz dyskutowac o innych sprawach. Zwlaszcza teraz fani VM powinni trzymac sie razem!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 9:37 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Oj to przykre, ale prawdziwe niestety. Szkoda, bo bylam do niej strasznie przywiazana, mam jednak nadzieje, tak samo jak Sophia, ze forum nie umrze razem z Veronica. Zawsze jest nadzieja, ze po jakims czasie wznowia losy naszych ukochanych bohaterow. Ale niestety przy takim spadku ogladalnosci to bylo do przewidzenia. Mam nadzieje, ze ostatnie odcinki trzeciego sezonu pozowla jej odejsc z honorem.....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 5:21 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
No to kiepsko zaczal sie moj piatkowy dzien..wielka szkoda
Ale forum bedzie dzialac dalej jeszcze dlugo dlugo..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
tarara
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 6:32 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 1223
Płeć: Mężczyzna
Skad: S-ko
nieee.......... ja zaraz sobie cos zrobie!!!!! poprostu totalna makabra,
jezu.... ((: ale mamy te 3 sezony !! najwyzej bede ogladal powtorki tylko , ze to nie bedzie to samo

_________________

Moje oczy sa zielone i wciaz tkwi w nich nadzieja

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
ala.wzs
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 7:39 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 3301
Płeć: Kobieta
Skad: k-k
Kurcze....ale beznadzieja A tak sie juz wczoraj cieszylam ze jest 17 i pewnie oglosza kolejny sezon

_________________
Zapraszam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
mp85
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 8:07 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pracujesz w warsztacie z Weevilem



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 503
Płeć: Mężczyzna
Skad: NS
co zrobic takie zycie,widocznie ludzie wola ogladac big brothera czy inne badziewie.coz trzeba sie jakos z tym pogodzic

_________________
JACK BAUER FOR PRESIDENT!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
pauliskaa88
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 8:43 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1399
Płeć: Kobieta
Skad: Zambrow
Przykra sprawa, przyzwyczailam sie do mysli, ze od wrzesnia znow bedzie co ogladac i nawet przekonalam sie do tego FBI a tu taki numer. No szkoda, szkoda. Ale fakt ogladalnosc byla mala i nie oplacalo im sie ciagnac tego dalej...

_________________
Logan: I thought our story was epic, you know? You and me.
Veronica: Epic how?
Logan: Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed, epic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
lady_m4ryjane
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 8:48 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy w Neptune!



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 271
Płeć: Kobieta
Skad: ÂŁĂłdÂź
skoro stalo sie jak stalo to wielka szkoda, ze serial nie skonczyl sie na 2 sezonie pozostawiajac po sobie dobry smak. to chyba najgorsze co moze byc gdy cos zostaje usuniete z powodu ogromnego spadku ogladalnosci i obnizenia poziomu calego serialu jeszcze mozna zrozumiec gdy cos takiego dzieje sie po sezonie 7 czy 8. ale 3? to juz kompletna porazka.
bledow popelnionych w 3 sezonie bylo zdecydowanie za duzo: pojscie pod publike i zrezygnowanie z jednej glownej zagadki, poboczne zagadki nie dotyczyly bezposrednio veronici wiec jej zaanagozawanie bylo male, ograniczenie roli weevila (ktory to zostal woznym w hearst tylko i wylacznie z powodu choroby aktora, pierwotnie weevil mial zostac w mars investigation i swietnie radzic sobie wspolpracujac z keithem, niestety z powodu choroby caly plan legl w gruzach), wprowadzenie kiepskich i niedopracowanych nowych postaci drugoplanowych (dla uzupelnienia luki po tym co nie udalo sie zrealizowac, a bylo pierwotnym zamyslem) i wreszcie przemiana serialu kryminalnego w niemal meksykanskie romansidlo
teraz moze inni zrozumieja czemu tak krytykowalam 3 sezon serialu. trudno bylo mi przyklaskiwac watkom i aktorom, ktorzy doprowadzili jeden z najlepszych seriali do kompletnej ruiny
strasznie mi przykro, czuje niedosyt ale w tym negatywnym znaczeniu. jak dla mnie serial powinien skonczyc sie na 2 sezonie, a skoro zostal emitowany 3 nalezalo dac szanse 4, ktory to bylby sezonem pomostowym miedzy tym co stare, a tym co nowe. zmiany na jakie mieli pomysl tworcy serialu mogly uratowac vm, ale nie dano im szansy
nie czytalam szczegolow dotyczacych odwolania. mam nadzieje, ze moze jakas inna telewizja zdecyduje sie podac vm reke. np. buffy miala byc skonczona po 5 sezonie, bo WB uznalo, ze juz starczy, ale natychmiast po obchodach setnego odcinka UPN wyciagnelo do tworcow reke i nakrecono jeszcze 2 sezony. tylko sytuacja byla inna, bo tam nie spadla ogladalnosc, a sezon 5 byl lepszy od niektorych poprzednich (nie wiem czy nie mial wlasnie najwiekszej ogladalnosci). WB odwala czasem takie numery chyba po to by nie doprowadzic do tego by serial stal sie naciagany. wola huczne i uroczyste koncowki ze szlochem fanow.
mam pytanko do bardziej zorientowanych w historii interesow vm z telewizjami. wiem, ze veronica byla juz emitowana przez UPN. wie ktos dlaczego juz nie jest i czemu przeniesli serial na CW?

_________________
Nowy klip Michael & Nika:
http://lady-m4ryjane.livejournal.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 9:18 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
lady_m4ryjane napisał:
mam pytanko do bardziej zorientowanych w historii interesow vm z telewizjami. wiem, ze veronica byla juz emitowana przez UPN. wie ktos dlaczego juz nie jest i czemu przeniesli serial na CW?

No zasadniczo to go nie przeniesli, bo CW powstalo po prostu z fuzji stacji UPN i WB.

A co do przeniesienia VM na inny kanal, to raczej nie ma szans. W przypadku Buffy UPN zgodzilo sie kontynuowac serial, bo mimo ze dla WB mial byc moze za mala ogladalnosc to dla UPN bylo jak widac wystarczajaco. Natomiast VM miala tak mala ogladalnosc, ze juz raczej zadna stacja nie zdecyduje sie jej pomoc...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:05 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
No niestety, to co mowi Sophia jest wiecej niz pewna, zadna inna stacja przy tak niskiej ogladalnosci nie zdecyduje sie reanimowac Veronici Mars, a szkoda......coz nalezy cieszy sie z tego co zostalo nam dane. Jednak uwazam tak, jak Lady, ze trzeci sezon nie jest najwyzszych lotow i taka koncowka pozostawi tylko niesmak po VM, to nie to samo co OC....niestety.....

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
GiRl_MaSsAcRe
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:35 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 31
Płeć: Kobieta
Skad: Sie biora dzieci ^^
ej no! ( Tak nie moooozna Powinni dac dalsze serie! Fani na to czekaja a oni ot tak s0bie scagaja to...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Juliette
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:44 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Pochwał: 1
Posty: 1890
Płeć: Kobieta
Skad: Boguszow-Gorce
Fani to fani, a korzysci finansowe to korzysci finansowe. No i nic tego nie zmieni.... Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniadze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
mya
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:52 am Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Rozwiazujesz zagadki z Veronica



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1487
Płeć: Kobieta
Ja juz wyrazilam swoja opinie w temacie 3 sezon i przyszlosc serialu. Eh tak jak pisalam naprawde wielka szkoda ze to juz koniec bo jednak bylam nastawiona, ze 4 sezon bedzie. Szkoda, ze nie dali szansy zeby VM jakos nas zaskoczyla po tym 3 sezonie, ktory badz co badz byl gorszy od dwoch poprzednich. Bardzo polubilam ten serial i zaluje, ze nie zostanie nakrecony ciag dalszy przygod naszych ulubionyc bohaterow. Mam nadzieje ze forum o VM bedzie jeszcze dlugo aktywne. A teraz czekam az tvn wyemituje 3 sezon... i dziwie sie ze taki fantastyczny serial zostal zakoĂączony a inne naprawde bzdurne programy maja tak duza ogladalnosc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
foragain
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 12:03 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przyjaciel



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 3065
Płeć: Mężczyzna
to juz koniec tak trudno uwierzyc , a ja juz sie nastawilem na kolejna serie , nie rozumiem tego wszystkiego , jak mogli pozbyc sie takiego swietnego serialu
Wielka szkoda , ale to forum bedzie trwac nadal

i miejmy nadzieje ze jak zmienia sie wladzie stacji to moze wznowia Veronice Mars

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Trish
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 12:15 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1310
Płeć: Kobieta
Biorac pod uwage to, jak dlugo czekali z ogloszeniem tej informacji spodziewalam sie, ze jednak zrobia kolejny sezon, jednak ciesze sie, ze tak sie nie stalo. Wydaje mi sie, ze dla VM to najlepszy moment na zakoĂączenie, biorac pod uwage, ze nawet koĂącowka 3 sezonu nie trzyma poziomu.
Poza tym juz wystarczajaco boje sie przeskoku o 4 lata w OTH, zeby miec 2 seriale z podobna perspektywa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Ireth
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
No pieknie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Amy
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:09 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Pomagasz Lambowi na posterunku



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 633
Płeć: Kobieta
Skad: Krk :)
to nie fair...nie moga..nie wierze...dlaczego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Ireth
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:13 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Moderator



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 3827
Płeć: Kobieta
Skad: ÂślÂąskie- Katowice
Ja bylam przekonana, ze jednak zrobia ten 4 sezon, ale od poczatku powiedza, ze to bedzie ostatni!

teraz pozostaje pytanie: Jak skoĂączy sie VM?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
she
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:28 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1773
Płeć: Kobieta
Skad: Wodzislaw
nosz kurde...
wielka szkoda
ale forum nie umrze forum bedzie istniec!


Ale chociaz z drugiej strony jesli ten 4 sezon mialby byc jak teraz 3 to w sumie dobrze sie stalo..i mam nadzieje ze koĂącowka bedzie swietna..

_________________
seriously!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
timon
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:30 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1834
Płeć: Mężczyzna
Skad: LBN
To jest dobre pytanie, az mnie cos korci xDS

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Sophia
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 2:47 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Administrator



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 1661
Płeć: Kobieta
Ja powiem szczerze, ze tez liczylam na to, ze to przeciaganie decyzji jest raczej dobrym znakiem, ale jak widac takie myslenie bylo bledem... No coz, decyzji CW na pewno nie zmienimy, wiec pozostaje nam jedynie cieszyc sie faktem, ze bylo nam dane ogladac tak fantastyczny serial chociaz przez trzy lata A poza tym dla polskich fanow to jeszcze nie do konca koniec VM, bo jednak czesc czeka na emisje 3 sezonu na TVN. Dopiero jak to sie stanie, to bedzie koniec VM w Polsce

Tymczasem cieszy mnie, ze wielu z Was nie ma zamiaru rezygnowac z odwiedzania forum mimo konca VM. Na pewno bedzie milo powspominac stare odcinki, a poza tym mamy przeciez duzo dyskusji na inne tematy, do ktorych nie sa nam potrzebne nowe odcinki VM. Takze the forum must go on!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
*Anka*
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 3:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Witamy na stale w Mars Investigations!



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1694
Płeć: Kobieta
Skad: Lublin
szkoda, ze tak sie stalo, bo w sumie to wlasciwie ostatnio byl, jak dla mnie jeden z dwoch najciekawszych seriali ze wszystkich, ktore ogladam

_________________
And I want it now!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Vero
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 4:05 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Przejazdem w Kalifornii



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Czemu tak sie stalo?Przeciez to byl super serial chociaz musze sie zgodzic z innymi ze ten 3 sezon naprawde odbiega od 2 poprzednich i jest troche gorszy .Mam tez nadzieje ze kiedys moze reaktywuja VM.A z wypowiadania sie i odwiedzania forum napewno nie zrezygnuje!!!Pozdrawiam

_________________
PRZECIEz W MARZENIACH MIAlO BYc LEPIEJ........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Caroline Mars
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 4:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Uczeń Neptune High



Dołączył: 03 Mar 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 393
Płeć: Kobieta
Skad: - - - - -
NIEEEE!! nie zgadzam sie!! tak sie przywiazalam do VM, normalnie uzaleznilam i ma byc koniec? tak po prostu? eh nic tylko siasc i plakac...
Mimo to przylaczam sie do innych, forum nie opuszcze!

_________________
My Happy Ending

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Mloda
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 4:07 pm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Grasz w kosza z Wallace'm



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 762
Płeć: Kobieta
Skad: gdzies blisko kompa xD
Bardzo sie ciesze, ze VM sie skoĂączyla i nie podzieli losu Magdy M. czy (o zgrozo) Mody na sukces. 4 sezon to juz przesada. SkoĂączy sie i za rok juz nikt nie bedzie o tym pamietal, bo nadejdzie nowy, fajniejszy serial.

_________________

Bastian Schweinsteiger
Od kolyski az po grob Bayern Munchen it`s my club !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Veronica Mars, Friday Night Lights, Vampire Diaries, True Blood » Pozostale » Koniec VM :( Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Koniec VM :(


Wygenerowano w 0.109 sekundy :: Zapytań SQL: 10


Polecamy: Friday Night Lights oraz seriale o wampirach - na neptune.serialowo.com

[reklama:] kapele na wesele wyszukiwarka: zobacz kapele na wesele z calej Polski. kwiatybukiety.pl - kupuj taniej kwiaty! Tansze bukiety dostepne rowniez na tej stronie. System reklamy Test

Veronica Mars, Friday Night Lights, Seriale o wampirach


Veronica Mars, Friday Night Lights